Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχεις άδικο.

Αν είχε η φρογκ στα πακέτα προς όλη την κοσμοτε θα ήταν σούπερ!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβη η q βαλτε frog 4 gb με 4 ευρώ

Πώς;;;;

 

το μόνο που ξέρω είναι 500MB για ένα μήνα με 5ευρώ (2.5E αν βάλεις μέσα τον διπλασιασμό στην πρώτη κάρτα)

Link to comment
Share on other sites

17317 στο 1330.

Θα παω αυτες τις ημέρες να κανω μεταφορά του q σε frog.

Πολυ δούλεμα εχει πέσει με τις προσφορές που καθε τόσο ρις δινουν κ πιο ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πότε βγάλανε την επιλογή για 600 sms με 2€ από το 12200 (επιλογή 2-7)? Πριν ένα μήνα σίγουρα το είχε, σήμερα που πήγα να το αγοράσω Όχι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17317 στο 1330.

Θα παω αυτες τις ημέρες να κανω μεταφορά του q σε frog.

Πολυ δούλεμα εχει πέσει με τις προσφορές που καθε τόσο ρις δινουν κ πιο ακριβά.

 

Και (πρόβλεψή μου):

Εεεεερχονται και οι αντιπροσφορές να μη φύγεις από Wind ως τον Αύγουστο. Όποιο μέλος διαπιστώσει κάτι τέτοιο σε φορητότητα από Wind ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πότε βγάλανε την επιλογή για 600 sms με 2€ από το 12200 (επιλογή 2-7)? Πριν ένα μήνα σίγουρα το είχε, σήμερα που πήγα να το αγοράσω Όχι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το αφαίρεσαν για να μπει στην θέση του αυτό με τα 3€.

 

4€ από app, 3€ από το 12200 όπως ήταν πριν 3€ από app, 2€ από το 12200.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

το αφαίρεσαν για να μπει στην θέση του αυτό με τα 3€.

 

4€ από app, 3€ από το 12200 όπως ήταν πριν 3€ από app, 2€ από το 12200.

 

Mόλις έβαλα 1.000 Sms για wind/Q με 3,02€ από το app άρα δεν ισχύει αυτό με τα 4€

Link to comment
Share on other sites

έχοντας δώσει ένα καρό λεφτά σε συμβόλαιο σε όλες τις εταιρείες, πραγματικά χαίρομε πολύ που υπάρχουν και οι επιλογές τύπου Q ή και Frog που λέει κάποιος φίλος.Ειλικρινα με τις απλές προσφορές του τύπου με 4 ευρώ :120 λεπτά προς όλους και χρέωση ανα δευτερόλεπτο...εεε πραγματικά είσαι καλα! Επειδή πάντως υπάρχει ακόμα πολύς κόσμος που παιδεύεται με ασύμφορα πακέτα και μάλιστα ουτε χωρίς να ξέρουν τι προσφερει η Q δεν έχει και πολύ σημασία εαν ενα πακέτο ακριβύνει μισό ευρω κλπ.Σωτηρία πραγματικα η Q.
Link to comment
Share on other sites

έχοντας δώσει ένα καρό λεφτά σε συμβόλαιο σε όλες τις εταιρείες, πραγματικά χαίρομε πολύ που υπάρχουν και οι επιλογές τύπου Q ή και Frog που λέει κάποιος φίλος.Ειλικρινα με τις απλές προσφορές του τύπου με 4 ευρώ :120 λεπτά προς όλους και χρέωση ανα δευτερόλεπτο...εεε πραγματικά είσαι καλα! Επειδή πάντως υπάρχει ακόμα πολύς κόσμος που παιδεύεται με ασύμφορα πακέτα και μάλιστα ουτε χωρίς να ξέρουν τι προσφερει η Q δεν έχει και πολύ σημασία εαν ενα πακέτο ακριβύνει μισό ευρω κλπ.Σωτηρία πραγματικα η Q.

 

Μεσω εφαρμογής, 150 λεπτα προς όλους +150 λεπτά προς wind/Q με 3,5€

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να κάνεις αγορά του συγκεκριμένου πακέτου από την εφαρμογή μέσω wi-fi , ή θέλει πακέτο ίντερνετ;

Φυσικά και μπορεις μέσω του WiFi

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

έχοντας δώσει ένα καρό λεφτά σε συμβόλαιο σε όλες τις εταιρείες, πραγματικά χαίρομε πολύ που υπάρχουν και οι επιλογές τύπου Q ή και Frog που λέει κάποιος φίλος.Ειλικρινα με τις απλές προσφορές του τύπου με 4 ευρώ :120 λεπτά προς όλους και χρέωση ανα δευτερόλεπτο...εεε πραγματικά είσαι καλα! Επειδή πάντως υπάρχει ακόμα πολύς κόσμος που παιδεύεται με ασύμφορα πακέτα και μάλιστα ουτε χωρίς να ξέρουν τι προσφερει η Q δεν έχει και πολύ σημασία εαν ενα πακέτο ακριβύνει μισό ευρω κλπ.Σωτηρία πραγματικα η Q.

Έτσι είναι. Τη στιγμή που έχουμε γλυτώσει ένα κάρο λεφτά και εξακολουθεί να είναι συμφέρουσα λύση, δεν έχει ιδιιατερο νόημα να κλαιγόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

3η ανανέωση που κάνω τον τελευταίο καιρό μέσω χρεωστικής κάρτας και δεν έχουν περαστεί τα χρήματα άμεσα παρότι έχουν δεσμευτεί από την τράπεζα (έχω ebanking). Στο ιστορικό συναλλαγών το δίνει ΣΕ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ εδώ και μία ώρα και βάλε. Γιατί γίνεται αυτό;:mad: Πότε δεν είχα πρόβλημα πριν. Αρχίζουν να μου την δίνουν και η υπομονή μου εξαντλείται.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει θεμα η τράπεζα σου?

Με εθνικής μαεστρο κάνω κανονικά ανανέωση

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3η ανανέωση που κάνω τον τελευταίο καιρό μέσω χρεωστικής κάρτας και δεν έχουν περαστεί τα χρήματα άμεσα παρότι έχουν δεσμευτεί από την τράπεζα (έχω ebanking). Στο ιστορικό συναλλαγών το δίνει ΣΕ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ εδώ και μία ώρα και βάλε. Γιατί γίνεται αυτό;:mad: Πότε δεν είχα πρόβλημα πριν. Αρχίζουν να μου την δίνουν και η υπομονή μου εξαντλείται.

 

Προχθες εκανα με paypal και περαστηκαν αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια με Alpha έβαζα δεν είχα θέμα. Την πρώτη φορά που το έπαθα ψάρωσα και πήρα την τράπεζα τηλ/νο στο 5λεπτο από την συναλλαγή και μου είπαν ότι τα χρήματα έχουν δεσμευτεί ήδη από την Wind. Αρα δεν είναι θέμα τραπέζης.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές (ελάχιστες σε σχέση με τις ανανεώσεις που κάνει σε τόσα νούμερα) μου δεσμεύει και μένα τα λεφτά και τα πιστώνει μετά από κάποιες ώρες. Δεν έχω χάσει ποτέ χρήματα, αλλά αν καίγομαι να βάλω πακέτο εκείνη την ώρα υπάρχει θέμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το κάνετε μέσω paypal και κάθεστε και παιδεύεστε με τα συστήματα της κάθε τράπεζας ?

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το κάνετε μέσω paypal και κάθεστε και παιδεύεστε με τα συστήματα της κάθε τράπεζας ?

 

Πρoσωπικά γιατί μαζεύω πόντους από παντού ελέω Bonus Alpha. Αλλά την άλλη φορά θα δοκιμάσω με PayPal.

 

Aν και ξαναλέω δεν φταίει η τράπεζα μιας και τα ευρώ είχαν δεσμευτεί από την Wind άμεσα. Η Wind καθυστέρησε να τα πιστώσει.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Από διπλανό φόρουμ:

 

 

Φέτος τα Χριστούγεννα έρχονται μία εβδομάδα νωρίτερα και σου φέρνουν το δώρο σου σε data!

 

Στείλε δωρεάν SMS ‘1’ στο 12200 & απόλαυσε 1GB για όλο το Σαββατοκύριακο!

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Το 1GB θα είναι διαθέσιμο από το Σάββατο 17/12, 00:01 έως την Κυριακή 18/12, 23:59.

Για να λάβεις την προσφορά στείλε δωρεάν SMS «1» στο 12200 και ΜΟΝΟ κατά το διάστημα που είναι διαθέσιμη η προσφορά (δηλαδή 17/12 ή 18/12).

https://www.wind.gr/gr/q/doro-1gb-gia-kalo-sk/

Edited by giorgos_gti
Link to comment
Share on other sites

Σωστος

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κάποιος το αρχείο του myq app για να το βάλω σε νοκιαΧ;

υπάρχει και στο 1mobile market

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κάποιος το αρχείο του myq app για να το βάλω σε νοκιαΧ;

εχεις πμ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...