Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, απο 10 ευρω και υπαρχει χρεωση 0.30€

Το δίνουν και για 5 ευρώ ανανέωση. Το πήρα στο δεύτερο νούμερο μου που βάζω 5 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα: 300' και 20 SMS προς όλους με 3 ευρώ για 30 μέρες με ενεργοποίηση ως 29/2. Στείλε 11 στο 12410. Ερώτηση: τα 300 λεπτά είναι 3λεπτες? Edited by kotsaris40
Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεαν MB πως τα παιρνω στη συσκευη παιδια;Ρωταω διοτι ποτε μου δεν τα εχω χρησιμοποιησει.Και μια 2η ερωτηση πως θα ξερω οτι τα τελειωσα;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα: 300' και 20 SMS προς όλους με 3 ευρώ για 30 μέρες με ενεργοποίηση ως 29/2. Στείλε 11 στο 12410. Ερώτηση: τα 300 λεπτά είναι 3λεπτες?

 

και έτσι καλό είναι ;)

Το δίνουν και για 5 ευρώ ανανέωση. Το πήρα στο δεύτερο νούμερο μου που βάζω 5 ευρώ

επιβεβαιώνω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε πριν λίγο:

 

200 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB MOBILE INTERNET ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ & ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 30 ΜΕΡΕΣ!

ΣΤΕΙΛΕ 21 ΣΤΟ 12410 & ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΕΩΣ 29/2

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε πριν λίγο:

 

200 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB MOBILE INTERNET ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ & ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 30 ΜΕΡΕΣ!

ΣΤΕΙΛΕ 21 ΣΤΟ 12410 & ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΕΩΣ 29/2

 

 

 

Και εμενα 2η φορα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε πριν λίγο:

 

200 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB MOBILE INTERNET ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ & ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 30 ΜΕΡΕΣ!

ΣΤΕΙΛΕ 21 ΣΤΟ 12410 & ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΕΩΣ 29/2

 

Χρησιμοποιείς κανονικά τον αριθμό ή τον έχεις παρατήσει? Εγώ στην Q έχω μόνο τα ΜΒ με την προσφορά των 8€ και τίποτα άλλο, τον έχω σε δεύτερο κινητό που το ανοίγω 2 φορές την εβδομάδα... Έχω να κάνω ανανέωση από το Σεπτέμβριο και σε 10 μέρες λήγει το 6μηνο, ακόμα δε μου έχει έρθει τίποτα. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς κανονικά τον αριθμό ή τον έχεις παρατήσει? Εγώ στην Q έχω μόνο τα ΜΒ με την προσφορά των 8€ και τίποτα άλλο, τον έχω σε δεύτερο κινητό που το ανοίγω 2 φορές την εβδομάδα... Έχω να κάνω ανανέωση από το Σεπτέμβριο και σε 10 μέρες λήγει το 6μηνο, ακόμα δε μου έχει έρθει τίποτα. :mad:

 

Εδώ και ένα χρόνο περίπου μου αρκεί η προσφορά του Double Play της Wind με 200' και 1GB το μήνα

και την Q την έχω παρατημένη. Κάθε 6 μήνες μόνο την ανανεώνω με 5€.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα εχθες 21/2 ερώτημα μέσω της φόρμας επικοινωνίας της wind για το αν γίνεται να πάρω την προσφορά 1500'+1500ΜΒ και σήμερα ήρθε sms!!!Τυχαίο? Για δοκιμαστε! Περιμένω απαντήσεις! Το καλό είναι ότι λέει με 8€ και όχι 8,5€!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα εχθες 21/2 ερώτημα μέσω της φόρμας επικοινωνίας της wind για το αν γίνεται να πάρω την προσφορά 1500'+1500ΜΒ και σήμερα ήρθε sms!!!Τυχαίο? Για δοκιμαστε! Περιμένω απαντήσεις! Το καλό είναι ότι λέει με 8€ και όχι 8,5€!

 

8,5€ είναι στο f2g.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

8,5€ είναι στο f2g.

Ναι το ξέρω αλλά στην Q μου εγγραψε για 8.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αλλά στην Q μου εγγραψε για 8.

 

Σου έδωσε την Ειδική Προσφορά του F2G με τα 1500, στην Q?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ένα χρόνο περίπου μου αρκεί η προσφορά του Double Play της Wind με 200' και 1GB το μήνα

 

Μηπως ειναι 120' και 1gb ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σου έδωσε την Ειδική Προσφορά του F2G με τα 1500, στην Q?? :blink:

Άρχισαν και στέλνουν μηνύματα με την ειδική προσφορά και στην q εδώ και μέρες,στα 8 ευρώ. Δες στις πιο πίσω σελίδες,έχει αναφερθεί.

Link to comment
Share on other sites

Σου έδωσε την Ειδική Προσφορά του F2G με τα 1500, στην Q?? :blink:

Ναι αυτο λεω!Εκανα ερωτημα στη φορμα επικοινωμιας και την επομενη την πηρα!!!!Δοκιμασε και εσυλ

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, δεν το είχα προσέξει. Αν ζητήσω να μου τη βάλουν κι εμένα την προσφορά με τα 1500 στην Q, λέτε να μου "κόψουν" την ίδια που έχω στο F2G? Είναι διαφορετικοί οι αριθμοί φυσικά, αλλά είναι και οι 2 στο δικό μου όνομα/ΑΦΜ... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Sorry, δεν το είχα προσέξει. Αν ζητήσω να μου τη βάλουν κι εμένα την προσφορά με τα 1500 στην Q, λέτε να μου "κόψουν" την ίδια που έχω στο F2G? Είναι διαφορετικοί οι αριθμοί φυσικά, αλλά είναι και οι 2 στο δικό μου όνομα/ΑΦΜ... :worry:

Εγώ έστειλα αίτημα από τη φόρμα και μου την έστειλαν!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστειλα αίτημα από τη φόρμα και μου την έστειλαν!

 

Το ξέρω, απλά αναρωτιέμαι μήπως δουν ότι στο ίδιο ΑΦΜ υπάρχει κι ένας αριθμός F2G με την ίδια προσφορά και μου την κόψουν εκεί, για να μπει στην Q... Αυτός με το F2G είναι ο κύριος μου αριθμός.

 

Το μήνυμα στη Φόρμα έτοιμο το έχω, αλλά διστάζω να το στείλω, περιμένω καμιά ενθαρρυντική απάντηση... :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, απλά αναρωτιέμαι μήπως δουν ότι στο ίδιο ΑΦΜ υπάρχει κι ένας αριθμός F2G με την ίδια προσφορά και μου την κόψουν εκεί, για να μπει στην Q... Αυτός με το F2G είναι ο κύριος μου αριθμός.

 

Το μήνυμα στη Φόρμα έτοιμο το έχω, αλλά διστάζω να το στείλω, περιμένω καμιά ενθαρρυντική απάντηση... :p :lol:

Δε νομίζω να είναι τόσο έξυπνοι!Ενημέρωσέ μας!!Πάντως στο fb άσχετοι!!!!!!!!Τους ρώταγα για αυτό και μου λέγανε αντεγραμμένες απαντήσεις!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι νε μεταφερω ενα νουμερο voda στην wind, με ενδιαφερει περιπου να εχω 400 λεπτα προς ολους και 1 giga ιντερνετ, τι μου προτεινετε και με πιο κοστος;
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι νε μεταφερω ενα νουμερο voda στην wind, με ενδιαφερει περιπου να εχω 400 λεπτα προς ολους και 1 giga ιντερνετ, τι μου προτεινετε και με πιο κοστος;

 

 

 

F2G δες.

 

Talk to all 200' προς ολους με 5€ και ενα turbo talk πακετο με αλλα 200' προς ολους με 2€(Τα βαζεις κατευθειαν) και 1GB Internet με 10€ ανανεωση online η στο καταστημα.Κανε και ενα λογαριασμο myf2G για τα πακετα.

 

Συνολο με 10€ καρτα

 

400' προς ολους

 

240' προς Wind/Q

 

1.500' προς 3 magic mumbers

 

80sms απο τα log n win

 

1GB Internet.

 

Και 1,93€ υπολοιπο εκτος αμα πας στο καταστημα για ανανεωση οπου με 0,30€ απο το υπολοιπο εχεις 120' προς σταθερα και 120' προς Wind/Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...