Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας πω αν δεν έρθει SMS τριπλασιασμού και πάρεις και πεις ότι σου ήρθε αλλά δεν έγινε ο τριπλασιασμός στο κάνουν; Και κάτι άσχετο, ο τριπλασιασμός ισχύει με ανανέωση μόνο από κατάστημα;
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω αν δεν έρθει SMS τριπλασιασμού και πάρεις και πεις ότι σου ήρθε αλλά δεν έγινε ο τριπλασιασμός στο κάνουν; Και κάτι άσχετο, ο τριπλασιασμός ισχύει με ανανέωση μόνο από κατάστημα;
αν κοιτάξεις πιο πάνω έχω αναφέρει ότι το χω κάνει αυτό 2 φορές κι έγινε. κι όχι,ισχύει και με κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

αν κοιτάξεις πιο πάνω έχω αναφέρει ότι το χω κάνει αυτό 2 φορές κι έγινε. κι όχι,ισχύει και με κάρτα.

 

Τέλεια, οπότε περιμένω να ολοκληρωθεί η φορητότητα και να μου φέρουν την κάρτα. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο πακέτο ομιλίας/sms προς τις άλλες εταιρίες(cote/voda);

 

Καλησπέρα! :) Απ' όσο ξέρω, όχι.. Τουλάχιστον ακόμα. Ας ελπίσουμε ότι κάποιες προσφορές του F2G θα έρθουν και σε 'μας. ;)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

παιδεια καλήσπερα και εμενα μου στειλανε 3πλασιασμο αν η επομενη καρτα ειναι 10ε και γινει εντος 6 ημερων με διαρκεια 30 ημερες.τελικα ειναι για 30 μερες η για παντα ο 3πλασιασμος και μενει στην καρτα?????
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά σε σας που πέφτουν οι 3πλασιασμοί βροχή; Έχετε κάνει κάτι ιδιαίτερο ;Μήπως βάζετε σπάνια κάρτα και εμάς που βάζουμε κάθε μήνα μας έχει γραμμένους η Wind..

 

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

χαχα:p τυχαία τα στελνουν,αν δεν σου χει έρθει και θες τόσο πολύ (:p) κανε ανανέωση και παρτους και πες ψεμματα ότι σου ρθε μήνυμα και δεν στο τριπλασίασαν

Link to comment
Share on other sites

Στειλτε e-mail.Εγω τους εστειλα ως παραπονο(ειμαι ο μονος σε ολη την παρεα-και καλα-που δεν ελαβα το μηνυμα)και μετα απο 1 εβδομαδα μου ηρθε.(thanks wind).
Link to comment
Share on other sites

Στειλτε e-mail.Εγω τους εστειλα ως παραπονο(ειμαι ο μονος σε ολη την παρεα-και καλα-που δεν ελαβα το μηνυμα)και μετα απο 1 εβδομαδα μου ηρθε.(thanks wind).

γιατί παιδεύεσαι? εχω γράψει εδώ τόσες φορές ότι μ ένα απλό τηλεφώνημα την άλλη μερα στα έχουν πιστώσει:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα ενεργοποιήθηκε η Q μου από φορητότητα!

Πώς μπορώ να τους κάνω να μου στείλουν το sms τριπλασιασμού; :P Πρέπει να βάλω πρώτα κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

δε μπορεις να τους αναγκασεις..

απλα περιμενεις.

μπορεις να τους πεις ψέμματα ότι σου χε έρθει μήνυμα αλλά δεν έγινε ο τριπλασιασμός

Link to comment
Share on other sites

παιδεια καλήσπερα και εμενα μου στειλανε 3πλασιασμο αν η επομενη καρτα ειναι 10ε και γινει εντος 6 ημερων με διαρκεια 30 ημερες.τελικα ειναι για 30 μερες η για παντα ο 3πλασιασμος και μενει στην καρτα?????

 

O τριπλασιασμος ειναι μονιμο υπολοιπο και οχι για 30 ημερες!!!

Link to comment
Share on other sites

O τριπλασιασμος ειναι μονιμο υπολοιπο και οχι για 30 ημερες!!!
έχεις σίγουρα στοιχεία?:p
Link to comment
Share on other sites

O τριπλασιασμος ειναι μονιμο υπολοιπο και οχι για 30 ημερες!!!
το σμς αλλα λεει...ισχυς 30 ημερες.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δε μπορεις να τους αναγκασεις..

απλα περιμενεις.

 

Που σημαίνει ότι σιγά μην έρθει :p

Πολύ καλή φάση η ανανέωση από 1 ευρώ και πάνω, λύνει χέρια

Link to comment
Share on other sites

το σμς αλλα λεει...ισχυς 30 ημερες.

 

O τριπλασιαμος δεν εχει διαρκεια, μπαινει στο κανονικο υπολοιπο. 3 φορες εχω βαλει καρτες (τελευταια φορα σημερα), εχω παρει στην εξυπηρετηση και το εχουν επιβεβαιωσει, εχω ρωτησει και στην σελιδα του f2g στο fb και το εχουν επιβεβαιωσει.Εφοσον μπανει στο κανονικο υπολοιπο κανεις δεν μπορει να στα παρει και αν τα επαιρνε ειναι υποχρεωμενη να τα πιστωσει εφοσον αναφερεται οτι λήγει σε ενα χρονο στην ενημερωση υπολοιπου.

Link to comment
Share on other sites

O τριπλασιαμος δεν εχει διαρκεια, μπαινει στο κανονικο υπολοιπο. 3 φορες εχω βαλει καρτες (τελευταια φορα σημερα), εχω παρει στην εξυπηρετηση και το εχουν επιβεβαιωσει, εχω ρωτησει και στην σελιδα του f2g στο fb και το εχουν επιβεβαιωσει.Εφοσον μπανει στο κανονικο υπολοιπο κανεις δεν μπορει να στα παρει και αν τα επαιρνε ειναι υποχρεωμενη να τα πιστωσει εφοσον αναφερεται οτι λήγει σε ενα χρονο στην ενημερωση υπολοιπου.
κι εγώ έτσι πιστεύω καθώς και σε μενα έτσι είπαν στην εξυπηρέτηση..αλλά ας ήμαστε επιφυλακτικοί
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έτσι πιστεύω καθώς και σε μενα έτσι είπαν στην εξυπηρέτηση..αλλά ας ήμαστε επιφυλακτικοί

 

Εγω 90 ευρω υπολοιπο εχω δεν βρισκω να μην ισχυει κατι τετοιο και εφοσον εχουν ενημερωθει φαινεται και οι υπαλληλοι καλο ειναι να εισαι επιφυλακτικος αλλα μην το παρακανουμε...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τους πεις ψέμματα ότι σου χε έρθει μήνυμα αλλά δεν έγινε ο τριπλασιασμός

 

Μπα δε πιάνει τελικά άνθρακες ο θησαυρός... το δοκίμασα στη κοπελιά μου,πήρα μάλιστα εγώ χθες που βάλαμε 20άρα κάρτα και μου είπαν ότι θα καταγράψουν το αίτημα μου προς το αρμόδιο τμήμα γιατί αυτοί δε βλέπουν κάτι.και πριν λίγο της έστειλαν ότι μετά από έλεγχο της γραμμής δε βρέθηκε να έχει γίνει κάποια λανθασμένη χρέωση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε πιάνει τελικά άνθρακες ο θησαυρός... το δοκίμασα στη κοπελιά μου,πήρα μάλιστα εγώ χθες που βάλαμε 20άρα κάρτα και μου είπαν ότι θα καταγράψουν το αίτημα μου προς το αρμόδιο τμήμα γιατί αυτοί δε βλέπουν κάτι.και πριν λίγο της έστειλαν ότι μετά από έλεγχο της γραμμής δε βρέθηκε να έχει γίνει κάποια λανθασμένη χρέωση

σε μένα έπιασε 3 φορές

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε πιάνει τελικά άνθρακες ο θησαυρός... το δοκίμασα στη κοπελιά μου,πήρα μάλιστα εγώ χθες που βάλαμε 20άρα κάρτα και μου είπαν ότι θα καταγράψουν το αίτημα μου προς το αρμόδιο τμήμα γιατί αυτοί δε βλέπουν κάτι.και πριν λίγο της έστειλαν ότι μετά από έλεγχο της γραμμής δε βρέθηκε να έχει γίνει κάποια λανθασμένη χρέωση

 

και σε μενα το ιδιο..... ετσι μου ειπε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...