Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι προς όλη την Wind και Q. Συμβόλαια και Καρτοκινητά.

 

ωπ!!πολυ καλο τοτε!

 

και που στελνω για να μαθω ποσα λεπτα και μηνυματα εχουν μεινει απο την προσφορα??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι λιγο νωρις εκτος Εαν καποιος την ενεργοποιησε απο την αρχη την υπηρεσια αυτη, Τουλαχιστον εγω ειμαι στα μισα ακομα MB και προσπαθω να Μην τα φαω μπας κ γινει αυτο που λες μου διαλυσει την καρτα μετα...

 

Κι εγώ περίπου 300 mb έχω φάει. Ρωτάω αν υπάρχει κάποιος ριψοκίνδυνος που επιχείρησε να σερφάρει ΠΑΝΩ από το όριο των 500 mb ΧΩΡΙΣ να αγοράσει νέο πακετάκι 500 mb / 5 ευρώ ΓΙΑ ΝΑ δούμε τι κάνει το σύστημα. Κανένας τολμηρός;;;; :lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε κάποια νέα προγράμματα με 5€ που σου δίνει 50' για κινητά και σταθερά Αλβανίας και αντίστοιχα για άλλες χώρες...

 

Καλή προσφορά αν αναλογιστούμε πως αρκετοί ξένοι έχουν Q

 

PS: Μου ήρθε ενδεικτικό μήνυμα στο κινητό..

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε κάποια νέα προγράμματα με 5€ που σου δίνει 50' για κινητά και σταθερά Αλβανίας και αντίστοιχα για άλλες χώρες...

 

Καλή προσφορά αν αναλογιστούμε πως αρκετοί ξένοι έχουν Q

 

PS: Μου ήρθε ενδεικτικό μήνυμα στο κινητό..

 

μόνο που για εμάς τους Έλληνες πλέων δεν εχει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

μόνο που για εμάς τους Έλληνες πλέων δεν εχει τίποτα!

 

Είσαι άδικος ρε φίλε!

Με 1€ έχεις 300' προς όλη τη WIND και με ελάχιστη διάρκεια το 1 λεπτό και χρέωση ανα δευτερόλεπτο!

Ή αντίστοιχα sms αν χρειάζεσαι....

 

Και τα γνωστά με 5€ 500mb!

 

Να εύχεσαι να κρατήσει τις προσφορές αυτές...

Έχουν δυσκολέψει πολύ τα πράματα και όπως βλέπεις η Q έχει ξεφύγει λίγο από το καρτέλ.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι άδικος ρε φίλε!

Με 1€ έχεις 300' προς όλη τη WIND και με ελάχιστη διάρκεια το 1 λεπτό και χρέωση ανα δευτερόλεπτο!

Ή αντίστοιχα sms αν χρειάζεσαι....

 

Και τα γνωστά με 5€ 500mb!

 

Να εύχεσαι να κρατήσει τις προσφορές αυτές...

Έχουν δυσκολέψει πολύ τα πράματα και όπως βλέπεις η Q έχει ξεφύγει λίγο από το καρτέλ.

 

άντε να πείσω τους φίλους μου να πάρουν κάρτα Q ή WIND

ενώ η προσφορά που λες παραπάνω με τα 5 ευρώ είναι σε οποιοδήποτε κινητό και σταθερό της αντίστοιχης χώρας. ας το είχαν και εδώ 5 ευρώ με 100 λεπτά αλλά προς όλους....

Link to comment
Share on other sites

Εχω δηλωσει βλαβη απο την Δευτερα 26/2/2011 για ενα προβλημα που εχω με την ειδοποιση κλησεων που μου τρωει κλησεις και δεν με ενημερωνει για ολες. Τους ανεφερα οτι το προβλημα παρατηρηθηκε και σε αλλα νουμερα Q και αρα μαλλον ειναι γενικο.

Απο την Δευτερα ουτε καν με πηραν ενα τηλεφωνο να με ενημερωσουν και τους πηρα εγω την Παρασκευη 25/2 και μου ειπαν οτι η βλαβη μου παραμενει ακομα ανοιχτη.

Απορω μηπως μεινει κανενα μηνα ακομα ανοιχτη ή οντως κοιτανε να την διορθωσουν;

Απλα μου εκανε εντυπωση που τοσες μερες περασαν και δεν μου ειπαν κατι... :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω δηλωσει βλαβη απο την Δευτερα 26/2/2011 για ενα προβλημα που εχω με την ειδοποιση κλησεων που μου τρωει κλησεις και δεν με ενημερωνει για ολες. Τους ανεφερα οτι το προβλημα παρατηρηθηκε και σε αλλα νουμερα Q και αρα μαλλον ειναι γενικο.

Απο την Δευτερα ουτε καν με πηραν ενα τηλεφωνο να με ενημερωσουν και τους πηρα εγω την Παρασκευη 25/2 και μου ειπαν οτι η βλαβη μου παραμενει ακομα ανοιχτη.

Απορω μηπως μεινει κανενα μηνα ακομα ανοιχτη ή οντως κοιτανε να την διορθωσουν;

Απλα μου εκανε εντυπωση που τοσες μερες περασαν και δεν μου ειπαν κατι... :D

προσωπικά όταν είχα χρειαστεί παλια δυο φορές το τεχνικό τμήμα για δυο προβλήματα που είχα η εξυπηρέτηση κι η ταχύτητα διόρθωσης ήταν άψογα. τη δεύτερη φορά συγκεκριμένα τους είχα στείλει email αναλύοντας το πρόβλημα και την επόενη μέρα με τηλεφώνησαν για λεπτομέρειες, ενώ το πρόβλημα είχε διορθωθεί σε λίγες μέρες

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά όταν είχα χρειαστεί παλια δυο φορές το τεχνικό τμήμα για δυο προβλήματα που είχα η εξυπηρέτηση κι η ταχύτητα διόρθωσης ήταν άψογα. τη δεύτερη φορά συγκεκριμένα τους είχα στείλει email αναλύοντας το πρόβλημα και την επόενη μέρα με τηλεφώνησαν για λεπτομέρειες, ενώ το πρόβλημα είχε διορθωθεί σε λίγες μέρες

Με κάθε επιφύλαξη, ακούγεται ότι το τεχνικό τμήμα της Wind κάνει στάση εργασίας.

Πηγή: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=265820&cid=122

Link to comment
Share on other sites

Εχω δηλωσει βλαβη απο την Δευτερα 26/2/2011 για ενα προβλημα που εχω με την ειδοποιση κλησεων που μου τρωει κλησεις και δεν με ενημερωνει για ολες. Τους ανεφερα οτι το προβλημα παρατηρηθηκε και σε αλλα νουμερα Q και αρα μαλλον ειναι γενικο.

Απο την Δευτερα ουτε καν με πηραν ενα τηλεφωνο να με ενημερωσουν και τους πηρα εγω την Παρασκευη 25/2 και μου ειπαν οτι η βλαβη μου παραμενει ακομα ανοιχτη.

Απορω μηπως μεινει κανενα μηνα ακομα ανοιχτη ή οντως κοιτανε να την διορθωσουν;

Απλα μου εκανε εντυπωση που τοσες μερες περασαν και δεν μου ειπαν κατι... :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3529546#post3529546

τα τεχνικά τμήματα της WIND HELLAS εδώ και δύο εβδομάδες περίπου δεν υποστηρίζουν το δίκτυο κάνοντας απεργείες και συνεχόμενες στάσεις εργασίας. Ο λόγος είναι η αλλαγή του εργασιακού καθεστώτος και η πληρωμή αυτού.

Να υπενθυμίσω οτι η εταιρεία έχει μηδέν χρέος με το που πέρασε στα χέρια των ομολογιούχων

[eLeKtriK EyE με πρόλαβες :p]

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον επεσα στην απεργια. Δεν πειραζει. Υπομονη... Και ας ελπισω να το φτιαξουν γιατι με εχουν ξενερωσει με τις κλησεις που χανω... :(
Link to comment
Share on other sites

παιδες αν ανανεωσουμε αυριο τελευταια μερα του μηνα προλαβαινουμε εχουμε ανανεωση της παλιας προσφορας η εχει ληξει?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παιδες αν ανανεωσουμε αυριο τελευταια μερα του μηνα προλαβαινουμε εχουμε ανανεωση της παλιας προσφορας η εχει ληξει?

 

ποιας προσφορας εννοεις?γιατι αυτη που υπαρχει μονο ειναι η 1 e 300 λεπτα.και 1 ευρω 300 μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

internet τελος δλδ απο αυριο..κριμα...

 

 

Μην εισαι τοσο σιγουρος..κανε μια προσπαθεια να μπεις μετα την ληξη και δεν θα χασεις..

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε δινω 5 ευρω..οσο για το αλλο..θα δειξει..αν ειναι για μια φορα κ μας κρατησει..βλεπουμε
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

6.5 για την ακριβεια..

 

α ωραια οποτε θα το γιορτασουμε,ειναι η μοναδικη καρτοκινητη που χρεωνει την εξυπηρετηση πελατων ανα δευτερολεπτο κι οχι ανα κληση,δηλαδη εαν εχεις λιγη καρτα προλαβαινεις δε προλαβαινεις,την εξηπηρετηση πελατων χρονοχρεωση ρε ειναι σοβαρη τωρα? χιλιες φορες frog :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...