Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και κάτι που δεν καταλαβα......( Μπορώ να εγκαταστήσω το FP2 ??) Από οτι γνωρίζω το Ε71 εχει FP1.

 

Οχι ,δεν μπορει να γινει κατι τετοιο...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από θήκες, ποιά προτείνετε την cp-220 ή την cp-360;

 

Για την cp-220 διαβασα είναι λίγο μεγάλη, η cp-360 μου άρεσε εμένα και σκέφτομαι να τη χτυπήσω αν και δεν έχω δει καμία από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Pictures: Nokia E71 Black

Σαν πρώτη ματιά, δεν μου αρέσει. Το κλασικό χρωματάκι με το οποίο πρωτοκυκλοφόρησε, του δίνει μια νότα πολυτυτέλειας. Αν το δω απο κοντά, βέβαια, ίσως αλλάξω γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν σου αρέσει το (κατα) μαύρο πάρε αλλή έκδοση του Ε71 που είναι μέσα στην πολυτέλεια. :lol: :lol: :lol:

Nokia E71 White Gets Diamonds

http://www.symbian-freak.com/news/009/05/e71_gets_diamonds_makeover_by_continental_mobiles.htm

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν σου αρέσει το (κατα) μαύρο πάρε αλλή έκδοση του Ε71 που είναι μέσα στην πολυτέλεια. :lol: :lol: :lol:

 

Nokia E71 White Gets Diamonds

http://www.symbian-freak.com/news/009/05/e71_gets_diamonds_makeover_by_continental_mobiles.htm

Nope!

Ε,παραπάει....

Νομίζω ότι οι δυο πρώτες εκδόσεις (το ασημί με το μαύρο πληκτρολόγιο και το λευκό) είναι οι πιο όμορφες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Καλά, όλες ανεξαιρέτως οι συσκευές που στολίζονται με διαμαντάκια, είναι απίστευτη κιτσαρία. Δεν έχω δει ούτε ένα που να πω οτι έστω αισθητικά είναι αποδεκτό. Και, φυσικά, το συγκεκριμένο Ε71 δεν αποτελεί εξαίρεση.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανείς στο nokia mail αν γινεται να μην εμφανιζονται στην κεντρικη οθόνη τα θεματα των τελευταιων e-mail???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Μεσα στη βδομαδα παω απο VF με επιδοτηση για κινητο.

Και ιδου το ερωτημα μου.nokia E71 ή nokia 5800?καταρχην δηλωνω οτι δεν ειμαι κανενας business man για να χρειαζομαι mail σον και καλα στο κινητο.(το λεω για το Ε71)αλλα και ουτε τρωω κολληματα για touch screen .αυτα που με ενδιαφερουν ειναι

1.πιο ειναι καλητερο σε ιντερνετ browsing(you tube κτλπ) απο wifi.

2.να μπορω να εχω(αν γινεται δεν ξερω ειμαι ασχετος)πλοηγηση(navigation) χωρισ να χρεωνομαι.(και παλι δεν εχω ιδεα απο αυτα)

3.να παιρνει 3rd party applications) αν το λεω καλα.

τωρα οσο αφορα καμερες μουσικες κτλ. καλα ειναι και τα δυο μαλλον.

και τα 2 μου αρεσουν εξισου.

ευχαριστο προκαταβολικα.

 

επισης εχω βαλει το ιδιο θεμα και στουσ διαξιφισμους.sorry για αυτο απλα περιμενω λιγο γρηφορα μια απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις ρωτήσει στους Διαξιφισμούς, αρκεί.

Όσο για τις ερωτήσεις σου, και τις 3 τις καλύπτουν και τα 2 κινητά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξε "διαγραφή".

Μετά ξανασυνδέσου με τον διακομιστή.

Τότε θα "φύγουν" τα email από την συσκευή σου ή και από τον διακομιστή.

 

Αυτο κανω αλλα δεν τα σβηνει στο κινητο, απλα ασπριζει το ικονιδιο αριστερα των επικεφαλιδων. Μονο αν πατησω σβησιμο και στον διακομιστη τα σβηνει τελειως αλλα δεν το θελω αυτο.

Απο οτι παρατηρησα σβηνει το περιεχομενο αλλα οχι τις επικεφαλιδες, αυτες δεν μπορω να τις σβησω?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κανω αλλα δεν τα σβηνει στο κινητο, απλα ασπριζει το ικονιδιο αριστερα των επικεφαλιδων. Μονο αν πατησω σβησιμο και στον διακομιστη τα σβηνει τελειως αλλα δεν το θελω αυτο.

Απο οτι παρατηρησα σβηνει το περιεχομενο αλλα οχι τις επικεφαλιδες, αυτες δεν μπορω να τις σβησω?

Οι κεφαλίδες μένουν σε κάθε περίπτωση.

Αν θέλεις να τα σβήσεις όλα μαζί, διέγραψε ολόκληρο το γραμματοκιβώτιο.

Οι κεφαλίδες θα φύγουν μόνο αν διαγράψεις τα μειλ από το σέρβερ σου, δηλαδή από το κανονικό γραμματοκιβώτιο στο σάιτ όπου έχεις το mailbox σου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οι κεφαλίδες μένουν σε κάθε περίπτωση.

Αν θέλεις να τα σβήσεις όλα μαζί, διέγραψε ολόκληρο το γραμματοκιβώτιο.

Οι κεφαλίδες θα φύγουν μόνο αν διαγράψεις τα μειλ από το σέρβερ σου, δηλαδή από το κανονικό γραμματοκιβώτιο στο σάιτ όπου έχεις το mailbox σου.

 

Α οκ σ'ευχαριστω! Το εσβησα ολα και εβαλα το emoze:)

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα μία βοήθεια:

 

που μπορώ να βρω την εφαρμογή για το msn messenger????

διότι δεν μου εμφανίζεται λόγω origin για κατέβασμα!

 

 

 

και κάτι που με στεναχώρησε....

έβαλα τα μαιλ μου (6000 περίπου είχα στο inbox)

 

και το e71 τα έπαιξε....(κατέβασα μόνο τις επικεφαλίδες)

δυστυχώς έπρεπε να τα σβήσω!

 

 

_________________

Από Ομάδα Διαχείρισης:

Για εφαρμογές έχουμε πει... μόνο στο αντίστοιχο θέμα, στο οποίο έχει δοθεί απάντηση πολλές φορές.

Κάνε μια αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα μία βοήθεια:

 

που μπορώ να βρω την εφαρμογή για το msn messenger????

διότι δεν μου εμφανίζεται λόγω origin για κατέβασμα!

 

 

 

και κάτι που με στεναχώρησε....

έβαλα τα μαιλ μου (6000 περίπου είχα στο inbox)

 

και το e71 τα έπαιξε....(κατέβασα μόνο τις επικεφαλίδες)

δυστυχώς έπρεπε να τα σβήσω!

 

Απο τις ρυθμισεις των μηνυματων διαλεξε να αποθηκευονται στην καρτα μνημης.

Εκει θα αποθηκευονται ολα σου τα μηνυματα και τα μειλ.

 

Η εσωτερικη μνημη ειναι μικρη για τοσα πολλα μειλ που εχεις. Λογικο να παθει ντουβρουτζα το κινητακι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει την έκδοση garmin 5.20.00 και η μπαταρία δεν μου κράταγε αρκετά.

πέρασα την 5.50 και το πρόβλημα λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει πολλές σελίδες από το φόρουμ. Πάρα πολλές. Απέκτησα το κινητό πριν λίγες ημέρες και έχω μείνει εντυπωσιασμένος από την μπαταρία και την ταχύτητά του. Μία χαρά δείχνει, θα περάσω και garmin, απλώς θέλω τα φώτα σας σε ένα πράγμα. Τι μπορώ να κάνω μέσω voip. Έχω διαβάσει πάρα πολλά θέματα στο φόρουμ, αλλά και σε άλλα. Θα ήθελα ωστόσο μία δοκιμασμένη λύση, όποιος μπορεί να μου την δώσει. Ευχαριστώ...
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...