Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν η ταινια ηταν .avi? Eαν ναι μην την κανεις mp4 αλλα φερε την ταινια σε διαστασεις κινητου και ανοιξε την μεσα απο το SmartMovie.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2395150#post2395150

 

ναι avi ητανε. θα κανω αυτο που λες. σε ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σας,

να ρωτήσω κάτι όσον αφορά τα Mails,εβαλα το gmail ,μόνο user και pass και συνδεθηκε κανονικα.Ομως εμφανιζει τα mail μου μόνο οταν παω χειροκίνητα και του πατησω ανακτηση email--> νεα mail.Δεν γινεται να ερχονται απο μονα τους real time οπως τα sms?να επισημανω οτι εχω πρόγραμμα data οπότε δεν χρειαζομαι το wifi.

ξερεει κανεις?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να συνδεσω 2 νοκια μπλουτουθ χαντς φρι,το hs11w και το bh800 και μου ζηταει και για τα δυο κωδικο.εχετε ιδεα ποιος μπορει να ειναι?εχω πολυ καιρο να τα χρησιμοποιησω και δεν το θυμαμαι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να συνδεσω 2 νοκια μπλουτουθ χαντς φρι,το hs11w και το bh800 και μου ζηταει και για τα δυο κωδικο.εχετε ιδεα ποιος μπορει να ειναι?εχω πολυ καιρο να τα χρησιμοποιησω και δεν το θυμαμαι.

Βάλε 0000.

 

καλησπέρα σας,

να ρωτήσω κάτι όσον αφορά τα Mails,εβαλα το gmail ,μόνο user και pass και συνδεθηκε κανονικα.Ομως εμφανιζει τα mail μου μόνο οταν παω χειροκίνητα και του πατησω ανακτηση email--> νεα mail.Δεν γινεται να ερχονται απο μονα τους real time οπως τα sms?να επισημανω οτι εχω πρόγραμμα data οπότε δεν χρειαζομαι το wifi.

ξερεει κανεις?

Πήγαινε στις ρυθμίσεις των email και εκεί έχει επιλογή για αυτόματη ανάκτηση των emails σου. Μπορείς να επιλέξεις κάθε πότε θα συνδέεται για να κατεβάσει τα emails σου και με ποιο σημείο πρόσβασης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Η μπαταρία του Ε66 που πρόσφατα αποκτησα (μεταχειρισμένο), κρατά 1,5 μέρα με νορμάλ χρήση. Εχω αγοράσει νέα μπαταρία γνήσια , έκανα και update στο λογισμικό του , αλλα το πρόβλημα παραμένει το ίδιο αν σκεφτεί κανείς ότι στο τηλέφωνο δίνουν 260 ώρες αναμονή ή 450 λεπτά χρόνο ομιλίας . Επίσης έχω διαβάσει όλο το ποστ και τις οδηγίες σας και βεβαίως έχω κλειστα Wi-fi, BT και τυχον εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο. Παρακαλώ για τη βοήθεια σας.

Ευχαριστώ

Ελευθερία είναι να πετάς ψηλά......
Link to comment
Share on other sites

Βάλε 0000.

 

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις των email και εκεί έχει επιλογή για αυτόματη ανάκτηση των emails σου. Μπορείς να επιλέξεις κάθε πότε θα συνδέεται για να κατεβάσει τα emails σου και με ποιο σημείο πρόσβασης.

 

ωραια το εκανα αυτο και σε ευχαριστώ πολυ ,αλλα μηπως ξέρεις γιατι καθε φορα με ρωτάει να θα συνδεθει με τον διακομιστη και οτι αν κανω εξοδο βγαινει κτλ.Ειναι λίγο ενοχλητικο.Δεν μπορει να ειναι μονιμα συνδεδεμενο?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

ωραια το εκανα αυτο και σε ευχαριστώ πολυ ,αλλα μηπως ξέρεις γιατι καθε φορα με ρωτάει να θα συνδεθει με τον διακομιστη και οτι αν κανω εξοδο βγαινει κτλ.Ειναι λίγο ενοχλητικο.Δεν μπορει να ειναι μονιμα συνδεδεμενο?

Αυτή την στιγμή δεν έχω μπροστά μου το κινητό για να δω ακριβώς τις ρυθμίσεις, αλλά θυμάμαι ότι έχει επιλογή για σημείο πρόσβασης, οπότε επιλέγεις να συνδέεται μόνιμα με αυτό που θα ορίσεις εσύ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

luke το gmail έχει ειδικό πρόγραμμα java,κατέβασέ το δωρεάν από την επίσημη σελίδα του gmail και δεν θα χρειαστείς τίποτα άλλο.Τρέχει στο παρασκήνιο,τσεκάρει μόνο του για νέα mails χωρίς να σε ρωτάει για να συνδεθεί κλπ.

Δες και εδώ αλλά θα το κατεβάσεις μέσω κινητού:

http://www.google.com/intl/el/mobile/default/mail.html

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ Βασίλη,την κατέβασα την εφαρμογή ,φαινεται πιο καλη εμφανισιακα αλλα δεν εχει την ειδοποιηση που οπώς για παραδειγμα στο default email που σου βγάζει (1) και αν τα δουλευεις παραλληλα μπερδευται σε πιο θα δωσει access και ξαναρωταει.τεσπα θα την βρω την ακρη...
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

έχετε ακούσει για κάποιο πρόβλημα της φωτογραφικής του Ε66?

Και το δικό μου και μίας φίλης (ολοκαίνουριο) εμφανίζει κάποιες γραμμές κάθετες και όταν "σκοπεύεις" και στην φωτογραφία.

Μοιάζουν με θόρυβο που κάνουν οι φωτογραφικές.

Θα τα πάμε στη νοκια μεσα στην εγγύηση αλλά φοβάμαι μήπως είναι κατασκευαστικό λάθος και υπάρχει πρόβλημα και στο μέλλον.

 

Καμία άποψη?!?

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

έχετε ακούσει για κάποιο πρόβλημα της φωτογραφικής του Ε66?

Και το δικό μου και μίας φίλης (ολοκαίνουριο) εμφανίζει κάποιες γραμμές κάθετες και όταν "σκοπεύεις" και στην φωτογραφία.

Μοιάζουν με θόρυβο που κάνουν οι φωτογραφικές.

Θα τα πάμε στη νοκια μεσα στην εγγύηση αλλά φοβάμαι μήπως είναι κατασκευαστικό λάθος και υπάρχει πρόβλημα και στο μέλλον.

 

Καμία άποψη?!?

 

προσωπικα δεν συναντησα ποτε αυτο το προβλημα ουτε 2 γνωστοι μου που εχουν το e66. αν δεν κανω λαθος δεν εχει αναφερθει και αντιστοιχο προβλημα απο καποιον αλλο χρηστη .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν συναντησα ποτε αυτο το προβλημα ουτε 2 γνωστοι μου που εχουν το e66. αν δεν κανω λαθος δεν εχει αναφερθει και αντιστοιχο προβλημα απο καποιον αλλο χρηστη .

 

Φίλε μου μπορείς να μου πεις το Product code της συσκευής σου??

 

Και τα δύο Ε66 γράφουν στο κουτί Ε66 3Μο NAVI κι είναι αγορασμένα απο Wind.

Δυστυχώς δεν τα έχω τώρα μπροστά μου να αναφέρω product codes.

 

Υποπτεύομαι ελαττωματικές παρτίδες. :worry:

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μπορείς να μου πεις το Product code της συσκευής σου??

 

Και τα δύο Ε66 γράφουν στο κουτί Ε66 3Μο NAVI κι είναι αγορασμένα απο Wind.

Δυστυχώς δεν τα έχω τώρα μπροστά μου να αναφέρω product codes.

 

Υποπτεύομαι ελαττωματικές παρτίδες. :worry:

:cry:

 

εμενα γραφει grey steel 3Mo Navi

το product code που το γραφει για να σου το πω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατω απο τη μπαταρία εκεί με το ΙΜΕΙ.

Αλλά και στο κουτί πρέπει να το γράφει εκεί που λέει και το ΙΜΕΙ κτλ. - απέξω, νομίζω λέει Code (σκέτο!).

3Mo ΝAVI σημαίνει - 3 months navigation - γιατί όντως στο Nokia Maps περιείχε 3 μήνες δωρεάν πλοήγηση.

 

Γμτ...μάλλον θα πάει κεντρικά λέει.

Link to comment
Share on other sites

για σας εχω ενα ε65 νοκια το ειχα ειχα αγορασει πανω απο 400 ευρω και εχει βγαλει παρα πολλα προβληματα 4-5 επανακινησεις την ημερα τα πληκτρα δεν εχουν φως ξεβαψε σχεδον ολο.σκευτωμε να παρω το ε66 αν καπιος φιλος απ εδω εχει 2 σε 1 γραμμες ασ μου πει αν συνεργαζεται, εκει το ε65 μετα την επαναφορα γραμμης βγαζει σφαλμα συστηματος.και γενικοσ αν αξιζει σαν κινητο..ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

για σας εχω ενα ε65 νοκια το ειχα ειχα αγορασει πανω απο 400 ευρω και εχει βγαλει παρα πολλα προβληματα 4-5 επανακινησεις την ημερα τα πληκτρα δεν εχουν φως ξεβαψε σχεδον ολο.σκευτωμε να παρω το ε66 αν καπιος φιλος απ εδω εχει 2 σε 1 γραμμες ασ μου πει αν συνεργαζεται, εκει το ε65 μετα την επαναφορα γραμμης βγαζει σφαλμα συστηματος.και γενικοσ αν αξιζει σαν κινητο..ευχαριστω

 

εχω εγω 2in1. λειτουργει μια χαρα και οταν κανεις εναλλαγη στην γραμμη δεν χρειαζεται να κανεις επανεκινηση τησ συσκευης. να το παρεις με τα χιλια ειναι φανταστικο κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου και γω από το Ε65 πήγα στο Ε66. Είμαι πολύ πιο ευχαριστημένος από το 2ο τηλέφωνο που βεβαίως είναι πλήρης. μόνο η μπαταρία είναι ένα μικρό θέμα που δε κρατάει πολύ. Επίσης έχω 2 σε 1 στη sim και κάνω εναλλαγές στα νούμερα της κάρτας μέσα από το μενού. δε χρειάζεται να κλείσει το τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το wifi στο συγκεκριμένο κινητό.

Το έχει πάρει η κοπέλα μου και της είπανε (απο τη βονταφον) ότι όταν μπαίνει από wifi δεν κατεβάζει αποκλειστικά απο κεί αλλά χρησιμοποιεί και 3g. Εμένα αυτό μου φαίνετια τελείως μπαρφούφα αλλά δε μπορώ και να της το βεβαιώσω γιατί δε ξέρω.

Η αλήθεια είναι ότι όποτε μπήκα και από wifi στο browser έβλεπα και ένα εικονίδιο 3g πάνω στη μπάρα που φορτώνει η σελίδα...

 

Ξέρει κανείς να μου πει τι ακριβώς παίζει;

 

Το κινητό είναι vodafone branded. Παίζει να έχουν κάνει αυτοί καμιά ******ά για να χρεώνουν τον κόσμο;

Motorola Moto G 5.1 Official

Nexus 7 (2012), CM 1.2

Προηγούμενα: Nexus S, CM 10.2, HTC Magic, CM 6.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το wifi στο συγκεκριμένο κινητό.

Το έχει πάρει η κοπέλα μου και της είπανε (απο τη βονταφον) ότι όταν μπαίνει από wifi δεν κατεβάζει αποκλειστικά απο κεί αλλά χρησιμοποιεί και 3g. Εμένα αυτό μου φαίνετια τελείως μπαρφούφα αλλά δε μπορώ και να της το βεβαιώσω γιατί δε ξέρω.

Η αλήθεια είναι ότι όποτε μπήκα και από wifi στο browser έβλεπα και ένα εικονίδιο 3g πάνω στη μπάρα που φορτώνει η σελίδα...

 

Ξέρει κανείς να μου πει τι ακριβώς παίζει;

 

Το κινητό είναι vodafone branded. Παίζει να έχουν κάνει αυτοί καμιά ******ά για να χρεώνουν τον κόσμο;

 

:dash:Τι αλλο θα ακουσουμε.Γεμισαμε σαινια και επιστημονες.Και μετα μιλανε για μεγαλες αλυσιδες και αψογη εξυπηρετηση.:rocket:Οταν μπαινεις με wifi μπαινεις με wifi.Μην ανησυχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

:dash:Τι αλλο θα ακουσουμε.Γεμισαμε σαινια και επιστημονες.Και μετα μιλανε για μεγαλες αλυσιδες και αψογη εξυπηρετηση.:rocket:Οταν μπαινεις με wifi μπαινεις με wifi.Μην ανησυχεις.

 

αλλωστε στο wi fi μπαινεις ακομα και αν εισαι σε προφιλ πτησης, δηλαδη σεν εισαι συνδεδεμενος στο δικτυο. να πας στον υπαλληλο που σου το ειπε και να τπυ πεις οτι ειναι για γελια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξέρω έχετε δίκιο...κι εγώ δεν είμαι κανένας άσχετος να το πιστέψω...

Στην αρχή γελούσα κι εγώ αλλά τι να της πω...που να ξέρω τι μπορεί να έχει κάνει η vodafone...

Έλεος πάντως όντως!!

ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

Motorola Moto G 5.1 Official

Nexus 7 (2012), CM 1.2

Προηγούμενα: Nexus S, CM 10.2, HTC Magic, CM 6.1

Link to comment
Share on other sites

Nokia E71 and E66 firmware updated v.300.21.012

http://dailymobile.se/2009/07/02/nokia-e71-firmware-updated-v30021012/

"Looks like theres a new Nokia E71 and E66 firmware update with version v.300.21.012 available via NSU."

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα το τελευταιο firmware αλλα δεν βρισκω καποια διαφορα. τι περιλαμβανει το τελευταιο firmware?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...