Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνψριζει κανεισ απο που μπορω να κατεβασω την τελευταια εκδοση του flash player για το ε66?σε μερικα site δεν μπορω να δω τα βιντεο γιατι χρειαζεται την τελευταια εκδοση μου λεει ενα μηνυμα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γνψριζει κανεισ απο που μπορω να κατεβασω την τελευταια εκδοση του flash player για το ε66?σε μερικα site δεν μπορω να δω τα βιντεο γιατι χρειαζεται την τελευταια εκδοση μου λεει ενα μηνυμα

 

Το ειχα παθει και εγω αυτο με το Ε71 αλλα δεν μπορεσα να βρω την τελευταια εκδοση του flash. Εβαλα τον Skyfire και ησυχασα, παιζει τα παντα! Δοκιμασε τον:)

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγαίνει τέτοιο μήνυμα σε μερικές σελίδες, δεν μπορείς να κανείς κάτι. Το να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση του φλας, αναφέρεται κυρίως σε υπολογιστές.
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεισ το sar τησ συσκευησ?

 

:rtfm:

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E66-1_UG_el.pdf

Η υψηλότερη τιμή ΣΕΑ σύμφωνα

με τις οδηγίες του ICNIRP για τη χρήση της συσκευής

στο αυτί είναι 1,37 W/kg .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια εχω δυο ερωτησεισ.

1) συνδεομαι με wi fi κ προσπαθω να κατεβασω βιντεακια των 150-200 mb. αφου κατεβαζει περιπου 70-80mb μου βγαζει ενα μηνυμα ανεπαρκησ μνημη κ σταματαει το κατεβασμα. επηρεαζει το γεγονοσ οτι σαν επιλεγμενη μνημη αποθηκευσησ των μηνυματων εχω την μνημη τησ συσκευησ η ειναι ασχετο αυτο που λεω?αν επιλεξω τα μηνυματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημησ που ειναι 16 γκιγκα θα λυθει το προβλημα?

2) στην επιλογη στοιχεια μνημησ κ συγκεκριμενα στην μνημη τηλεφωνου μου βγαζει τα εξησ,

40mb μνημη σε χρηση

79mb ελευθερη μνημη

σε εικονεσ,μηνυματα,βιντεο κλιπ,επαφεσ,ημερολογιο κ ολα τα υπολοιπα αν τα προσθεσεισ ολα δεν βγαζουν πανω απο 2 mb. τα υπολοιπα 38 mb απο τι ακριβωσ ειναι πιασμενα κ δεν τα δειχνει?δεν φαινονται πουθενα ουτε απο την διαχειριση αρχειων τησ μνημησ τησ συσκευησ.

ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σασ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια εχω δυο ερωτησεισ.

1) συνδεομαι με wi fi κ προσπαθω να κατεβασω βιντεακια των 150-200 mb. αφου κατεβαζει περιπου 70-80mb μου βγαζει ενα μηνυμα ανεπαρκησ μνημη κ σταματαει το κατεβασμα. επηρεαζει το γεγονοσ οτι σαν επιλεγμενη μνημη αποθηκευσησ των μηνυματων εχω την μνημη τησ συσκευησ η ειναι ασχετο αυτο που λεω?αν επιλεξω τα μηνυματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημησ που ειναι 16 γκιγκα θα λυθει το προβλημα?

 

Μα, λογικό δεν είναι να σου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν προσπαθείς να χωρέσεις 150-200 ΜΒ στο κινητό που έχει 70-80 ΜΒ; Φυσικά και φταίει το ό,τι αποθηκεύεις τα βίντεο στην μνήμη του κινητού. Το που αποθηκεύεις τα SMS δεν έχει καμία σχέση.

 

2) στην επιλογη στοιχεια μνημησ κ συγκεκριμενα στην μνημη τηλεφωνου μου βγαζει τα εξησ,

40mb μνημη σε χρηση

79mb ελευθερη μνημη

σε εικονεσ,μηνυματα,βιντεο κλιπ,επαφεσ,ημερολογιο κ ολα τα υπολοιπα αν τα προσθεσεισ ολα δεν βγαζουν πανω απο 2 mb. τα υπολοιπα 38 mb απο τι ακριβωσ ειναι πιασμενα κ δεν τα δειχνει?δεν φαινονται πουθενα ουτε απο την διαχειριση αρχειων τησ μνημησ τησ συσκευησ.

ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σασ

 

Εφαρμογές και διάφορα αρχεία τα οποία δεν μπορείς να σβήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μα, λογικό δεν είναι να σου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν προσπαθείς να χωρέσεις 150-200 ΜΒ στο κινητό που έχει 70-80 ΜΒ; Φυσικά και φταίει το ό,τι αποθηκεύεις τα βίντεο στην μνήμη του κινητού. Το που αποθηκεύεις τα SMS δεν έχει καμία σχέση.

 

 

 

Εφαρμογές και διάφορα αρχεία τα οποία δεν μπορείς να σβήσεις.

 

υπαρχει καπου η επιλογη να αποθηκευονται τα βιντεο που κατεβαζω στην καρτα μνημησ κ οχι στην μνημη τησ συσκευησ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυστυχως εδω και 20 μερες ειμαι χωρις κινητο .Το παρεδωσα στην voda για ελεγχο και πιθανη αντικατασταση ,αλλα απο τοτε ψαχνομαι.Το κινητο ηθελε συνεχεια επανεκκινηση και το συρταρψτο τμημα ειχε σε 15 μερες αρκετο τζογο.Η voda το εστειλα στην Alpha copy και η συνεχεια μαλλον γνωστη.Παρ ολο που εστειλα 2 email στην voda ουδεις απαντησε,τελικα τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ακομη το εξεταζουν στην Alpha,και δεν μπορουν να μου πουν τιποτε για ημερομηνια παραδοσης.Θα κανω υπομονη λιγες μερες ακομη και επειτα μαλλον στην προστασια καταναλωτη,δυστυχως ειμαστε σε καθεστως αποικιοκρατιας
Link to comment
Share on other sites

καλιμερα γραφω πρωτη φορα στο site και θα ηθελα βοηθεια στην αφυπνιση χτυπαει ανα 10 λεπτα η αναβολη μπορει αυτο να αλλαξει απο καπου και το τελευταιο στην οθονη πωσ γινεται να φενεται η επετειοσ. ευχαριστο
Link to comment
Share on other sites

καλιμερα γραφω πρωτη φορα στο site και θα ηθελα βοηθεια στην αφυπνιση χτυπαει ανα 10 λεπτα η αναβολη μπορει αυτο να αλλαξει απο καπου

Φαντάζομαι να εννοείς πως εμφανίζει ένα γεγονός επετείου του ημερολογίου την οθόνη αναμονής, σωστά;

Αν ναι, αυτό γίνεται εξορισμού.

Πηγαίνεις στο Ημερολόγιο, στην ημερομηνία που επιθυμείς και πατάς Επιλογές > Νέα καταχώρηση > Επέτειος.

 

και το τελευταιο στην οθονη πωσ γινεται να φενεται η επετειοσ. ευχαριστο

Να αλλάξεις την περιοδικότητα της αφύπνισης δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι να εννοείς πως εμφανίζει ένα γεγονός επετείου του ημερολογίου την οθόνη αναμονής, σωστά;

Αν ναι, αυτό γίνεται εξορισμού.

Πηγαίνεις στο Ημερολόγιο, στην ημερομηνία που επιθυμείς και πατάς Επιλογές > Νέα καταχώρηση > Επέτειος.

 

 

Να αλλάξεις την περιοδικότητα της αφύπνισης δεν γίνεται.

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα οταν το κανω δεν εμφανιζεται στην οθονη μπροστα μονο εαν βαλω υπενθημ εμφανιζεται

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε να εμφανίζει κάτι παρόμοιο με αυτό:

 

http://img132.imageshack.us/img132/491/screenshot0023.png

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις Ρυθμίσεις > Γενικές > Προσωπικές ρυθμίσεις > Κατάσταση αναμονής > Προσθ. σε ενεργή αναμονή και φρόντισε για αρχή να είναι όλα επιλεγμένα.

 

 

 

Edit, το έχουν αλλάξει λίγο...

Λοιπόν πήγαινε μέσα στις Προσωπικές ρυθμίσεις > Αρχική οθόνη > Mode settings (2η επιλογή) > Εφαρμογές αρχικής οθόνης > Enabled applications (1η επιλογή).

Εκεί θα βρεις αυτό που σου είπα, δηλαδή φρόντισε να είναι επιλεγμένη η επιλογή Ατζέντα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δίκιο έχεις, το έχουν αλλάξει λίγο...

Λοιπόν πήγαινε μέσα στις Προσωπικές ρυθμίσεις > Αρχική οθόνη > Mode settings (2η επιλογή) > Εφαρμογές αρχικής οθόνης > Enabled applications (1η επιλογή).

Εκεί θα βρεις αυτό που σου είπα, δηλαδή φρόντισε να είναι επιλεγμένη η επιλογή Ατζέντα.

 

 

 

ok thanks ΤΟ ΒΡΗΚΑ:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Περιεχόμενα συσκευασίας πώλησης

* Nokia E66-1

* Μπαταρία Nokia BL-4U, 1000 mAh

* Φορτιστής ταξιδίου μικρού μεγέθους Nokia AC-5

* Στερεοφωνικό ακουστικό Nokia HS-47

* Καλώδιο σύνδεσης Nokia CA-101

* Κάρτα microSD Nokia MU-22 2 GB

* Γενικό CD-ROM συσκευών Eseries

* Λουράκι καρπού Eseries

* Θήκη Eseries

* Φυλλάδιο Eseries

* Εγχειρίδιο γρήγορης εκκίνησης

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Περιεχόμενα συσκευασίας πώλησης

* Nokia E66-1

* Μπαταρία Nokia BL-4U, 1000 mAh

* Φορτιστής ταξιδίου μικρού μεγέθους Nokia AC-5

* Στερεοφωνικό ακουστικό Nokia HS-47

* Καλώδιο σύνδεσης Nokia CA-101

* Κάρτα microSD Nokia MU-22 2 GB

* Γενικό CD-ROM συσκευών Eseries

* Λουράκι καρπού Eseries

* Θήκη Eseries

* Φυλλάδιο Eseries

* Εγχειρίδιο γρήγορης εκκίνησης

 

σε ευχαριστω πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ... εχω ενα θεματακι με το Ε66

του μεταφέρω καποια τραγουδακια , μεσω usb(nokia suite)τα αρχεια μου ,,,(δοκιμασα και σε μπ3 ..αλλα και aac) και ενω απο το pc τα βλεπω μεσα sto: E\music το τηλέφωνο δεν τα βλεπει...τι γινεται??

μπορειται να με βοηθήσετε? τι κανω λάθος? που κρύβοντε?

Link to comment
Share on other sites

Μαζι με καθε συσκευη υπαρχει και ενα βιβλιαρακι οδηγιων.Δεν ειναι κακο να του ριχνουμε και μια ματια. http://imageshack.gr/files/51qp779ccpt5zsdwtcrq_thumb.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο. Όταν συνδέεις το κινητό με το καλώδιο για να μεταφέρεις δεδομένα, να χρησιμοποιείς πάντα την επιλογή Μαζική Αποθήκευση και όχι Pc Suite.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...