Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 ευρω που εχω εγω νομιζω πληρωνω 23 ευρω

 

Η Vodafone διαφημίζει στην τηλεόραση τα smart deals, όπου αναφέρει ότι προσφέρει δωρεάν το unlimited στο καρτοπρόγραμμα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η Vodafone διαφημίζει στην τηλεόραση τα smart deals, όπου αναφέρει ότι προσφέρει δωρεάν το unlimited στο καρτοπρόγραμμα!

 

ναι το ειδα...αλλο θελω να πω...23 ευρω το παγιο...το unlimited δεν εχανες 10 ευρω??τωρα δωρεαν?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα...αλλο θελω να πω...23 ευρω το παγιο...το unlimited δεν εχανες 10 ευρω??τωρα δωρεαν?

 

Νομίζω ότι ισχύει για νέες συνδέσεις μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ισχύει για νέες συνδέσεις μόνο!

 

θα παω να ρωτησω σε καταστημα αν ισχυει για παλιες συνδεσεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγγραφή στο My Account και μου έβγαλε μήνυμα ότι πρέπει να πάρω άδεια από το διαχειριστή. Επικοινωνώ πριν από λίγο με την εξυπηρέτηση πελατών και μου λένε ότι υπάρχει πρόβλημα επειδή στο παρελθόν είχα συμβόλαιο στο ίδιο ΑΦΜ αλλά σε διαφορετικό μητρώο συνδρομητή. Της λέω ότι θέλω να δω κάποιες κινήσεις που έχω κάνει αυτό το μήνα και μου απαντάει ότι πρέπει να πληρώσω γύρω στα 2,5€ (δεν συγκράτησα ακριβώς το ποσό). Της απαντάω ότι από 1/7 έχει αποφασίσει η ΕΕΤΤ ότι οι εταιρείες υποχρεούνται να αποστέλλουν αναλυτική κατάσταση των κλήσεων.

 

Αντε βγάλε άκρη...2,5€ δεν τα πληρώνω πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έχω καιρό να κάνω καρτοπρόγραμμα.

Οταν παλιά έπαιρνα συσκευή,έκανα καροπρόγραμμα για να πάρω επιδότηση. Ηταν σα να έβαζα κάρτα κάθε μήνα. Κατανάλωνα όσο κατανάλωνα & το υπόλοιπο έμενε μέσα. Οταν τελείωνε το συμβόλαιο το γύριζα σε καρτοκινητό & είχα μέσα την αξία που μου είχε περισσέψει από το καρτοπρόγραμμα.

Τώρα ισχύουν τα ίδια συν το χρόνο ομιλίας προς το ίδιο δίκτυο?

 

Ευχαριστώ!!!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έχω καιρό να κάνω καρτοπρόγραμμα.

Οταν παλιά έπαιρνα συσκευή,έκανα καροπρόγραμμα για να πάρω επιδότηση. Ηταν σα να έβαζα κάρτα κάθε μήνα. Κατανάλωνα όσο κατανάλωνα & το υπόλοιπο έμενε μέσα. Οταν τελείωνε το συμβόλαιο το γύριζα σε καρτοκινητό & είχα μέσα την αξία που μου είχε περισσέψει από το καρτοπρόγραμμα.

Τώρα ισχύουν τα ίδια συν το χρόνο ομιλίας προς το ίδιο δίκτυο?

 

Ευχαριστώ!!!

 

ΟΧΙ ,πρίν λίγες ημέρες μετέτρεψα το καρτοπρόγραμμα σε καρτοκονητό και τους έζησα απο πρώτο χέρι (σημειωτέον είχα 65% για ενα χρόνο).

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έχω καιρό να κάνω καρτοπρόγραμμα.

Οταν παλιά έπαιρνα συσκευή,έκανα καροπρόγραμμα για να πάρω επιδότηση. Ηταν σα να έβαζα κάρτα κάθε μήνα. Κατανάλωνα όσο κατανάλωνα & το υπόλοιπο έμενε μέσα. Οταν τελείωνε το συμβόλαιο το γύριζα σε καρτοκινητό & είχα μέσα την αξία που μου είχε περισσέψει από το καρτοπρόγραμμα.

Τώρα ισχύουν τα ίδια συν το χρόνο ομιλίας προς το ίδιο δίκτυο?

 

Ευχαριστώ!!!

 

τωρα θα σου φανε το υπολοιπο αμα ειναι πολλα λεφτα...αλλαξαν τα πραγματα προς το κακο...πρεπει να τα χαλας γιατι θα στα αφαιρει...οταν επαιρνα 1252 μου ελεγε οτι ληγουν...τωρα γιατι δεν το λεει...δεν ισχυει πια...γιατι αμα δεν ισχυει δινω λαθος πληροφοριση στον φιλο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να τα μεταφέρω σε άλλο καρτοκινητό! Τώρα πήρα τηλ την εξυπηρέτηση πελατών. Μόνο από ποσό ανανέωσης επιπλέον του προγράμματος. Πιο καλά ήταν παλιά! Μας τα χάλασαν!
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μόλις τώρα το δοκίμασα. Βγάζει το εξής μήνυμα:

 

"ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έχω καιρό να κάνω καρτοπρόγραμμα.

Οταν παλιά έπαιρνα συσκευή,έκανα καροπρόγραμμα για να πάρω επιδότηση. Ηταν σα να έβαζα κάρτα κάθε μήνα. Κατανάλωνα όσο κατανάλωνα & το υπόλοιπο έμενε μέσα. Οταν τελείωνε το συμβόλαιο το γύριζα σε καρτοκινητό & είχα μέσα την αξία που μου είχε περισσέψει από το καρτοπρόγραμμα.

Τώρα ισχύουν τα ίδια συν το χρόνο ομιλίας προς το ίδιο δίκτυο?

 

Ευχαριστώ!!!

 

πλεον ο χρονος που παιρνεις μεσω παγιου ισχυει για 2 μηνες... αρα οταν τελειωσει το συμβολαιο θα εχεις τις καρτες των 2 τελευταιων μηνων...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Οπως μπορέσει να μου δώσει μια συμβουλή...

 

Εχω Καρτοπρόγραμμα 25 με 1500' και 1500 sms προς Vodafone. Τα 25€ μένουν στο υπόλοιπό μου. Εχω επίσης και Καρτοσυμβόλαιο με 1500' προς Cosmote με 15€ και τα 15€ μένουν στο υπόλοιπό μου.

Από τα 25€ που μπαίνουν κάθε μήνα στο Καρτοπρόγραμμα, τα 3€ πηγαίνουν για internet και έτσι έχω να στέλνω όσα sms θέλω, μιας κι έχω πολλούς πόντους από το txtme.gr

 

Τι μπορώ να κάνω για να μην χάνω το υπόλοιπό μου; 22€ προς Wind και σταθερά είναι πάρα πολύς χρόνος τον οποίο δεν θα καταναλώσω ποτέ...Σκεφτόμουν με τα 22€ που μένουν να ενεργοποιώ κάθε μήνα 3 φορές το Surf & Email 200 οπότε κάποια στιγμή να μαζέψω μερικά GB...

 

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Οπως μπορέσει να μου δώσει μια συμβουλή...

 

Εχω Καρτοπρόγραμμα 25 με 1500' και 1500 sms προς Vodafone. Τα 25€ μένουν στο υπόλοιπό μου. Εχω επίσης και Καρτοσυμβόλαιο με 1500' προς Cosmote με 15€ και τα 15€ μένουν στο υπόλοιπό μου.

Από τα 25€ που μπαίνουν κάθε μήνα στο Καρτοπρόγραμμα, τα 3€ πηγαίνουν για internet και έτσι έχω να στέλνω όσα sms θέλω, μιας κι έχω πολλούς πόντους από το txtme.gr

 

Τι μπορώ να κάνω για να μην χάνω το υπόλοιπό μου; 22€ προς Wind και σταθερά είναι πάρα πολύς χρόνος τον οποίο δεν θα καταναλώσω ποτέ...Σκεφτόμουν με τα 22€ που μένουν να ενεργοποιώ κάθε μήνα 3 φορές το Surf & Email 200 οπότε κάποια στιγμή να μαζέψω μερικά GB...

 

Τι λέτε;

 

Εδω μας τα χαλάει επίσης η Vodafone. Το Surf & Email 200 Ενεργοποιείτε και αυτό κατόπιν ανανέωσης μέσω κάρτας... Πήρα τηλ στην εξυπηρέτηση και τα άκουσαν κανονικά και τσουβαλάτα, όχι οτι φταίνε βέβαια η υπάλληλοι του τμήματος τηλ. εξυπηρέτησης... Έχω αυτή την στιγμή 40 (!)ευρώ υπόλοιπο στο καρτοπρόγραμμα μου και δεν έχω που να το ξοδέψω. Αίσχος πολιτική απέναντι στους πελάτες της. Οι κύριοι μας "πουλούσαν" το πρόγραμμα με την ατάκα "είναι σαν να σας βάζει κάρτα αυτόματα η Vodafone κάθε μήνα και το υπόλοιπο το χρησιμοποιείτε όπως εσείς θέλετε" και τώρα απλά κοροϊδία.

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να τα ξοδέψω προς Wind και σταθερά αλλά γιατί να το κάνω αυτό; 25€ το μήνα είναι πολλά όταν έχω ήδη 1500' προς Cosmote στο άλλο νούμερο...

Αυτό με το Surf & Email 200 το δοκίμασες και σου έβγαλε κάποιο μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι :( Μου γυρνάει πίσω το κλασσικό "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΑΡΚΕΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΑΚΕΤΟY SURF & EMAIL 200." ενώ αυτή την στιγμή έχω 40 ευρώ υπόλοιπο στο καρτοπρόγραμμα.

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησέ τα σε υπηρεσίες όπως χρυσή ευκαιρία, εισιτήρια κινηματογράφων κλπ. Ολο και κάτι θα βρεις. Αν βρεις, πες και σε μας.
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησέ τα σε υπηρεσίες όπως χρυσή ευκαιρία, εισιτήρια κινηματογράφων κλπ. Ολο και κάτι θα βρεις. Αν βρεις, πες και σε μας.

 

Έχω βρει:P Θα τα κάνω skins στο League of Legends (υποστηρίζει sms payments:P), αλλά δεν είναι εκεί το θέμα. Είναι βλακεία να με υποχρεώνουν να βάλω +7 ευρώ κάρτα πέρα από τα 22 ευρώ που πληρώνω τον μήνα, ώστε να μπορώ να ενεργοποιώ το sms & email 200...

[Past Android phones]: HTC Wildfire, Huawei Ideos X5, Samsung Galaxy SIII (White), Sony XPERIA Z2 (D6503) 16GB

[Current Phone]: Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Πες καμιά ιδέα και για μας...Βλέπω να αρχίσω να στέλνω SMS στον ΑΡΗΣ FM τουλάχιστον τα μισά λεφτά θα πηγαίνουν στην ομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Απλά θα ήθελα να σας ενημερωσω σχετικά με την καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ με αφορμή τις αλλεπάλληλες αλλαγές στο καρτοπρογραμμα, και την μη υποχρέωση μου επιστροφής της επιδοτησης συσκευης... ότι ΑΠΛΆ ΚΕΡΔΙΣΑ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλά θα ήθελα να σας ενημερωσω σχετικά με την καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ με αφορμή τις αλλεπάλληλες αλλαγές στο καρτοπρογραμμα, και την μη υποχρέωση μου επιστροφής της επιδοτησης συσκευης... ότι ΑΠΛΆ ΚΕΡΔΙΣΑ!!!

Αυτό είναι και το λογικό. Σε πήρανε να σου δώσουν και κάτι ακόμα για να σε κρατήσουν;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι και το λογικό. Σε πήρανε να σου δώσουν και κάτι ακόμα για να σε κρατήσουν;

Δυστυχώς δεν ενδιαφέρθηκαν να με κρατήσουν, αλλά δεν πειράζει. Τι να με κάνουν άλλωστε να τους κάνω συνέχεια καταγγελίες;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί τα έχω κάνει αχταρμά;;;;

 

έστω ότι κάνω το καρτοπρόγραμμα 15.

1) θα πληρώνω 15€ το μήνα ή 17+ (βάλε τους φόρους δηλαδή..)???

2) από αυτό το 15άρι θα μου τρώει τα 10€ για το unlimited και θα μου μένουν 5 για ξόδεμα? ή θα έχω και τα 15 για ξόδεμα?

3) στο site της voda λέει για bonus 2€.. τι είναι αυτό??

4) από αυτά τα 15 ή 5 (εξαρτάται τι θα μου απαντήσετε στην ερωτηση 2) που θα έχω για φάγωμα θα μπορώ να ενεργοποιήσω το πακέτο μνμ με 4.8€ το πακέτο ομιλιάς +80 λεπτά με 5€ και το πακέτο ιντερνετ των 3€ αλλά όχι το 200ΜΒ???

5) είμαι CU εδώ και πολλά χρόνια.. λέτε να μου κάνουν και καμιά εκπτωσούλα???

 

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ εκ των προτέρων.. !!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί τα έχω κάνει αχταρμά;;;;

 

έστω ότι κάνω το καρτοπρόγραμμα 15.

1) θα πληρώνω 15€ το μήνα ή 17+ (βάλε τους φόρους δηλαδή..)???

2) από αυτό το 15άρι θα μου τρώει τα 10€ για το unlimited και θα μου μένουν 5 για ξόδεμα? ή θα έχω και τα 15 για ξόδεμα?

3) στο site της voda λέει για bonus 2€.. τι είναι αυτό??

4) από αυτά τα 15 ή 5 (εξαρτάται τι θα μου απαντήσετε στην ερωτηση 2) που θα έχω για φάγωμα θα μπορώ να ενεργοποιήσω το πακέτο μνμ με 4.8€ το πακέτο ομιλιάς +80 λεπτά με 5€ και το πακέτο ιντερνετ των 3€ αλλά όχι το 200ΜΒ???

5) είμαι CU εδώ και πολλά χρόνια.. λέτε να μου κάνουν και καμιά εκπτωσούλα???

 

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ εκ των προτέρων.. !!!

 

1:ναι...δυστιχως

2.με το καινουριο νομιζω εχεις δωρο το unlimited..δωρεαν

5.οχι..και εγω cu ειμουν..δεν εκαναν κατι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...