Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, οι χρεώσεις είναι ίδιες. Επίσης στην ανακοίνωση δε λέει πουθενά για 60'' για το καρτοπρόγραμμα αλλά για καρτοκινητά..

 

ισως να ισχυει γιατι μετα την καταναλωση του ποσου οταν ανανεωσεις τον χρονο ομιλιας εχεις χρεωσεις καρτοκινητου και οχι καρτοπρογραμματος!:wacko:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 885
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

50-60 € να υπολογιζεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι πηγα στο καρτοσυμβολαιο και μου ειχανε δωσει 56 €.. τι σου ειπανε;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

σου ειπαν οτι με αλλαγη προγραμματος δεν δινουν επιδοτηση;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εκανα σήμερα μετατροπή από συμβόλαιο σε Καρτοπρόγραμμα και δεν μου δώσανε επιδότηση.

 

Στα καρτοπρογράμματα 15 και 20 δεν δίνουν επιδότηση..

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος λογαριασμός έρχεται διπλός όπως στα συμβόλαια;

Μπορώ να ενημερώνομαι για το διαθέσιμο υπόλοιπο και με γραπτό μήνυμα;

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Στο Καρτοπρόγραμμα 25 (για να μου βαζουν 25 ευρω το μηνα μαλλον αυτο θα ειναι :P) να υπολογίζω κάθε λογαριασμό περίπου στα 28 ευρώ? Υπάρχει κάποιο "τρικ" στο όλο θέμα με το "bonus" τον 5 ευρώ που λενε οτι θα παίρνω κάθε μήνα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Στο Καρτοπρόγραμμα 25 (για να μου βαζουν 25 ευρω το μηνα μαλλον αυτο θα ειναι :P) να υπολογίζω κάθε λογαριασμό περίπου στα 28 ευρώ? Υπάρχει κάποιο "τρικ" στο όλο θέμα με το "bonus" τον 5 ευρώ που λενε οτι θα παίρνω κάθε μήνα?

 

Δεν υπάρχει μπόνους αυτή τη στιγμή. Έχει παρει παράταση η προσφορά με το δωρεάν ulimited μέχρι τις 28/2. Επομένως σημαινει οτι στο λογαριασμό σου θα μπαίνουν καθε 8 του μήνα 25,84 ακριβώς για να τα καταναλώσεις όπως εσύ θες. Στη vodafone πληρώνεις 28,94 με τα τέλη.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος λογαριασμός έρχεται διπλός όπως στα συμβόλαια;

Μπορώ να ενημερώνομαι για το διαθέσιμο υπόλοιπο και με γραπτό μήνυμα;

 

Εμένα ο πρώτος λογαριασμός ήρθε σε 20 μέρες 17,30

Οσο είναι δλδ το πάγιο μου με το φορο στο καρτοπρόγραμμα 15

Έχω την εντύπωση ότι στο πρόγραμμα που επέλεξες σου δίνουν μια δωρεάν συσκευή.

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3111

προς τα κατω το γραφει

Για το υπόλοιπο μπορείς να ενημερωθείς στο 1252 όπως και στα καρτοκινητά.Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν μπορείς να ενημερωθείς για τα λεπτά και sms που σου μένουν από το unlimited.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο πρώτος λογαριασμός ήρθε σε 20 μέρες 17,30

Οσο είναι δλδ το πάγιο μου με το φορο στο καρτοπρόγραμμα 15

Έχω την εντύπωση ότι στο πρόγραμμα που επέλεξες σου δίνουν μια δωρεάν συσκευή.

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3111

προς τα κατω το γραφει

Για το υπόλοιπο μπορείς να ενημερωθείς στο 1252 όπως και στα καρτοκινητά.Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν μπορείς να ενημερωθείς για τα λεπτά και sms που σου μένουν από το unlimited.

 

Για το unlimited ειχα ρωτήσει στην εξυπηρέτηση και μου ειχαν πει οτι σου αποστέλλεται ενα μηνυμα οταν έχεις καταναλώσει γύρω στο 80%. Βέβαια δε ξέρω κατα πόσο ισχύει δε μου εχει τυχει να καταναλώσω τόσο πολύ χρόνο. Από την άλλη κάθε μήνα βάζω το πακέτο των 120sms και ποτέ δεν έχει έρθει το μήνυμα ενεργοποίησης όπως λέει.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να τα μαθεις καλωντας 1252 και την επιλογη 4;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να τα μαθεις καλωντας 1252 και την επιλογη 4;

 

Εκεί ακούς για άλλα πακέτα και αυτό των 120sms όχι για το unlimited.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι στο πρόγραμμα που επέλεξες σου δίνουν μια δωρεάν συσκευή.

 

Ξέρεις τι επιδότηση δικαιούμαι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μπόνους αυτή τη στιγμή. Έχει παρει παράταση η προσφορά με το δωρεάν ulimited μέχρι τις 28/2. Επομένως σημαινει οτι στο λογαριασμό σου θα μπαίνουν καθε 8 του μήνα 25,84 ακριβώς για να τα καταναλώσεις όπως εσύ θες. Στη vodafone πληρώνεις 28,94 με τα τέλη.

 

Σιγουρα? Σημερα εκανα τη συνδεση και μου ειπαν οτι υπαρχει bonus 5 ευρώ (και μαλιστα οταν το τσεκαρα ειχα οντως 30). Απο οτι ειδα και στο σαιτ ακομα το εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα? Σημερα εκανα τη συνδεση και μου ειπαν οτι υπαρχει bonus 5 ευρώ (και μαλιστα οταν το τσεκαρα ειχα οντως 30). Απο οτι ειδα και στο σαιτ ακομα το εχουν.

 

Μήπως δεν επέλεξες το vodafone unlimited; Εγώ που έχω κάνει το 25 δε μπαίνουν παραπάνω χρήματα. Και φυσικά υπάρχει σε ανακοίνωση http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39748&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν επέλεξες το vodafone unlimited; Εγώ που έχω κάνει το 25 δε μπαίνουν παραπάνω χρήματα. Και φυσικά υπάρχει σε ανακοίνωση http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39748&dateFrom=&dateUntil=

 

Κατσε γιατι μπερδευομαστε χωρις λόγο. :p Επελεξα το πρόγραμμα "Καρτοπρόγραμμα Buisness 25" (oπότε ισως και να μιλαμε για διαφορετικο προγραμμα :D). Ηταν να μου μπουν 25 ευρώ και μου μπηκαν σαν μπόνους άλλα "5" όπως μου ειπε το πρωί και ο υπάλληλος. Μετά εβαλα το Unlimited (με τηλεφωνο στο 1286) ήρθε επιβαιωση με μυνυμα, ωστόσο παρέμεινα στα 30.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι μπερδευομαστε χωρις λόγο. :p Επελεξα το πρόγραμμα "Καρτοπρόγραμμα Buisness 25" (oπότε ισως και να μιλαμε για διαφορετικο προγραμμα :D). Ηταν να μου μπουν 25 ευρώ και μου μπηκαν σαν μπόνους άλλα "5" όπως μου ειπε το πρωί και ο υπάλληλος. Μετά εβαλα το Unlimited (με τηλεφωνο στο 1286) ήρθε επιβαιωση με μυνυμα, ωστόσο παρέμεινα στα 30.

 

Ναι έχεις κάνει διαφορετικό πρόγραμμα. Έχεις το εταιρικό επομένως καμία σχέση το ένα με το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Για το unlimited ειχα ρωτήσει στην εξυπηρέτηση και μου ειχαν πει οτι σου αποστέλλεται ενα μηνυμα οταν έχεις καταναλώσει γύρω στο 80%. Βέβαια δε ξέρω κατα πόσο ισχύει δε μου εχει τυχει να καταναλώσω τόσο πολύ χρόνο. Από την άλλη κάθε μήνα βάζω το πακέτο των 120sms και ποτέ δεν έχει έρθει το μήνυμα ενεργοποίησης όπως λέει.

 

Σήμερα κάλεσα στο 1252 και μου είπε για πρώτη φορά πόσα λεπτά και sms έχω από το πρόγραμμα unlimited.Για δοκιμάστε το να δείτε.

Link to comment
Share on other sites

Guys εχω συνδεση στο μπιζνες 25 και οταν εκανα τη συνδεση ειχα μεσα ακριβως οτι μου ειπαν 25+5 το μπονους. πριν λιγο ηρθε μηνυμα οτι μου προστεθηκαν 33.84 που αντιστοιχουν στο παγιο μου. Απο τη στιγμη που το παγιο ειναι 25 τι ειναι αυτο το ποσο; Μηπως ειναι τα 25+τα τέλη+ το bonus και απλα μου τα έγραψε έτσι? Edited by Dimis13
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν έρχεται διπλός λογ/σμός. Άμα ή μάλλον όταν το διακόψεις ή το αλλάξεις σε συμβόλαιο για παράδειγμα, θα σου 'ρθει διπλός επειδή έχεις πάρει χρήματα και την 1η μέρα ενεργοποίησης..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...