Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1:ναι...δυστιχως

2.με το καινουριο νομιζω εχεις δωρο το unlimited..δωρεαν

5.οχι..και εγω cu ειμουν..δεν εκαναν κατι

 

ok.. thanks!! και τώρα όποιος μπορεί να μου πει και τα 3,4..

γιατί στα καταστήματα μου λένε άλλα για άλλα...!!! πότε θα τους εκπαιδεύσουν τέλος πάντων...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ok.. thanks!! και τώρα όποιος μπορεί να μου πει και τα 3,4..

γιατί στα καταστήματα μου λένε άλλα για άλλα...!!! πότε θα τους εκπαιδεύσουν τέλος πάντων...!!!

 

Γιατί να τρέξει κανείς στα καταστήματα; 0,25 κανει το τηλ στη Βονταφον... Πιο φτηνο βγαινει και σιγουρα ενημερωμενοι υπαλληλοι... Τοσα χρονια ποτε δεν ειχα προβλημα στην εξυπηρετηση....:) :happy:

Link to comment
Share on other sites

ok.. thanks!! και τώρα όποιος μπορεί να μου πει και τα 3,4..

γιατί στα καταστήματα μου λένε άλλα για άλλα...!!! πότε θα τους εκπαιδεύσουν τέλος πάντων...!!!

 

ποτε δεν θα συμβει αυτο:(

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το Καρτοπρόγραμμα και καπάκι αίτηση φορητότητας, ίσως κερδίσεις μέχρι και 50% έκπτωση

 

απ' ότι έχω μιλήσει με διάφορους φίλους, δεν δέχονται πλέον και πολλούς εκβιασμούς.. άρα δεν νομίζω να τσιμπήσει... μόνο αν ήμουν πρόγραμμα και έκανα αίτηση για φορητότητα για πρόγραμμα σε άλλη εταιρεία ίσως και να είχα ελπίδες.. αλλά τώρα χλομό...

 

Εδώ, φίλος μου, που είχε στο όνομά του 4 νούμερα (όλη την οικογένεια δηλαδή..) δεν του έκαναν ούτε 10% έκπτωση...

Τέσπα.. έχει χαλάσει πολύ η κατάσταση πλέον.. στην ουσία μας κάνουν να πληρώνουμε τα διπλά από ότι πληρώναμε στην καρτοκινητή για να έχουμε τα ίδια πράγματα (ομιλία, SMS, internet)!!

Link to comment
Share on other sites

μαλωνω με την κοπελα μου εδω και 2 μερες για το εξης θεμα...

 

ο θειος της πειρε το iPhone 4 με 180€ κανοντας και καρτοπρογραμμα στη vodafone...

 

η κοπελα μου επιμενει οτι σε 2 μηνες θα μπορεσει να το σπασει το προγραμμα ο θειος της και να πληρωσει πολυ λιγα...και στην ουσια να εχει παρει το iPhone4 σε πολυ χαμιλοτερη τιμη και να ξεγελασει την vodafone.....

 

εγω επιμενω πως δεν ειναι χαζοι εκει στην vodafone και ή θα τον εχουν ιδι δεσμευσει σε ενα χρονο σημβολαιου ή θα τον βαλουν να πληρωσει την διαφορα...

 

μπορει κανεις να με βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

μαλωνω με την κοπελα μου εδω και 2 μερες για το εξης θεμα...

 

ο θειος της πειρε το iPhone 4 με 180€ κανοντας και καρτοπρογραμμα στη vodafone...

 

η κοπελα μου επιμενει οτι σε 2 μηνες θα μπορεσει να το σπασει το προγραμμα ο θειος της και να πληρωσει πολυ λιγα...και στην ουσια να εχει παρει το iPhone4 σε πολυ χαμιλοτερη τιμη και να ξεγελασει την vodafone.....

 

εγω επιμενω πως δεν ειναι χαζοι εκει στην vodafone και ή θα τον εχουν ιδι δεσμευσει σε ενα χρονο σημβολαιου ή θα τον βαλουν να πληρωσει την διαφορα...

 

μπορει κανεις να με βοηθησει...

 

Θα τον βάλουν να πληρώσει την διαφορά... Δεν θυμάμαι τώρα, αλλά υπάρχει και πινακάκι που εξηγεί αναλυτικά τι ποσοστό της επιδότησης πληρώνεις ανάλογα τον καιρό που έχεις διανύσει από το 12 μηνο, άμα θες να σπάσεις το συμβόλαιο. Σίγουρα το έχει το πινακάκι στα χαρτιά που θα υπέγραψε για την 12 μηνη δέσμευση.

Άμα ήταν έτσι... Θα πουλούσε κάθε οικογένεια 3-4 μήλα το χρόνο και θα βγάζαμε ένα μικρό μισθό/την κινητή μας επικοινωνία τζάμπα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για μέχρι και 6 μήνες από την ενεργοποίηση του συμβολαίου πληρώνεις όλο το ποσό της επιδότησης. Από κει και πέρα, κάθε μήνα γίνεται απόσβεση 16%. Βέβαια αν αλλάξει πάλι η Vodafone τίποτα όρους στο συμβόλαιο, θα μπορεί να το σπάσει χωρίς να πληρώσει τν επιδότηση. Θέλει λίγο τρέξιμο αλλά αξίζει τον κόπο.
Link to comment
Share on other sites

Θα τον βάλουν να πληρώσει την διαφορά... Δεν θυμάμαι τώρα, αλλά υπάρχει και πινακάκι που εξηγεί αναλυτικά τι ποσοστό της επιδότησης πληρώνεις ανάλογα τον καιρό που έχεις διανύσει από το 12 μηνο, άμα θες να σπάσεις το συμβόλαιο. Σίγουρα το έχει το πινακάκι στα χαρτιά που θα υπέγραψε για την 12 μηνη δέσμευση.

Άμα ήταν έτσι... Θα πουλούσε κάθε οικογένεια 3-4 μήλα το χρόνο και θα βγάζαμε ένα μικρό μισθό/την κινητή μας επικοινωνία τζάμπα!:lol:

 

ξερεις μιπως αν υπαρχουν πουθενα στο ιντερνετ αυτο το πινακακι ή οι οροι συμβολαιου???

Link to comment
Share on other sites

ξερεις μιπως αν υπαρχουν πουθενα στο ιντερνετ αυτο το πινακακι ή οι οροι συμβολαιου???

Οι όροι συμβολαίου αναγράφονται εδώ.

 

Μετά τον 6ο μήνα κάθε μήνα κάνεις απόσβεση 16,6% της επιδότησης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια μικρή παρένθεση.

Πληρώνει κανείς το καρτοπρόγραμμα με πιστωτική;

Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι όνομα φαίνεται στη χρέωση στο λογαριασμό της κάρτας;

 

----

πφφφ... αναστατώθηκα μ' αυτά που διάβασα για το καρτοπρόγραμμα, δεν το είχα καταλάβει γιατί δεν μιλάω πολύ. αλλά είναι ανήθικο αυτό που κάνουν και δεν θα 'θελα να τους περάσει έτσι κι αλλιώς....

έχω βαρεθεί ν' ασχολούμαι με τις κωλο-εταιρίες, να ψάχνω τις λεπτομέρειες στα προγράμματα, κι αν θα τα καταργήσουν και τι αλλάζουν... αμάν πια.... μονοπώλια.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

στο καρτοπρόγραμμα εάν δεν καταναλώσω το χρόνο σε ευρώ που έχω πληρώσει από το πάγιό μου.. μεταφέρεται στον επόμενο μήνα?

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

στο καρτοπρόγραμμα εάν δεν καταναλώσω το χρόνο σε ευρώ που έχω πληρώσει από το πάγιό μου.. μεταφέρεται στον επόμενο μήνα?

Για δύο μήνες.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μενει για 2 μηνες μεσα στην σιμ??

ωραιο αυτο

να ρωτησω και εγω κατι αλλο

το unlimited ισχυει για καινουριους χρηστες??

εγω ειμαι παλιος...εχω σχεδον 2 χρονια

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μενει για 2 μηνες μεσα στην σιμ??

ωραιο αυτο

να ρωτησω και εγω κατι αλλο

το unlimited ισχυει για καινουριους χρηστες??

εγω ειμαι παλιος...εχω σχεδον 2 χρονια

 

αν δεν τελειωσεις την καρτα σου τοτε εχεις αλλον ενα μηνα να τελειωσεις το υπολοιπο γιατι εχει ηδη περασει ενας μηνας απο τοτε που σου τα εβαλαν. εσυ μπορεις να ενεργοποιησεις το unlmitd με μια κληση στο 1286 οι καινουργιοι κανουν νεα συνδεση και λενε οτι θελουν τo unlimeted καρτοπρογραμμα

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αν δεν τελειωσεις την καρτα σου τοτε εχεις αλλον ενα μηνα να τελειωσεις το υπολοιπο γιατι εχει ηδη περασει ενας μηνας απο τοτε που σου τα εβαλαν. εσυ μπορεις να ενεργοποιησεις το unlmitd με μια κληση στο 1286 οι καινουργιοι κανουν νεα συνδεση και λενε οτι θελουν τo unlimeted καρτοπρογραμμα

 

δωρεαν θα ειναι??η θα χανω 10 ευρω οπως παλια?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δωρεαν θα ειναι??η θα χανω 10 ευρω οπως παλια?

 

θα χανεις 10 ευρω..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δεν με συμφέρει γιατί δεν κάνω τόσες κλήσεις το μήνα...συνήθως καλώ συγκεκριμένα νούμερα... τελικά συμφέρει καλύτερα η καρτοκινητή για τη χρήση που κάνω..

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

το δωρεαν τοτε που λενε τι ειναι?

 

Μονο αν κανεις το unlimited καρτοπρογραμμα που στα δινει δωρεαν και εχεις και ενα υπολοιπο καθε μηνα 3€ για περισσοτερα κοιτα εδω

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μονο αν κανεις το unlimited καρτοπρογραμμα που στα δινει δωρεαν και εχεις και ενα υπολοιπο καθε μηνα 3€ για περισσοτερα κοιτα εδω

 

κατι τελευταιο...πρεπει να κανω δηλαδη νεο συμβολαιο??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

κατι τελευταιο...πρεπει να κανω δηλαδη νεο συμβολαιο??

 

εσυ που εισαι παλιος δεν σε συμφερει..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

το δωρεαν τοτε που λενε τι ειναι?

 

λοιπον.. τι μου ειπαν στο τηλεφ κεντρο..

Εστω οτι κανεις το καρτοπρογραμμα 20..

απο τα 20€ (23 με τους φορους)θα σου τρωει 10€ για το unlimited.. τα υπολοιπα 10 σου βγαινουν γυρω στα 38 λεπτα 'η 104 sms..

αν κανεις την αιτηση για το καρτοπρογαμμα μεσω του site τους θα σου δωσουν 3€ bonus.. (γιατι σ'αγαπανε..)

 

Προσωπικα δεν με συνεφερε και το εκανα συνδεση (στο μικρο 15αρι.. αφου δςν μιλαω και θελω ιντερνετ και μηνυματα μου ηρθε κουτι...)

 

Sent from my Liquid using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.. τι μου ειπαν στο τηλεφ κεντρο..

Εστω οτι κανεις το καρτοπρογραμμα 20..

απο τα 20€ (23 με τους φορους)θα σου τρωει 10€ για το unlimited.. τα υπολοιπα 10 σου βγαινουν γυρω στα 38 λεπτα 'η 104 sms..

αν κανεις την αιτηση για το καρτοπρογαμμα μεσω του site τους θα σου δωσουν 3€ bonus.. (γιατι σ'αγαπανε..)

 

Προσωπικα δεν με συνεφερε και το εκανα συνδεση (στο μικρο 15αρι.. αφου δςν μιλαω και θελω ιντερνετ και μηνυματα μου ηρθε κουτι...)

 

Sent from my Liquid using Tapatalk

 

δεν συμφερει οντως...εγω χαλαω τα 20 ευρω αμεσως...δυστιχως..:(

μας κοροιδευουν :(

 

Αν χρησιμοποιείς και σμς γιατί δεν το κάνεις Απεριόριστο 20; Θα έχεις μισή ώρα ομιλία, 30 σμς σε άλλα δίκτυα και 1500 σμς σε βόνταφον! Αν μπορείς να δεσμευτείς και για 1 έτος, θα πάει 17.5+12% φόρος κινητής...

 

δυστιχως εχω βαλει βοντα μονο για τους δικους μου...οι περισσοτεροι γνωστοι μου εχουν αλλη συνδεση...αλλα γενικα εχω βολευτει με βοντα και δεν θελω να αλλαξω...λεω να μεινω στο καρτοπρογραμμα μια και με εχει βολεψει...καποιες φορες μου φτανουν τα λεφτα καποιες φορες ξεμενω καποιες φορες εχω υπολειπο 10 ευρω μολις αλλαζει ο μηνας:lol:

ευχαριστω ολους σας....

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

ενας φιλος ενδιαφερεται να φυγει απο το συμβολαιο και να παει

σε καρτοπρογραμμα...μπορει να βαλει και καποιο πακετο

internet μαζι??η δεν γινεται??

ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...