Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πώς βλέπω πότε μπαίνουν μονάδες;

 

Edit: Τελικά σε όλους μπαίνουν οι μονάδες κάθε 8 του μήνα.

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν κάνω καρτοπρόγραμμα 15 θα μπορώ να βάλω και το unlimited? Θα μου παίρνει δηλαδή τα 10 ευρώ και θα μου μένουν 5? Ένας φίλος είπε ότι δεν γίνεται πλέων. Δουλέυει Βονταφον... αλλά κάτι δεν μου κάθετε... δεν μπορεί. Αυτό ενεργοποιήτε από το 1286? Thanks!
Οδηγός για τα Πανέμορφα Σύβοτα Θεσπρωτίας http://www.e-sivota.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω καρτοπρόγραμμα 15 θα μπορώ να βάλω και το unlimited? Θα μου παίρνει δηλαδή τα 10 ευρώ και θα μου μένουν 5? Ένας φίλος είπε ότι δεν γίνεται πλέων. Δουλέυει Βονταφον... αλλά κάτι δεν μου κάθετε... δεν μπορεί. Αυτό ενεργοποιήτε από το 1286? Thanks!

 

εγω παντως που εχω το 25 κανονικα μπορω να το ενεργοποιησω με μια κληση στο 1286

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εχω το 25 κανονικα μπορω να το ενεργοποιησω με μια κληση στο 1286

 

άρα βλακεια μου ειπε. Εχω μια συνδεση και λεω να κανω και το καρτοπρο αλλά να έχω τα 1500. Αφου σου το βγάζει σαν επιλογή θα ειναι οκ. Θα ρωτήσω και σε κατάστημα. ευχαριστώ.

Οδηγός για τα Πανέμορφα Σύβοτα Θεσπρωτίας http://www.e-sivota.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
οσοι εχετε καρτοπρογραμμα (εμεις οι λιγοι) σημερα οι καρτελες συνδρομητων εχουν προβλημα και δεν φαινεται σωστα το υπολοιπο στο συστημα αρα αν προσπαθητε να αγορασετε καποιο πακετο η να κανετε καποια κληση ενω εχετε υπολοιπο και σας λεει οτι δεν επαρκει, μην ανησυχειτε. Αυριο το πρωι λογικα θα εχει αποκατασταθει το προβλημα..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε καρτοπρογραμμα (εμεις οι λιγοι) σημερα οι καρτελες συνδρομητων εχουν προβλημα και δεν φαινεται σωστα το υπολοιπο στο συστημα αρα αν προσπαθητε να αγορασετε καποιο πακετο η να κανετε καποια κληση ενω εχετε υπολοιπο και σας λεει οτι δεν επαρκει, μην ανησυχειτε. Αυριο το πρωι λογικα θα εχει αποκατασταθει το προβλημα..

 

Εγώ εξακολουθώ να έχω πρόβλημα. Δε μπορώ να δω το υπόλοιπό μου μέσω μηνύματος (Υ στο 1252) ούτε και να κάνω μεταφορά χρημάτων όπως είχα κάνει τον προηγούμενο μήνα. Ξέρεις μήπως τι φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξακολουθώ να έχω πρόβλημα. Δε μπορώ να δω το υπόλοιπό μου μέσω μηνύματος (Υ στο 1252) ούτε και να κάνω μεταφορά χρημάτων όπως είχα κάνει τον προηγούμενο μήνα. Ξέρεις μήπως τι φταίει;

 

και εγω εξακουλουθω να εχω τουλαχιστον το Υ στο 1252. αυτη τη στιγμη το καρτοπρογραμμα ειναι λιγο στον αερα με τις αλλαγες που κανουν.. ασχετο αλλα πακετα μηνυματων/ομιλιας αγοραζεις συνηθως;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και εγω εξακουλουθω να εχω τουλαχιστον το Υ στο 1252. αυτη τη στιγμη το καρτοπρογραμμα ειναι λιγο στον αερα με τις αλλαγες που κανουν.. ασχετο αλλα πακετα μηνυματων/ομιλιας αγοραζεις συνηθως;

 

Από τότε που έκαναν αυξήσεις σταμάτησα να το χρησιμοποιώ. Έστειλα ότι χρήματα υπήρχαν σε έναν αριθμό(international) που έχω και έχει φθηνότερες χρεώσεις. Το μόνο που θέλω τώρα μέχρι το Σεπτέμβρη που λήγει το συμβόλαιο είναι να μεταφέρω τα χρήματα, τίποτα άλλο. Όταν το χρησιμοποιούσα έβαζα το πακέτο των 120 sms με 4,8€.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω 24,11€ στο λογαρισμό μου, από τα οποία τα 13,32 θα λήξουν στις 8 Αυγούστου. Αν ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο ομιλίας, μηνυμάτων, ίντερνετ (τα οποία δεν χρειάζομαι προς το παρόν) από ποια χρήματα θα μου τα αφαιρέσουν? Δεν έχω καταλάβει τον τρόπο με τον οποίο λειτουργεί η χρέωση των χρόνων ομιλίας. Χρεώνει τους τρεχούμενους, τους απελθόντες, τις κάρτες ανανέωσης που βάζουμε?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω 24,11€ στο λογαρισμό μου, από τα οποία τα 13,32 θα λήξουν στις 8 Αυγούστου. Αν ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο ομιλίας, μηνυμάτων, ίντερνετ (τα οποία δεν χρειάζομαι προς το παρόν) από ποια χρήματα θα μου τα αφαιρέσουν? Δεν έχω καταλάβει τον τρόπο με τον οποίο λειτουργεί η χρέωση των χρόνων ομιλίας. Χρεώνει τους τρεχούμενους, τους απελθόντες, τις κάρτες ανανέωσης που βάζουμε?

 

24,11-13,32=10,79€ απο αυτα θα σου αφαιρεσουν. οταν τελειωσουν αυτα τα 10€ θα μπορεις να βαλεις πακετο μονο αν εχεις κανει ανανεωση χρονου ομιλιας και ας σου εχουν μεινει τα 13,32€. τωρα οταν παιρνεις τηλ. θα χρεωθουν πρωτα τα 13,32 γιατι αυτα ληγουν νωριτερα (8/8) τα 10,79€ θα ληξουν τελος του χρονου καταλαβες; :happy:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει ναι.

Ευχαριστώ κιόλας για τις απαντήσεις σου και την υπομονή σου.

 

Και σκέφτομαι τώρα:

1) Για τον τρέχοντα χρόνο ομιλίας: Ενεργοποιούμε πακέτα υπηρεσιών, στις 7 κάθε μηνός (τελευταία μέρα) και αν έχει μείνει κάτι. Είτε τα 80'/5€, ή 120sms/4,8€ ή Surf & Email 60mb/3€ και 200mb/7€.

 

2) Για τον απελθόντα χρόνο ομιλίας (του προηγούμενου μήνα) κάνουμε τις κλήσεις και τα μηνύματα για τον τρέχων μήνα και έναν μήνα επιπλέον.

 

Επιπλέον, στον επόμενο μήνα, θα έχουμε και διαφορετικό μήνυμα στο 1252 που να λέει πως από τα 25€, τα 13€ θα λήξουν τον Αύγουστο και τα 10€ τον Σεπτέμβρη κτλ?

Έχω την απορία το πότε θα ξεκαθαρίσουν τα πράματα, για να μην μας μπερδεύουν. Αν και νομίζω πως αυτή είναι η τακτική πολλών μεγάλων εταιριών.

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει ναι.

Ευχαριστώ κιόλας για τις απαντήσεις σου και την υπομονή σου.

 

Και σκέφτομαι τώρα:

1) Για τον τρέχοντα χρόνο ομιλίας: Ενεργοποιούμε πακέτα υπηρεσιών, στις 7 κάθε μηνός (τελευταία μέρα) και αν έχει μείνει κάτι. Είτε τα 80'/5€, ή 120sms/4,8€ ή Surf & Email 60mb/3€ και 200mb/7€.

 

2) Για τον απελθόντα χρόνο ομιλίας (του προηγούμενου μήνα) κάνουμε τις κλήσεις και τα μηνύματα για τον τρέχων μήνα και έναν μήνα επιπλέον.

 

Επιπλέον, στον επόμενο μήνα, θα έχουμε και διαφορετικό μήνυμα στο 1252 που να λέει πως από τα 25€, τα 13€ θα λήξουν τον Αύγουστο και τα 10€ τον Σεπτέμβρη κτλ?

Έχω την απορία το πότε θα ξεκαθαρίσουν τα πράματα, για να μην μας μπερδεύουν. Αν και νομίζω πως αυτή είναι η τακτική πολλών μεγάλων εταιριών.

 

για να στο κανω πιο λιανα. αν δεν μιλησεις καθολου αυτο το μηνα και καλεσεις 1252 στις 8/7 θα σου λεει. εχετε 13,32€ οπου ληγουν στις 8/8, εχετε 15€ (ανανεωση μηνα) που ληγουν στις 8/9 και εχετε και 10,79€ που ληγουν στις 31/12.

για να βαλεις πακετο θα σου τραβηξει απο τα 10,79€ για να κανεις κλησεις θα σου τραβηξει απο τα 10,79€. αρα καποτε θα σου τελειωσουν και ΔΕΝ θα μπορεις να βαλεις πακετα χωρις να εχεις ανανεωσει. και ας εχεις τα 15 + 10,79€ υπολοιπο!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ούι..

Ξέχασα και αυτό που είχες πει. Πως και από τον τρέχων μήνα, δεν υπάρχει δυνατότητα να αγοράσεις πακέτο.

 

Να δούμε τι θα γίνει, με το που περάσει ο Ιούνης και οι Προσφορές των Καρτοκινητών. Για δύο μήνες το έκανα ΚαρτοΠρο, με την προοπτική να περάσει η φάση αυτή της μετάβασης.

Είχα πετύχει την προσφορά που έληγε και καλά τέλος του Φλεβάρη, αλλά πήρε παράταση εώς και τον Μάϊο:

ΚαρτοΠρο 15 + Unlimited, όπου σου μένουν 15€ στην κάρτα και δεν σου τα αφαιρούν, ώστε να μείνεις με 5€

Link to comment
Share on other sites

εγω που πηρα επιδοτηση 100€ να δω τωρα τι θα κανω που μονο με τα πακετα την εβγαζα καθε μηνα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει ναι.

Ευχαριστώ κιόλας για τις απαντήσεις σου και την υπομονή σου.

 

Και σκέφτομαι τώρα:

1) Για τον τρέχοντα χρόνο ομιλίας: Ενεργοποιούμε πακέτα υπηρεσιών, στις 7 κάθε μηνός (τελευταία μέρα) και αν έχει μείνει κάτι. Είτε τα 80'/5€, ή 120sms/4,8€ ή Surf & Email 60mb/3€ και 200mb/7€.

 

2) Για τον απελθόντα χρόνο ομιλίας (του προηγούμενου μήνα) κάνουμε τις κλήσεις και τα μηνύματα για τον τρέχων μήνα και έναν μήνα επιπλέον.

 

Επιπλέον, στον επόμενο μήνα, θα έχουμε και διαφορετικό μήνυμα στο 1252 που να λέει πως από τα 25€, τα 13€ θα λήξουν τον Αύγουστο και τα 10€ τον Σεπτέμβρη κτλ?

Έχω την απορία το πότε θα ξεκαθαρίσουν τα πράματα, για να μην μας μπερδεύουν. Αν και νομίζω πως αυτή είναι η τακτική πολλών μεγάλων εταιριών.

 

ναι...εχουν τετοια τακτικη...σκοπος τους ειναι να χαλασεις τα λεφτα σου για να μην βγουν χαμενοι...για αυτο αρχισαν αυτο με την αφαιρεση τωρα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα μου με ΚατροΠρο έκανε μόλις επιτυχή ενεργοποίηση του s&email 60

 

Τέλος Μαΐου που κάναμε μαζί την αλλαγή από καρτοκινητό, εκείνη είχε 2 κ κάτι €

 

Από ότι φαίνεται, την χρέωσαν από τον τρέχων χρόνο ομιλίας. Όχι από το ποσό που θα λήξει στις 7/8/11

 

Στο 1286 και μετά την πρώτη επιλογή, ακούσαμε και σε μένα και σε κείνη το ηχογραφημένο μήνυμα πως χρειάζεται ανανέωση πριν την ενεργοποίηση πακέτων.

 

Και κάνω μια εικασία:

Επειδή έχω καταλάβει ότι το ΚαρτοΠρο είναι στην ουσία ένα καρτοκινητό με αυτόματη μηνιαία ανανέωση, το έχουν εντάξει σε αυτήν την κατηγορία.

Το ηχογραφ. μήνυμα είναι το ίδιο γαι καρτοκινητά και ΚαρτοΠρο.

Άρα, κάποιος με καρτοκινητό που δεν έχει ανανεώσει το χρ. ομιλίας του τουλάχιστον για 31 μέρες, δεν έχει την δυνατότητα να ενεργοποιήσει πακέτο υπηρεσιών, αν δεν ανανεώσει εντός αυτών των ημερών.

 

Κάποια στιγμή θα μιλήσω με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών, αλλά θα πάω και σε φίλο υπάλληλο να το ψάξουμε.

 

Αν έχει γίνει κάποια αλλαγή στις 8/6/11 χωρίς ειδοποίηση, είναι παράνομο υποθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα μου με ΚατροΠρο έκανε μόλις επιτυχή ενεργοποίηση του s&email 60

 

Τέλος Μαΐου που κάναμε μαζί την αλλαγή από καρτοκινητό, εκείνη είχε 2 κ κάτι €

 

Από ότι φαίνεται, την χρέωσαν από τον τρέχων χρόνο ομιλίας. Όχι από το ποσό που θα λήξει στις 7/8/11

 

Στο 1286 και μετά την πρώτη επιλογή, ακούσαμε και σε μένα και σε κείνη το ηχογραφημένο μήνυμα πως χρειάζεται ανανέωση πριν την ενεργοποίηση πακέτων.

 

Και κάνω μια εικασία:

Επειδή έχω καταλάβει ότι το ΚαρτοΠρο είναι στην ουσία ένα καρτοκινητό με αυτόματη μηνιαία ανανέωση, το έχουν εντάξει σε αυτήν την κατηγορία.

Το ηχογραφ. μήνυμα είναι το ίδιο γαι καρτοκινητά και ΚαρτοΠρο.

Άρα, κάποιος με καρτοκινητό που δεν έχει ανανεώσει το χρ. ομιλίας του τουλάχιστον για 31 μέρες, δεν έχει την δυνατότητα να ενεργοποιήσει πακέτο υπηρεσιών, αν δεν ανανεώσει εντός αυτών των ημερών.

 

Κάποια στιγμή θα μιλήσω με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών, αλλά θα πάω και σε φίλο υπάλληλο να το ψάξουμε.

 

Αν έχει γίνει κάποια αλλαγή στις 8/6/11 χωρίς ειδοποίηση, είναι παράνομο υποθέτω.

οχι αν εχει γινει και ειναι παρανομο..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν με γελούν τα μάτια μου, διάβασα σε sms πως τις μονάδες που παίρνουμε από το πάγιο δεν μπορούμε να τις χρησιμοποιούμε πια για πακέτα. Ουσιαστικά είναι μόνο για να παίρνεις τηλέφωνα. Θέλεις πακέτα?? Βάζε εξτρά κάρτα. Είμαστε σοβαροί...?

Τι ταρζανιά είναι πάλι αυτή? Αλλάζουνε πατόκορφα το τρόπο που δουλεύει το καρτοπρόγραμμα και δεν λένε τίποτα? Πριν 4 μήνες έβαλα καρτοπρόγραμμα και θα πάω αύριο να το ακυρώσω. Ας έχουνε το θράσος να μου αρχίσουν τα μα μου ξου μου και θα με ακούσει όλο το Σύνταγμα με του λεχρίτες που έχουμε μπλέξει

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και μένα το μήνυμα. Πάω στη Vodafone. Αν τη βρω ανοιχτή. Θα ψάξω κατά πόσο είναι παράνομο. Και μετά θα τους πάρω τηλέφωνο και θα κάνω παράπονο και απειλή για μεταβίβαση σε άλλη εταιρία. Και ότι γίνει.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και μένα το μήνυμα. Πάω στη Vodafone. Αν τη βρω ανοιχτή. Θα ψάξω κατά πόσο είναι παράνομο. Και μετά θα τους πάρω τηλέφωνο και θα κάνω παράπονο και απειλή για μεταβίβαση σε άλλη εταιρία. Και ότι γίνει.

 

μα ειναι παρανομο εγω αυριο λεω να παρω την ΕΕΤΤ αφου δεν απανταει η vodafone στο παραπονο μου...

 

++

και παρανομο ειναι να πληρωνουμε φορο καρτοκινητης τηλεφωνιας οταν βαζουμε καρτα... 3 φορους δηλαδη να πληρωνουμε;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στο συμβόλαιο που υπέγραψα στις 30 Μάη, λέει πως η Vodafone δύναται να τροποποιήσει τις προσφερόμενες υπηρεσίες, κατόπιν πρόσφορης ενημέρωσης του συνδρομητή. Ασχέτως αν αποδεχόμαστε εμείς ή όχι.

 

Πήρα τηλ στο 13830, και εκτός από καταγραφή των παραπόνων για στατιστική χρήση, θα με έπαιρνε το τμήμα αποσύνδεσης, ώστε να σταματήσω τη σύνδεση. Με πήρε κάποια στιγμή, αλλά δεν ήμουν διαθέσιμος.

Αύριο θα πάω από κατάστημα, σε εκείνον το φίλο μου, να δω τι θα μου πει.

 

Πάντως το σκέφτομαι να επικοινωνήσω με τις υπηρεσίες προστασίας καταναλωτή. Που ακριβώς απευθυνόμαστε για τα θέματα των τηλεπικοινωνιών;

Link to comment
Share on other sites

Στο συμβόλαιο που υπέγραψα στις 30 Μάη, λέει πως η Vodafone δύναται να τροποποιήσει τις προσφερόμενες υπηρεσίες, κατόπιν πρόσφορης ενημέρωσης του συνδρομητή. Ασχέτως αν αποδεχόμαστε εμείς ή όχι.

 

Πήρα τηλ στο 13830, και εκτός από καταγραφή των παραπόνων για στατιστική χρήση, θα με έπαιρνε το τμήμα αποσύνδεσης, ώστε να σταματήσω τη σύνδεση. Με πήρε κάποια στιγμή, αλλά δεν ήμουν διαθέσιμος.

Αύριο θα πάω από κατάστημα, σε εκείνον το φίλο μου, να δω τι θα μου πει.

 

Πάντως το σκέφτομαι να επικοινωνήσω με τις υπηρεσίες προστασίας καταναλωτή. Που ακριβώς απευθυνόμαστε για τα θέματα των τηλεπικοινωνιών;

 

ΕΕΤΤ και στο τηλ 2106151194

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε από το τμήμα προσφορών, ενώ εγώ περίμενα τηλέφωνο από το τμήμα αποσυνδέσεων. Τους είπα το παράπονό μου, και ξέχασα λόγω οργής, να εστιάσω σε πιθανή προσφορά που θα μου κάνανε.

Έμαθα μετέπειτα, αφού πήρα πάλι τη 13830, πως είναι αλληλένδετες υπηρεσίες.

Περιμένω να με ξαναπάρουν για να μη φύγω από το ΚαρτοΠρο.

Για πείτε μου τη γνώμη σας, με πόσα να συμβιβαστώ;

 

Έχω ήδη μία προσφορά, όπου τα 1500+1500 μου τα δίνουν δωρεάν, και μένουν τα 15€ του παγίου (είχε πάρει παράταση μέχρι 30/5, ενώ στο σάιτ λέει ακόμα πως είναι μέχρι 28/2/11).

Υπολόγιζα με αυτά να βάζω ένα S&E200 για 7€ και θα ήμουν ικανοποιημένος. Με την αλλαγή της 8 Ιουνίου, πρέπει να τους σκάω άλλα 10€. Φτάνουμε στα 27€ και όπως είπε φίλος πιο πάνω, έχω χρεωθεί το τέλος συνδρομητή, από δυο μεριές.

 

Θέλω δηλαδή, κάτιτις προς Vodafone, κάτι άλλα προς εθνικά δίκτυα, και οπωσδήποτε Ίντερνετ (τουλάχιστον 200ΜΒ).

 

@stathis123

Ευχαριστώ για το ΕΕΤΤ

Θα απευθυνθώ.

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Υ στο 1252 δεν λειτουργεί πια!

Καλώ στο 1252 και μου λέει το εξής: "Εχετε 29.07€ από τα οποία τα 22.25€ λήγουν στις 7/8"

Τι σημαίνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Υ στο 1252 δεν λειτουργεί πια!

Καλώ στο 1252 και μου λέει το εξής: "Εχετε 29.07€ από τα οποία τα 22.25€ λήγουν στις 7/8"

Τι σημαίνει αυτό;

 

εχουμε αναφερθει σε αυτο το θεμα στο τοπικ του cu και εδω

ειναι οτι τωρα για να μην χανει λεφτα η βοντα αμα χαλασεις λιγα λεφτα θα τα χανεις...για να καταναλωνεις τα λεφτα...επειδη πολλοι δεν χρεωνονται τοσο και μενουν με μεγαλο υπολυπο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...