Jump to content

Motorola ZN5


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 511
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanks razr2 :)..

 

Δευτέρα πρωί θα το έχω, και το βράδυ θα ετοιμάσω ένα (όσο μπορώ) αναλυτικό review τις συσκευής (με φώτο, βίντεο κτλ.) :rolleyes:.

 

Σε ευχαριστούμε που θα μπεις στον κόπο φίλε μου!:) Πάντως μην βιαστείς και τόσο, δούλεψέ το πρώτα μερικές ημέρες και μετά μας λες, η πρώτη ματιά εν μέσω και του αναμενόμενου ενθουσιασμού είναι καμιά φορά παραπλανητική.;)

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε!!!

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται πολυ καλο αν κ το οτι δν εχει 3G ειναι βλακεια.παντως τα motorola και στην καμερα 2ΜΡ ειχαν γενικα καλυτερη αναλυση απ οτι οι αλλες εταιριες!ε?φανταστειτε με καμερα 5ΜΡ.Νομιζω οτι η MOTO αρχιζει να κανει κ παλι καλες κινησεις
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα καλο μου φαινεται παιδια, και ευτυχως και παλι διαθεσιμο στο http://www.eshop.gr με 339 ευρώ.

 

Μάλον θα περιμενω να δω τα πρώτα σχόλια και θα το προτιμήσω για αγορα από το samsung G600 γιατί πιστεύω πως εχει καλύτερη κάμερα αυτό το motorola....

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη που το παρήγγειλα δεν είχα κοιτάξει να δω τη λέει ο κατάλογος της wind :O (ήξερα βέβαια τιμή)!!

Τώρα που έριξα μια ματιά αναφέρει ότι μαζί με το τηλέφωνο σου κάνουν δώρο (!) και μία κορνίζα kodak 7”

αξίας 99 ευρώ.. Δεν διευκρινίζει όμως αν δίνεται Γενικός με το κινητό ή με κάθε νέα σύνδεση!! Θα δείξει :ninja:.

 

 

Edit: Η "κορνίζα kodak 7”" που δίνεται δώρο με το κινητό είναι ΜΟΝΟ με κάθε ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

δείχνει πολύ καλό.. και καλή η προσφορά με την κορνίζα kodak !

 

από video τι λέει ? η μπαταρία θα κρατάει (με 500mhz cpu) ?

υπάρχει εφαρμογή που να παίζει divx / avi / wmv ?

ανάβει μόνο του το πρωί σαν ξυπνητήρι ?

 

αν όλα αυτά ΟΚ, ίσως να αντικαταστήσει το v360 μου (τωρινό ξυπνητήρι) :O

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και δείχνει πολύ καλό τηλέφωνο ποιοτικά αν και έχει ελλείψεις (δυνατότητες3G,Video και εμφάνισης)
Link to comment
Share on other sites

πήγα και το είδα σήμερα ζωντανά στην Wind...

 

φοβερή κάμερα & οθόνη, λεπτό, καλή κατασκευή

πολύ γρήγορο

 

ΑΛΛΑ: video recording μονάχα 176x144 :X

ΑΙΣΧΟΣ για κινητό με τέτοια κάμερα

επίσης no 3G !!!

 

Motorola, την έκανες πάλι.. :cry: :mad:

 

όποιος θέλει και video ας πάρει το LG KC550 (τα μισά λεφτά κάνει)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

 

ΑΛΛΑ: video recording μονάχα 176x144 :X

 

αν ισχύει αυτό,οι άνθρωποι της Motorola έχουν καλό στον εγκέφαλο.

Link to comment
Share on other sites

Γα**το :(.. Δεν μου το έφερεραν σήμερα, μου είπαν μέσα στην εβδομάδα :(.

Το μόνο θετικό είναι ότι διευκρίνισα το θέμα της κορνίζας και όντως δίνετε

δώρο με κάθε νέα σύνδεση !!

Link to comment
Share on other sites

Γα**το :(.. Δεν μου το έφερεραν σήμερα, μου είπαν μέσα στην εβδομάδα :(.

Το μόνο θετικό είναι ότι διευκρίνισα το θέμα της κορνίζας και όντως δίνετε

δώρο μαζί με το κινητό :D!!

 

Δηλαδη φιλε 340 euros το κινητο σαν συσκευη το παρήγγειλες απο wind??

Και θα σου δωσουνε δωρο την κορνίζα των 99 ευρώ ?

 

Καλό ακούγεται...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Μου το έφεραν Σήμερα! Αλλά δύστυχος χωρίς την κορνιζούλα :(.. Η μα****ς σήμερα μου είπαν ότι δίνετε ΜΟΝΟ με νέα

σύνδεση και καλά.. μα τους λέω ότι χθες μου είπατε άλλα.. αλλά εκείνη επέμεναν ότι δίνεται μόνο με νέα σύνδεση :angry:.

(Καθαρή ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ είναι ο κατάλογος τις Wind)

 

 

Τέλος πάντων το κινητό το έχω πλέον και το βράδυ θα σας ετοιμάσω ένα review :).

 

 

 

video recording μονάχα 176x144 :X

 

αν ισχύει αυτό,οι άνθρωποι της Motorola έχουν καλό στον εγκέφαλο.

 

Ισχύει bomber.

 

 

@nikosxeng3: Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παλιά ήμουν Fan της Motorola, αλλά είδα ότι δεν προχωράει, η ακόμα καλύτερα... δεν βγάζει κάτι πρωτότυπο. Εμένα προσωπικά δεν με αρέσει σαν συσκευή από εμφάνιση, αλλά ούτε τα χαρακτηριστικά του! Είναι δυνατόν το 2008 να βγαίνει κινητό χωρίς 3G και να κάνει 350 ευρώ; Επίσης το Video, σημαντικό σε εμένα, σε μια τόσο καλή κάμερα να έχει τόσο χαμηλή ανάλυση; Αν είναι δυνατόν! τώρα θα μου πείτε... βρε άντα τράβα πάρε μια βιντεοκάμερα και άσε μας ήσυχους! Όλα γίνονται για φορητότητα και μόνο (κάμερα, Wi-Fi, MP3 Player κ.α.).. Φαντάζεστε να κουβαλάτε πάντα φωτογραφική, βιντεοκάμερα, Laptop (ή έστω PDA), το MP3 Player σας και ούτε κάθε εξής; Βλακία της Motorola και αυτό! Παλιά με άρεζε περισσότερο το Design της...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όπως προείπα το κινητό το έχω στα χέρια μου...

 

- Σαν εμφάνιση ωραίο είναι, από ποιότητα κατασκευής πολύ καλό και με καλό δέσιμο. Και εννοείται ότι δεν έχει τον παραμικρό τζόγο.

 

- Το πληκτρολόγιο του είναι πολύ καλό. αν και έχει μικρά -σχετικά- κουμπάκια. το μενού του είναι τύπου V8 (Linux).

 

- Ο ήχος κλήσης δεν με ικανοποίησε (όχι ως ποιότητα αλλά σαν ένταση) των βρήκα πολύ αδύναμο.

 

- Η κάμερα του δείχνει να είναι αρκετά καλή (αν και προσωπικά δεν μου άρεσε).. Καλά εννοείτε βίντεο δεν αξίζει να τραβήξεις!

 

- Αρκετά καλό το xenon -φλάς-

 

- Δυστυχώς ο ήχος τις κάμερας δεν απενεργοποιείτε!

 

- Η οθόνη του είναι πολύ ωραία με έντονη αντίθεση χρωμάτων και φωτισμό και σίγουρα καλύτερη από κάποιες άλλες οθόνες ίδιας ανάλυσης.

 

- Σαν ήχο κλήσης ή sms σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις mp3. Η μπαταρία αν και είναι νωρίς ακόμα για να κρίνο (φαίνεται να είναι καλή).

 

- Αν και το και με το πακέτο δίνετε κάρτα 1GB (microSD).. Εγώ του πέρασα μία 4αρα και δεν έχει κανένα πρόβλημα!

 

 

Το πακέτο συσκευασίας περιλαμβάνει:

Κινητό.

φορτιστής.

microSD-1GB.

στερεοφωνικά ακουστικά.

καλώδιο σύνδεσης usb με pc.

καλώδιο σύνδεσης με tv.

εγχειρίδιο χρήσης.

 

 

Φωτογραφίες τηλεφώνου

 

http://img185.imageshack.us/img185/6947/cimg3156si4.th.jpghttp://img511.imageshack.us/img511/697/cimg3160mm1.th.jpghttp://img235.imageshack.us/img235/1227/cimg3161nu1.th.jpg

 

http://img235.imageshack.us/img235/4286/cimg3120vc2.th.jpghttp://img235.imageshack.us/img235/1146/cimg3121vj6.th.jpghttp://img235.imageshack.us/img235/9880/cimg3137an9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με γειά!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!Ελπίζω να βγει κάποιο Mod για μεγαλύτερη ανάλυση βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο εμενα πραγματικα πολυ καλη συσκευη ! και πολυ γρηγορο ! απο που μπορω να το παραγγειλω εκτος απο wind,e-shop ? ξερεται καποιο καταστημα online να στελνει αντικαταβολη ? πλαισιο δεν υπαρχει ακομα ! καποιο αλλο ?
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα και στο oteshop!

342,9 €

σε 12 δόσεις

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!Δηλαδή το ηχείο του είναι σιγανό?Μα σύγκριση με το Ν95?(που βλέπω ότι έχεις)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola ZN5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...