Jump to content

Καλοκαιρινές διακοπές


leo123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε όλους. Μιας και έχω ξεκινήσει και εγώ να ψάχνω για διακοπές μήπως μπορεί να πει κανείς τη γνώμη του για Μήλο; Επίσης άλλες πληροφορίες όπως οικονομικά δωμάτια, φαγητό και γενικά που πρέπει και που δεν πρέπει να πάω είναι ευπρόσδεκτα.

 

Αν δεν κάτσει η Μήλος, σκέφτομαι Καβάλα-Θάσο...Ποιά είναι η γνώμη σας;;

 

Μηλο αν πας με το αγορι σου καλα ειναι αν και λενε οτι αν παει ζευγαρι χωριζει:lol:Θασο που εχω παει απο νυχτερινη ζωη τιποτα!2-3 μπαρακια στη χωρα!Σαν νησι εχει ομορφια αλλα δεν ξερω αν ενδιαφερεσαι για τετοιο στυλ διακοπων!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι,με τιποτα!Η ιος ειναι ιος απο θεμα διασκεδασης!Το πιο γλετζεδικο νησι της Ελλαδος!Εχει περιπου 150 μπαρ και κλαμπ και ειναι φουλ στις Ιταλιδες..Εκτος αν πας στο μπουλντοκ που μαζευει μονο 'ξενερωτους' Ελληνες μιας και ειναι το μονο που παιζει ελληνικα!

 

ευχαριστω για τις πληροφοριες..θα το σκεφτω&θα προσπαθησω να πεισω την παρεα να παμε ιο!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παω φετοις στη Μεσσηνια και συγκεκριμενα στο Αχλαδοχωρι

Ξερει κανεις τιποτε για την περιοχη εκει(παραλιες, κοσμος κτλ);

nap
Link to comment
Share on other sites

Μηλο αν πας με το αγορι σου καλα ειναι αν και λενε οτι αν παει ζευγαρι χωριζει:lol:Θασο που εχω παει απο νυχτερινη ζωη τιποτα!2-3 μπαρακια στη χωρα!Σαν νησι εχει ομορφια αλλα δεν ξερω αν ενδιαφερεσαι για τετοιο στυλ διακοπων!

 

Vasika me to agori mou tha paw k den mas endiaferei k toso i nyxterini zwi, oso i fysiki omorfia (paralies klp...). Epeidi tha paw Augousto k prepei na viastw na kleisw dwmatia mipws exei na proteinei kaneis dwmatia. An yparxoun k tils please steilte pm. Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παω φετοις στη Μεσσηνια και συγκεκριμενα στο Αχλαδοχωρι

Ξερει κανεις τιποτε για την περιοχη εκει(παραλιες, κοσμος κτλ);

 

Αν ειναι να ερθεις ΜΕΣΣΗΝΙΑ τοτε να πας εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια,πόσο καιρό πιο νωρίs πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο για να κλείσουμε ξενοδοχείο/ενοικιαζόμενο διαμέρισμα π.χ. για Χαλκιδική;
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια,πόσο καιρό πιο νωρίs πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο για να κλείσουμε ξενοδοχείο/ενοικιαζόμενο διαμέρισμα π.χ. για Χαλκιδική;

 

δεν ξερω συγκεκριμενα για χαλκιδικη αλλα γενικα οσο πιο νωρις τοσο το καλυτερο!εξαλλου παει αρκετος κοσμος στην χαλκιδικη...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Σ'ενα μηνα&κατι ξεκιναει το καλοκαιρακι&οπως ολοι μας σκεφτομαι τις διακοπες..το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω που να παω!αρχικα ηθελα μυκονο αλλα για διαφορους λογους εχει απορριφθει:(!σαντορινη πηγα περισυ οποτε δεν παιζει;)..απο ιονιο μερια δεν το κοβω(οχι για φετος τουλαχιστον)!οποτε σκεφτομαι ή ιο ή παρο ή ισως&ικαρια..τι προτεινετε απο αυτα?ιος αξιζει?&αλλες προτασεις αποδεκτες:happy:

 

pane paro..

Link to comment
Share on other sites

pane paro..

 

&ομως εχω ψηθει για ιο!παρο λενε δυο φιλοι αλλα δεν ξερω!βασικα οι πιο πολλοι μου λενε οτι ιο εχει πιο πολυ ξεφαντωμα απο παρο...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

:offtopic: δν θα ηταν καλυτερα να υπηρχε ενα topic μονο για καλοκαιρινες διακοπες κ να καταργηθει το: Διακοπες 2000, 2001-2-3-4-5 κτλ?

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

φετος λεω να παω παρο,μυκονο και ιο.να δω αν θα τα καταφερω να παω,γιατι χρωσταω καποια μαθηματα και θελω να τα περασω το σεπτεμβρη.

περυσι πηγα παρο και κερκυρα.

στην παρο εμεινα στη ναουσα.παιδια ηταν ΦΟΒΕΡΑ.για οποιον θελει να περασει λιγες μερες εντονης ζωης η παρος ειναι οτι πρεπει.

οσον αφορα την κερκυρα τωρα,και εκει περασα πολυ καλα.αλλα η κερκυρα προσφερεται περισσοτερο για ηρεμια,χαλαρωση,να δεις φυσικη ομορφια και πανεφορφες παραλιες,γραφικα μερη κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σαμοθρακη...

 

Πω πω! Είναι το χειρότερο νησί που έχω πάει. Το μοναδικό νησί που δεν μου άρεσε καθόλου:p

Link to comment
Share on other sites

σαμοθρακη...

 

:)

 

και μετα Bodrum-αλικαρνασσος- στην Τουρκια.

 

απιστευτες παραλιες....και εκλπηκτικα προσιτες τιμες...

 

Πήγα πέρυσι στον Μαρμαρα (κοντά στο Bodrum). Συμφωνώ στο περίπου, αλλα νομίζω ότι οι υπερβάλλεις. Αρκετά καλές οι παραλιες (όχι απίστευτες) και σχετικά καλές οι τιμές (όχι εκπληκτικά προσιτές).

 

Βεβαια διατηρώ την επιφύλαξη ότι στο Bodrum μπορεί να είναι διαφορετικά (τουλάχιστον οι παραλιες, δεν πιστεύω οι τιμές!) και βεβαια απόψεις είναι αυτές.

 

Φιλικά πάντα :)

Link to comment
Share on other sites

&ομως εχω ψηθει για ιο!παρο λενε δυο φιλοι αλλα δεν ξερω!βασικα οι πιο πολλοι μου λενε οτι ιο εχει πιο πολυ ξεφαντωμα απο παρο...;)

 

Να ξερεις και οτι στην Παρο καθημερινες κλεινουν τα νυχτερινα γυρω στις 4!Για Ιο δεν θυμαμαι να ισχυει κατι τετοιο αλλα και να ισχυει υπαρχουν τα λεγομενα 'after' που κρατανε μεχρι το πρωι,αρα η διασκεδαση δεν σταματαει.Κατι τετοιο Παρο δεν παιζει.Απο την αλλη,αν σε καταφερουν οι φιλοι σου για Παρο θα πατε υποχρεωτικα Ναουσα για ξενοδοχειο ή δωματια.Θα σας φαει το πηγαινε-ελα με τα λεωφορεια και το πουντα beach (η πιο γνωστη παραλια με beach bar κτλ) εχει καποια αποσταση απο Ναουσα!Να ξερεις οτι η Παρος ειναι μεγαλο νησι και εχει χαλια συγκοινωνια!Αν παρετε αυτοκινητο ή μηχανακια αλλαζει.Αλλα να ξερεις 3-4 νυχτερινα γεμιζουν Ναουσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω για αλλη μια φορα φετος Αμοργο....Οποιος/α θελει σχετικες πληροφοριες και σκοπευει να ερθει,ας μου πει να τον/η κατατοπισω καταλληλα.Αν κι περυσι ειχα γραψει σχετικα ποστ σε αλλο θεμα που ειχε ανοιξει τετοια εποχη...

Παντως οπου κι να πατε ευχομαι happy summertime.

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις και οτι στην Παρο καθημερινες κλεινουν τα νυχτερινα γυρω στις 4!Για Ιο δεν θυμαμαι να ισχυει κατι τετοιο αλλα και να ισχυει υπαρχουν τα λεγομενα 'after' που κρατανε μεχρι το πρωι,αρα η διασκεδαση δεν σταματαει.Κατι τετοιο Παρο δεν παιζει.Απο την αλλη,αν σε καταφερουν οι φιλοι σου για Παρο θα πατε υποχρεωτικα Ναουσα για ξενοδοχειο ή δωματια.Θα σας φαει το πηγαινε-ελα με τα λεωφορεια και το πουντα beach (η πιο γνωστη παραλια με beach bar κτλ) εχει καποια αποσταση απο Ναουσα!Να ξερεις οτι η Παρος ειναι μεγαλο νησι και εχει χαλια συγκοινωνια!Αν παρετε αυτοκινητο ή μηχανακια αλλαζει.Αλλα να ξερεις 3-4 νυχτερινα γεμιζουν Ναουσα.

 

Στις 4 κλεινουν????:blink::down:πλακα κανεις!δεν παω παρο..εγω θελω τρελο ξεφαντωμα φετος!Bεβαια οπως λες ειναι&τα after;)!εν τω μεταξυ μου λεει σημερα η παρεα(η μια απο ολες:p) ''παρο θα παμε''!!!καλα φιλε μου :thanks:,αυτα που μου λες θα τους πω μπας&ξεκολλησουν το μυαλο τους απο την παρο:D

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος θα παω διακοπες αρχικα Γερμανια, μετα Χαλκιδικη στο εξοχικο μου και αργοτερα στο Qatar ;-))))

 

Kαι εγώ ακριβώς τα ίδια αλλά Qatar όχι.

Link to comment
Share on other sites

Vasika me to agori mou tha paw k den mas endiaferei k toso i nyxterini zwi, oso i fysiki omorfia (paralies klp...). Epeidi tha paw Augousto k prepei na viastw na kleisw dwmatia mipws exei na proteinei kaneis dwmatia. An yparxoun k tils please steilte pm. Thanx!

 

Επειδη ξερω την Μηλο μην πας Αυγουστο γιατι θα εχει αεριδες

Εχει πολυ ομορφες παραλιες και αξιζει να κανεις τον γυρο του νησιου

Ειναι για ζευγαρια πιο πολυ , και να κοιταξετε να μεινετε στο λιμανι που εχει τα παντα

Αλλα να γυρισετε το νησι αξιζει και με το παραπανω

Αλλα οχι Αυγουστο εχει ακριβες τιμες και αεριδες

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

paralia ofryniou sthn kavala kai ksero pswmi..... den me noiazei toso h thalassa opote einai to kalytero meros gia diakopes me teleia nyxerinh zwh kai xiliades alla pragmata na kaneis..... pada me poly kalh parea.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκλεισε!παω ιο με πεντε ομορφες φιλες!!!!!!!!!!!!!!!!!:dizzy::X:X:X:w00t::dance::whistle: :shifty::cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

για Κω παιδια τι λετε? απο νυχτερινη ζωη πως παει?

 

Το μονο κακο ειναι οτι κανεις αρκετες ωρες να φτασεις.Απο εκει και περα η νυχτερινη ζωη ειναι πολυ καλη και η χωρα μοιαζει καθε μερα που ξημερωνει σαν βομβαρδισμενο τοπιο απο τους ξενους που μεθανε!Οτι θες βλεπεις.Μεχρι και τα ποδηλατα που νοικιαζουν τα πετανε μεσα στο λιμανακι.Τα ψαρια δεν τολμαν να πλησιασουν!:lol:Νυχτερινα κεντρα χωρις εισοδο που ειναι σημαντικο γιατι αν δεν σου αρεσει την κανεις αλλου για ποτο.

Link to comment
Share on other sites

paralia ofryniou sthn kavala kai ksero pswmi..... den me noiazei toso h thalassa opote einai to kalytero meros gia diakopes me teleia nyxerinh zwh kai xiliades alla pragmata na kaneis..... pada me poly kalh parea.

 

μόνο νυχτερινή ζωή έχει... η παραλία τίποτα το ιδιαίτερο, πολύ βαθιά και απ τον πολύ τον κόσμο δεν μπορείς να κολυμπήσεις (ο ένας πάνω στον άλλο).

τα χιλιάδες άλλα πράγματα που μπορείς να κάνεις ποια είναι? :confused:

φιλικά πάντα..:)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Φέτος το καλοκαίρι σκεφτήκαμε με το αγόρι μου να πάμε Φολέγανδρο!

Δεν έχω ξαναπάει! Αν έχει πάει κανείς να μου πει! Και γενικότερα αν έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο νησί που να έχει πολύ νυχτερινή ζωή και διασκέδαση, καθώς και ωραίες παραλίες και χλιδάτα ξενοδοχεία, χωρίς να είναι πολύ θορυβώδες...

Θέλουμε να το ευχαριστηθούμε πολύ!

 

για Κω παιδια τι λετε? απο νυχτερινη ζωη πως παει?

Είχα πάει πέρυσι Κω και είχα περάσει Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Α!

Αρκεί να ξέρεις να επιλέγεις και φυσικά...να έχεις και καλή παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...