Jump to content

Καλοκαιρινές διακοπές


leo123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ θα πάω στη Σκιάθο αυτό το τριήμερο, ΣΚΔ, κοριτσοπαρέα. Η μία φίλη μου που πήγε είπε ότι είναι πολύ ωραία από πλευράς διασκέδασης κτλ, γιατί αυτό κυρίως μας ενδιαφέρει. Ελπίζω να έχει κόσμο αν και είναι νωρίς, λόγω αργίας.

 

Για τον Αύγουστο δεν ξέρω τι να κάνω και πού να πάω. Θα πάω με το αγόρι μου, και λέγαμε να πάμε σε ένα πιο ήσυχο μέρος, αλλά όχι και πολύ ήσυχο, δηλαδή να έχει μπαράκια , κλαμπάκια κτλ, μη μονάσουμε κι όλας, απλά δε θέλουμε κάτι σε στυλ Μύκονο/ πάρο κτλ.

 

Είπαμε για Σίφνο ή Μήλο, αλλά μήπως είναι πού ήσυχα εκεί; Μπορεί κάποιος που πήγε να δώσει πληροφορίες; Έχω ακούσει ότι δεν έχει σε τετοια νησιά, στη Μήλο συγκεκριμένα, οργανώμενες παραλίες με beach bar. A2n eίναι ετσι απορρίπτονται κατευθείαν.

 

Η Σύρος τι λέει; Εχει καποιος πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Η Σύρος τι λέει; Εχει καποιος πληροφορίες;

 

ειχα παει καποτε εκδρομη με το σχολειο:p!ωραιο νησι αλλα απο νυχτερινη ζωη δεν ελεγε&πολλα!τα μονα club που ειχε μεσα στην πολη ηταν ψιλομουφα&πολυ μικρα!ειχε ομως ενα ωραιο ρεμπεταδικο θυμαμαι&γενικα την ημερα σαν νησι μετραγε πολυ!(για κατι χαλαρο σε σχεση πχ με μυκονο,παρο,ιο κτλ,πιστευω αξιζει)...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παω διακοπες με την κοπελα μου κ θελουμε σε καποιο νησι.. Απλα αυτο που θα ηθελα ειναι να ειναι σχετικα κοντα(για παραδειγμα μην μου πειτε καμια κρητη).. Επισης θα προτειμουσα να ειναι σχετικα χαλαρα τα πραγματα.. Αποριπτεται σκιαθος γιατι εχουμε παει κ οι 2μας.. Τ αλλα μου προτεινετε?? Ευχαριστω εκ των προτερων..:)
Link to comment
Share on other sites

santorini, kai meta xio, kai meta nea uorkh, kai meta parisi, kai meta milano, kai meta praga, kai meta australia, kai meta kina, kai meta germania, kai meta romh, kai meta monako, kai meta SPITI:) na do tou xronou pou tha pao:p
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Αλόνησος,οτι πρεπει πιστευω για ζευγαρι!πολυ ηρεμα!

 

kostakiss έχω κλείσει για Αλόνησσο για φέτος,

έχεις να προτίνεις κάποιο μέρος, κάτι που πρέπει να δούμε όπωσδήποτε?

Αν και νομίζω πως είναι μικρό νησάκι και θα προλάβουμε να το γυρίσουμε όλο!

Επίσης όταν λες πολύ ήρεμα, από νυχτερινή ζωή τι παίζει? Έχει τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

ναι μικρο ειναι,δε νομιζω να μη προλαβετε να το γυρισετε..θυμαμαι χαρακτηριστικα τις βολτες με κατι βαρκες..που φευγουν καποιες συγκεκριμενες ωρες..σε πανε στα γυρω νησακια..σε παραλιες που δεν μπορεις να πας με αμαξι και τετοια..ειναι πολυ ομορφα!

τωρα για νυχτερινη ζωη να σου πω την αληθεια δε θυμαμαι καθολου..αλλα μην περιμενεις και πολλα!

Link to comment
Share on other sites

santorini, kai meta xio, kai meta nea uorkh, kai meta parisi, kai meta milano, kai meta praga, kai meta australia, kai meta kina, kai meta germania, kai meta romh, kai meta monako, kai meta SPITI:) na do tou xronou pou tha pao:p

 

&μετα ξυπνησες?:Dεκτος&αν οντως πας σε ολα αυτα τα μερη:hypno::lost::dizzy:βασικα&να θες ποτε θα προλαβεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Μην τρελαθουμε τωρα βρε παιδια!!

Εδω σε ενα νησι λεμε να παμε και το φαιρνουμε απο εδω,το φαιρνουμε απο εκει και ισως τελικα να μην παμε!Οχι και σε ολο τον κοσμο...:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για παρο ή ιο γνωριζει κανεις κανενα καλο ξενοδοχειο ή κανενα ενοικιαζομενο σπιτι με περιπου 60-80 ευρω την βραδια!εννοειτε κοντα στον πολιτισμο!να μην ειναι απομερο...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κανονίσει για αύγουστο να πάω πάργα... έχω ακούσει ότι είναι ωραία, θα είμαστε και καλή παρέα οπότε πιστεύω ότι θα περάσω σούπερ...:D:cool:
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κανονίσει για αύγουστο να πάω πάργα... έχω ακούσει ότι είναι ωραία, θα είμαστε και καλή παρέα οπότε πιστεύω ότι θα περάσω σούπερ...:D:cool:

σιγουρα θα περασεις καλα! στο εχω ξαναπει!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τον καλό μου αποφασίσαμε να πάμε Λευκάδα-Ιθάκη αλλά αυτό θα γίνει τέλος Αυγούστου..Έχει κανείς να προτείνει κάτι για αυτά τα 2 νησιά?!?

 

 

Όχι επειδή κατάγομαι από Ιθάκη και κάθε καλοκαίρι είμαι εκεί, αλλά είναι ότι πρέπει για να ηρεμήσει κανείς!

 

Λοιπόν, τα πιο ωραία μέρη, εκτός από την πρωτεύουσα, το Βαθύ( από τα πιο όμορφα φυσικά λιμάνια που υπάρχουν..!) http://i93.photobucket.com/albums/l72/masquerade_07/vathy.jpg

είναι το Κιόνι και οι Φρίκες όπως είπαν και πιο πάνω.

Κάντε τη χάρη στον εαυτό σας και πάρτε τα καϊκάκια που σας πάνε σε πιο απομακρυσμένες παραλίες, όπως το Γιδάκι (τέλεια νερά, έτσι?!)

 

http://i93.photobucket.com/albums/l72/masquerade_07/gidaki1.jpg

http://i93.photobucket.com/albums/l72/masquerade_07/gidaki2.jpg

 

Πολύ ωραία παραλία είναι και το Φιλιατρό, με εξίσου υπέροχα νερά.

 

Μπες και στο http://www.ithaki.gr/el/ , έχει και πληροφορίες και πολλές φωτογραφίες! Και ό,τι θες ρώτα!:)

Link to comment
Share on other sites

ουτε σε τσιρκο να δουλευε και να πηγαινε περιοδεια :p
ma fusika me to tsirko tha pao:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

μαλλον παω μυκονο τριημερο σε μια εβδομαδα. εχετε να προτεινεται καμια καλη παραλια με 'φασαρια' και κανενα καλο κλαμπακι για το βραδυ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

^ολα ισως..πολυ γνωστα ειναι τα super paradise&cavo paradiso!

 

απο κρητη στα μάταλα στην παραλια του κομου ξερει κανεις τιποτα?ειναι ωραια?νυχτερινη ζωη εχει εκει κοντα τιποτα?γιατι μου προτειναν να παω να μεινω σε σπιτι εκει&το σκεφτομαι πολυ σοβαρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

λέμε με την παρέα να πάμε Ιο φέτος τι λέτε;

Πως είναι η νυχτερινή ζωή εκεί;

Κάποιος που έχει πάει να μας πει;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

λέμε με την παρέα να πάμε Ιο φέτος τι λέτε;

Πως είναι η νυχτερινή ζωή εκεί;

Κάποιος που έχει πάει να μας πει;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

 

Και μεις φετός εκεί πάμε.Θα πρέπει λίγο να βιαστείτε με τα εισητήρια γιατί από τα δωμάτια μας λέγαν ότι υπήρχε ζήτηση

 

Απο νυχτερινή ζωή τα καλύτερα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παιδιά θέλω γνώμες για το εξής: Προγραμματίζω ταξίδι στο Παρίσι και έλεγα μία μέρα να πάω Disneyland. Αλλά ήδη δύο άτομα μου έχουν πει ότι το Πάρκο του Αστερίξ είναι καλύτερο, μεγαλύτερο με περισσότερα τρενάκια κτλ. ¨εχει πάει κανείς και στα δύο ώστε να εκφέρει άποψη; Ο χρόνος μου εκεί δεν μου επιτρέπει να πάω και στα δυο και έτσι πρέπει να διαλέξω.....:blink:
Σκέφτομαι άρα υπάρχω....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παιδιά θέλω γνώμες για το εξής: Προγραμματίζω ταξίδι στο Παρίσι και έλεγα μία μέρα να πάω Disneyland. Αλλά ήδη δύο άτομα μου έχουν πει ότι το Πάρκο του Αστερίξ είναι καλύτερο, μεγαλύτερο με περισσότερα τρενάκια κτλ. ¨εχει πάει κανείς και στα δύο ώστε να εκφέρει άποψη;

 

Exω πάει εγώ και στα 2 και μπορώ να εκφέρω άποψη.

Το πάρκο του Αστερίξ μεγαλύτερο;:wacko:

Σε μια μέρα το γυρίζεις χαλαρά.

 

Disneyland θες 2 άμα είσαι βιαστικός και δεν πετυχαίνεις και ουρές.

 

Το πάρκο του Αστερίξ είναι σε theme Αστερίξ φυσικά.

Exει περισσότερο υγρό στοιχείο και show με δελφίνια σε σχέση με την Dland.

Αξίζει πάρα πολύ ένα τρενάκι που πέφτεις σχεδόν κάθετα με ελάχιστη κλίση και ένα τρενάκι με πολλά οχτάρια.

 

Εγω θα σου πω χωρίς αμφιβολία disneyland.

Eχει κάτι το μαγικό και ας είσαι και 50 χρονών.

Το πάρκο του Αστερίξ είναι απλώς ένα πάρκο.

 

Μπορείς να δεις και εσύ στο net και να συγκρίνεις.

Αλλά και πάλι Disneyland.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...