Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι και supercar το datsun!!

 

Σιγά ρε παιδιά πέσατε πάνω στον άνθρωπο...

Μια χαρά αμάξι είναι. Τι έχει;

Σπάνιο είναι, γρήγορο είναι πολυτελές είναι. Ο.Κ Ferrari δεν είναι, αλλά δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το ποστάρει κανείς :confused: (το έχω βάλει κι εγώ:p )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλα εκανε και το ποσταρε. Κι εμενα μου αρεσει. Απλως δεν μου αρεσε ο χαρακτηρισμος supercar.

Κατα τα αλλα το αμαξι οπως λες ειναι σπανιο,ομορφο και γρηγορο.

Link to comment
Share on other sites

Και σπάνιο Και γρήγορο Και όμορφο...

Σίγουρα όμως ΟΧΙ πολυτελές...Οποιος έχει μπει μέσα, ξέρει τι εννοώ...Και δυστυχώς η τιμή μεταπώλησης έχει πάρει την κατιούσα...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω μπει μεσα, εχω δει φωτογραφιες και συμφωνω. Εχει ενα ηλιθιο ντουλαπι στη μεση που φαινεται πολυ ασχημα. Και για να δειτε τι εννοω:

http://www.imageshack.gr/viewer.php?file=5yiymzzzzeyjyzyyzq2w.jpg

 

Το ιδιο προβλημα με την πολυτελεια εχουν πολλα τα ιαπωνικα αυτης της κατηγοριας (S2000.....)

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι ειναι ντουλαπι και δεν ειναι καμια οθονη?

http://www.forum-auto.com/uploads/200510/pewillette_1130438495_dsc01222.jpg

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι ειναι ντουλαπι και δεν ειναι καμια οθονη?

http://www.forum-auto.com/uploads/200510/pewillette_1130438495_dsc01222.jpg

 

Δεν είναι θέμα ντουλαπιού ή οθόνης....μιλάμε για χάλια ποιότητα υλικών...

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να είναι ο τίτλος του thread είναι "Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars, ακριβά κλπ), οπότε έστω και το "κλπ" δικαιολογεί το ποστ!:p
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Ίλιον στην Θηβών στο ύψος του "Λακιώτη" μια κόκκινη Ferrari 360 χωρίς πινακίδα μπροστά. Το "τραγικό" είναι ότι την οδηγούσε μία ξανθιά.

 

Επίσης -αν και εκτός θέματος- είδα έναν παπά με Golf GT :lol: Τουλάχιστον ήταν 5θυρο.

Link to comment
Share on other sites

κ@υλογκ@ζος ο παπας...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Ίλιον στην Θηβών στο ύψος του "Λακιώτη" μια κόκκινη Ferrari 360 χωρίς πινακίδα μπροστά. Το "τραγικό" είναι ότι την οδηγούσε μία ξανθιά.

 

Επίσης -αν και εκτός θέματος- είδα έναν παπά με Golf GT :lol: Τουλάχιστον ήταν 5θυρο.

 

Αυτο δεν ειναι τιποτα, εγω ειδα παπα με 206, αλαγμενες ζαντες(χρυσα),φαναρια clear και 3-4 ρολογια στην κολωνα διπλα απο το τιμονι...:lol::lol::lol:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι τιποτα, εγω ειδα παπα με 206, αλαγμενες ζαντες(χρυσα),φαναρια clear και 3-4 ρολογια στην κολωνα διπλα απο το τιμονι...:lol::lol::lol:

 

κατι σε καγκουροπαπας μου κανει:p ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι τιποτα, εγω ειδα παπα με 206, αλαγμενες ζαντες(χρυσα),φαναρια clear και 3-4 ρολογια στην κολωνα διπλα απο το τιμονι...:lol::lol::lol:

 

Bαζω στοιχημα οτι θα ειχε και σταυρουδακι πανω στον λεβιε, για να κανει 'θεικες' αλλαγες :lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την Πρωτοχρονιά αργά το βράδυ είδα μια ferrari 612 scaglietti στην παραλιακή, με ξένες πινακίδες :drool: :love:
Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανε και το ποσταρε. Κι εμενα μου αρεσει. Απλως δεν μου αρεσε ο χαρακτηρισμος supercar.

Κατα τα αλλα το αμαξι οπως λες ειναι σπανιο,ομορφο και γρηγορο.

 

Μα δεν είπα ότι είναι Supercar... Απλά ήταν η πρώτη φορά που την έβλεπα live και είπα να την βγάλω (μιας και 3 μέρες στις Βρυξέλλες δεν είδα τίποτα καλύτερο - εκτός από καμιά 20αριά S-Class).

 

Υ.Γ.

Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο αυτή η έκδοση, από την άλλη με το αστέρι στη μάσκα...

 

Υ.Γ.2

Ferrari 599 GTB Fiorano, σε γκρίζο χρώμα στην Β. Σοφίας, στο ύψος της Πρεσβείας των Η.Π.Α. Το μόνο που πρόλαβα ήταν να δω τις ξένες πινακίδες (F NV 599), δεν ξέρω όμως ποιάς χώρας ήταν...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παρεξηγησες. Δεν αναφερομουν στη c-class αλλα στο 350Ζ.

 

Χμ, σωστά... My bad... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν μετράνε μόνο τα άλογα.

Και ειδικά σε ένα αυτοκίνητο που σύμφωνα με το αγγλικό Ενο ανήκει στα 10 καλύτερα αυτοκίνητα όλων των εποχών.

 

 

 

ΥΓ. 187 άλογα είναι.

Φίλε μου NickTG 187 άλογα είναι ο κινητήρας Β18c4, 191 o B18C5

και 197 ο Β18C6 στον στρόφαλο

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η Corvette...

 

Σήμερα στην Κηφισίας στο ύψος του President, Bentley Continental GTC, χρώματος μπλε σκούρου, με αριθμό εγγραφής ΙΖΡ 849*. Ο οδηγός ήταν μεσήλιξ, με γκρίζα μαλιά και πούρο - τηλεγραφόξυλο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τζονυ-Μπι σημερα εχουμε μεετινγ κλαμπκορσα και μαλλον θα παμε παλι στο Βιβε Μαρ.... θα εχω καλη ψηφιακη μαζι να απαθανατισω τα ... παλιαμαξα που θα δουμε!!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό αμάξι, αλλά αυτή έχει ξαναμπεί πριν κάτι μήνες. Με δώσεις δίνεται τις φωτογραφίες που τραβίξατε τότε;:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...