Jump to content

Πιστωτικές κάρτες/Τράπεζες


CptBill
 Κοινοποίηση

Έχεις Πιστωτική Κάρτα;  

1.714 members have voted

  1. 1. Έχεις Πιστωτική Κάρτα;

    • Έχω Visa
      927
    • Έχω MasterCard
      446
    • Έχω Amex [aka American Express]
      143
    • Έχω Cash Card [Maestro κλπ.]
      276
    • Έχω Άλλη [Euroline κλπ.]
      59
    • Τις Έχω Όλες [Είμαι Credit Card Addicted!!!]
      87
    • Έχω Diners
      78
    • Δεν Έχω
      452


Recommended Posts

1 minute ago, paanos said:

Πριν 2 χρόνια που το είχα κάνει θυμάμαι σου έδινε έναν κωδικό και έπρεπε να καλέσεις την αυτοματοποιημένη πύλη για να τον πληκτρολογήσεις και να γίνει.

Δεν έδωσαν κωδικό. 

Καλώ όμως την αυτοματοποίηση και δε βγαζω ακρη.  Μόλις κάνω νύξη για phone banking λέει ότι γινεται μέσω της ιστοσελίδας και κλείνει η γραμμη. 

Αν πω κάτι άλλο και με βάλει σε αναμονή να μιλήσω με κάποιον πρέπει να περιμένω σίγουρα πάνω από μισή ώρα και φυσικά δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα

Link to comment
Share on other sites

Η Optima ζήλεψε απο την Alpha και εδώ και κανα 2 ώρες το app δε λειτουργει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ατομικη επιχειρηση εχω ανοιξει οψεως λογαριασμο στην Πειριαως ηλεκτρονικα επειδη ειμαι ΑμεΑ ομως ειναι δυσκολο να παω στην τραπεζα ανοιξα λοιπον στις αλλες τραπεζες απο ενα τρεχουμενο λογαριασμο για να μπορουν να με πληρωνουν οι πελατες και εγω τον εκαστοτε προμηθευτη. Διαβασα στην ΚΥΑ οτι εφοσον ειναι ατομιηκ επιχειργση δεν υπαρχει προβλημα αρκει να δηλωθουν ως επαγγελματικοι στο taxis εσεις τι ξερετε?

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι υποχρεωμένος για όψεως. Απλώς θα δηλώσεις όλα τα IBAN που χρησιμοποιείς για επαγγελματικές συναλλαγές στην αντίστοιχη επιλογή της Α.Α.Δ.Ε.: https://www.aade.gr/epaggelmatikos-logariasmos

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

τι έκαναν οι κερατάδες εκεί στην viva;εκεί που ήταν δωρεάν (εκτός φυσικά απο μια μικρή προμήθεια ανά πληρωμή  προς εμάς τους επαγγελματίες από κάρτες πελατών ) τώρα λέει βάλανε συνδρομή 4.99 ΚΑΙ 10 ΕΥΡΏ ανα iban;; τι λαμογια είναι ρε;δηλαδή 15 ευρώ το μήνα;; δεν εμενα σε μια κλασική τράπεζα; πιο λίγα ζητάγανε. 

 

εγώ αυτό που θέλω είναι να δέχομαι πληρωμές από πελάτες αλλά επειδή μου είναι άχρηστος ο επαγγελματικος λογαριασμός για οτιδήποτε άλλο μεταφέρω μέσω iris σε λογαριασμό δικό μου σε κλασική τράπεζα τα χρήματα και από εκεί κάνω τις αγορές μου. αυτό απαιτεί iban; (ειδικά για το iris;) 

έχει ένα πλάνο συνδρομητικό zero που λέει χωρίς παγιο αλλά έχει λέει μίνιμουμ χρέωση 4.99 (όσο και το επόμενο πλανο! άρα σε αναγκάζει να πας στο άλλο πλάνο με τα 4.99!) 

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

η εθνικη τι χρεωσεις εχει για pos προμηθειες κλπ για την εφαρμογη οχι με τερματικο ξερει κανεις? η αλφα θελει 2.5 το μηνα συν την ανα συναλλαγη προμηθεια

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για phishing attempt είναι σχετικά καλογραμμένο. Υποθέτω θα την πατήσουν πολλοί.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, GraveDigger said:

Πάντως για phishing attempt είναι σχετικά καλογραμμένο. Υποθέτω θα την πατήσουν πολλοί.

το κορυφαίο εκει΄που λέει απο Εθνική ομάδα.τώρα ποδοσφαιρου ειναι,ξέρω εγώ;

😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Είναι μέρος του επίσημου brand πάντως, η εθνική ομάδα εξυπηρέτησης 😛 . Κάπου το βρήκανε προφανώς στο site και το έκλεψαν 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή της Eurobank? Από χτες δεν μου ανοίγει καθόλου. 

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, zananiro said:

Καλημέρα παιδιά. Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή της Eurobank? Από χτες δεν μου ανοίγει καθόλου. 

Δουλεύει κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, zananiro said:

Καλημέρα παιδιά. Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή της Eurobank? Από χτες δεν μου ανοίγει καθόλου. 

Σ εμένα δουλεύει κανονικά

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, zananiro said:

Καλημέρα παιδιά. Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή της Eurobank? Από χτες δεν μου ανοίγει καθόλου. 

Δουλεύει κανονικά 

 
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, oregon said:

Δουλεύει κανονικά 

 

1 ώρα πριν, kakos said:

Σ εμένα δουλεύει κανονικά

 

1 hour ago, alfeios said:

Δουλεύει κανονικά 

 

Ευχαριστώ παιδιά. Έκανα απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά και τώρα δουλεύει. Με clear storage που είχα δοκιμάσει, δεν δούλευε. 

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...