Jump to content

Συλλαλητήριο για τη Μακεδονία


rebelion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες διαφωνιας,μπορει καποιος απλα να μας ενημερωσει τι ωρα και που θα γινει τελικα το συλλαλητηριο???

θα κλεισει καποιος δρομος??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες διαφωνιας,μπορει καποιος απλα να μας ενημερωσει τι ωρα και που θα γινει τελικα το συλλαλητηριο???

θα κλεισει καποιος δρομος??

Δες την πρώτη σελίδα το πρώτο post:)

Link to comment
Share on other sites

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7276524.stm

 

Ενδιαφέρον.

Η Ελλάδα δέχτηκε ένα από τα ονόματα που πρότεινε ο Νίμιτς, η FYROM τα απέρριψε όλα, η πίεση τώρα είναι στην πλευρά τους. Δεν ήταν και τόσο τρομερό πια, ήταν;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

αφου ακουσα πως αλλαξε η ωρα..

 

επισης..δρομοι θα κλεισουν??

Δεν άκουσα κάτι για αλλαγή ώρας.

Πάντως θα γίνει και άλλο αύριο κατά τις 6:30 στο Παλαι Ντε Σπόρ με τον Παπαθεμελή.

Link to comment
Share on other sites

:O:confused::confused:

Δεν άκουσα κάτι για αλλαγή ώρας.

Πάντως θα γίνει και άλλο αύριο κατά τις 6:30 στο Παλαι Ντε Σπόρ με τον Παπαθεμελή.

 

στο παλαι ντε σπορ ηταν να γινει η συγκεντρωση της εκκλησιας..

και δεν προκειται για συλλαλητηριο για τον απλουστατο λογο του χωρου.ομιλιες νομιζω θα ειχε...

 

αρα 2 συγκεντρωσεις..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάνεις λάθος.

Δεν εκτόξευσα καμία κατηγορία και δεν αναφέρθηκα σε κανέναν συγκεκριμένα.

Και το ξαναλέω.Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.

 

Ακόμα χειρότερα γιατί αναφέρθηκες γενικώς σε όλους όσους "εκφράζουν τέτοιες απόψεις δε μπορεί να λέγονται Έλληνες" και "ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα πατριώτες στο forum".

 

Δεν είμαστε μικρά παιδιά. Εγώ ο Diplomat κι ο Trobocp εκφράσαμε τέτοιες απόψεις, δε μπορεί να κρίνεις τον πατριωτισμό των άλλων και μετά να πετάς ένα "δεν ανέφερα όνομα". Έλεος.

Link to comment
Share on other sites

:O:confused::confused:

 

στο παλαι ντε σπορ ηταν να γινει η συγκεντρωση της εκκλησιας..

και δεν προκειται για συλλαλητηριο για τον απλουστατο λογο του χωρου.ομιλιες νομιζω θα ειχε...

 

αρα 2 συγκεντρωσεις..

Ναι θα παρεβρίσκεται και ο επίσκοπος της Θεσσαλονίκης Άνθιμος.

Link to comment
Share on other sites

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7276524.stm

 

Ενδιαφέρον.

Η Ελλάδα δέχτηκε ένα από τα ονόματα που πρότεινε ο Νίμιτς, η FYROM τα απέρριψε όλα, η πίεση τώρα είναι στην πλευρά τους. Δεν ήταν και τόσο τρομερό πια, ήταν;

 

+1

 

Στο άρθρο αυτό βλέπετε και αυτό για το οποιο γκαρίζω εδώ και τόσες σελίδες. Το BBC (όπως και όλα τα ειδησεογραφικά πρακτορεία, sites, κανάλια κτλ) αναφέρεται στη FYROM ως "Μακεδονία" και μονο. Οποτε βλέπετε γιατί θέλουμε ως Ελλάδα να βρεθεί λύση το νωρίτερο δυνατό, γιατί όσο παγιώνεται η κατάσταση αυτή, τόσο είναι εναντίων μας.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Στο άρθρο αυτό βλέπετε και αυτό για το οποιο γκαρίζω εδώ και τόσες σελίδες. Το BBC (όπως και όλα τα ειδησεογραφικά πρακτορεία, sites, κανάλια κτλ) αναφέρεται στη FYROM ως "Μακεδονία" και μονο. Οποτε βλέπετε γιατί θέλουμε ως Ελλάδα να βρεθεί λύση το νωρίτερο δυνατό, γιατί όσο παγιώνεται η κατάσταση αυτή, τόσο είναι εναντίων μας.

 

Επίσης τους αναφέρει ως ethnic Macedonians!!!

 

 

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος που νομίζεις (και εσύ και μερικοί άλλοι) ότι με ενδιαφέρει να αλλάξεις την άποψή σου.

 

Μάλιστα κάποιος έφτασε να υποννοήσει ότι έχω συμφέρον να την αλλάξεις και ότι είμαι εχθρός του έθνους!!!

 

 

Ωχ ωχ...

Δεν την παλεύεις με φαίνεται...

Μην πιάνεσαι από συγκεκριμένα σημεία και παραποιείς τα λεγόμενά μου, οκ?

Πίσω από τις λέξεις κρυβόταν όλο αυτό;:lol:

Θενξ...

Δε συνεχίζω, γιατί την έχεις "μπιπ" τη συζήτηση!:X

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα χειρότερα γιατί αναφέρθηκες γενικώς σε όλους όσους "εκφράζουν τέτοιες απόψεις δε μπορεί να λέγονται Έλληνες" και "ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα πατριώτες στο forum".

 

Δεν είμαστε μικρά παιδιά. Εγώ ο Diplomat κι ο Trobocp εκφράσαμε τέτοιες απόψεις, δε μπορεί να κρίνεις τον πατριωτισμό των άλλων και μετά να πετάς ένα "δεν ανέφερα όνομα". Έλεος.

 

Πίστεψέ με εμείς εδώ στην Μακεδονία το ζούμε πολύ πιο έντονα το πρόβλημα σε σχέση με εσας εκεί πάνω. Γιατί πολύ απλά νιώθουμε ότι μας κλέβουν την πατρίδα.Και έτσι είναι.

+1

 

Στο άρθρο αυτό βλέπετε και αυτό για το οποιο γκαρίζω εδώ και τόσες σελίδες. Το BBC (όπως και όλα τα ειδησεογραφικά πρακτορεία, sites, κανάλια κτλ) αναφέρεται στη FYROM ως "Μακεδονία" και μονο. Οποτε βλέπετε γιατί θέλουμε ως Ελλάδα να βρεθεί λύση το νωρίτερο δυνατό, γιατί όσο παγιώνεται η κατάσταση αυτή, τόσο είναι εναντίων μας.

 

Ναι αλλά και αν ονομαστεί Βόρεια Μακεδονία τότε εμείς αυτόματα πέφτουμε στο Νοτια Μακεδονία και αυτόματα αποχωριζόμαστε από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με εμείς εδώ στην Μακεδονία το ζούμε πολύ πιο έντονα το πρόβλημα σε σχέση με εσας εκεί πάνω. Γιατί πολύ απλά νιώθουμε ότι μας κλέβουν την πατρίδα.Και έτσι είναι.

 

Δεν καταλαβαίνω τι συνεχίζεις. Δεν αμφισβήτησε κανεις ότι το νιώθετε έντονα το θέμα στη Μακεδονία. Τόσο έντονα που πολλοί δεν είναι σε θέση να δουν τα πράγματα αντικειμενικά (πράγμα λογικό, όταν υπάρχει έντονη συναισθηματική φόρτιση).

 

Αυτό δε σημαίνει ότι εμείς "εδώ πάνω" η στις υπόλοιπες περιοχές της Ελλάδας δεν είμαστε "αρκετά" Έλληνες η πατριώτες.

 

Δεν πρόκειται να το συνεχίσω, αλλα την επομενη φορα που θα υπάρξουν προσβλητικοί χαρακτηρισμοί προς μέλη του forum (κάποιοι δεν πρέπει να λέγονται Έλληνες, κάποιοι δεν είναι πατριώτες) είτε ονομαστικά είτε όχι θα ζητήσω από τους διαχειριστές/mods να επιληφθούν.

 

 

Ναι αλλά και αν ονομαστεί Βόρεια Μακεδονία τότε εμείς αυτόματα πέφτουμε στο Νοτια Μακεδονία και αυτόματα αποχωριζόμαστε από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας

 

Θα ήθελα να πιστεύω ότι μπορεί να υπάρχει η κυρίως (όχι αναγκαστικά Νότια) Μακεδονία (η δικια μας) και τα Σκοπια ως Βόρεια. Αλλα δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αν η Μακεδονία χαρακτηριζόταν από κάποιους "Νότια" Μακεδονία αυτό θα σήμαινε "αποκοπή από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας";;;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να πιστεύω ότι μπορεί να υπάρχει η κυρίως (όχι αναγκαστικά Νότια) Μακεδονία (η δικια μας) και τα Σκοπια ως Βόρεια. Αλλα δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αν η Μακεδονία χαρακτηριζόταν από κάποιους "Νότια" Μακεδονία αυτό θα σήμαινε "αποκοπή από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας";;;

 

Η Βόρεια Ήπειρος ανήκει στην Αλβανία, η Ανατολική Θράκη στην Τουρκία... Ποιό είναι το πρόβλημα;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να το συνεχίσω, αλλα την επομενη φορα που θα υπάρξουν προσβλητικοί χαρακτηρισμοί προς μέλη του forum (κάποιοι δεν πρέπει να λέγονται Έλληνες, κάποιοι δεν είναι πατριώτες) είτε ονομαστικά είτε όχι θα ζητήσω από τους διαχειριστές/mods να επιληφθούν.

 

 

 

Θα ήθελα να πιστεύω ότι μπορεί να υπάρχει η κυρίως (όχι αναγκαστικά Νότια) Μακεδονία (η δικια μας) και τα Σκοπια ως Βόρεια. Αλλα δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αν η Μακεδονία χαρακτηριζόταν από κάποιους "Νότια" Μακεδονία αυτό θα σήμαινε "αποκοπή από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας";;;

 

Ούτε κι εγώ πρόκειται να το συνεχίσω αλλά κάνε ότι θέλεις :)

 

Σύμφωνα με την λογική έτσι είναι.

Υστερα γίνεται ένα ξεχωριστό κράτος Μακεδονία το οποίο αποτελείται από την Βορεια Μακεδονία(τα Σκόπια) και την Νοτια Μακεδονία(που είμαστε εμείς)

Προσωπικά έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την λογική έτσι είναι.

Υστερα γίνεται ένα ξεχωριστό κράτος Μακεδονία το οποίο αποτελείται από την Βορεια Μακεδονία(τα Σκόπια) και την Νοτια Μακεδονία(που είμαστε εμείς)

Προσωπικά έτσι το αντιλαμβάνομαι.

 

Αυτό δεν έχει καμία λογική: η Μακεδονία είναι γεωγραφικός προσδιορισμός. Το Βόρειο κομμάτι της ανήκει στη FYROM, το νότιο στην Ελλάδα και ένα μικρό τμήμα στα ανατολικά ανήκει στη Βουλγαρία.

Ο,τιδήποτε άλλο πάιζει το παιχνίδι των αλυτρωτικών φαντασιώσεων κάποιων ακραίων Σλαβομακεδόνων ότι θα πάρουν μέχρι και τη Λάρισα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τους αναφέρει ως ethnic Macedonians!!!

 

Προφανώς. Πώς αλλιώς θα ξεχωρίσουν από τους μη έθνικ ματσεντόνιανς, δηλαδή την αλβανική μειονότητα?

 

Ωχ ωχ...

Δεν την παλεύεις με φαίνεται...

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Σε φαίνεται.

 

Δε συνεχίζω, γιατί την έχεις "μπιπ" τη συζήτηση!:X

 

Ε, κλασικά πλέον, όταν ξεμένουμε από επιχειρήματα, τότε είτε ο συνομιλητής παίρνει προαγωγή σε ανθέλληνα, είτε την έχει μπιπ την συζήτηση. :rolleyes:

 

το έχουμε ξαναδεί το έργο.

 

Πίστεψέ με εμείς εδώ στην Μακεδονία το ζούμε πολύ πιο έντονα το πρόβλημα σε σχέση με εσας εκεί πάνω. Γιατί πολύ απλά νιώθουμε ότι μας κλέβουν την πατρίδα.Και έτσι είναι.

 

Αδερφέ, άμα σου κλέψουν την πατρίδα σου, θα έρθω και εγώ εκεί πάνω, και θα την πάρουμε πίσω.

 

Μέχρι τότε όμως... ψυχραιμία.

 

Ναι αλλά και αν ονομαστεί Βόρεια Μακεδονία τότε εμείς αυτόματα πέφτουμε στο Νοτια Μακεδονία και αυτόματα αποχωριζόμαστε από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας.

 

Εδώ ακριβώς είναι το θεμελιώδες λάθος στον συλλογισμό σου που αρνείσαι να καταλάβεις.

 

ΑΝΕΚΑΘΕΝ το ελληνικό γεωγραφικό διαμέρισμα της Μακεδονίας συνιστούσε τη νότια Μακεδονία.

 

Και για πολλοστή φορά: Αυτό, το αναγνώριζε και η ίδια η Ελλάδα.

 

Από εκεί και πέρα, θα ήθελα να εξηγήσεις το πώς ακριβώς αποκόβεστε από το ενιαίο σώμα της Ελλάδας.

 

Η Βόρεια Ήπειρος ανήκει στην Αλβανία, η Ανατολική Θράκη στην Τουρκία... Ποιό είναι το πρόβλημα;

 

Το αυγό στον .... που έχουμε σαν λαός.

Link to comment
Share on other sites

Η Βόρεια Ήπειρος ανήκει στην Αλβανία, η Ανατολική Θράκη στην Τουρκία... Ποιό είναι το πρόβλημα;

Και για αυτόν ακριβώς τον λόγο και οι Αλβανοί και οι Τούρκοι έχουν αυτές τις επεκτατικές τάσεις και βλέψεις επειδή λόγο του ονόματος νομίζουν ότι έχουν και δικαιώματα στην Ελλάδα. Έτσι ακριβώς θα γίνει και με τα Σκόπια αν ονομαστούν Βορεια Μακεδονία.Θα ζητήσουν κι αλλα δικαιώματα!

 

Αυτό δεν έχει καμία λογική: η Μακεδονία είναι γεωγραφικός προσδιορισμός. Το Βόρειο κομμάτι της ανήκει στη FYROM, το νότιο στην Ελλάδα και ένα μικρό τμήμα στα ανατολικά ανήκει στη Βουλγαρία.

Ο,τιδήποτε άλλο πάιζει το παιχνίδι των αλυτρωτικών φαντασιώσεων κάποιων ακραίων Σλαβομακεδόνων ότι θα πάρουν μέχρι και τη Λάρισα.

Η Μακεδονία δεν είναι απλά ένας γεωγραφικός προσδιορισμός και αυτό καλά θα κάνετε να το χωνέψετε.

Το όνομα Μακεδονία ενσωματώνει μία ολόκληρη Ελληνική ιστορία και δεν πρόκειται απλά για έναν γεωγραφικό διαχωρισμό!!!

Link to comment
Share on other sites

Και για αυτόν ακριβώς τον λόγο και οι Αλβανοί και οι Τούρκοι έχουν αυτές τις επεκτατικές τάσεις και βλέψεις επειδή λόγο του ονόματος νομίζουν ότι έχουν και δικαιώματα στην Ελλάδα. Έτσι ακριβώς θα γίνει και με τα Σκόπια αν ονομαστούν Βορεια Μακεδονία.Θα ζητήσουν κι αλλα δικαιώματα!

 

Οι Τούρκοι δεν έχουν επεκτατικές τάσεις στη Θράκη. Ας μην ανοίγουμε άλλο θέμα τώρα, μεταξύ Ελλάδας και Τουρκίας υπάρχουν τρεις εκκρεμότητες: η υφαλοκρηπίδα, οι γκρίζες ζώνες και η Κύπρος. Τα της μειονότητας έχουν λυθεί οριστικά εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Οι επεκτατικές τάσεις της Αλβανίας είναι στο επίπεδο της γραφικότητας... Αλλά καταλαβαίνω ότι αν σας φοβίζει η FYROM, η Αλβανία είναι συγκριτικά κάτι σαν υπερδύναμη :blink:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Η Μακεδονία δεν είναι απλά ένας γεωγραφικός προσδιορισμός και αυτό καλά θα κάνετε να το χωνέψετε.

Το όνομα Μακεδονία ενσωματώνει μία ολόκληρη Ελληνική ιστορία και δεν πρόκειται απλά για έναν γεωγραφικό διαχωρισμό!!!

 

Δεν είναι θέμα χώνεψης.

 

Είναι δεδομένο αυτό που λες και δεν το αμφισβητεί κανείς τουλάχιστον από εμάς που συμμετέχουμε στην συζήτηση αυτή (απορώ πώς έφτασες να πιστεύεις το αντίθετο!).

 

Αυτό που αρνείσαι να καταλάβεις όμως είναι ότι το παραπάνω ΔΕΝ πρόκειται να αλλάξει, ό,τι και να γίνει.

 

Ακόμα και ως σκέτο Μακεδονία να αναγνωρίζονταν οι γείτονες, την ιστορία δεν θα την έπαιρναν, διότι αφενός δεν είναι δικιά τους και αφετέρου η ιστορία είναι δεδομένη και την ξέρει όλος ο κόσμος.

 

Φυσικά πάντα θα υπάρχουν μερικοί γραφικοί καραγκιόζηδες που θα παίζουν με χάρτες και θα ονειρεύονται δόξες και κατακτήσεις (την στιγμή που δεν έχουν να φάνε). Δεν λέει κάτι αυτό. Και από εδώ μεριά υπάρχουν...

Link to comment
Share on other sites

 

Σύμφωνα με την λογική έτσι είναι.

Υστερα γίνεται ένα ξεχωριστό κράτος Μακεδονία το οποίο αποτελείται από την Βορεια Μακεδονία(τα Σκόπια) και την Νοτια Μακεδονία(που είμαστε εμείς)

Προσωπικά έτσι το αντιλαμβάνομαι.

 

 

Όπως εξήγησε ο marvin με το παράδειγμα της Βορειου Ηπείρου και της Ανατολικής Θράκης, δεν υπάρχει καμια λογική που να υπαγορεύει κάτι τέτοιο.

 

Aλλωστε με αυτή τη λογική η Μεγάλη Βρετανία θα έπρεπε να ενωθεί με τη Βρετανή (Bretagne) της Γαλλίας και να φτιάξουν ξεχωριστό κράτος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως εξήγησε ο marvin με το παράδειγμα της Βορειου Ηπείρου και της Ανατολικής Θράκης, δεν υπάρχει καμια λογική που να υπαγορεύει κάτι τέτοιο.

 

Aλλωστε με αυτή τη λογική η Μεγάλη Βρετανία θα έπρεπε να ενωθεί με τη Βρετανή (Bretagne) της Γαλλίας και να φτιάξουν ξεχωριστό κράτος.

Πραγματικά δεν πείθωμαι ούτε με σένα ούτε με τον marvin.

 

Η δική μου λογική άλλα μου λέει

Σε λίγα χρονάκια θα δούμε και την στάση της Αλβανίας.Θα δούμε τί θα διεκδικήσουν κι αυτοί.

Και καταρχήν η Βορεια Ήπειρος είναι υπό κατοχή. Και μην αρχίσετε πάλι ότι έχω επεκτατικές τάσεις.Την αλήθεια λέω.

Και οι γνήσιοι Βορειοηπειρώτες Ελληναράδες είναι είτε το θέλετε είτε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν πείθωμαι ούτε με σένα ούτε με τον marvin.

 

Η δική μου λογική άλλα μου λέει

Σε λίγα χρονάκια θα δούμε και την στάση της Αλβανίας.Θα δούμε τί θα διεκδικήσουν κι αυτοί.

Και καταρχήν η Βορεια Ήπειρος είναι υπό κατοχή. Και μην αρχίσετε πάλι ότι έχω επεκτατικές τάσεις.Την αλήθεια λέω.

Και οι γνήσιοι Βορειοηπειρώτες Ελληναράδες είναι είτε το θέλετε είτε όχι.

 

 

Αν αρχίσει η Αλβανία να διεκδικεί κομμάτια της Ηπείρου, τότε θα γελάσει ο κάθε πικραμένος. Κι επειδή είμαι Ηπειρώτης ελπίζω θα μου επιτραπεί να γελάω με τέτοιες γελοιότητες πικραμένων Αλβανών εθνικιστών ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν αρχίσει η Αλβανία να διεκδικεί κομμάτια της Ηπείρου, τότε θα γελάσει ο κάθε πικραμένος. Κι επειδή είμαι Ηπειρώτης ελπίζω θα μου επιτραπεί να γελάω με τέτοιες γελοιότητες πικραμένων Αλβανών εθνικιστών ;)

 

Ίσως όπως λες αυτες τους οι διεκδικήσεις να είναι γελοιότητες πικραμένων Αλβανών εθνικιστών, δεν παύουν όμως να είναι διεκδικήσεις και οράματα.Σήμερα μέχρι την Τσαμουριά, αύριο δεν ξέρω κι εγώ μέχρι που.

Link to comment
Share on other sites

Αν αρχίσει η Αλβανία να διεκδικεί κομμάτια της Ηπείρου, τότε θα γελάσει ο κάθε πικραμένος. Κι επειδή είμαι Ηπειρώτης ελπίζω θα μου επιτραπεί να γελάω με τέτοιες γελοιότητες πικραμένων Αλβανών εθνικιστών ;)

 

Έτσι ακριβώς.

Γραφικοί εθνικιστές με επεκτατικές τάσεις υπάρχουν παντού. Σε άλλα μέρη τίθενται στο περιθώριο και σε άλλα αφήνονται ανεξέλεγκτοι...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως όπως λες αυτες τους οι διεκδικήσεις να είναι γελοιότητες πικραμένων Αλβανών εθνικιστών, δεν παύουν όμως να είναι διεκδικήσεις και οράματα.Σήμερα μέχρι την Τσαμουριά, αύριο δεν ξέρω κι εγώ μέχρι που.

 

E και; :wacko:

 

πρέπει να τους δώσω σημασία; Μήπως να οργανώσω κάποιο συλλαλητήριο μαζί με τον Μητροπολίτη Ιωαννίνων Θεόκλητο επειδή 100 ξεβράκωτοι Αλβανοί μπορεί να έχουν βλέψεις;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...