Jump to content

Sony Ericsson G900


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερετε αν το χαλασει η vodafone και το κανει live γιατι θελω να το παρω με αναβαθμισεις...

δε ξερω καμια uiq συσκευη με vodafone live.εχω την εντυπωση πως δεν τις πειραζουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

petakses vomva ke den eksigises tipota. terma to kinito? papala?! gia na min exis epanelthi, ena aplo kolimataki tha tan, e?

 

βομβα δεν λες τιποτα,ακομα τιποτα παιδια,μολις εχω νεα θα σας ενημερωσω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1115189

 

Παράδοση εντός 24 ωρών

 

αλλαξε η κατασταση του:)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νομίζω ότι τελικά το τηλέφωνο θα είναι μεγάλη πατάτα.Διαβάζω ότι αργεί πάρα πολύ στη διαχείριση απλών εφαρμογών όπως το να ανοίξει sms,έχει μικρό επεξεργαστή,και πρίν ακόμα ξεκινήσει να δουλεύει πέθανε στα χέρια του φίλου μας από την Κρήτη.

Εγώ θα πάω να αγοράσω μάλλον το Ν82 και θα πρότεινα να κάνετε το ίδιο και εσείς.

Link to comment
Share on other sites

o filos mas ipe oti oi efarmoges ine mia xara grigores.

 

aloste den boris na to sigrinis me ena kinito pu den exi penaki. ke ego protimo nokia ala to theoro adianoito, pu toso megali eteria kiniton exi adiaforisi gia tus xristes pu xrisimopioun pen

 

ego an pisto oti exi provlima to wifi tu bori na paro apla to g700.

 

tha ithela omos o filos na mas dosi perisotero feedback. xoris na ime gnostis ton kinito tha rotaga ta eksis. ixe kani updates sto kinito? ixe piraksi pola pramata stis rithmisis? ixe fortosi poli ti mnimi tu? ti prospathies ekane gia na to epanaferi?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νομίζω ότι τελικά το τηλέφωνο θα είναι μεγάλη πατάτα.Διαβάζω ότι αργεί πάρα πολύ στη διαχείριση απλών εφαρμογών όπως το να ανοίξει sms,έχει μικρό επεξεργαστή,και πρίν ακόμα ξεκινήσει να δουλεύει πέθανε στα χέρια του φίλου μας από την Κρήτη.

Εγώ θα πάω να αγοράσω μάλλον το Ν82 και θα πρότεινα να κάνετε το ίδιο και εσείς.

Εχει και ψηλο sar το ν82,,αλλιως θα ηταν αρκετα καλο:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το g900 έχει 1,47 οπότε ακόμα χειρότερα.

ΑΑΑΑ δηλαδη μιλαμε για συγκριση φρυγανιερας με τοστιερα;)

Μακρια απο μας....(ελπιζω να αναθεωρησει η νοκια για το σαρ γιατι θελω να το παρω και γω το ν82)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νομίζω ότι τελικά το τηλέφωνο θα είναι μεγάλη πατάτα.Διαβάζω ότι αργεί πάρα πολύ στη διαχείριση απλών εφαρμογών όπως το να ανοίξει sms,έχει μικρό επεξεργαστή,και πρίν ακόμα ξεκινήσει να δουλεύει πέθανε στα χέρια του φίλου μας από την Κρήτη.

Εγώ θα πάω να αγοράσω μάλλον το Ν82 και θα πρότεινα να κάνετε το ίδιο και εσείς.

 

Οι πηγές σου ποιες ακριβώς είναι? Προσωπικά, μετά από μήνες που το έχω θεωρώ ότι είναι μια συνολικά καλή επαγγελματική συσκευή με touchscreen που στα 350€ αξίζει.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Οι πηγές σου ποιες ακριβώς είναι? Προσωπικά, μετά από μήνες που το έχω θεωρώ ότι είναι μια συνολικά καλή επαγγελματική συσκευή με touchscreen που στα 350€ αξίζει.

 

συγγνώμη τι εννοείς όταν λες το έχεις μήνες? για το SONYERICSSON G900 μιλάω εγώ και

όλοι μας με ημερομηνία κυκλοφορίας 28 ΜΑΙΟΥ 2008.Συνεπώς πως το έχεις δοκιμασμένο για μήνες? και από που το αγόρασες?

 

Τετάρτη, 28 Μάιος 2008, 7:09

 

Πριν λίγο καιρό, μας ζητήσατε να σας ενημερώσουμε όταν το νέο G900 θα είναι διαθέσιμο στα καταστήματα. Η στιγμή αυτή έφτασε. Πηγαίνετε λοιπόν σε ένα κοντινό κατάστημα να το δοκιμάσετε και αποκτήστε το πρώτος απ' όλους!*

 

Κάντε κλικ εδώ για αναλυτικές πληροφορίες για το G900

 

Με τις καλύτερες ευχές μας,

Sony Ericsson

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη τι εννοείς όταν λες το έχεις μήνες? για το SONYERICSSON G900 μιλάω εγώ και

όλοι μας με ημερομηνία κυκλοφορίας 28 ΜΑΙΟΥ 2008.Συνεπώς πως το έχεις δοκιμασμένο για μήνες? και από που το αγόρασες?

 

Τετάρτη, 28 Μάιος 2008, 7:09

 

Πριν λίγο καιρό, μας ζητήσατε να σας ενημερώσουμε όταν το νέο G900 θα είναι διαθέσιμο στα καταστήματα. Η στιγμή αυτή έφτασε. Πηγαίνετε λοιπόν σε ένα κοντινό κατάστημα να το δοκιμάσετε και αποκτήστε το πρώτος απ' όλους!*

 

Κάντε κλικ εδώ για αναλυτικές πληροφορίες για το G900

 

Με τις καλύτερες ευχές μας,

Sony Ericsson

 

Το έχω μήνες όπως είχα το P1 από πέρσι τον Μάιο, όπως έχω το P200/P5/Paris και όπως και άλλες συσκευές σαν test unit όπως το έχω γράψει αρκετές φορές στο forum και παλιότερα.

 

Σχετικά με τις εντυπώσεις μου για το G900, που τις έχω γράψει και πιο παλιά και έχω απαντήσει σε ερωτήσεις, δεν ειναι αργό, δεν είναι βέβαια και N82.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω μήνες όπως είχα το P1 από πέρσι τον Μάιο, όπως έχω το P200/P5/Paris και όπως και άλλες συσκευές σαν test unit όπως το έχω γράψει αρκετές φορές στο forum και παλιότερα.

 

Σχετικά με τις εντυπώσεις μου για το G900, που τις έχω γράψει και πιο παλιά και έχω απαντήσει σε ερωτήσεις, δεν ειναι αργό, δεν είναι βέβαια και N82.

Τι χρειαζεται καποιος για να γινει δοκιμαστης διαφορων κινητων;;;;

Εσυ τι ακριβως κανεις;;; δουλευεις στην εταιρια ;;;

Θα ηθελα και γω αν μπορουσα να γινω τεστερ

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τι χρειαζεται καποιος για να γινει δοκιμαστης διαφορων κινητων;;;;

Εσυ τι ακριβως κανεις;;; δουλευεις στην εταιρια ;;;

Θα ηθελα και γω αν μπορουσα να γινω τεστερ

Α, ναι gbil! Αν θες πες μας πως γινεται αυτο... Πως παιρνεις πιο νωρις, για δοκιμη, κινητα που δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα ??

 

Κι εγω ειχα παντα αυτη την απορια.! :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν μπορώ να απαντήσω σε κάτι τέτοιο. Πιστεύω να καταλαβέτε.

 

Ας συνεχιστεί η κουβέντα για το κινητό.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

οι πηγες δυστυχως ειναι εγω και το ξαφνικο black out του κινητου φιλε gbil που ευχομαι να μην συμβει αλλο,τωρα σε αυτα τα χρηματα ναι ειναι καλο,αν ηταν ακριβοτερο θα μιλουσα για την μεγιστη πατατα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε ταξιδιωτη, ακομη δε μας ειπες απο που το πηρες...

αντε ο gbil το εχει μηνες πριν την κυκλοφορια του σαν test unit. εσυ απο που το πηρες 5 μερες πριν κυκλοφορησει επισημα?

εγω παντως θα τολμησω να το παρω , μαλλον αυριο απο το πλαισιο.

ελπιζω να μεινω με τις εντυπωσεις του gbil και οχι του ταξιδιωτη...:)

Link to comment
Share on other sites

οι πηγες δυστυχως ειναι εγω και το ξαφνικο black out του κινητου φιλε gbil που ευχομαι να μην συμβει αλλο,τωρα σε αυτα τα χρηματα ναι ειναι καλο,αν ηταν ακριβοτερο θα μιλουσα για την μεγιστη πατατα

 

pos ine kalo re esi? grapse 2 kuventes parapano. ine dinaton na les kalo ena kinito pu eklise ke den ksananikse? i ksanannikse? mi mas les misologa

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε υπόμονή να περάσει λίγος καιρός μέχρι να λυθούν τα αρχικά προβλήματα; Τα θέλει ο οργανισμός σας, ε;
Link to comment
Share on other sites

pos ine kalo re esi? grapse 2 kuventes parapano. ine dinaton na les kalo ena kinito pu eklise ke den ksananikse? i ksanannikse? mi mas les misologa

 

κοιταξε τι αλλο θες να πω,στα 350 ειναι απολυτα λογικη τιμη και το κινητο ειναι καλο,ειναι ενα smartphone που ενταξει παει καλα απο θεμα ταχυτητας,εχει χαλια καμερα,καλο ηχο,πολυ καλο θα ελεγα αλλα μεχρι εκει.

ετυχε φιλε μου κι εκλεισε,τι να κανουμε,κι ενα k800 που ειχα το ιδιο ειχε παθει κι ομως δεν επαψα να το προτεινω και να το παραδεχομαι σαν κινητο,πιθανον το δικο μου να χε προβλημα,να χε προβληματικη αναβαθμιση ισως?πολλα παιζουν πλεον.

στη πλοηγηση με wifi αφου το δουλεψα αρκετη ωρα τελικα ειδα οτι δεν παει και σφαιρα.με τιποτα βεβαια δεν το συγκρηνω με την ταχυτητα αλλων symbian κινητων,μετα που το φορτωσα λιγο το ειδα αυτο.και δεν μιλαμε με προγραμματα που δυστυχως ειναι λιγα,κι ακομα πιο λιγα αυτα που αξιζουν.

αν καποιος θελει ενα καλο απλα smartphone τοτε γιατι να μην το προτεινω στα λεφτα που κανει και που σιγουρα θα πεσει κι αλλο συντομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οι πηγες δυστυχως ειναι εγω και το ξαφνικο black out του κινητου φιλε gbil που ευχομαι να μην συμβει αλλο,τωρα σε αυτα τα χρηματα ναι ειναι καλο,αν ηταν ακριβοτερο θα μιλουσα για την μεγιστη πατατα

 

Έχεις δίκιο, σε μπέρδεψα με άλλο και ξέχασα ότι η συσκευή σου χάλασε! Έπαθα φαίνεται και εγώ ένα μικρό black out :)

 

Πάντως το μαγαζί από όπου το πήρες πρέπει να στο αντικαταστήσει επι τόπου.

 

 

ΥΓ. Σχετικά με το θέμα του testing προφανώς δεν απαντάω ΟΥΤΕ σε PM.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...