Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωχ ... αυτό για το πληκτρολόγιο δεν μου άρεσε .... bye bye xperia παω για το touch pro !!!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η τοση καθυστερηση κυκλοφοριας της συσκευης που μπορει να οφειλεται;

 

Στην παράδοση που έχει η SE να καθυστερεί τα κινητά της...:lol:

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

ωχ ... αυτό για το πληκτρολόγιο δεν μου άρεσε .... bye bye xperia παω για το touch pro !!!

 

Μη γινεσαι υπερβολικος.αλλα σιγουρα δικο σου θεμα τι θα κανεις.

Απλα περιμενε να το δεις απο κοντα κατα ποσο σε βολευει εσενα η οχι.ποιο πολυ θα με ανησυχουσε αν θα ελεγε χαλια ποιοτητα κ μπαταρια παρα αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην βασίζεστε και πολύ στο συγκεκριμένο σάιτ...

Και για το προ έλεγαν οτι είναι πιο γρήγορο από το διαμάντι και στο τέλος τα ίδια σκατά ήταν..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ε μα καλά ... πόσο ποιο γρήγορο να είναι ?? για σκέψου το λίγο ... πρέπει να δοκιμάσουμε να ανοίξουμε πολλές εφαρμογές μαζί και εκεί να δούμε ποιο ανταποκρίνετε καλύτερα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Η τοση καθυστερηση κυκλοφοριας της συσκευης που μπορει να οφειλεται;

 

Στο ότι οι μηχανικοί λογισμικού της εταιρίας μ.....νται...Γενικά,μια ζωή σ'αυτην την εταιρία-σε οποιοδήποτε μοντέλο-δουλεύουν το λογισμικό για πάνω από χρόνο και στο τέλος πάλι λίγα bugs τα έχει...Θα είναι βέβαια θετικό το να κυκλοφορήσει και να μην έχει (σοβαρά) bugs!Αλλά και πάλι..Αργεί πολύ και έπρεπε να το ανακοινώσει αργότερα..

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη ημερομηνιας και τιμης στο PLAY.COM, προς το καλυτερο....

 

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/4-/5192163/Sony-Ericsson-XPERIA-X1-Sim-Free-Unlocked-Mobile-Phone/Product.html

Link to comment
Share on other sites

μολις σε 43 μερες δηλαδη θα ερθει στην αγγλια!!!πολυ παρηγορο!!!αλλα κατι ειναι και αυτο,...!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

43 μέρες ???:blink::blink::blink::blink: αργεί πολύ , πάρα πολύ
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

43 μέρες ???:blink::blink::blink::blink: αργεί πολύ , πάρα πολύ

 

Φοβάσαι μην χάσεις τις μετοχές.;.; :lol:

Μα νόμιζα οτι εσυ έχεις επιλέξει προ.. Τι σε ενδιαφέρει το εξπιρια.;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Και νεο χτυπημα....

Sony Ericsson's XPERIA X1 delayed to end of the year

http://www.engadget.com/2008/08/29/sony-ericssons-xperia-x1-delayed-to-end-of-the-year/

Link to comment
Share on other sites

http://www.engadget.com/2008/08/29/sony-ericssons-xperia-x1-delayed-to-end-of-the-year/

 

Μαλλον δεν την παλευουν στην sony ericsson... Καλο ειναι να μην βγαζεις συσκευες στην κυκλοφορια βιαστικα, αλλα μην το παρακανουμε κιολας

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Φοβάσαι μην χάσεις τις μετοχές.;.; :lol:

Μα νόμιζα οτι εσυ έχεις επιλέξει προ.. Τι σε ενδιαφέρει το εξπιρια.;

 

ναι εντάξει κλίνω περισσότερο προς το touch pro αλλά θα ήθελα να δω τι θα γίνει και με το xperia ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να παρω το touch pro και μετα οταν βγει με το καλο το X1 βλεπουμε. Γιατι οπως πανε απο την καινουργια χρονια θα το εχουμε στα χερια μας.
Link to comment
Share on other sites

Το engadget αναφερει οτι το επιβεβαιωσε στελεχος της sonyericsson στην εκθεση οποτε μαλλον ειναι στανταρ...

Καλη υπομονη σε οσους συνεχισουν να το περιμενουν...

Link to comment
Share on other sites

Ποτε κυκλοφορει το Touch Pro στην Ελλαδα????

Μη βγαίνουμε εκτός θέματος φίλοι μου, για το X1 συζητάμε εδώ πέρα... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

καλα νομιζω το εξευτελισανε τελειως πλεων με την κυκλοφορια...απο αναβολη σε αναβολη το πανε...οπως λεει και ο φιλος παραπανω και εγω με βλεπω να αγοραζω αλλο και του χρονου βλεπουμε...!

(ερωτηση...δεν ηταν ενας φιλος καπου εδω μεσα που ειχε ενα xperia στα χερια του?μπορεις μηπως αν με ακους (!!!) μα μου πεις ποιος ειναι ο λογος που το καθηστερουν τοσο?δεν μπορω να βρω καποια δικαιολογια με το ληψο μυαλο μου...τοσο δυσκολο ειναι να το σουλουποσουν απο λογισμικο???)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να μάθω για το πληκτρολόγιο του γιατί άκουσα (βασικά είδα) σε ένα site που έγραφε ότι έχει από τα χειρότερα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να πω ότι δεν είναι ανάγκη να πιστεύουμε ό,τι διαβάζουμε!Εφόσον η εταιρία είπε μέσα στον Οκτώβρη και προς το παρόν δεν το διέψευσε όλα τα άλλα είναι περιττά!Όπως και οι διάφορες τιμές που δίνουν ιστοσελίδες αμφιβόλου ποιότητας και όλοι τρεχουν να τις πιστέψουν!

 

Όσον αφορά το λογισμικό,η αλήθεια έιναι ότι προσπαθούν να το σουλουπώσουν όσο πιο πολύ μπορούν πριν κυκλοφορήσει,οπότε αν είναι να μιλάμε για μια συσκευή σταθερή η οποία στην καθημερινη χρηση μπορεί να ανταπεξελθει αξιοπρεπώς,χαλάλι και οι τόσες μήνες!Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι δεν έχει ξαναδουλέψει(σε επίπεδο λογισμικού τουλάχιστον)η SE στο λειτουργικό Windows Mobile!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...