Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εναλλακτικά, υπάρχει ένα απλό και χρήσιμο προγραμματάκι για να γράφεις ελληνικά sms 160 χαρακτήρων με οποιοδήποτε πληκτρολόγιο που γράφει ελληνικά... SendGreekSMS.ARMV4.CAB.

 

Αυτό είναι μόνο για το xperia ή για όλα τα windows mobile?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι να την κανείς δε χρειάζεται.τίποτα δε παθαίνει...

 

Οντως κατι ειναι και αυτο , ματωνες χωρις ελληνικα αν ηθελες να κανεις κληση απο favorites Κλπ.

 

BTW επισημα υπαρχει για εγκατασταση τελικα ή μονο απο xda developers την βαζουμε αν θελουμε?

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση το συγκεκριμένο κριτήριο που σε κάνει να ξεχωρίζεις τις δύο συσκευές από τη στιγμή που έχουν άλλες (κατά τη γνώμη μου) πολύ σημαντικότερες διαφορές!

Το σημαντικοτερο για εμενα ειναι η διαχειριση επαφων, ημερολογιου, ανα κατηγοριες και η γρηγορη αναζητηση με διαφορα κριτηρια. ΠΧ Καποιους τους ψαχνω με το μικρο ονομα, αλλους με την εταιρια, κλπ. Την καλυτερη αναζητηση εδω και πολλα χρονια την παρεχει το WM.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει η δυνατότητα στο Resco Contact manager να κάνουμε αναζήτηση και με άλλα στοιχεία π.χ. παρατσούκλια, εκτός από το αρχικό γράμμα;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά πλέον και γώ κάτοχος του xperia απλά τα σπάει..αν και πρώτη φορα παιζω με win mobile δεν με εχουνε δυσκολέψη και πολύ..απλά όρεξη να έχεις και να την ψάξεις τν δουλειά πολυ καλά..μεχρι στιγμης θελω να ρωτησω πως μπορω να μεταφερω αποθηκευμενα sms απο αλλο κινητο στο xperia...ειδα να αναφέρετε κ αλλου αλλα δεν ειδα καμια απάντηση.Με το Cd που έχει μέσα κανω συγχρονισμο με το pc επιδει δ πρόλαβα να το δω ακόμα ?? με το myphone explorer φαντάζομαι δεν γινεται?? αυτά όποιος ξερει ας μου πει ευχαριστω.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει προστατευτική ζελατίνα για την κάμερα πίσω στην πλάτη του xperia; Και αν ναι που μπορώ να τη βρω;

 

 

Αν παραγγείλεις από εδώ http://martinfields.com/GR/index.asp έχει και προστατευτικό για την οθόνη και για την πίσω κάμερα και δεν επηρεάζει τις φωτογραφίες καθόλου. Εγώ τις έχω και έχω παραγγείλει και το double pack. :cool:

 

Παιδιά πια είναι η επιλογή στις ρυθμίσεις ήχου για να βάλουμε δικό μας ήχο στο εισερχόμενο SMS; Στην ελληνική ROM δεν βλέπω επιλογή για αλλαγή ήχου σε εισερχόμενο SMS... Ίσως να είναι το Δημιουργία SMS; :X :worry:

 

Χρησιμοποιησε την τροποποιηση μηνυματος

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα

είναι μερικές μέρες τώρα που κάτι τρέχει με το wi-fi!

π.χ χθες ήμουν μολ και προσπαθούσα να συνδεθω σε ένα από τα αμετρητα δίκτυα που υπήρχαν και τπτ...τζιφος....δεν συνδεόταν σε κανένα.μου έγραφε να ελέγξω τις ρυθμίσεις του παροχέα και των συνδέσεων΄....σε ένα συνδέθηκε για 2-3 λεπτά και μετά τπτ πάλι!

τεσπα....μπήκα και κοιταξα λίγο τις ρυθμίσεις και όλα μου φαινονται εντάξει.....αν κάποιος έχει καποια λύση θα ήθελα να την ακούσω.

ευχαριστω.

 

κανεις???καμια ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εχει καποιος κατοχος χ1 ιδιεταιρα προβληματα με το κινητο του?γιατι εμενα με εχει ρημαξει.εχω περασει την καινουργια αναβαθμιση r2 , οχι ακομα ελληνικη rom,μου εχουν κανει αντικατασταση της πρωτης συσκευης αλλα τα προβληματα δεν σταματησαν.η συσκευη μου κολλησε με μια απλη κληση που μου εκαναν.παγωσε ολη η οθονη.το ξεκολαω απο τον υπολογιστη κ περναω αναβαθμιση r2. μετα απο μερικες μερες βαζω μια εφαρμογη απο το xda developer και μου παγωσε η οθονη την ωρα που φορτωνε.εκανα hard reset και τιποτα.την πιγα παλι πισω και τους παρακαλαω να μου δωσουν καινουργια συσκευασμενη και αρνουνται.εχει κανεις καμια ιδεα γιατι με τη se δεν βγαζω ακρη. μου ειπαν επισης οτι απο αντικατασταση δεν δινουν καινουργια συσκευη αλλα επισκευασμενη.ειναι λογικο?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μετα απο μερικες μερες βαζω μια εφαρμογη απο το xda developer και μου παγωσε η οθονη την ωρα που φορτωνε.εκανα hard reset και τιποτα

 

Ποια εφαρμογή του έβαλες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

του εβαλα μια εφαρμογη που παιζει xvid ταινιες και ενα panel της se.την εφαρμογη την ειδα στο forum.

απο τη στιγμη που δεν ειναι επισημη εφαρμογη πιθανον να σου δημιουργει κολληματα στη συσκευη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχει κανεις ιδεα πως σεταρουμε τον καιρο στο καινουργιο πανελ καιρου γιατι ενω το ρυθμιζω για Αθηνα βγαζει τρελες ενδηξεις (θερμοκρασιες - κτλ) !!! :X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχει κανεις ιδεα πως σεταρουμε τον καιρο στο καινουργιο πανελ καιρου γιατι ενω το ρυθμιζω για Αθηνα βγαζει τρελες ενδηξεις (θερμοκρασιες - κτλ) !!! :X

το αγορασες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το αγορασες?

Οχι !!! Trial το εχω, απλα να δω λιγο και πιο μετα βλεπουμε, εχει πιο αναλυτικα τον και το απο αλλο πανελ της spb !!!

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα...πας στις ρυθμισεις κ σου βγαζει ενα +...εκει γραφεις τα αρχικα της πολης σου κ τα βρισκει... αυριο αθηνα 8 με 15 βαθμους...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα...πας στις ρυθμισεις κ σου βγαζει ενα +...εκει γραφεις τα αρχικα της πολης σου κ τα βρισκει... αυριο αθηνα 8 με 15 βαθμους...

 

Thanks !!! :D

Link to comment
Share on other sites

βρηκα λυση για το youtube....

μπειτε στον φακελο των windows απο το file explorer κ βρειτε ενα αρχειο που λογικα θα ειναι το youtube.exe.0409 σε οσους ειχαν πριν την αγγλικη ρομ κ τωρα εχουν την ελληνικη...πατηστε δεξι κλικ και μετονομασια κ οπου 409 βαλτε 408...αυτο ηταν....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βάλε στο google αναζήτηση και θα το βρεις. Μην δώσεις όμως κάνα link εδώ μέσα γιατί απαγορεύεται.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...