Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το καπακι της μπαταριας οσοι εχετε το μαυρο σας εχει ξεβαψει καθολου σε γωνιες?

 

Τώρα που το λες ναι, το κοίταξα και έχει 2 γρατζουνίες που δεν είχε στην αρχή. Κρίμα.... :(. Παιδιά προσέχετε που το αφήνετε και μην το σέρνετε πάνω σε επιφάνειες γιατί φαίνεται ότι το φινίρισμα στο καπάκι φεύγει εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το καπακι της μπαταριας οσοι εχετε το μαυρο σας εχει ξεβαψει καθολου σε γωνιες?

 

Ναι ρε ****το ξεβαφει δυστυχος !!! Ξερει κανεις τι γινεται με το bluetooth γιατι εχω αγωρασει το hbh-ds980 και πυκνα συχνα μου κρασαρει το τηλεφωνο οταν ειναι συνδεμενα και ειδικα μολις παω να μπω στα μυνηματα !!! :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι ρε ****το ξεβαφει δυστυχος !!!

 

Poly asximo gia mia syskevi pou apo tin arxi ksexwrise gia tin toso kali poiotita kataskevis pou mas edwse i prwti entypwsi!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και είχα διαβάσει μόνο για ασημένια ότι ξεφλούδιζαν, φαίνετε ότι μας βάφει ο ίδιος.

Paint-stripping problems in HD

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και είχα διαβάσει μόνο για ασημένια ότι ξεφλούδιζαν, φαίνετε ότι μας βάφει ο ίδιος.

 

Ta endotera tou xperia einai gnwsto oti einai made by HTC. Profanws einai kai ta ypoloipa! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωστε δε φαινεται με το ματι τοσο οσο νομιζετε.σχεδον καθολου.. καποιες λεπτες γραμμες ειναι μικρες κ ειναι μονο πανω στο καπακι που ειναι μεταλλικο.δε ξεφλουδιζει..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου πάντως που το έχω περίπου 2,5 μήνες δεν έχω δει τίποτα στο καπάκι εκτός από κάποιες μικρές αμυχές στην μέση περίπου, πού γνωρίζω και πώς έγιναν.
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια παιδια.

 

Εχει ενσωματωμενο GPS?

Μπορει να μπει κανονικα Destinator κτλ χωρις να σε χρεωνει μεσω Internet?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια παιδια.

 

Εχει ενσωματωμενο GPS?

Μπορει να μπει κανονικα Destinator κτλ χωρις να σε χρεωνει μεσω Internet?

Nαι εχει, εχω βαλει το destinator 7 και παει μια χαρα, μεσα σε 2 λεπτα εχει βρει θεση και δορυφορους. χωρις την χρηση δικτυου δεν χρεωνεσαι.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Nαι εχει, εχω βαλει το destinator 7 και παει μια χαρα, μεσα σε 2 λεπτα εχει βρει θεση και δορυφορους. χωρις την χρηση δικτυου δεν χρεωνεσαι.

 

Οκ σε ευχαριστω πολυ :D

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται σύντομα στο Πλαίσιο,στην τιμή των 655 ευρώ..

 

Ουτε καλά,ούτε άσχημα..Ικανοποιητικη η τιμή θα έλεγα..

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1208926&x=30&Manufacturer=Sony+Ericsson&category=69978004&catalog=22

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ουτε καλά,ούτε άσχημα..Ικανοποιητικη η τιμή θα έλεγα..

 

Eksartatai mias kai den anaferei ean prokeitai gia elliniki i aggliki ekdosi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι πρόκειται για την ελληνική έκδοση και όχι για την αγγλική :confused:

 

Αν και δεν το προσδιορίζει,έχεις απόλυτο δίκιο!

 

Λέτε η SE να μας τη φέρει a la i-phone 3g?? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον σε αυτήν την περίπτωση θα μπορείς να γράφεις ελληνικά και με τα 2 πληκτρολόγια και free.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τουλάχιστον σε αυτήν την περίπτωση θα μπορείς να γράφεις ελληνικά και με τα 2 πληκτρολόγια και free.

 

Δεν είναι το ίδιο πάντως. Ειδικά το εξωτερικό με τη βοήθεια του AEKMap κάνεις απλά τη δουλειά σου αλλά δεν εκμεταλλεύεσαι πλήρως τις δυνατότητες του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να πιστεύω ότι πρόκειται για την ελληνική έκδοση και όχι για την αγγλική :confused:

 

Αρχικά είχε ακουστεί ότι δεν θα υπάρξει ελληνική έκδοση κάτι που έχει να κάνει με την πολιτική της Sony Ericsson Hellas. Δεν γνωρίζω εάν έχει αλλάξει κάτι έκτοτε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για παράδειγμα;

 

Δεν το έχω δοκιμάσει στη συγκεκριμένη συσκευή αλλά όλα τα σύμβολα είναι στη σωστή τους θέση σύμφωνα με αυτή που φαίνεται επάνω στο πληκτρολόγιο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει στη συγκεκριμένη συσκευή αλλά όλα τα σύμβολα είναι στη σωστή τους θέση σύμφωνα με αυτή που φαίνεται επάνω στο πληκτρολόγιο;

 

Ναι, αλίμονο αν δεν ήταν....

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση, αν έχετε προτάσεις να το κάνω καλύτερο ή κάπου τα έχω κάνει θάλασσα, μου λέτε και το διορθώνω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το τηλέφωνο τελικά δεν θα κυκλοφορήσει με ελληνικά windows.

 

Yparxei kapoia episimi anafora giafto pou les? Kapoio link isws?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να αναφέρω ότι ακόμα και αν δεν κυκλοφορήσει στα ελληνικά το λειτουργικό Windows Mobile μπορεί σχετικά εύκολα να μεταφρασθεί από τους ίδιους τους χρήστες.

 

Εγώ πάντως δεν ενδιαφέρομαι γιατί 1) καλύτερα καταλαβαίνω κάποιους όρους στα Αγγλικά 2) έτσι και αλλιώς modded roms δουλεύω που δεν πρόκειται να έχουν Ελληνικά.

 

BTW όποιοι χρησιμοποιούν TouchFlo3D σαν frontend μπορούν να έχουν ελληνικό μενού με την αλλαγή ενός registry key.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...