Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ...προσπαθω να δω πως θα περασω τις επαφες μου στο κομποιυτερ κ παω στο

active sync παω στις επαφες που λεει στο pc κ δεν τις ανοιγει....ελεος δηλ μονο εικονες κ βιντεο θα μεταφερουμε ...πωωωωωωω.εχετε να μου πειτε κατι με την *******

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ...προσπαθω να δω πως θα περασω τις επαφες μου στο κομποιυτερ κ παω στο

active sync παω στις επαφες που λεει στο pc κ δεν τις ανοιγει....ελεος δηλ μονο εικονες κ βιντεο θα μεταφερουμε ...πωωωωωωω.εχετε να μου πειτε κατι με την *******

 

ρεσυ δεν κατάλαβα τίποτα λέμε,πες τα ποιο λιανά!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραεχω ανα προβλημα οταν κανω κληση ο ηχος απο το ακοθστικο στο τουυυτττ που ακουγετε στιγμιαια ειναι οπως πρεπει και μετα χαμηλωνει.υπαρχει λυση?μεχρι πριν απο λιγεσ μερες ακουγοταν κανονικα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ...προσπαθω να δω πως θα περασω τις επαφες μου στο κομποιυτερ κ παω στο

active sync παω στις επαφες που λεει στο pc κ δεν τις ανοιγει....ελεος δηλ μονο εικονες κ βιντεο θα μεταφερουμε ...πωωωωωωω.εχετε να μου πειτε κατι με την *******

 

Η αλήθεια είναι ότι ούτε και εγώ καταλαβαίνω πολλά! :wacko:

 

Εντούτοις... πρέπει να έχεις εγκατεστημένο στον υπολογιστή σου το Outlook της σουίτας του Microsoft Office και κατά το συγχρονισμό, οι επαφές σου μπαίνουν εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρεσυ δεν κατάλαβα τίποτα λέμε,πες τα ποιο λιανά!!!

 

συμπολιτη προλαβαινεις για να το πεταξω αποτο μπαλκονι....κοντα ειμαστε ετσι κ αλλιως.

θελω να κανω hard reset ok?

k να μεταφερω τον τηλ καταλγο στο pc moy ωστε μετα να τα ξαναπερσω.

εχω συνδεση λοιπον το ********* με το pc moy ανοιγει η καρτελα του ακτιβ σινς παω στις επαφες που το βγαζει πρωτο πρωτο παταω κ δεν μου ανοιγει η μαλκια.δωςε τα φωτα σου παλι γιατι θα σου πω τη διευθυνση για να το προλαβεις πριν πεσει.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι ούτε και εγώ καταλαβαίνω πολλά! :wacko:

 

Εντούτοις... πρέπει να έχεις εγκατεστημένο στον υπολογιστή σου το Outlook της σουίτας του Microsoft Office και κατά το συγχρονισμό, οι επαφές σου μπαίνουν εκεί.

 

ποιες σουιτες ρε παληκαρι εγω τις μονες σουιτες τις ξερω στο καραισκακη καντα πιο λιανα

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

ποιες σουιτες ρε παληκαρι εγω τις μονες σουιτες τις ξερω στο καραισκακη καντα πιο λιανα

 

για να κάνεις συγχρονισμό τις επαφές σου πρέπει να εχεις το microsoft office,αλλιώς που προσπαθείς να κάνεις συγχρονισμό?

άρα βάλε microsoft office και καθάρισες

Link to comment
Share on other sites

συμπολιτη προλαβαινεις για να το πεταξω αποτο μπαλκονι....κοντα ειμαστε ετσι κ αλλιως.

θελω να κανω hard reset ok?

k να μεταφερω τον τηλ καταλγο στο pc moy ωστε μετα να τα ξαναπερσω.

εχω συνδεση λοιπον το ********* με το pc moy ανοιγει η καρτελα του ακτιβ σινς παω στις επαφες που το βγαζει πρωτο πρωτο παταω κ δεν μου ανοιγει η μαλκια.δωςε τα φωτα σου παλι γιατι θα σου πω τη διευθυνση για να το προλαβεις πριν πεσει.

 

δεν σου ανοίγει γιατί δεν εχεις το microsoft office!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.

μπορειτε να μου πειτε από που μπορω να κατεβασω δωρεαν το ptravelalarm; σε οσες σελιδες εψαξα το βρήκα trial version. κοιταξα και στο φορουμ αλλα δεν βρηκα καποιο λινκ.

ευχαριστώ.

 

:lol::lol:

βλεπω να μας μπαναρουνε.. και να το πατανε λουκετακι λολολολ

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα άλλο πρόγραμμα με ελληνική υποστήριξη για τις επαφές, εκτός από το VITO Technology FunContact.v2.15 που προτείνει ο ηγέτης του Forum, SAXOVTS???

Δεν μου ανοίγει τη σελίδα για να κατεβάσω το VITO Technology FunContact.v2.15

 

 

Μπορείς να μου στείλεις και εμένα το συγκεκριμένο πρόγραμμα με pm SAXOVTS

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν αντεχω αλλο με τον opera browser..συνδεομαι κανονικα με wi-fi ανοιγω τον οπερα και τπτ..μια φορα με το ζορι ανοιξε σελιδα και μετα την ξαναεχασε βγαζοντας προβλημα στην συνδεση...πως γινεται με τον ιντερνετ explorer και μπαινω μια χαρα και με τον οπερα οχι...τις ρυθμισεις που εχουν χιλιοειπωθει της εχω κανει..(ιντερνετ παντου ή automatic settings)..βοηθειααααααα
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου στείλεις και εμένα το συγκεκριμένο πρόγραμμα με pm SAXOVTS

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!

 

μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και η free λύση

 

http://www.omniacs.net/showthread.php?t=12

Link to comment
Share on other sites

δεν σου ανοίγει γιατί δεν εχεις το microsoft office!!!!!!

 

εκει εχω τρελλαθει οτι εχω microsoft office.....:blink:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

εκει εχω τρελλαθει οτι εχω microsoft office.....:blink:

 

what??????

 

:blink:

 

 

εχεις δηλαδή το microsoft office outlook????????

 

:!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

what??????

 

:blink:

 

 

εχεις δηλαδή το microsoft office outlook????????

 

:!::!::!::!:

 

ναι ρε συμπολιτη.....ασε εχω τρελαθει:lol:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συμπολιτη.....ασε εχω τρελαθει:lol:

 

εγώ ρωτάω και εσύ απαντάς μπας και βρούμε άκρια !!!!

Τι ειναι αγγλικο απο τα omnia και office που εχεις.

ποια έκδοση activesync εχεις αν εχεις xp

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρωτάω και εσύ απαντάς μπας και βρούμε άκρια !!!!

Τι ειναι αγγλικο απο τα omnia και office που εχεις.

ποια έκδοση activesync εχεις αν εχεις xp

 

ελληνικο ειναι το ομνια

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

ελληνικο ειναι το ομνια

 

αγόρασε ελληνικό office και βάλε το τελευταίο activesync μήπως και φταίει αυτό.

 

το office θα το βρεις σε καλή τιμή από τον ninja

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου φάνηκε πολύ δύσκολο το menu του. Πήγα το Σαββάτο στο saturn και έπαιξα με το menu του .Ήταν πολύ δύσκολο και κάπου ήθελε και την γραφίδα του.

 

μια χαρουλα ειναι,συνηθειο θελει και οχι γραφιδα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αγόρασε ελληνικό office και βάλε το τελευταίο activesync μήπως και φταίει αυτό.

 

το office θα το βρεις σε καλή τιμή από τον ninja

 

:lol:

γελας ρε συμπολιτη ...εγω εχω ενημερωσει απο την αρχη οτι ειμαι ασχετος αλλα μαθαινω.,....

τωρα που εκανα hard reset θελω να σεδω ομως....παλι καλα που κρατησα τα προγγραματακια σου.....σιγουρα ομως θα σου ειμαι συχνως στα ερωτηματα μου ...μεχρι να ξαναστηθει.:lol::lol::lol::lol::lol:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

γελας ρε συμπολιτη ...εγω εχω ενημερωσει απο την αρχη οτι ειμαι ασχετος αλλα μαθαινω.,....

τωρα που εκανα hard reset θελω να σεδω ομως....παλι καλα που κρατησα τα προγγραματακια σου.....σιγουρα ομως θα σου ειμαι συχνως στα ερωτηματα μου ...μεχρι να ξαναστηθει.:lol::lol::lol::lol::lol:

 

αν αλλάξεις ομάδα τότε εγώ θα είμαι εδώ να σε βοηθήσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν αλλάξεις ομάδα τότε εγώ θα είμαι εδώ να σε βοηθήσω!!!!

 

7 η ωρα παιζεις κ εσυ απο οτι καταλαβα στην σαλονικα?ρε πειραιωτης πραγμα...:lol::lol:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

7 η ωρα παιζεις κ εσυ απο οτι καταλαβα στην σαλονικα?ρε πειραιωτης πραγμα...:lol::lol:

 

εγώ είμαι χανουμάκι φίλε μου έτσι για να σπάσω τον πάγο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κανει δουλεια το defrag ? εχει βαλει κανεις το

http://www.wizcode.com/products/view/pocket_mechanic_professional

ειναι οκ ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...