Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:kill: ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΑΙ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΧΝΕΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ:lol:ΕΛΕΟΣ WINDOWS EXEI TO OMNIA ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ:lol:ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ:heat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επιστρέφω σε προηγούμενες συζητήσεις, πάντως εμένα η μπαταρία του πάνω από 24ωρο δε βγάζει και σιγά τη χρήση που του κάνω.. Φοβάμαι και να παίξω..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

επιστρέφω σε προηγούμενες συζητήσεις, πάντως εμένα η μπαταρία του πάνω από 24ωρο δε βγάζει και σιγά τη χρήση που του κάνω.. Φοβάμαι και να παίξω..

 

ελληνικό είναι ?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μισό γιατί έχετε μπερδέψει τα πράγματα,άλλο το spbmobile shell και άλλο το spbmobile shell skins.

μετά την εγκατάσταση του spbmobile shell 2.1.2 βάζετε το spbmobileshell skins έκδοση 3

 

http://www.imarche.net/omnia/download/SpbMobileShell2.1.2-WQVGA-Skins_Release3.0.zip

 

Αυτο δεν του ειπα ρε συ? Skins για το spbmobile shell 2.1.2 δεν ψάχνει?? :blink:

(με μπέρδεψες :wacko:)

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν του ειπα ρε συ? Skins για το spbmobile shell 2.1.2 δεν ψάχνει?? :blink:

(με μπέρδεψες :wacko:)

 

ποτέ δεν ανέφερε κάτι για σκιν

 

Αρχικό μήνυμα από sotoss

ΑΑΑΑΑα και κατι τελευταιο, για τη version 2.1.2 του spb shell δεν βρηκα καποια επιλογη για την αναλυση της οθονης, ενω για την 3 υπαρχει τετοια επιλογη. Μηπως υπαρχει καπου και για την 2.1.2 και δεν την ειδα??

 

και εγώ ακόμα ψάχνω να βρω το spb mobile shell έκδοση 3!!!!!!!!!!!!

 

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαχνεις για ωρες...

Αφου δεν ξερετε τι πατε να βαλετε μεσα στο κινητο σας, ουτε καν πως γραφετε, τι το προσπαθειτε; Μαθετε τα βασικα, και σιγα σιγα θα ερθουν και τα αλλα. Και για να μη γυρισει κανεις να πει τιποτα του στυλ, αυτο να το κανω εγω, να απαντησω πως αυτο κανω εγω. Εκει που μπορω παω. Οταν δεν ξερω, δεν το πειραζω το ρημαδι. Καν'τε κατι παρομοιο λοιπον...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν του ειπα ρε συ? Skins για το spbmobile shell 2.1.2 δεν ψάχνει?? :blink:

(με μπέρδεψες :wacko:)

 

Δεν εψαχνα μονο το skin ηθελα και το προγραμμα. Τεσπα, ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας, τελικα τα καταφερα και ολα οκ!!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαχνεις για ωρες...

Αφου δεν ξερετε τι πατε να βαλετε μεσα στο κινητο σας, ουτε καν πως γραφετε, τι το προσπαθειτε; Μαθετε τα βασικα, και σιγα σιγα θα ερθουν και τα αλλα. Και για να μη γυρισει κανεις να πει τιποτα του στυλ, αυτο να το κανω εγω, να απαντησω πως αυτο κανω εγω. Εκει που μπορω παω. Οταν δεν ξερω, δεν το πειραζω το ρημαδι. Καν'τε κατι παρομοιο λοιπον...

 

Τωρα αυτο για ποιον το λες?

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτο για ποιον το λες?

 

Για ολους οσους δεν ξερουν τι θελουν να κανουν και που ενω δεν ξερουν πως ανοιγει καλα καλα η συσκευη, προσπαθουν να την κανουν διαστημοπλοιο για να πεταει στο φεγγαρι.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα,δεν το είπα πριν το λέω τώρα,όπου ναναι θα μπερδέψουμε τα μπούτια μας!!!!
Link to comment
Share on other sites

Για τα μπερδεμενα λες; Α... Και μακρια απο τα δικα μου μπουτια. Ειμαι κλεισμενος...:ninja:
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι άσχετο??

Επειδή ζαχαρώνω το omnia, και αν σήμερα το είχε η vodafone τώρα θα το είχα, και μιας και η vodafone δίνει δώρο τους χάρτες garmin, μπορώ να τους περάσω και στο Ν95 ή θα θεωρηθεί αντίγραφο και θα κλειδώσουν?? (το λέω επειδή διάβασα κάπου στο φόρουμ γι αυτούς τους χάρτες...σπασπένους...κλειδώματα σε πέντε λεπτά...και τέτοια...)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την αγορά του Omnia έχασα τον ύπνο μου ... 3 μέρες σερί κοιμάμαι στις 4.00 ... ( ξυπνάω γύρω στις 07.00 ) . Έχω βάλει - βγάλει πολλά προγράμματα αλλά υπάρχει έλλειψη απο Games - emulators από οτι είδα εως τώρα .

Πάντως το κινητό είναι απίστευτα γρήγορο . Εγκατάσταση κάνει άμεσα και μετά απο την ψυχρολουσία της 1ης μέρας , που δεν είχα Spb μενού , είμαι πολύ χαρούμενος για την επιλογή μας .

Το κινητό τα σπάει :) . Super γρήγορο ακόμη δεν χρειάστηκα hard reset . Θα δοκιμάσω όσα πιο πολλά progs μπορώ και αφου καταλήξω σε 5-10 ... 20 θα τα βάλω από την αρχή :lol: .

Καλή μας συνέχεια και υπομονή - διάβασμα . Πιο εύκολα θα βρει κάποιος την απάντηση με ένα search και άλλωστε αυτό είναι και το νόημα , να ψάχνει κάποιος και μόνος του . :D

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...πήρα την προτωβουλία και δημιούργησα ενα θέμα με αυτά που είχα μαζέψει απο εδώ και θεωρώ σημαντικά!! ελπίζω να βοηθήσω και να σταματήσουν οι ιδιες και οι ίδιες ερωτήσεις!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2545610#post2545610

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...πήρα την προτωβουλία και δημιούργησα ενα θέμα με αυτά που είχα μαζέψει απο εδώ και θεωρώ σημαντικά!! ελπίζω να βοηθήσω και να σταματήσουν οι ιδιες και οι ίδιες ερωτήσεις!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2545610#post2545610

 

καλά το άρχισες αρκεί να φτιάξεις τα λινκ γιατί δεν δουλεύουν

 

α θέλω και πνευματικά δικαιώματα!!!!!!!!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...πήρα την προτωβουλία και δημιούργησα ενα θέμα με αυτά που είχα μαζέψει απο εδώ και θεωρώ σημαντικά!! ελπίζω να βοηθήσω και να σταματήσουν οι ιδιες και οι ίδιες ερωτήσεις!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2545610#post2545610

 

Δε λεω, χρησιμο, αλλα οταν περασουν καμια 10αρια σελιδες, τοτε πως θα το μαθουν οι αλλοι; Παλι τα ιδια θα ρωτανε!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δε λεω, χρησιμο, αλλα οταν περασουν καμια 10αρια σελιδες, τοτε πως θα το μαθουν οι αλλοι; Παλι τα ιδια θα ρωτανε!

 

βάλτο στην υπογραφή σου.

 

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας παιδιά...πήρα την προτωβουλία και δημιούργησα ενα θέμα με αυτά που είχα μαζέψει απο εδώ και θεωρώ σημαντικά!! ελπίζω να βοηθήσω και να σταματήσουν οι ιδιες και οι ίδιες ερωτήσεις!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2545610#post2545610

 

Κάνε reserve και μερικά ακόμα από τα πρώτα posts για μελλοντική χρήση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

βάλτο στην υπογραφή σου.

 

:ninja:

 

Τωρα σωθηκες... Ο αλλος εκανε ποστ για κατι που ηταν στην υπογραφη σου, και το δικο σου ποστ ηταν απο πανω και δεν το ειδε, και θα καταλαβουν τι ειναι αυτο;;;;

 

:ninja:

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι άσχετο??

Επειδή ζαχαρώνω το omnia, και αν σήμερα το είχε η vodafone τώρα θα το είχα, και μιας και η vodafone δίνει δώρο τους χάρτες garmin, μπορώ να τους περάσω και στο Ν95 ή θα θεωρηθεί αντίγραφο και θα κλειδώσουν?? (το λέω επειδή διάβασα κάπου στο φόρουμ γι αυτούς τους χάρτες...σπασπένους...κλειδώματα σε πέντε λεπτά...και τέτοια...)

 

το garmin που δινει (και) η vodafone ειναι σε καρτα micro sd (με ανταπτορες για sd,minisd)

μπορεις να το εγκαταστησεις και σε wm ,palm και σε symbian νομιμοτατα γιατι πολυ απλα η καρτα εχει κωδικο επανω και δεν μπορει να δουλεψει το προγραμμα στο κινητο χωρις την καρτα αρα μπορεις να το εχεις και στα δυο κινητα αλλα δε θα μπορεις ταυτοχρονα να το χρησιμοποιεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστήσει το destinator. Ενω βρίσκει το GPS, ωστόσο δεν βρίσκει κανένα δορυφόρο. Υπάρχει λυση. Ευχαριστώ

 

ναι ,αστο να βλεπει ουρανο για κανα 5λεπτο και πες μας

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΚΑΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

Σημερα μετα τη δουλεια περναω απο Πλαισιο Βουλης οπου μου το αλλαζουν για το προβλημα μπαταριας που αντιμετωπισα , ευγενεστατα επι τοπου με την αναφορα οτι εχουν αλλαξει μεχρι τωρα μονο για pixel καποια..

Παω σπιτι το αφηνω ψιλοκοιμαμε και μετα το ανοιγω και....νασου το pixel πανω αριστερα...............

Τρεχω Καλλιθεα πανικοβλητος οπου επι ενα πενταλεπτο τους δειχνω το pixel που μονο εγω βλεπω ( τοσο αετοματη δεν με ειχα ) και τωρα το ανεκδοτο...δεν ειναι pixel ειναι σκονη που αναβοσβηνει και δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

Με τι μουτρα να παω ξανα Δευτερα ξανα στη Βουλης

Link to comment
Share on other sites

το garmin που δινει (και) η vodafone ειναι σε καρτα micro sd (με ανταπτορες για sd,minisd)

μπορεις να το εγκαταστησεις και σε wm ,palm και σε symbian νομιμοτατα γιατι πολυ απλα η καρτα εχει κωδικο επανω και δεν μπορει να δουλεψει το προγραμμα στο κινητο χωρις την καρτα αρα μπορεις να το εχεις και στα δυο κινητα αλλα δε θα μπορεις ταυτοχρονα να το χρησιμοποιεις

 

Άρα δεν μπορώ να το κάνω copy σε άλλη κάρτα...

και στην περίπτωση όπου χαλάσει η κάρτα, τί γίνεται??Δεν έχουμε δικαίομα να κρατήσουμε κάπιο μπακ απ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...