Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω και εγω κατι αλλο τωρα. Ανα τακτα χρονικα διαστημα παιρνω αντιγραφη στην καρτα μνημης που εχω μεσα το αρχειακι pim που ειναι στο c και περιεχει και τις επαφες. Οταν ομως καιτ γινει και θελω να το ξαναριξω στο c δεν με αφηνει. Δοκιμασα με resco, το κανει αλλα τελικα δεν εμφανιζει επαφες στο τηλεφωνο. Εχετε κατι να μου προτεινεται για το πως μπορει να γινει αυτη η αντικατασταση του pim και να δουλεψει??

 

Τελικα μετα την αντιγραφη θελει soft reset για να δουλεψει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μια ερωτηση ακομα ?

 

χρεωνομαστε οσο χρησιμοποιουμε το GARMIN?

 

εαν ναι υπαρχει καποια ρυθμιση που δεν μας χρεωνει?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου...Με κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν χρεώνεσαι...

 

Γιατι δουλεύουν με δορυφόρους και όχι με κινητή τηλεφωνία...(Οπως το google maps)

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου...Με κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν χρεώνεσαι...

 

Γιατι δουλεύουν με δορυφόρους και όχι με κινητή τηλεφωνία...(Οπως το google maps)

 

σε ευχαριστω και παλι!!!!! :)

 

Να εισαι παντα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ρωτησω και εγω κατι αλλο τωρα. Ανα τακτα χρονικα διαστημα παιρνω αντιγραφη στην καρτα μνημης που εχω μεσα το αρχειακι pim που ειναι στο c και περιεχει και τις επαφες. Οταν ομως καιτ γινει και θελω να το ξαναριξω στο c δεν με αφηνει. Δοκιμασα με resco, το κανει αλλα τελικα δεν εμφανιζει επαφες στο τηλεφωνο. Εχετε κατι να μου προτεινεται για το πως μπορει να γινει αυτη η αντικατασταση του pim και να δουλεψει??

 

Τελικα μετα την αντιγραφη θελει soft reset για να δουλεψει!

 

Den einai afti i endedeigmeni methodos. Des to PIM Backup. Einai free, asfales kai sigouro. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

asxeto psaxno na agoraso kapoion skliro disko me megali xoritikotita pano apo 800g.. pou na sindeete me tin tv i to homecinema kai na pezi ta apothikevmena arxia ... alla me sindesi HDMI.... kseri na protini kanis kati ?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενημερωσα την samsung αλλα ειναι μου φαινετε μουφα εταιρια με τιποτα δεν παραδεχετε οτι μπορει να είναι δικο τους λαθος !αν ειναι δινατον εξι μερες λειτουργιας και οξειδωθεικε η πλακετα !τελικα το εδωσα σε ενα ιδιοτη που λεει οτι θα το επισκευασει οταν εχω νεα θα σας ενημερωσω για να βοηοησω καποιους που ισως εχουν την ατυχια τη δικια μου ευχαριστω για την προσοχη και την συμπαρασταση σας!!

 

Λοιπον παιδια ο τυπος ειναι κοριφη μεσα σε μιαμιση μερα το επισκευασε !!! τωρα δουλευει αψογα σαν να μην επαθε ποτε οξειδωση .Περημενα 3 μερουλες να το δοκιμασω πριν σας το ανακηνωσω για να βεβαιωθω οτι φτιαχτηκε!!!Και το καλο οτι εκει που η samsung ηθελε πανω απο 500 ευρα για αλλαγη πλακετας το εφτιαξε μολις με 65 αν θελετε σας ανβαζω το τηλ να επικοινωνησετε μαζι του αν καποιος εχει παρομιο προβλημα.Το μαγαζι ειναι στο χαλανδρι!Παντως αναροτιέμε γιατι η samsung να μην κανει την ιδια δουλεια αλλα μας ταλεπορει??

Link to comment
Share on other sites

γεια σας...εχω κ εγω το ομνια.. οταν εγκαθιστω προγραμματα στην καρτα μνημης μειωνεται και ο χωρος απο την κυρια μνημη.. ξερει κανεις γιατι συμβαινει αυτο;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

η μπαταρία μου κρατάει περίπου 2 μέρες και μου φαίνεται περίεργο γιατί ποιο πολύ μόνο για τηλέφωνα το χρησιμοποιώ ακόμα(το έχω 1 εβδομάδα)...

κάπου διάβασα οτι θέλει μερικά φορτίσματα για να στρώσει η μπαταριά και να κρατάει περισσότερο,αλλά έχει λογική αυτό ;

 

Αλλιώς την έκατσα από μπαταρία;

Τόσο θα μου κρατάει ;

Ξέρω οτι αν κάνω αναβάθμιση rom κάποιοι έχουν πει οτι στρώνει,αλλα χάνεις την εγγύηση και δε θέλω να κάνω κάτι τέτοιο.

 

έχη την έκδοση rom PDA : i900BDHJ2/BDHJ2

 

ΤΗΛΕΦΩΝΟ : i900XXHI4

 

Μια βοήθεια σας παρακαλώ παιδιά,να μου πείτε τι παίζει γενικώς,αν πρέπει κάτι να κάνω για να στρώσει κάπως ;;;

 

Σας ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω το ομνια και θελω να του περασω gps μπορει καποιος να μου δωσει ενα

link γιατι δεν μπορω,να βρω τιποτα ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω το ομνια και θελω να του περασω gps μπορει καποιος να μου δωσει ενα

link γιατι δεν μπορω,να βρω τιποτα ευχαριστω.

 

εχεις πμ ?

 

θα στο στειλω οπως μου το στειλανε και εμενα προχθες.

αν ακολουθησεις τις οδηγιες θα ειναι οκ....tested!

 

 

στο εστειλα

Link to comment
Share on other sites

εχεις πμ ?

 

θα στο στειλω οπως μου το στειλανε και εμενα προχθες.

αν ακολουθησεις τις οδηγιες θα ειναι οκ....tested!

 

 

στο εστειλα

 

δεν το στελνεις και προς τα εδω φιλαρακι!

Link to comment
Share on other sites

s'euxaristw para para polu..na'sai kala :):)

 

και εσυ να εισαι καλα...στο στειλα

 

αν εχεις απορια στειλε μου να σε βοηθησω

Link to comment
Share on other sites

εχεις πμ ?

 

θα στο στειλω οπως μου το στειλανε και εμενα προχθες.

αν ακολουθησεις τις οδηγιες θα ειναι οκ....tested!

 

 

στο εστειλα

 

αν σου ειναι ευκολο στειλτο κ σε μενα φιλε μου γιατι ακομα με παιδευει το gps

Link to comment
Share on other sites

αν σου ειναι ευκολο στειλτο κ σε μενα φιλε μου γιατι ακομα με παιδευει το gps

 

Καλημέρα,

Μήπως μπορείς να το στείλεις και σε μένα ;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το γκαρμιν παιδια,αλλα εχω σημα απο ενα με δυο δορυφορους,και ειμαι θεσσαλονικη,

ξερει κανεις τι φταιει?? εχει σημα μια γραμμη μονο.

Link to comment
Share on other sites

mporei na einai katio stis rythmiseis, h den xerw kati allo mpou mporei na ftaiei, sto kanei synexia? egw pantos den to empisteyomai san programa.... exw valei to destinator7 kai 8 kai paizei apsoga.....akoma kai to mio map doulevei mia xara....

megabyte

http://www.football.co.uk/shared/images/teams/panathinaikos.jpgPanatha for ever..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...