Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο phone arena εχει ένα τρομερο συγκριτικό τεστ μεταξύ iphone-diamond-omnia όπου το ΟΜΝΙΑ θριαμβεύει (οχι πως δεν το ξέραμε αλλά επιβεβεώθηκε για άλλη μια φορά).αξιζει να το δείτε!!!

 

 

Sorry αλλα δεν θα το ελεγα και θριαμβο πιο πολυ η camera το ανεβαζει στην τελικη στα υπολοιπα το <<ψιλοθαβει>> μου φαινεται:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Από ένα σημείο και μετά γίνεται και λίγο υποκειμενική η κρίση. Όλες οι καινούργιες συσκευές είναι πολύ αξιόλογες χωρίς τα προβλήματα που βλέπαμε στο παρελθόν. Περισσότερο πλέον είναι θέμα αναγκών και γούστου περισσότερο και λιγότερο το ποια είναι καλύτερη ή χειρότερη και σε τι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μεγάλο πρόβλημα....

Ολοι λέτε οτι δουλεύει το destinator 7 άψογα, σε εμενα βρισκει το gps, αλλα ποτέ δεν συνδέεται με δορυφόρο...τι πρεπει να κανω? plz help me!!!

 

settings: soft port COM3

hard port COM9 (9600)

 

Dest 7 (COM3,115200,NMEA, TMC OFF,COM3,115200) λεει οτι εγινε η συνδεση με GPS, αλλα απο δορυφόρους τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν θελει καποιο αλλο προγραμμα(πχ gps gate), ή κατι αλλο ενεργοποιημένο για να δουλέψει (agps, κτλ)? Εσένα σου αργησε την πρώτη φορά?
Link to comment
Share on other sites

Δουλευει με τις ρυθμισεις που του εχεις, κλεισε το destinator και ξανανοιξε το αν δεν βρει δορυφόρο - η μάλλον αν βρει δορυφορους και δεν συνδεθει-
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

Σκεφτομαι να πατησω τη σκανδάλη τελικά :worry:

το τηλεφωνο μου αρεσει πολυ και η τιμη ειναι σκανδαλο οποτε θα το ρισκαρω. Αν χασω εχασα, ετσι ειναι η ζωη.

Ελπίζω να πετυχω στην αλλαγη της ROM.

Μηπως ξερετε τι πιθανοτητα αποτυχίας ή βλαβης του κινητου υπαρχει; ελπιζω να μην ειναι μεγαλη.. Να υποθεσω οτι μπορω να την μετατρεψω ακολουθωντας καποιες οδηγιες και μονος; αν πρεπει να προσεξω οτιδηποτε ιδιαίτερα παρακαλω

αδερφια ενημερωστε με !!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που το έχουνε ήδη , εάν μπορώ να διαβάζω και να γράφω sms στα ελληνικά όταν έχω την έκδοση με αγγλικα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στην Ελλάδα θα έρθει τα χριστούγεννα ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που το έχουνε ήδη , εάν μπορώ να διαβάζω και να γράφω sms στα ελληνικά όταν έχω την έκδοση με αγγλικα.

 

Mporeis me tin egkatastasi extra pliktrologiou, px Pocket CM Keyboard.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στην Ελλάδα θα έρθει τα χριστούγεννα ?

 

γιατί το λες αυτό,έχεις κάποια πληροφορία?

Link to comment
Share on other sites

Καλά μας έχουν πρήξει με τον ημερομηνία . Είναι δυνατόν να μην ξέρουν πότε θα έρθει ή είναι και τόσο μεγάλο μυστικό ....

Ε , ε , ερχεταί ......

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στην Ελλάδα θα έρθει τα χριστούγεννα ?

 

Φιλέ εγώ πήρα χθες τηλέφωνο στην Ευρωηλεκτονική και μου είπαν μέσα της άλλης εβδομάδας θα έρθει στην Vodafone :blink: και μέχρι το τέλος του μήνα σε Germano και Cosmote.. (ενδεικτική (όχι τελική) τιμή από €599 για 8g αν θυμάμαι καλά)

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Κάνω δύο απλές ερωτήσεις τώρα γιατί ενδέχεται όταν το πάρω να μην έχω πρόσβαση σε ίντερνετ.

1)Στην πρώτη φόρτιση πόσες ώρες πρέπει να το αφήσουμε?

2)Όσο φορτίζεται την πρώτη φορά μπορούμε να το χρησιμοποιούμε ή δεν πρέπει?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω δύο απλές ερωτήσεις τώρα γιατί ενδέχεται όταν το πάρω να μην έχω πρόσβαση σε ίντερνετ.

1)Στην πρώτη φόρτιση πόσες ώρες πρέπει να το αφήσουμε?

2)Όσο φορτίζεται την πρώτη φορά μπορούμε να το χρησιμοποιούμε ή δεν πρέπει?

Ευχαριστώ.

1. Μέχρι να πάει στο 100%

2. Δεν υπάρχει πρόβλημα

 

Δες και εδώ:

http://www.navimania.gr/faq.php?faq=a17#faq_a18

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν υπάρχει πρόβλημα

 

Δες και εδώ:

http://www.navimania.gr/faq.php?faq=a17#faq_a18

 

Εδώ λέει ότι δεν κάνει να αδειάζει η μπαταρία. Αυτό ισχύει όντως?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εδώ λέει ότι δεν κάνει να αδειάζει η μπαταρία. Αυτό ισχύει όντως?

 

Kalo einai se aftes tis syskeves (oso einai efikto) na min afineis ti mpataria na peftei katw apo to 10%. Oti leei ekei... isxyei ontws.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι δεν κάνει να αδειάζει η μπαταρία. Αυτό ισχύει όντως?

Σου απάντησε ο Γιάννης, αλλά δες κι εδώ πιο αναλυτικά:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5024

Link to comment
Share on other sites

1 και σήμερα Οεο!!! (pda4u!!!):yahoo::dance:

 

χτυπα και ενα :hunter: uk adaptora:hunter: για power και εισαι αρχηγος.:respect::respect:

 

και ασε τους αλλους να περνουνε τηλεφωνο και να ρωτανε..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

1 και σήμερα Οεο!!! (pda4u!!!):yahoo::dance:

Ωραίοι αυτοί... Στα specs κάτω από τη φωτογραφία της συσκευής γράφουν VGA... Θα θελαν.. Βέβαια στο κειμένο αναφέρουν wqvga αλλά και πάλι.. Το μάτι εκεί πέφτει αρχικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
χτυπα και ενα :hunter: uk adaptora:hunter: για power και εισαι αρχηγος.:respect::respect:

 

Kala... afto to briskei efkola kai edw. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ εγώ πήρα χθες τηλέφωνο στην Ευρωηλεκτονική και μου είπαν μέσα της άλλης εβδομάδας θα έρθει στην Vodafone :blink: και μέχρι το τέλος του μήνα σε Germano και Cosmote.. (ενδεικτική (όχι τελική) τιμή από €599 για 8g αν θυμάμαι καλά)

 

Στην wind δεν θα το φέρουν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...