Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aφου είναι το Αγγλικό βουρ τότε.

 

Ερώτηση σχετικά με σύνδεση GPRS στη Vodafone, γιατί δε βρίσκω άκρη.

 

1.Με κάρτα Vodafone, μπορείς να συνδεθείς με GPRS ?

2.Aν ναι, μου λέει κάποιος τις ρυθμίσεις μπας και βγάλω άκρη ?

 

Ευχαριστώ.

 

sorry alla den exo voda..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νε αλλά.. “Δεν ξέρεις άμα αύριο υπάρχουνε σαν κατάστημα ” :p

 

Thanks για την άμεση σας απάντηση, θα περιμένω τότε, μπας και φανεί αυτή την εβδομάδα σε κανένα πιο αξιόπιστο κατάστημα….

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το htc diamond

1) ποιο γρηγορο

2) ποιο δυνατο και ποιο ποιοτικο ηχειο

3) η μπαταρια του ,το πηρα προχθες το φορτησα για μια ωρα και σημερα ειναι στα μισα

4) και ομως η οθονη του ειναι πιο καλη!!!!!!!!!!

5)εχει πιο καλο touch screen

τα αρνητικα του ειναι οτι δεν εχει usb θηκη πανο στο τηλεφωνο,και οτι θα δεχθει τρομερη επιθεση απο τους fun htc

 

Τί εννοείς με το τελευταίο USB θήκη πάνω στο κινητό ,μήπως θύρα USB;

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

[/b]

 

Τί εννοείς με το τελευταίο USB θήκη πάνω στο κινητό ,μήπως θύρα USB;

ναι αυτο γραφω οτι εισαι εξαρτομενος απο το καλωδιο συνδεσης της samsung

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια προγραματα εχετε περασει μεχρι τωρα και ποιο θεωρειται καλητερο ελληνικο keyboard για να βαλουμε
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια προγραματα εχετε περασει μεχρι τωρα και ποιο θεωρειται καλητερο ελληνικο keyboard για να βαλουμε

 

πιστεύω ότι θα κάτσει καλά στο ομνια το Pocket CM keyboard είναι και δωρεάν!!!

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι θα κάτσει καλά στο ομνια το Pocket CM keyboard είναι και δωρεάν!!!

του περασα το resco keyboard .βλεπω οτι ολος ο πειραιας το εχει αγορασει και εγω απο πειραια ειμαι να κανονισουμε να παμε ολοι για καφε

Link to comment
Share on other sites

του περασα το resco keyboard .βλεπω οτι ολος ο πειραιας το εχει αγορασει και εγω απο πειραια ειμαι να κανονισουμε να παμε ολοι για καφε

 

εγώ ακόμα δεν το ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

 

:(:mad::ninja:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια διευκρίνηση...το πακέτο περιλαμβάνει κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης?

οχι ερχεται σκετο αμα το φερουν πλαισιο κλπ μπορει να το βρεις και με χαρτη

 

εγώ ακόμα δεν το ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

 

:(:mad::ninja:

 

:)

ελπηζω να το παρεις γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια προγραματα εχετε περασει μεχρι τωρα και ποιο θεωρειται καλητερο ελληνικο keyboard για να βαλουμε

 

Resco για Keyboard, Icontacts 0.76 για εξελληνισμό των επαφών. Για Today κατέληξα στο Mobile shell και Pocket Plus σαν πιο πρακτικά ενώ τα 3 της Samsung ήταν πιό όμορφα, χωρίς δυνατότητα παραμετροποίησης.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσοι από εδώ μέσα το έχουμε?

Μπορούμε να κάνουμε μία λίστα με αυτούς που το έχουν, πότε το πήραν πόσο, από που, ποια version κτλ?

 

Ξεκινάω με το δικό μου.

1)Αγορά 1000 δολλάρια Σιγκαπούρης (περίπου 450 Ε μείον επιστροφή φόρου κάπου 400Ε πήγε), από τη Σιγκαπούρη. (Στο τελωνείο το έπαιξα οτι και καλά το είχα μαζί μου όταν έβγαινα από Ελλάδα.....)

2)Ημερομηνία 20 Ιουλίου.

3)Version DXHF8 16G

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia,

episkefthka to site tou myphone mpas k vrw kapoio kalo kai aksiopisto kinhto k exw kollhsei me to omnia.Eimai asxeth apo tetoiou eidous kinhta...-twra 8a m peite ti to 8eleis-.ki omws...eseis ftaite me ta sxolia sas gia to knt...(pou na ftiaxnate k diafhmish..klasiko 8uma katanalwtismou...i know..)

Den einai mono kala ta xarakthristika tou(egw dn kserw tpt...esu kserete p ta lete...hehe)alla einai wraio k ekswterika(give me a break...eimai kopela!!! :p).Kairo epsaxna na vrw ena kinhto p na ta sunduazei k ta duo..even though kserw oti sto sugkekrimeno 8a xrhsimopoiw ena elaxisto pososto twn dunatothtwn tou alla tespa...

To mono kako einai oti m exoun spasei ta neura na perimenw pote 8a er8ei ellada :( Akardh samsung!!!

Kaloriziko loipon se osous to exoun hdh kai se osous prokeitai na to paroun(euelpistoume suntoma :p)

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia,

episkefthka to site tou myphone mpas k vrw kapoio kalo kai aksiopisto kinhto k exw kollhsei me to omnia.Eimai asxeth apo tetoiou eidous kinhta...-twra 8a m peite ti to 8eleis-.ki omws...eseis ftaite me ta sxolia sas gia to knt...(pou na ftiaxnate k diafhmish..klasiko 8uma katanalwtismou...i know..)

Den einai mono kala ta xarakthristika tou(egw dn kserw tpt...esu kserete p ta lete...hehe)alla einai wraio k ekswterika(give me a break...eimai kopela!!! :p).Kairo epsaxna na vrw ena kinhto p na ta sunduazei k ta duo..even though kserw oti sto sugkekrimeno 8a xrhsimopoiw ena elaxisto pososto twn dunatothtwn tou alla tespa...

To mono kako einai oti m exoun spasei ta neura na perimenw pote 8a er8ei ellada :( Akardh samsung!!!

Kaloriziko loipon se osous to exoun hdh kai se osous prokeitai na to paroun(euelpistoume suntoma :p)

 

Καλώς ήρθες στο myphome. Αν δεν το ξέρεις τα greeklish απαγορεύονται, για τη διευκόλυνση όλων των αναγνωστών. Γίνεσαι ποιο εύκολα κατανοητή γράφοντας ελληνικά. Φιλικά πάντα και επειδή είσαι καινουργια.

Link to comment
Share on other sites

φιλε utummo να σε στηλω λεφτα να το παρεις και σε μενα γιατι εχω βαρεθει να περιμενω??????δεν μπορω αλλο ρε παιδια θελω και εγω ενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε utummo να σε στηλω λεφτα να το παρεις και σε μενα γιατι εχω βαρεθει να περιμενω??????δεν μπορω αλλο ρε παιδια θελω και εγω ενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

o pda4u το εχει.. πεταγεσε πεντελη και το τσιμπας..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

o pda4u το εχει.. πεταγεσε πεντελη και το τσιμπας..

 

διπλα ε???:( το στελνουν??αυτο ειναι αγγλικη εκδοση?αν το στελνουν το πηρα δευτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

διπλα ε???:( το στελνουν??αυτο ειναι αγγλικη εκδοση?αν το στελνουν το πηρα δευτερα!!!

οταν πηγα απο εκει μου ειπαν οτι το στελνουν με courier

Link to comment
Share on other sites

οταν πηγα απο εκει μου ειπαν οτι το στελνουν με courier

 

η άμα δεν βαριέσαι πας το τσιμπάς από εκεί.

 

είναι uk έκδοση, με αγγλικό φις.

 

το φυλλαδιο της εγγύησης εχει και την ελληνική..

αλλα βάση νόμου θα πρέπει να σε καλύπτει.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...