Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θυμαστε, ενα τραγουδι (μελωδια θα ελεγα) πολυ λυπητερη, που επαιζε στο παρα πεντε, οταν ειχε μια συγκινητικη σκηνη?

και στο τελος το ειχε παιξει,και με την νταλια πολλες φορες, οταν ηταν κλαμμενη!!

μια τελεια μελωδια ειναι, (χωρις λογια) και πολυ χαρακτηριστικη!!

{εαν δεν καταλαβενεται ποια εννοω, να σας ανεβασω στο rapidshare, ηχογραφιζοντας το με το στομα!! να να να να...}

Δοκίμασε το theme από το Forrest Gump (άκου το εδώ)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θυμαστε, ενα τραγουδι (μελωδια θα ελεγα) πολυ λυπητερη, που επαιζε στο παρα πεντε, οταν ειχε μια συγκινητικη σκηνη?

και στο τελος το ειχε παιξει,και με την νταλια πολλες φορες, οταν ηταν κλαμμενη!!

μια τελεια μελωδια ειναι, (χωρις λογια) και πολυ χαρακτηριστικη!!

{εαν δεν καταλαβενεται ποια εννοω, να σας ανεβασω στο rapidshare, ηχογραφιζοντας το με το στομα!! να να να να...}

 

Μάλλον λες το Gustavo Santoalalla - Iguazu δες εδώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το theme από το Forrest Gump (άκου το εδώ)

 

αυτο λέω.. το πρώτο που μου προτείνατε!!κορυφη το κομματι!! να 'σαι καλα!!:D

~~~~~

φιλε tsatsos_21, δεν νομιζω να εχει παιχτει σε καποια σκηνη αυτο το κομματι!!:worry:

~~~

για π.χ. αυτό το κομματι στο πιανο ειναι ΚΟΡΥΦΗ!!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη εκτέλεση δεν ξέρω ποια είναι, αλλά βασίζεται στο «California Love» από 2pac (1996...). :)

 

Aυτή την εκτέλεση ψάχνω και φοβάμαι οτι είναι των master tempo.

Μόνο όπου παίζουν αυτοί την έχω ακούσει.:(

Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia. psaxnw ena palio kommataki poli gnwsto. sto kommati epaize mia melwdia k se kapoies faseis enas tipas elege me bassa fwni *uck you! meta melwdia k meta pali i idia frasi.

 

thanks ek twn proterwn!

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω:

) του εμιρλη ειναι... απο τα τελευταια κομματια του. πειτε μου κανα τιτλο.. θα το βρω.απλα δεν θυμαμαι λογια αυτη τη στιγμη!!

2)στο γαμηλιο παρτυ,ακουγοταν ενα τραγουδι, και ειχε μια λυρα απο μεσα και τους locomondo.εγω ψαχνω μονο με τη λυρα

 

ευχαριστω!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιό είναι το τραγούδι που τραγουδα ένας άντρας στα Κρητικά και μια γυναίκα? Καινούργιο είναι.
Link to comment
Share on other sites

kalhspera psaxno ena song

http://www.sendspace.com/file/8at11f

 

Felix - Don't You Want Me

 

Χωρίς να το έχω κατεβάσειι ισως να είναι και το Meck - Feels Like Home το οποίο samplάρε το Don't You Want Me

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που λεει με βαρια αντρικη φωνη : All i wanted all i needed

Πρεπει να ειναι ψιλο παλιο!

Ευχαριστω!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που λεει με βαρια αντρικη φωνη : All i wanted all i needed

Πρεπει να ειναι ψιλο παλιο!

Ευχαριστω!

Depeche Mode - Enjoy The Silence

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιό είναι το τραγούδι που τραγουδα ένας άντρας στα Κρητικά και μια γυναίκα? Καινούργιο είναι.

 

Μήπως το

 

Χριστίνα Παπαδάκη & Γιώργος Χατζάκης - Είσαι ο άνθρωπος μου

Link to comment
Share on other sites

Εκπομπή "ΑΛΛΗ ΟΨΗ" του Κοττάκη το Σάββατο το απόγευμα.

Ακούγετε στο τέλος της εκπομπής ένα κομμάτι.

Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια διασκευή του "Can't help falling in love (with you)" (original από elvis) που ακόυστηκε στα Υπέροχα πλάσματα - Επεισόδιο 15, απ΄το 21'30'' και μετά..

 

http://www.greektube.org/content/view/23254/2/Όποιος[/url] το ξέρει θα μου κάνει μεγάλη εξυπηρέτηση..:)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το

 

Χριστίνα Παπαδάκη & Γιώργος Χατζάκης - Είσαι ο άνθρωπος μου

 

Αυτό!!!

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, ψάχνω τα κομμάτια που παίζουνε στην εκπομπή (ο θεός να την κάνει τέτοια) αυτή http://www.greektube.org/content/view/24586/2/ το πρώτο κάπου στο 30:30 και το δεύτερο στο 40:20 ... Ευχαριστώ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...