Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδες ενα τραγουδι του στοκα που εχει μπουζουκι και ακουγεται σαν live και το ακουω συνεχεια στον ερωτικο στη θεσσαλονικη ποιο ειναι??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά! Γνωρίζει κανείς πώς λέγεται ένα κομμάτι το λέει γυναίκα και ό στίχος επαναλαμβανει "Give me love give me love give me more give me more... without you i am wrong...." δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για το δευτερο. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά! Γνωρίζει κανείς πώς λέγεται ένα κομμάτι το λέει γυναίκα και ό στίχος επαναλαμβανει "Give me love give me love give me more give me more... without you i am wrong...." δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για το δευτερο. Ευχαριστώ!

Britney Spears - Gimme more ισως ;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Mήπως γνωρίζει καποιος ποιο περιοδικό κυκλοφορεί με κομματάκια jazz (μια καταπληκτική εκτέλεση του take five του david brubeck κι αλλα παρόμοια);

 

(συγνώμη αν ειναι άσχετη η αναζητηση μου, αλλά δε βρήκα κάτι πιο κοντά στο θέμα μου)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται στο ποπ κ ροκ αυτου του μηνα ειναι
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :)

 

 

to κοίταξα, δεν ειναι αυτό :(

καμμιά άλλη ιδέα;

 

 

δεν κοιταξες καλα, νια νια νια! για δες εδω: http://www.poprocknews.gr/2,896,0,0.aspx :happy::happy::happy:

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

δεν κοιταξες καλα, νια νια νια! για δες εδω: http://www.poprocknews.gr/2,896,0,0.aspx :happy::happy::happy:

 

Αυτό ειναι! :)

Ξέρεις ποση ώρα κοίταζα; Αν ειναι δυνατόν!

Μόλις τώρα το ειδα στην τηλεόραση και μπήκα να διορθωσω την απαντηση μου.

 

Ευχαριστώ ξανά

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια, ψαχνω ενα κομματακι π ελεγε '' αντρες δεν υπαρχουν πια'' ετσι χαρουμενο ηταν...

 

δεν ειναι της χρυσπας

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα κομματι το παιζει συχνα στο hot fm(νομιζω εχει ρωσικους στιχους)

εδω-> http://rapidshare.com/files/323438090/Rosico_1_.mp3.html(τα τσιτσιρισματα ειναι των παπαγαλων μου:O)

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα κομματι το παιζει συχνα στο hot fm(νομιζω εχει ρωσικους στιχους)

εδω-> http://rapidshare.com/files/323438090/Rosico_1_.mp3.html(τα τσιτσιρισματα ειναι των παπαγαλων μου:O)

 

;)
Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!! ψαχνω ενα τραγουδακι bittaki που λεει καπως " everybody dance.....love in the music..." ...καμια ιδεα ποιο ειναι??
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ψάχνω ενα κομμάτι που το ακούω συχνά αυτές τις μέρες στο Nitro k Best και παει κάπως έτσι "i want to be with you till the end of time"... "you never be mine", καμία ιδέα???
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!! ψαχνω ενα chillout track με female vocal...παιζει στο venue παντα προς το finale!!!

http://www27.zippyshare.com/v/91845333/file.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=pVc9KiF-UbI απανταω στον εαυτο μου :P

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι σε ενα club πριν μερες ακουσα ενα τραγουδι πραγματικα πολυ ωραιο σε στυλ pop-rock και η φωνη μου θυμιζε λακη με τα ψηλα ρεβερ σε πιο νεαρα ηλικια βεβαια.και δε θυμαμαι στιχους ουτε και τιτλο βεβαια.και δε μπορω να το βρω.μοιαζει ετσι σαν 80s κομματι με νεο ρυθμο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ψάχνω ενα κομμάτι που το ακούω συχνά αυτές τις μέρες στο Nitro k Best και παει κάπως έτσι "i want to be with you till the end of time"... "you never be mine", καμία ιδέα???

Aμέ!

 

Είναι το

:)

Link to comment
Share on other sites

2) Love - Inna

3)

4) G Spot- Do The Stanky Leg

7&10)

8)

9)

11)

12)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

 

Στο κομμάτι αυτό η μουσική που παίζει από πίσω είναι απο κάποιο ξένο κομμάτι, το οποίο βέβαια δε μπορώ να βρω με τίποτα. Όποιος ξέρει ας βοηθήσει.....

Η μουσική που βασίζεται το κομμάτι είναι του Ρώσου Lev Konstantinovich Knipper και το κομμάτι λέγεται «Polyushko Polye» (1934). Πιο γνωστό ως «Cossack Patrol».

 

Πολλά τραγούδια έχουν βασιστεί σε αυτήν τη μελωδία, είτε σαν διασκευή, είτε ως sample.

Αν ψάχνεις κάποιο συγκεκριμένο, βοήθησέ μας με περισσότερα στοιχεία. :)

 

Το χα βρει τελικά από τα λόγια..:happy:

Το συγκεκριμένο είναι το

από τη Milva.

Το ότι βασίζεται σ αυτό το ρώσικο δεν το ξερα... Thanks που το έψαξες:):):):)

Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...