Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανένας ποιό είναι το τελευταίο κομμάτι που παίζει ο Gareth Emery στα 3:45.

Το ξέρω απλώς μου διαφεύγει και θα σπάσω το μυαλό μου:

http://www.youtube.com/watch?v=1le_dpQrKEM&feature=player_embedded#

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψάχνω ένα σχετικά καινούργιο κομμάτι το οποίο κάπου στο ρεφρέν λέει "can't get you out of my head" και η τραγουδήστρια μου θυμίζει την Kylie.. Δεν είναι το γνωστό παλιό κομμάτι της Kylie. Παίζεται συχνά το κομμάτι στο ράδιο και γενικά έξω.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει πόλύ τελευταία στα club!Ο ήχος του είναι χαρακτηριστικός αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει!!

http://www.megafileupload.com/en/file/172817/----------17-wav.html

 

tristan garner - last forever

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας ρωτήσω για ένα παλιό house τραγούδι αν ξέρετε πώς λέγεται. Είναι από το 2001 - 2003. Το τραγούδι λέει: Time to give love. We got so much time to live, so much love to give. We dont have to worry no more... Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας ρωτήσω για ένα παλιό house τραγούδι αν ξέρετε πώς λέγεται. Είναι από το 2001 - 2003. Το τραγούδι λέει: Time to give love. We got so much time to live, so much love to give. We dont have to worry no more... Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων!

 

μηπως εννοεις αυτο

 

Καλη χρονια σε ολους.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους/όλες...!Ψάχνω ένα τραγουδάκι beatάκι ( :p ) αλλα δεν είμαι σίγουρος οτι μπορώ να το περιγράψω..Λοιπόν...Ξεκινάει σαν αραβικό (λόγια και ρυθμός αν θυμάμαι καλά...) μετά έχει νταπα ντούπα ( :lol: ) και μετά κάνει σαν χιπ χόπ :confused: Αν καταλάβει κανείς δώρο ένας τηλεκατευθυνόμενος κουραμπιές με ενσωματωμένο αμύγδαλο.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους/όλες...!Ψάχνω ένα τραγουδάκι beatάκι ( :p ) αλλα δεν είμαι σίγουρος οτι μπορώ να το περιγράψω..Λοιπόν...Ξεκινάει σαν αραβικό (λόγια και ρυθμός αν θυμάμαι καλά...) μετά έχει νταπα ντούπα ( :lol: ) και μετά κάνει σαν χιπ χόπ :confused: Αν καταλάβει κανείς δώρο ένας τηλεκατευθυνόμενος κουραμπιές με ενσωματωμένο αμύγδαλο.. :confused:

 

 

Arab Money - Busta Rhymes Ft Ron Brownz ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.zshare.net/audio/699116087e279445/

http://www.zshare.net/audio/6991162092388db6/ η ακυρη κραυγη δεν ειναι δικια μου:P

και ενα housaki που λεει ρεφρεν γυναικα και το hey hey ειναι support και απο αντρα...i heard you say...hey hey

 

edit:thanks mol αυτο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιο όμορφα θα μπορούσε να ξεκινήσει η νέα χρονιά από το να ανακαλύπτεις νέους καλλιτέχνες, τόσο ταλαντούχους που καθώς ακούς τα τραγούδια τους να ανυπομονείς να τελείωσουν για να έχεις γευτεί στο έπακρο αυτόν τον έρωτα μεταξύ καλλιτέχνη και ακροατή που γεννιέται τόσο απρόσμενα.

Ναι. Αυτό είναι έρωτας.

Η αέναη στιγμή που ζεις καθώς η καρδιά σου φουσκώνει και οι δυνατοί της χτύποι μπλέκονται με το άρπισμα της κιθάρας και τον νοσταλγικό ήχο του ακορντεόν που συνοδεύουν μια φωνή σαν του Άρη Διαμαντή.

 

 

 

Πώς μπορούν οι λέξεις να με συνοδέψουν πλάι σου,

να γίνουν ματιές που με πνίγουν...

χάδια και φωνές που με ηρεμούν...

Ανυπάκουες στιγμές με συνθλίβουν...

Αποστάσεις καλύπτουν τη χαρά μου...

Εποχές που με ρωτάνε αν υπάρχω , τους απαντώ...

Τα χλωμά μου κομμάτια συναρμολογώ..

Στολίδια της γραφής ακολουθήστε με..

Βοηθήστε με.

 


Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε πιο κομμάτι είναι αυτό που παίζει?! >>>>

 

ευχαριστώ

To γράφει το πιο πρόσφατο comment στο link που παραθέτεις.

Nari & Milani vs Alex Gaudino - Ηello

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε παιδιά!Ψάχνω ένα disco κομμάτι ..δε θυμάμαι τι ακριβώς λέει αλλά σε κάπου λέει "Make my day,make my day" .Σας λέει κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε παιδιά!Ψάχνω ένα disco κομμάτι ..δε θυμάμαι τι ακριβώς λέει αλλά σε κάπου λέει "Make my day,make my day" .Σας λέει κάτι?

 

Ίσως το «Pump Up The Jam» από Technotronic;

 

http://www.youtube.com/watch?v=1K7fL5s_1ac

 

Καλή χρονιά. :)


Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και από μένα παιδιά. Χρόνια πολλά με υγεία πάνω από όλα.

Το κομμάτι που ψάχνω ακούγεται στο video

στο 3ο λεπτό. Παίζει εδώ και λίγο καιρό στα clubs αλλά δεν κατάφερα να το βρώ ακόμη. Αν ξέρει κανείς ποιό είναι θα του ήμουν υπόχρεος.
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και από μένα παιδιά. Χρόνια πολλά με υγεία πάνω από όλα.

Το κομμάτι που ψάχνω ακούγεται στο video

στο 3ο λεπτό. Παίζει εδώ και λίγο καιρό στα clubs αλλά δεν κατάφερα να το βρώ ακόμη. Αν ξέρει κανείς ποιό είναι θα του ήμουν υπόχρεος.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το «Pump Up The Jam» από Technotronic;

 

http://www.youtube.com/watch?v=1K7fL5s_1ac

 

Καλή χρονιά. :)

 

Ναι ναι αυτό είναι !!Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εδώ και καιρό ένα τραγούδι από τη σειρά "η ζωή της άλλης" που μου έχει κολλήσει από καιρό. Ακούγεται στο επεισόδιο 63 τη στιγμή που ο Στέφανος κάνει πρόταση γάμου στην Ελπίδα. Σε κάποια στιγμή ΄λέει (αν καταλαβαίνω καλά) : "see you and die" και λίγο αργότερα "wasting my time". Το τραγούδι είναι σε αργό ρυθμό με κάπως έντονη μουσική και το τραγουδάει άντρας. Αν μπορεί κάποιος να μου πει τον τίτλο ή τον ερμηνευτή.....Ευχαριστώ........
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...