Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια και παλι μαλλον το μηνυμα μου σβηστηκε...αναζητω ενα κομματι που ακουγεται σε κλαμπ και ραδιο.μοιαζει με το στυλ της ingrid αλλα δεν ειναι απο εκεινη..αν σε καποιον λεει κατι...!εθχαριστω!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλη fen, καλωσόρισες στο forum μας..

Το συγκεκριμένο τραγούδι, έχει αναζητηθεί κ στο παρελθόν από άλλους χρήστες, κ έχει δωθεί απάντηση. Αν χρησιμοποιούσες τη λειτουργία της αναζήτησης, ή έστω διάβαζες 2-3 σελιδούλες πιο πίσω .. θα το έβρισκες.. Έχε το υπόψη για την επόμενη φορά που θα ψάχνεις κάτι ... !!

Επίσης, υπάρχει κ η λειτουργία της τροποποίησης του μηνύματός σου σε περίπτωση που έχεις κάτι ξεχάσει ή θέλεις να διορθώσεις στο ήδη ποσταρισμένο μήνυμά σου..

Καλή πλοήγηση στο myphone.gr ..

 

και για να μην σου χαλάσουμε το χατίρι .. το τραγούδι που ψάχνεις είναι αυτό εδώ :

Edward Maya - Stereo Love

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη απλα δεν ειδα οτι μπορω να το ψαξω...ειναι η δευτερη φορα που μπαινω και το ψαχνω ακομα πως παει.....ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το κομματακι παιδια?

http://rapidshare.com/files/268902808/__917___947___947___961_002.amr

ειναι μικρη η ηχογραφηση :(

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

swee και Axwell δεν ειναι κανενα απο τα 2. ξεχασα να αναφερω στο ποστ μου οτι δεν ειναι καποιο απο αυτα....

 

εχει σπασει το κεφαλι μου απο χθες να το βρω και δεν μπορω... εχω ψαξει αλλα δεν βρηκα κατι...

 

 

Φίλε mol τσέκαρε εδώ (στα charts). Υπάρχουν previews και free downloads. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο πρέπει να κάνεις register στο Last.fm για να σου ανοίξει τη σελίδα...

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει... ψαχνω ενα Track του V-Sag στο οποιο τραγουδαει μια κοπελα και εχει τελεια φωνητικα... καταλαβατε ποιο ειναι?

 

βρεθηκε χθες το βραδυ παιδια!!!

 

αυτο ειναι:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω ένα τραγούδι, αλλά δεν ξέρω κανένα στοιχείο περί αυτό. (Ποιος το λέει κλπ.)

Στο ρεφρέν είναι σαν να λέει tell me how, tell me how, μετά κάτι άλλα που δεν τα έπιανα και σε κάποια στιγμή σαν να λέει κάτι με base... Δεν είμαι και σίγουρος σε αυτά που γράφω, γιατί το έχω ακούσει πολύ λίγες φορές, αλλά έχει ωραίο ρυθμό. Η φωνή είναι γυναικεία.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω ένα τραγούδι, αλλά δεν ξέρω κανένα στοιχείο περί αυτό. (Ποιος το λέει κλπ.)

Στο ρεφρέν είναι σαν να λέει tell me how, tell me how, μετά κάτι άλλα που δεν τα έπιανα και σε κάποια στιγμή σαν να λέει κάτι με base... Δεν είμαι και σίγουρος σε αυτά που γράφω, γιατί το έχω ακούσει πολύ λίγες φορές, αλλά έχει ωραίο ρυθμό. Η φωνή είναι γυναικεία.

Τι στυλ είναι; Γρήγορο/αργό;

Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό και μοιάζει, είναι το

από τους Supermode.

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που λεει ''κι ομως...........την πορτα να σου ανοιξω.......τα χερια μου να ανοιξω,σφιχτα να σε κρατησω'' εχει κανεις ιδεα ποιο ειναι.Το τραγουδαει αντρας και το ακουσα στο Λαικο FM.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που λεει ''κι ομως...........την πορτα να σου ανοιξω.......τα χερια μου να ανοιξω,σφιχτα να σε κρατησω'' εχει κανεις ιδεα ποιο ειναι.Το τραγουδαει αντρας και το ακουσα στο Λαικο FM.

 

Δεν ξερω αν ειναι αυτο. Ριξε μια ματια.

 

Νικος Κουρκουλης-Σε περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Τι στυλ είναι; Γρήγορο/αργό;

Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό και μοιάζει, είναι το

από τους Supermode.

Δεν είναι αυτό που έλεγα, αλλά και αυτό το έψαχνα παλιά άρα thanks :)

Αυτό που έλεγα είναι σχετικά γρήγορο και είναι τέτοιο στυλ, με syntesizer κι ετσί ;). Αλλά διακρίνεις πιο εύκολα τους στίχους. Δηλαδή τραγουδάει κανονικά κάποια και νομίζω ότι σε κάποια στιγμή λέει και κάτι ένας άντρας.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Τραγούδι με στίχους: You belong to meeeee, you belong to meee...................... και στο τέλος λέει over με προφορά ova.... Γυναικεία λεπτή φωνή. Ψιλό club κι έτσι.

 

Κανένα νέο;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τραγούδι με στίχους: You belong to meeeee, you belong to meee...................... και στο τέλος λέει over με προφορά ova.... Γυναικεία λεπτή φωνή. Ψιλό club κι έτσι.

 

Κανένα νέο;

 

http://www.youtube.com/watch?v=mZbQgTlT1Y8&feature=PlayList&p=7E6C3307D5C72A5A&index=0&playnext=1 :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που λεει ''κι ομως...........την πορτα να σου ανοιξω.......τα χερια μου να ανοιξω,σφιχτα να σε κρατησω'' εχει κανεις ιδεα ποιο ειναι.Το τραγουδαει αντρας και το ακουσα στο Λαικο FM.

 

Το τραγουδι βρεθηκε...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Στο επεισοδιο νο36 απο το σηριαλ ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ, απο το λεπτο 40:40 ξεκιναει ενα ισπανικο κομματι, θα μπορουσε καποιος να βοηθησει? :-/
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Στο επεισοδιο νο36 απο το σηριαλ ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ, απο το λεπτο 40:40 ξεκιναει ενα ισπανικο κομματι, θα μπορουσε καποιος να βοηθησει? :-/

 

Llorando - Rebekah del Rio

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guys, ζητώ συγνώμη αν έχει απαντηθεί, αλλά με μια πρόχειρη αναζήτηση δε βρήκα κάτι...

Ψάχνω track με τη μουσική (έστω και σαν sample) του Jump Around των House of pain, αλλά με διαφορετικά λόγια... (έτσι μου είπαν να το ρωτήσω, έτσι το ρωτάω... :p)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...