Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλο κι αυτο..Κανε καμια επανεκκινηση μπας και στρωσει

Ετσι εκανε παντα.Πατωντας το πληκτρο παει σε μια καρτελα με τιτλο "εκθεση" και απο κατω "τελευταια ληψη" Προβολη παρουσιασης" και "αλμπουμ".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ετσι ειναι το ξερω απλα νομιζα οτι εμπαινε με την μια μεσα στην εκθεση
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλέπω να την περνάω την τελευταία έκδοση...Και τώρα μια χαρά είμαι....Αν βελτιονόταν η αναπαραγωγή από τα ακουστικά τότε κάτι θα γινόταν...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλέπω να την περνάω την τελευταία έκδοση...Και τώρα μια χαρά είμαι....Αν βελτιονόταν η αναπαραγωγή από τα ακουστικά τότε κάτι θα γινόταν...

 

Αν βγαινει αναβαθμιση πρεπει να την κανεις ολο και κατι καλυτερο θα εχουν κανει.Σπανια ειναι προς το χειροτερο;)

Link to comment
Share on other sites

Αν βγαινει αναβαθμιση πρεπει να την κανεις ολο και κατι καλυτερο θα εχουν κανει.Σπανια ειναι προς το χειροτερο;)

Μην το λες, δεν είναι και τόσο σπάνιο. Καλή ώρα με τη νέα αναβάθμιση του Ν82, σε έναν τομέα τα πράγματα είναι εντελώς αρνητικά (platform hacking). Πέσαμε στην περίπτωση που λένε... :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες, δεν είναι και τόσο σπάνιο. Καλή ώρα με τη νέα αναβάθμιση του Ν82, σε έναν τομέα τα πράγματα είναι εντελώς αρνητικά (platform hacking). Πέσαμε στην περίπτωση που λένε... :rolleyes:
Δηλ εσυ τι θελεις απο μια αναβαθμιση?Το λογισμικο να ειναι τρυπιο και ασταθες για να μπορουν καποιοι να κανουν τις "χακιες" τους?Μονο αυτο δεν κοιτανε οταν ειναι να βγαλουν μια νεα εκδοση.Να μου παρουσιασεις καποια αλλα που θα ηθελες να δεις ,παραλειψεις που εχουν κανει, να το δεχτω οχι ομως και αρνητικο αυτο που παρεθεσες.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δηλ εσυ τι θελεις απο μια αναβαθμιση?Το λογισμικο να ειναι τρυπιο και ασταθες για να μπορουν καποιοι να κανουν τις "χακιες" τους?Μονο αυτο δεν κοιτανε οταν ειναι να βγαλουν μια νεα εκδοση.Να μου παρουσιασεις καποια αλλα που θα ηθελες να δεις ,παραλειψεις που εχουν κανει, να το δεχτω οχι ομως και αρνητικο αυτο που παρεθεσες.

 

Δεν νομιζω οτι θελει κανεις <<τρυπιο>> λογισμικο.Προσωπικα θελω απο την <<μανα>> του το κινητο να εχει προσβαση σε ολους τους φακελους οπως στα προηγουμενα os.Οσον αφορα την εγκατασταση ανυπογραφων εφαρμογων και τις παραπανω δυνατοτητες που δινει το <<πειραγμα>>,εκει ειναι πιστευω και η προσπαθεια κλειδωματος της nokia.Ειδε οτι χαρτες και ngage <<σπασανε>> και προσπαθει να το σταματησει.Λογικο εκ μερους της οπως <<λογικο>> εκ μερους μας.Αλλιως δεν θα ασχολουμασταν με προγραμματα με <<ειδικες αναγκες>>.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ εσυ τι θελεις απο μια αναβαθμιση?Το λογισμικο να ειναι τρυπιο και ασταθες για να μπορουν καποιοι να κανουν τις "χακιες" τους?Μονο αυτο δεν κοιτανε οταν ειναι να βγαλουν μια νεα εκδοση.Να μου παρουσιασεις καποια αλλα που θα ηθελες να δεις ,παραλειψεις που εχουν κανει, να το δεχτω οχι ομως και αρνητικο αυτο που παρεθεσες.

Δεν είναι υποχρεωτικό να εκτιμούν όλοι τη δυνατότητα του platform hacking, τις "χακιές" που λες κι εσύ. Έτσι κι αλλιώς αυτό θα μας δοθεί σαν δυνατότητα αργά ή γρήγορα και στην καινούρια έκδοση λογισμικού. Όπου υπάρχουν βλακώδεις περιορισμοί, στο τέλος μοιραία αίρονται. Αν ήταν παράλογη ή άχρηστη ως δυνατότητα, τότε κανένας δεν θα επέλεγε να χακέψει το τηλέφωνό του. Αν είχαν άρει και μερικές από τις ηλιθιότητές τους, όπως τον κόφτη της φωτεινότητας, ή την περιορισμένη ένταση του ήχου από τα ακουστικά, ίσως και να αναβαθμίζα, και ας έχανα το χακάρισμα (προσωρινά βέβαια). :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα την Υπηρεσια Share on Ovi και τωρα στην οθονη αναμονης εμφανιζεται το εικονιδιο του OVi.Παει το Κοινο Online:p:p
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδατε διαφορα στην καμερα με το τελευταιο update....????

 

θα μου πειτε ποσο καλυτερες να γινουν οι Photos απλα ρωταω...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Διαφορα στην ποιοτητα δεν ειδα αλλα εχει μειωθει αισθητα ο χρονος ανοιγματος.Σε 2 δευτερα εισια ετοιμος να βγαλεις φωτο ενω σε προηγουμενες εκδοσεις περιμενες αρκετα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Διαφορα στην ποιοτητα δεν ειδα αλλα εχει μειωθει αισθητα ο χρονος ανοιγματος.Σε 2 δευτερα εισια ετοιμος να βγαλεις φωτο ενω σε προηγουμενες εκδοσεις περιμενες αρκετα

 

Τα ιδια και εγω .Επισης παρατηρησα οτι εγινε αισθητα πιο γρηγορο

στο μενου .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Διαφορα στην ποιοτητα δεν ειδα αλλα εχει μειωθει αισθητα ο χρονος ανοιγματος.Σε 2 δευτερα εισια ετοιμος να βγαλεις φωτο ενω σε προηγουμενες εκδοσεις περιμενες αρκετα

τωρα το προσεξα :p

οντως καμια σχεση.

 

@gianpithio ποιο χακ εννοεις;; γιατι εχει πολλα. πες μου να το δοκιμασω, αρκει να μην ειναι πολυ παιδεμα :p

Link to comment
Share on other sites

η διακασια που ακολουθουμε για την αναβαθμιση ειναι αυτη που εχει στο faq,ε?δεν ειναι κατι αλλο που πρεπει να προσεξουμε?
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

η διακασια που ακολουθουμε για την αναβαθμιση ειναι αυτη που εχει στο faq,ε?δεν ειναι κατι αλλο που πρεπει να προσεξουμε?

Τιποτα το διαφορετικο.Κανε κανονικα την αναβαθμιση οπως περιγράφεται στον οδηγο.

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

εκανα την αναβαθμιση v30.0.019 23-07-08 ετσι λεει οταν ολλα τελειωσαν και ξεκινησε το τηλ.. ολλα ηταν οπως πριν δεν ειχα χασει τιποτα ουτε παιχνιδια ουτε εφαρμογες και ρυθμησεις οπως της ειχα ......... πως εγινε αυτο ξερετε μονο η αναβαθμιση αλαξε .
[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

εκανα την αναβαθμιση v30.0.019 23-07-08 ετσι λεει οταν ολλα τελειωσαν και ξεκινησε το τηλ.. ολλα ηταν οπως πριν δεν ειχα χασει τιποτα ουτε παιχνιδια ουτε εφαρμογες και ρυθμησεις οπως της ειχα ......... πως εγινε αυτο ξερετε μονο η αναβαθμιση αλαξε .

αλλαξε, απλα τα κραταει ολα οπως πριν, αυτο ειναι καλο.

πατα *#0000# και θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε, απλα τα κραταει ολα οπως πριν, αυτο ειναι καλο.

πατα *#0000# και θα το δεις.

 

το εκανα αυτο που λες γραφει την καινουργια v30.0.019

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο που λες γραφει την καινουργια v30.0.019

ε εισαι ενταξει :happy:

και μενα ολα τα κρατησε, οπως σε ολες τις αναβαθμισεις του Ν82 :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως παρατήρησα την μπάρα της μπαταρίας καρφωμένη στο 7 για πλέον των 24 ωρών και δεν εχω μιλήσει και λίγο απο χθές...

Λέτε να βελτίωσαν τελικά τη διαχείριση ενέργειας;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Όντως φαίνεται να έχει καλύτερη αυτονομία

Σίγουρα πάντως δουλεύει καλύτερα (πιο ομαλά) η περιστροφή οθόνης από ότι πριν (χωρίς το rotate me εννοώ)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να ρωτησω ...

 

Ειδα σημερα το Product code που εχει η συσκευη μου και ειναι ο : 0560991 απο ποια χωρα ειναι γιατι δεν βρηκα απο που ....

 

ΑΑΑΑ μπορω να κανω την αναβαθμιση αλλα δεν ξερω αμα ειναι Ελληνικη

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να ρωτησω ...

 

Ειδα σημερα το Product code που εχει η συσκευη μου και ειναι ο : 0560991 απο ποια χωρα ειναι γιατι δεν βρηκα απο που ....

 

ΑΑΑΑ μπορω να κανω την αναβαθμιση αλλα δεν ξερω αμα ειναι Ελληνικη

 

Το product code αυτό αντιστοιχεί στο ελληνικό μαύρο Ν82

 

Η αναβάθμιση θα έχει κανονικά την ελληνική γλώσσα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγω την αναβαθμιση! αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι τι ακριβως εννοειται οταν λετε δεν ειναι hackable. πριν δηλαδη θα μπορουσα να ''σκαλισω''' το N82 με καποιο custom firmware?:worry:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...