Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση, σκέφτομαι να πάρω ένα καρτοκινητό Ολυμπιακός. Μπορείς εάν μαζέψεις μεγάλο ποσά να το μεταφέρεις σε άλλο καρτοκινητό ή εάν μπορείς να το μετατρέψεις σε cu πχ χωρίς να χάσεις το υπόλοιπο που έχεις "δημιουργήσει" ?

 

Από Ολυμπιακός σε Ολυμπιακός μόνο μεταφορά. Εαν αλλάξεις από Ολυμπιακός σε CU, χάνεται όλο το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Ολυμπιακός με μηδέν υπόλοιπο.

1. Αν το μετατρέψω σε CU θα ανανεωθεί η ημερομηνία λήξης του αριθμού (το 12μηνο, δηλαδή);

2. Και αν κάνω ανανέωση στο CU και μετά ξαναπάω Ολυμπιακός δεν χάνω το υπόλοιπο μου, σωστά;

Διάβασα προ καιρού κάπου στο φόρουμ για κάποιο όφελος που μπορείς να έχεις κάνοντας αλλαγή από Ολυμπιακό σε CU και αντίστροφα και ψάχνω να βρω τι μπορεί να πετύχω με αυτές τις αλλαγές αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω ανακαλύψει κάτι και έλεγα μήπως κάτι παίζεται με την ημερομηνία λήξης.

Αν έχω ένα CU στο οποίο έχω κάνει επέκταση υπολοίπου μπορώ να πάω σε Ολυμπιακός;

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

1. Όχι δεν θα ανανεωθεί/

2. Δεν το χάνεις .

3. Αν έχεις κάνει επέκταση μπορείς να μεταφερθείς, αλλά την επέκταση θα την πληρώσεις κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

1. Όχι δεν θα ανανεωθεί/

2. Δεν το χάνεις .

3. Αν έχεις κάνει επέκταση μπορείς να μεταφερθείς, αλλά την επέκταση θα την πληρώσεις κάποια στιγμή.

Ωραία, ευχαριστώ για την απάντηση.

Για το 3, την επέκταση θα την πληρώσω, βεβαίως, αλλά θα πάρω και τα ευρώ για τα γκολ (μετά θα ξοδευτούν σε ίντερνετ, sms διαγωνισμών κλπ) και αργότερα το ξανακάνω CU.

Link to comment
Share on other sites

8 αγώνες τον Ιανουάριο, 26 γκολ και ισάριθμα ευρώ στο υπόλοιπό μας.:D

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Παιδιά καλημέρα, γνωρίζει κανείς, αν οι επίσημοι (όχι φιλικοί) αγώνες του Ολυμπιακού, από τα γκολ των οποίων συλλέγουμε ευρώ, έχουν ξεκινήσει για φέτος? Αν όχι, πότε αρχίζουν? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Από 27 Ιουλίου ξεκίνησαν με τα ματς με τους Ισραηλινούς. Δε βάλαμε γκολ, οπότε δεν πήραμε €. Με την Αρούκα πήραμε την περασμένη Πέμπτη το πρώτο ευρώ και συνεχίζουμε απόψε.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Οπότε, θα ανανεώσω σήμερα τον (ξεχασμένο) Ολυμπιακό μου, μήπως και παίξει ευρώπουλο. Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Οπότε, θα ανανεώσω σήμερα τον (ξεχασμένο) Ολυμπιακό μου, μήπως και παίξει ευρώπουλο.

 

Νομίζω ότι το μπόνους με τα γκολ ισχύει από την επόμενη μέρα της ανανέωσης. Τσέκαρε το και αν όντως είναι έτσι, ανανέωσε μια μέρα πριν το επόμενο παιχνίδι του Ολυμπιακού. Αρκεί να συνεχίσει στην Ευρώπη ή να ξεκινήσει το πρωτάθλημα :X.

 

Εκτός αν πλησιάζει η ημερομηνία που λήγει το νούμερο σου

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Και 1 λεπτό πριν την έναρξη του αγώνα να ανανεώσεις, παίρνεις κανονικά τα bonus των γκολς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

EXEIΣ ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA! 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 500Λ ΠPOΣ VODAFONE ΓIA 1MHNA ME AΦAIPEΣH 3E AΠO TO YΠOΛOIΠO ΣOY. ΓIA AΓOPA ΣTEIΛE 3 ΣTO 1355 EΩΣ 05/12.

 

Φοβερή προσφορά, εάν το συνεχίσει θα βγει κερδισμένη... Καλύτερη προσφορά και από Κιού και από Φρογκ!

Link to comment
Share on other sites

EXEIΣ ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA! 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 500Λ ΠPOΣ VODAFONE ΓIA 1MHNA ME AΦAIPEΣH 3E AΠO TO YΠOΛOIΠO ΣOY. ΓIA AΓOPA ΣTEIΛE 3 ΣTO 1355 EΩΣ 05/12.

 

Φοβερή προσφορά, εάν το συνεχίσει θα βγει κερδισμένη... Καλύτερη προσφορά και από Κιού και από Φρογκ!

 

τελεια!! , αλλα δεν το νομιζω να το συνεχισει διοτι ποτε δεν εδινε πακετο προς ολους στον Ολυμπιακο για αυτο και εφυγα εγω! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε "προσφορές μόνο για σένα" δίνει συχνά και λεπτά προς όλους.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τα απογεύματα από 17:00 έως 21:00 συνολικά 400 λεπτά προς όλους έως και 12/12. Για ενεργοποίηση καλούμε 1252.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στείλτε Χ στο 1339 για 1500 λεπτά προς όλους από 25 έως 31/12.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε Χ στο 1339 για 1500 λεπτά προς όλους από 25 έως 31/12.

 

H ΠPOΣΦOPA ΔEN ENEPΓOΠOIHΘHKE. ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣETE THN ΠPOΣΦOPA ΠPAΓMATOΠOIHΣTE MIA ANANEΩΣH OΠOIAΣΔHΠOTE AΞIAΣ KAI ΣTEIΛTE ΞANA X ΣTO 1339 MEXPI TIΣ 31/12.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ενεργοποιήθηκε (τελευταία ανανέωση έκανα στις 24/11).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά να ρωτήσω: 1)περίπου πόσα χρήματα βγαίνουν/μήνα από τα γκολ; 2)Έπισης αυτά τα χρήματα λήγουν κανονικά όπως το χρήματα της ανανέωσης στους 3 μήνες; 3) Πρέπει να ανανεώνω κάθε μήνα από κάποιο ποσό και πάνω για να παίρνω τα bonus των γκολ και τέλος 4) τα χρήματα από τα γκολ επιτρέπει να τα ξοδέψεις σε 5ψηφια-διαγωνισμους ;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

1. Αν και δεν είναι σίγουρο πόσα γκολ θα μπαίνουν, με βάση την εμπειρία, είναι δύο ευρώ ανά ματς. 4 ματς πρωταθλήματος έχει ο μήνας ενώ το μήνα που τρέχει έχει και κύπελλο και europa league, δηλαδή περίπου 4 ματς παραπάνω.

2. Ναι

3. 10 ευρώ ανανέωση χρειάζεται.

4. Ναι, όπως θες τα ξοδεύεις.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο καρτοκινητο ισχύει η προσφορά με την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων που σου δίπλασιαζει το υπόλοιπο όπως στο CU? Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο καρτοκινητο ισχύει η προσφορά με την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων που σου δίπλασιαζει το υπόλοιπο όπως στο CU?
Όχι. Αυτό ισχύει μόνο για το CU.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ψάχνοντας στο σαιτ της Βονταφον βρηκα το Ολυμπιακός και το International. Επειδη δε δειχνει ποια ειναι τα πακετα ομιλιας το σαιτ, εαν ξερει καποιος να μου πει:

Α) με ποσα λεφτα ανανεωση παιρνω ομιλια προς Ολυμπιακός

Β) με ποσα λεφτα παίρνω μπόνους γκολ

Γ) τι πακετα ομιλιας εχει

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Α) Με 5 ευρώ Β) Με ανανέωση 10 ευρώ Γ)

600 λεπτά προς vodafone (7,06€), 300 λεπτά προς vodafone (5,04€), 300 λεπτά προς Ολυμπιακός (1,01€)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...