Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα μπονους ανανεωσης απο 10 ευρω σε καρτοκινητο ολυμπιακος

https://www.vodafone.gr/eshop/kiniti/kartokiniti/kartokinito-olympiakos/c-100155/

 

ειτε 300 λεπτα προς καρτοκινητο ολυμπιακος με διαρκεια 30 ημερες με ανανεωση 10 ευρω , ειτε

600 λεπτα προς ολη την vodafone με διαρκεια 30 ημερες ειτε

600 λεπτα προς ολη την vodafone και 60mb με διαρκεια 30 ημερες .

 

Με το Καρτοκινητό Ολυμπιακός έχεις ΔΩΡΕΑΝ Λεπτά Ομιλίας με ΚΑΘΕ ανανέωση από 5€ & 1€ bonus σε χρόνο ομιλίας, με κάθε γκολ της αγαπημένης σου ομάδας!

παλια θυμαμαι το ειχανε παει στα 10 ευρω για να σου βαζει τα γκολ του ολυμπιακου σε ευρω , τωρα που το βλεπω ειναι παλι 5 ευρω , βεβαια αφου θα την καταργησουνε την 10 ευρω καρτα θα γυρισει παλι πισω.

 

παντως γενικα το εχουνε κανει δυσνοητο το site η vodafone και δεν δειχνει τι πακετα ομιλιας/ιντερνετ και μυνηματων εχει αυτο το καρτοκινητο , επισης αμα πατησετε κατεβασε το αναλυτικο καταλογο , εχουνε περασει το αναλυτικο καταλογο του καρτοκινητου vodafone , προχθες τους καλεσα και τους το ειπα σαν υποδειξη να το διορθωσουνε.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύουν αυτά που γράφεις.

Τα έχουμε αναφέρει και σε προηγούμενα μηνύματα: με ανανέωση 5€ παίρνεις 300' προς καρτοκινητά Ολυμπιακός και με ανανέωση 10 ευρώ παίρνεις 600' προς vodafone και 1 ευρώ για κάθε γκολ που πετυχαίνει η ομάδα σε επίσημο αγώνα.

Πακέτα ίντερνετ: data week με 4€, surf & email 700 MB με 7€ (για μια φορά ή με αυτόματη ανανέωση), video pass, social pass και chat pass με 4,5€ - πακέτα ομιλίας: Ολυμπιακός 300 με 1,01€, 300' προς vodafone με 5,04€, 600' προς vodafone με 7,06€ - πακέτο sms: 300 sms προς vodafone με 3,02€.

 

Συμφέρει σε dual sim κινητό ως κάρτα που θα καλεί μόνο vodafone αριθμούς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύουν αυτά που γράφεις.

Τα έχουμε αναφέρει και σε προηγούμενα μηνύματα: με ανανέωση 5€ παίρνεις 300' προς καρτοκινητά Ολυμπιακός και με ανανέωση 10 ευρώ παίρνεις 600' προς vodafone και 1 ευρώ για κάθε γκολ που πετυχαίνει η ομάδα σε επίσημο αγώνα.

Πακέτα ίντερνετ: data week με 4€, surf & email 700 MB με 7€ (για μια φορά ή με αυτόματη ανανέωση), video pass, social pass και chat pass με 4,5€ - πακέτα ομιλίας: Ολυμπιακός 300 με 1,01€, 300' προς vodafone με 5,04€, 600' προς vodafone με 7,06€ - πακέτο sms: 300 sms προς vodafone με 3,02€.

 

Συμφέρει σε dual sim κινητό ως κάρτα που θα καλεί μόνο vodafone αριθμούς.

 

σε ευχαριστω για την βοηθεια , ηδη στο site της vodafone , εχουνε κοψει τα υπολοιπα πακετα λες και το cu και το καρτοκινητο vodafone ειναι να προμοταρουν.

τα πακετα open δεν υπαρχουνε στο καρτοκινητο ολυμπιακος;.

διοτι εδω https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/ γραφει οτι οτι τα πακετα Open Voice & Social 30 και Open Voice & Video 30 γραφει οτι αφορα και καρτοκινητο ολυμπιακος απο αυριο 12/2! και δινουνε επιπλεον περα απο τις παροχες που γνωριζουμε και 300 μυνηματα προς ολους! ( αμα μπορεις τσεκαρε το αυριο και πες μας! ) .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχουν.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned
  • 3 weeks later...

Εγω πήρα πριν 2 μήνες το καρτοκινητό ολυμπιακός,πλάκα εχει οταν παίρνεις 2-3 ευρω απο τα γκολ του ολυμοιακού.

Αξίζει πιο πολυ για ομιλια προς vodafone 

Επίσης θετικό για εμένα ειναι οτι μπορείς να στέλνεις δωρεάν SMS απο το My vodafone

Edited by Teo2411000
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2021 at 10:51 ΜΜ, Teo2411000 said:

Εγω πήρα πριν 2 μήνες το καρτοκινητό ολυμπιακός,πλάκα εχει οταν παίρνεις 2-3 ευρω απο τα γκολ του ολυμοιακού.

Αξίζει πιο πολυ για ομιλια προς vodafone 

Επίσης θετικό για εμένα ειναι οτι μπορείς να στέλνεις δωρεάν SMS απο το My vodafone

καλησπερα το ειχα παλαιοτερα , δεν αξιζε ομως , διοτι δεν εχει πακετο ομιλιας προς ολους και δεν εχει και πακετο sms προς ολους!! , απο την αλλη για ομιλια προς vodafone αλλα και προς vodafone ολυμπιακος νουμερα αξιζει. 

να σε ρωτησω βαζωντας μια καρτα ανανεωσης τι μπονους σου εδωσε; διοτι παλαιοτερα που το ειχα δει ειχε πολλες επιλογες και δεν εχω καταλαβει τι ισχυει τελικα; . Προσεχε κατι απο οσο θυμαμαι θελει μια ανανεωση τον μηνα για να σου βαλει το ευρω ανα γκολ του ολυμπιακου ! , πριν απο αρκετα χρονια που το ειχα δοκιμασει δεν υπηρχε αυτος ο περιορισμος !. 

επισης αμα δεις οτι δεν σε συμφερει μπορεις να αλλαξεις πακετο καλωντας το 1266, για να πας σε cu ή καρτοκινητο vodafone ειτε σe international!. Ειναι καθαρα θεμα χρησης πιστευω οτι το cu αξιζει περισσοτερο διοτι δινει και πακετα προς ολους και sms προς ολους και εχει και 1200mb μπονους ανανεωσης απο το cu shake και επισης εχει και το bing bang game! τα δωρεαν sms στο my vodafone υπαρχουνε σε ολα τα πακετα καρτοκινητης και δεν εχουν χρεωση αλλα ουτε και περιορισμο για το ποσα θα στειλεις!. 

δες εδω https://www.vodafone.gr/ypostirixi/proionta/kiniti-kartokiniti/mporo-na-allaxo-to-kartokinito-mou-se-allo-programma-kartokinitis-vodafone/ 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και καιρό το weekly combo που δίνει 150 λεπτά προς όλους και 150 MB με 3 ευρώ για 7 ήμερες. Πακέτο για sms προς όλους δεν υπάρχει. Με κάρτα 10 ευρώ παίρνεις 600 λεπτά προς Vodafone και 1 ευρώ για κάθε γκολ του Ολυμπιακού για έναν μήνα. Ανέκαθεν ίσχυε αυτό, οπότε, αγαπητέ, γράφεις ανακρίβειες. Το πακέτο συμφέρει βασικά για επικοινωνία με αριθμούς Vodafone. Αν κάποιος δε θέλει να έχει δύο κάρτες sim, πηγαίνει σε άλλες λύσεις.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

On 13/10/2021 at 3:12 ΜΜ, seranata said:

Υπάρχει εδώ και καιρό το weekly combo που δίνει 150 λεπτά προς όλους και 150 MB με 3 ευρώ για 7 ήμερες. Πακέτο για sms προς όλους δεν υπάρχει. Με κάρτα 10 ευρώ παίρνεις 600 λεπτά προς Vodafone και 1 ευρώ για κάθε γκολ του Ολυμπιακού για έναν μήνα. Ανέκαθεν ίσχυε αυτό, οπότε, αγαπητέ, γράφεις ανακρίβειες. Το πακέτο συμφέρει βασικά για επικοινωνία με αριθμούς Vodafone. Αν κάποιος δε θέλει να έχει δύο κάρτες sim, πηγαίνει σε άλλες λύσεις.

Σε έμενα 2 φορες του μήνα μου βγάζει προσφορές αν κανω ανανέωση να μου δώσει 200 λεπτά ομίλιας η 20 GB για 10 μέρες και τα λεφτά να μου μείνουν στην κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Ενίοτε δίνει καλές προσωπικές προσφορές.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ρωτησα στο 13840 για πακετο ομιλιας στο καρτοκινητο ολυμπιακος διοτι δεν υπαρχει καμια ενημερωση στο site τους και μου ειπανε οτι υπαρχει πακετο με 12 ευρω που δινει 600 λεπτα προς ολους και 800mb και 100sms προς ολους για ενα μηνα. Αληθευει;. 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν αληθεύει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλησπερα στο φορουμ του vodafone ολυμπιακος θελω να ρωτησω τι παροχες σας δινει το καρτοκινητο ολυμπιακος οταν βαζετε μια καρτα των 12 ευρω; και επισης υπαρχουνε πακετα ιντερνετ; το πακετο με απεριοριστη ομιλιας υπαρχει στο καρτοκινητο ολυμπιακος; ή γενικα τι πακετα ακουτε στο 1252 ; που δεν υπαρχουνε σαν πληροφορια στο vodafone.gr ; . 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...