Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω την 3.0

Genius Mixes

Genius Recommendations For Apps

Λογικά πιό γρήγορο

Voice Control (για τα νέα στα 16 και 32 GB)

http://www.apple.com/ipodtouch/software-update.html

Δεν βρήσκω τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα κάνω αναβάθμιση , αλλά αυτό που με ενοχλεί είναι ότι θα χάσω ολλα όσα έχω περάσει μέσα , και μετά αντε ξανά κανε εγκατάσταση πάλι ολλα από την αρχή .
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα κάνω αναβάθμιση , αλλά αυτό που με ενοχλεί είναι ότι θα χάσω ολλα όσα έχω περάσει μέσα , και μετά αντε ξανά κανε εγκατάσταση πάλι ολλα από την αρχή .

Τα Apps, οι σελιδοδείκτες και οι ρυθμίσεις θα ξαναπεραστούν αυτόματα με το Restore From Backup. Εσύ μόνο τη μουσική, τις εικόνες και τα βίντεο θα βάλεις ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Η μουσική και τα βίντεο δεν μου πειράζει να διαγραφουν απλά οι εφαρμογές δεν θέλω . Την διαδικασία από τότε που το πείρα δεν την κάνω εγώ το δίνω σε τεχνικούς να μου το φτιάξουν για να μην κάνω τίποτα λάθος
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Η μουσική και τα βίντεο δεν μου πειράζει να διαγραφουν απλά οι εφαρμογές δεν θέλω . Την διαδικασία από τότε που το πείρα δεν την κάνω εγώ το δίνω σε τεχνικούς να μου το φτιάξουν για να μην κάνω τίποτα λάθος

;) Πού το δίνεις; ;) Όπου και να το δίνεις τσάμπα σου παίρνουν λεφτά. Είναι μια εύκολη διαδικασία και γρήγορη. Τέλος πάντων.

Οι εφαρμογές δεν διαγράφονται με τίποτα από το iTunes εκτός αν το θελήσεις εσύ. Μόνες τους θα εγκατασταθούν στο iPod αν βάλεις την 3.1 (και σε κάθε έκδοση).

Link to comment
Share on other sites

Το iPod το δίνω σε έναν τεχνικό απο τα eshop που τον ξέρω η σε έναν φίλο του , το μόνο που πληρώνω , είναι να μου περάσει την αναβάθμιση 5 με 10 ευρώ τίποτα άλλο

 

Ξέρω να κάνω αναβάθμιση απλά φοβάμαι να μην το κάνω τίποτα .

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Το iPod το δίνω σε έναν τεχνικό απο τα eshop που τον ξέρω η σε έναν φίλο του , το μόνο που πληρώνω , είναι να μου περάσει την αναβάθμιση 5 με 10 ευρώ τίποτα άλλο

Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ. Μπορείς και από άλλες που κατεβάζεις και τα χρεώσιμα (πχ η 3.0).

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία αναβάθμισης του iPod σε έναν MacBook είναι το ίδιο εύκολη ? γιατί σκέφτομαι να πάρω το MacBook pro να το κάνω μόνος μου , επειδή ο υπολογιστής μου θέλει αλλαγή .
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία αναβάθμισης του iPod σε έναν MacBook είναι το ίδιο εύκολη ? γιατί σκέφτομαι να πάρω το MacBook pro να το κάνω μόνος μου , επειδή ο υπολογιστής μου θέλει αλλαγή .

Ίδια είναι η διαδικασία. Συνδέεις το iPod, ανοίγεις το iTunes και πατάς Update. Το κατεβάζει (221 ΜΒ κάπου) και αρχίζει η αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ. Κάτι το οποιο θέλω από το iPod είναι Bluetooth να μπορώ να στέλνω και τραγούδια από το κινητό . Μήπως έχει αναφέρει τίποτα η apple γι αυτό το θέμα . ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ. Κάτι το οποιο θέλω από το iPod είναι Bluetooth να μπορώ να στέλνω και τραγούδια από το κινητό . Μήπως έχει αναφέρει τίποτα η apple γι αυτό το θέμα . ?

Δυστυχώς όχι. Υπάρχει το iBluetooth από το Cydia αλλά δεν ανοίγει.:cry: Ίσως είναι μόνο για το iPhone. Το Bluetooth είναι μόνο για να το συνδέεις με ασύρματα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Το ibluetooth το είχα περάσει και όντως δεν ανοίγει , και από ότι έχω ακούσει , το ίδιο και για το iPhone δεν υπάρχει , ακόμη περιμένουν . Για bluetooth ακουστικό , ολλα λειτουργούν η καποια συγκεκριμένα? επειδή είχα σκεφτεί να αγοράσω .
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Το ibluetooth το είχα περάσει και όντως δεν ανοίγει , και από ότι έχω ακούσει , το ίδιο και για το iPhone δεν υπάρχει , ακόμη περιμένουν . Για bluetooth ακουστικό , ολλα λειτουργούν η καποια συγκεκριμένα? επειδή είχα σκεφτεί να αγοράσω .

Έχουμε δοκιμάσει πολλά. Ρώτα σε μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για ακόμη μια φορά για την απάντηση.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα που συνδέεται το Installous του iPod. Είναι αυτή η διεύθυνση. Είναι πάρα πολύ πιό γρήγορη από το Appulous του Η/Υ και του iPod. Και πιό γρήγορο από το Installous του iPod!

Αν θέλετε να κατεβάσετε κάτι σας προτείνω αυτό.:)

Σημείωση:

Πρέπει να κάνετε στην αρχή 2 ή και 3 τρείς επανεκκινήσεις στην σελίδα αν δεν μπεί.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα ακουστικά τα θέλεις για το iPod σου , από ότι νομίζω θέλει τα ακουστικά της apple μόνο αυτά .

 

Πολύ καλό isidorosr20595 γίνετε να τα κατεβάσεις και από εκεί . Κάτι τέτοιο για το cydia υπάρχει ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...