Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά τα πράγματα. Εάν δεν περάσεις την 3.* με οποιοδήποτε τρόπο, την πάτησες. Και μιλάμε για εφαρμογές τύπου Facebook, τις οποίες χρησιμοποιούν εκατοντάδες χιλιάδες χρήστες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά τα πράγματα. Εάν δεν περάσεις την 3.* με οποιοδήποτε τρόπο, την πάτησες. Και μιλάμε για εφαρμογές τύπου Facebook, τις οποίες χρησιμοποιούν εκατοντάδες χιλιάδες χρήστες...

Για αυτό το κάνουν. Για να βάλεις την νεότερη έκδοση. Και αν θες να είσαι νόμιμος, να πληρώσεις για να την κατεβάσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια διαβασα οτι την παρασκευη περιμενουμε το greenpoison {αν το γραφω σωστα}

Τί είναι αυτό;;) Εργαλείο για Jailbreak;;)

Link to comment
Share on other sites

ναι το επξεργαζεται η chronic dev team

Μπράβο της! Επιτέλους να ξεκολλήσω από την 3.0. :p

Είχα ένα προαίσθημα ότι θα βγεί αυτή την εβδομάδα Jailbreak! :cool: :p

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι σιγουρο ομως εγω το διαβασα στο twitter της

Για να το λέει στο Twitter τότε θα βγεί την Παρασκευή.

Ας βγεί Jailbreak και ας είναι και σε ένα μήνα! Στην αρχή έλεγαν πως δεν θα έβγαινε :!:

Θα το ψάξω το βράδυ και θα αναφέρω αν βρώ κάτι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Επί του δικού μου προβλήματος, λύθηκε, με μία απλή αγορά των 3,99 ευρώ. Η 3.1 κατεβαίνει τώρα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που εβαλα την 3.1 το itunes που ειναι και το χειροτεροο προγραμα διαχειρισης μουσικης εγινε ακομα χειροτερο. Μου εχει βγαλει κατι applications που δεν τα ειχα κανει να τα κανω Update, και ουτε update τα κανει, ουτε ERASE!!!!. Και εχω μονιμως να βλεπω οτι υπαρχουν downloads τα οποια δεν τα κατεβαζει ποτε γιατι δεν εχω το application. Μουσικη αγοραζω κανονικα. Πια update στα applications μπορω να κανω μονο μεσω ipod:mad:
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που εβαλα την 3.1 το itunes που ειναι και το χειροτεροο προγραμα διαχειρισης μουσικης εγινε ακομα χειροτερο. Μου εχει βγαλει κατι applications που δεν τα ειχα κανει να τα κανω Update, και ουτε update τα κανει, ουτε ERASE!!!!. Και εχω μονιμως να βλεπω οτι υπαρχουν downloads τα οποια δεν τα κατεβαζει ποτε γιατι δεν εχω το application. Μουσικη αγοραζω κανονικα. Πια update στα applications μπορω να κανω μονο μεσω ipod:mad:

Μπορεί να λυθεί το πρόβλημα με κάποια αναβάθμιση του iTunes. Έχεις κατεβάσει το 9.1;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να λυθεί το πρόβλημα με κάποια αναβάθμιση του iTunes. Έχεις κατεβάσει το 9.1;

Ναι. Δεν αλλαξε τιποτα:mad:. Καμμια ιδεα guys?

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να λείπουν οι προσωπικές αντιπαραθέσεις. Επίσης όταν έχετε να παρουσιάσετε κάτι και θέλετε να συμβάλλετε με κάποιου είδους guide που θα ήταν χρήσιμο και σε άλλους να το κάνετε με προσοχή, αναφέροντας όλα τα βήματα και το software (ή ότι άλλο χρειάζεται) που χρησιμοποιήθηκε.

 

Μεταφέρθηκαν posts εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=254179

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε FIFA 10 στην τιμή των 7.99 ευρώ. :) Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα. Λένε πως έχει καλύτερο χειρισμό από το Real Soccer.

 

το κατεβάζω εγώ τώρα..

 

βγήκε το jailbreak..για iphone 3gs και ipod touch 2g

Link to comment
Share on other sites

...βγήκε το jailbreak..για iphone 3gs και ipod touch 2g

Αχχ με πρόλαβες!

Δείτε τα σχετικά εδώ και εδώ.

Πάω να τα κάνω!!!:):D:happy:

Ευχαριστώ iSepsis!

Μήπως ξέρει κάτι για back-up των Packages και Sources στο cydia; για να μην τα γράφω σε χαρτί...

Για Windows δεν υπάρχει ακόμα Pwange Tool;;οχιιι....

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε FIFA 10 στην τιμή των 7.99 ευρώ. :) Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα. Λένε πως έχει καλύτερο χειρισμό από το Real Soccer.

 

αρκετά καλό είναι..όλα είναι θέμα συνήθειας..

Link to comment
Share on other sites

αρκετά καλό είναι..όλα είναι θέμα συνήθειας..

Είναι βολικό; Παίζεις άνετα; Στα σχόλια έλεγε ένα "Πάμε ΠΑΟΚ". Έχει και ΠΑΟΚ; ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς το ποτε περίπου θα βγει το παιχνίδι GTA για το iPod/iPhone? . Και 2 , στην 3.1 υπάρχει καμία αλλαγή σε σχέση με την 3.0 που να αξίζει ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως γνωρίζει κανείς το ποτε περίπου θα βγει το παιχνίδι GTA για το iPod/iPhone? . Και 2 , στην 3.1 υπάρχει καμία αλλαγή σε σχέση με την 3.0 που να αξίζει ?

...αναμένεται να κυκλοφορήσει, μέσα στο φθινόπωρο... ...όπως ανακοίνωσε χθές η Rockstar...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αξίζει να κάνω αναβάθμιση το iPod σε 3.1 , η δεν υπάρχει καμία διάφορα ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αξίζει να κάνω αναβάθμιση το iPod σε 3.1 , η δεν υπάρχει καμία διάφορα ?

Ποιά έχεις τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...