Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα multirama έχουν κάτι macally με mic στα 19,90. Μόλις χθες τα είδα που έψαχνα apple.

Ρε παιδιά, πήρα του iPhone... 25 ευρώ??? Είπαμε, εντάξει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τα ακουστικά του iPod δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ, είχα μαζί μου πάντα του HTC HD και παίζαν μια χαρά και έπειτα και στο iPhone.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω χρησιμοποίηση , ακουστικά 3,5 στο iPod έχουν λειτουργήσει , αλά το μικρόφωνο όχι
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

...Πολύ καλό isidorosr20595 γίνετε να τα κατεβάσεις και από εκεί . Κάτι τέτοιο για το cydia υπάρχει ?

http://cydia.saurik.com/ μόνο.:rolleyes:

Τα multirama έχουν κάτι macally με mic στα 19,90. Μόλις χθες τα είδα που έψαχνα apple.

Ρε παιδιά, πήρα του iPhone... 25 ευρώ??? Είπαμε, εντάξει...

Αν σκεφτείς πώς στης SE και ΝΟΚΙΑ κάνουν 19 (κάπου εκεί) τότε είναι μια χαρά η τιμή τους!;):p

Για 5-6 ευρώ διαφορά καλύτερα να πάρεις της Apple.;) Τί είναι 5-6 ευρώ;;) Θες αυθεντικά ή μούφα για 5 ευρώ διαφορά;;)

Link to comment
Share on other sites

 

Ισχύει. Την κατεβάζω τώρα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η 3.2 που περιέχει bugfixes. Φυσικά για jailbreak ούτε λόγος. Πέριμένουμε νέα απο τον geohot και την devteam.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στις 5 η ώρα που έκανα συγχρονισμό δεν μου έβγαλε τίποτα. Το απόγευμα θα το έκαναν...

 

Εάν δεν έκανες Check for Updates μπορεί να μην το είχες δει. Λ.χ. στο δικό μου έλεγε ότι ο επόμενος έλεγχος για updates θα γινόταν στις 14 Οκτωβρίου.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και μέρες αυτή η πληροφορία. Επιπλέον περιμένουμε και τον δημιουργό του Cydia να βγάλει το δικό του πρόγραμμα (blackra1n αν θυμάμαι καλά) που θα τα κάνει όλα. Εγώ μέχρι στιγμής έχω μείνει με την 3.0 και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα :)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και μέρες αυτή η πληροφορία. Επιπλέον περιμένουμε και τον δημιουργό του Cydia να βγάλει το δικό του πρόγραμμα (blackra1n αν θυμάμαι καλά) που θα τα κάνει όλα. Εγώ μέχρι στιγμής έχω μείνει με την 3.0 και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα :)

Τον Saurik δεν λες;

Καλά θυμάσαι. Έχει και σελίδα αλλά δεν έχει τίποτα. Μόνο μία εικόνα.;)

Και εγώ στην 3.0 έχω. Περιμένω jailbreak για την 3.1.2 αν και λύνει μόνο 3 bug.

Ελπίζω να βγει θέμα που να το κάνει ίδιο με το Zune HD. Δεν θέλω να δώσω 230 ευρώ για να το πάρω. Σωστά καταλάβατε...:love:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να βγει θέμα που να το κάνει ίδιο με το Zune HD. Δεν θέλω να δώσω 230 ευρώ για να το πάρω. Σωστά καταλάβατε...

Παρόμοιο ίσως αλλά όχι ακριβώς έτσι. Εξάλλου δεν το λες και πολύ ωραίο/λειτουργικό αυτό του Zune HD.

Περιμένω jailbreak για την 3.1.2 αν και λύνει μόνο 3 bug.

Τα οποία, τουλάχιστον εγώ, δεν έχω! :)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο ίσως αλλά όχι ακριβώς έτσι. Εξάλλου δεν το λες και πολύ ωραίο/λειτουργικό αυτό του Zune HD.

Τα οποία, τουλάχιστον εγώ, δεν έχω! :)

Δεν γίνεται να είναι ολόιδιο.

Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ...

Κάτι παρόμοιο λέω. Αυτό δεν το έχω δοκιμάσει αν και μου αρέσει γιατί έχει το κουμπί "Phone" και δεν ξέρω αν πάθει κάτι το iPod.:(

Την 3.0 δεν έχεις;;) Αυτό προβλήματα είναι της 3.1. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο δημιουργός του Cydia (saurik) δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την διαδικασία του jailbreak, πόσο μάλλον με το blackra1n.

To blackra1n το αναπτύσσει ο geohot.

http://iphonejtag.blogspot.com/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δίκαιο έχεις άλλος είναι GeoHot. Δεν ξέρω πως μου ήρθε ο δημιουργός του Cydia (Saurik).
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Δύο απορίες.

α)Πώς βάζουμε αρχεία μέσα στους φακέλους του Categories;

β)Το Fifa 10 που μπορούμε να το κατεβάσουμε; Στο Appulo δεν μπαίνει.:X

Link to comment
Share on other sites

α)Πώς βάζουμε αρχεία μέσα στους φακέλους του Categories;

Μόνο μέσα από το πρόγραμμα μπορείς να το κάνεις αυτό!

 

Στο Appulo (μπες στο κανονικό) υπάρχει κανονικά και με τον νόμο το παιχνιδάκι. Πληκτρολόγησε απλά Fifa 10 και θα το βρει ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

α)Μόνο μέσα από το πρόγραμμα μπορείς να το κάνεις αυτό!

 

β)Στο Appulo (μπες στο κανονικό) υπάρχει κανονικά και με τον νόμο το παιχνιδάκι. Πληκτρολόγησε απλά Fifa 10 και θα το βρει ;)

α)Ευχαριστώ.

β)Πατάω επάνω του αλλά δεν μπαινεί. Αν μπαίνει σε εσένα στείλε μου σε παρακαλώ ένα λινκ να το κατεβάσω.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μπαίνει, τουλάχιστον αυτή την στιγμή. Δοκίμασε από τον υπολογιστή ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μπαίνει, τουλάχιστον αυτή την στιγμή. Δοκίμασε από τον υπολογιστή ;)

Και από τα 2 έχω δοκιμάσει. Δεν πειράζει,ο aelaraole μου το στέλνει στο MSN!:p

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ δεν μπορώ να μπω μέσα να καταβασω το FIFA10

 

σήμερα πήγα παραγγειλα ενα καλώδιο για την τηλεοραση . Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να προβάλλω το Ίντερνετ του iPod στην τηλεόραση , εκτός από παιχνίδια και μερικά αλλά ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ δεν μπορώ να μπω μέσα να καταβασω το FIFA10

 

σήμερα πήγα παραγγειλα ενα καλώδιο για την τηλεοραση . Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να προβάλλω το Ίντερνετ του iPod στην τηλεόραση , εκτός από παιχνίδια και μερικά αλλά ?

Λογικά γίνεται.

Πόσο το παρήγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πρεπει να κανεις jb το ipod σου για να σου δειχνει ολες τις πληροφοριες στην τηλεοραση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...