Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια και μια τελευταια ερώτηση...οταν λέμε "τελευταίους χάρτες" ποιους ακριβώς εννοούμε?

 

Εννοούμε τον Autodrive 1.70

και τον Anavasis 4.1.2

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παίζει μια χαρά η 5.00.50.Δεν έχω προσέξει διαφορές προς το καλύτερο ή χειρότερο από την .40.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πω παιδια εχουν αλλαξει τοσοι δρομοι (κατασκευη νεων) σε Σερρες σε Εθνικους και επαρχιακους δρομους την καινουργια την Εθνικη οδο απο Θεσ/κη για Καβαλα καποιους κομβους που λειτουργουν πλεον και εξοδους που θα πρεπει οπωσδηποτε να τα βαλουν πλεον στην επομενη εκδοση χαρτων γιατι αν δεν τα βαλουν τωρα ουσιαστικα θα ειναι τελειως αχρηστα σε αυτες τις περιοχες.. ασε που το μπερδεμα που θα φας θα σε στειλει αλλου για αλλου πραγματικα
Link to comment
Share on other sites

Καλα απο Θεσσαλονικη Καβαλα ειναι παρα πολλες οι αλλαγες.

Πιστευω πως στην 1.80 εκδοση του AutoDrive θα τις συμπεριλαβουν. Οταν βεβαια τον βγαλουν.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.κατεβασα επιτυχως την εκδοση 5.00.40 με τους τελευταιους ομως χαρτες.πως ομως θα τους δω;που πηγαινω η τι κανω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

το εγκατεστησα αλλα δεν μου φγαζει τισ μπαρεσ του GPS οτι ειναι ενεργοποιημενο.Τι κανω ;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εχεις φτιαξει το αρχειο SW.UNL? Eαν ναι δοκιμασε το παρακατω:

 

Αν δεν το έχει αναγνωρίσει αυτόματα πάμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύστημα, επιλέγουμε Χρήση προσαρτημένου/ενσωματωμένου GPS και πατάμε Ενεργοποίηση και μετά Ολοκλήρωση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχεις φτιαξει το αρχειο SW.UNL? Eαν ναι δοκιμασε το παρακατω:

το διμιουργησα αλλα μου απενεργοποιη τους χαρτες. και οταν δεν βαγζει σημα ενεργοποιει τους χαρτες. ΤΙ ΚΑΝΩ;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι που δεν εχω δοκιμασει ποτε.....???

θα παω τον αλλο μηνα βουλγαρια για την συναυλία της madonna......

 

μπορω να εχω χαρτη της βουλγαριας στο garmin.......μαζι με τον ελληνικο....?

και αν ναι αυτο γινεται με τον ιδιο τροπο που βαζεις τον ελληνικο κτλ κτλ κτλ απο τα γνωστα μαγαζια.....??

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον βρεις τον χαρτη και το id του λογικα δεν θα εχεις προβλημα.Αρκει να θυμασαι οτι το προγραμμα αναγνωριζει ταυτοχρονα μεχρι 3 χαρτες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι που δεν εχω δοκιμασει ποτε.....???

θα παω τον αλλο μηνα βουλγαρια για την συναυλία της madonna......

 

μπορω να εχω χαρτη της βουλγαριας στο garmin.......μαζι με τον ελληνικο....?

και αν ναι αυτο γινεται με τον ιδιο τροπο που βαζεις τον ελληνικο κτλ κτλ κτλ απο τα γνωστα μαγαζια.....??

 

Kαπου στο γνωστο μερος ειχα βρει τετοιο χαρτη ,δουλευει σωστα,αλλα δεν μπορεσα να δημιουργησω διαδρομη Τριπολη-πολη της Βουλγαριας.Δεν ξερω τι ειχα κανει λαθος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δε μπορω να θυμηθω τι ακριβως εκανα παλια...

μπορουμε να κατεβασουμε απο το επισημο site του autodrive τον χαρτη(το .exe αρχειο)να το κανω ετσι install και μετα να δω το id και να τον ξεκλειδωσω???

Η πρεπει να βρω τον χαρτη απο 'αλλου' γιατι δε μπορω να το βρω πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δε μπορω να θυμηθω τι ακριβως εκανα παλια...

μπορουμε να κατεβασουμε απο το επισημο site του autodrive τον χαρτη(το .exe αρχειο)να το κανω ετσι install και μετα να δω το id και να τον ξεκλειδωσω???

Η πρεπει να βρω τον χαρτη απο 'αλλου' γιατι δε μπορω να το βρω πουθενα...

Ε, όχι και πουθενά.

Σε όλα τα torrents υπάρχουν οι autodrive καθώς και πόσα Links απο rapishare που κυκλοφορούν.

Μήπως δεν το έψαξες και πολύ?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλα απο Θεσσαλονικη Καβαλα ειναι παρα πολλες οι αλλαγες.

Πιστευω πως στην 1.80 εκδοση του AutoDrive θα τις συμπεριλαβουν. Οταν βεβαια τον βγαλουν.

 

Οχι απλα πολλες οι αλλαγες αλλα αν δεν μπουνε στην εκδοση την καινουργια η χρηση του Garmin σε σε ολους αυτους τους κομβους που αλλαξανε ειδικα μετα την αμφιπολη αλλα και σε παρα πολλες καθετες οδους απο Σερρες Καβαλα κλτ μπορει να αποβει πολυ Επικινδυνη

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα πολλες οι αλλαγες αλλα αν δεν μπουνε στην εκδοση την καινουργια η χρηση του Garmin σε σε ολους αυτους τους κομβους που αλλαξανε ειδικα μετα την αμφιπολη αλλα και σε παρα πολλες καθετες οδους απο Σερρες Καβαλα κλτ μπορει να αποβει πολυ Επικινδυνη

 

Eκει στην Τουζλα απεξω λες ε?

Εχουν γινει πολλες αλλαγες στο συγκεκριμενο σημειο. Λογικα στην επομενη εκδοση θα τις εχουν περασει.

Link to comment
Share on other sites

εχω το ν97 , τα εκανα όλα με επιτυχία αλλα το προβλημα μου είναι το εξής.. τα κουμπια π.χ ενεργοποιηση για τη χρηση ενσωματομενου gps στις ρυθμισεις δεν μπορο να τα χρησιμοποιησω, ουτε με αφη λειτουργούν αλλα ουτε με καποιο αλλο πληκτρο... εχει κανεις καποια ιδέα γιαυτο το πρόβλημα μου?? ενώ οτι αλλο κουμπι αφης έχει λειτουργει μια χαρα αυτα που είναι έξω απο το πλαισιο το "πίσω" ας πουμε οταν θες να βγεις απο τις ρυθμίσεις δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω... ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Link to comment
Share on other sites

Eκει στην Τουζλα απεξω λες ε?

Εχουν γινει πολλες αλλαγες στο συγκεκριμενο σημειο. Λογικα στην επομενη εκδοση θα τις εχουν περασει.

Και εκει και τις νεες εξοδους απο περαμο για την παλαια εθνικη και την καινουργια τους καινουργιους κομβους των Ελευθερων - την εξοδο για Χρυσουπολη και και και εχει πραμα...αν δεν την βαλουν θα κανουν χοντρη πατατα:happy:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει σιγουρα θα το βαλουν γιατι εκεινος ο δρομος εχει παρα πολλα νεα κομματια, εξοδους κτλ οποτε προφανως και θα χουν γινει και πολλες επισημανσεις απο χρηστες σε εκεινες τις περιοχες.

 

Και μιας και το ανεφερα θα σημειωσω τα σημεια και θα κανω καμια αναφορα στην AutoDrive. Θα πρεπει και μεις να συμβαλουμε ωστε να βελτιωσουν τους χαρτες τους.

 

Α και κατι ασχετο αλλα μιας και εισαι απο Σερρες. Πριν 3 βδομασες με ενα μηνα ημουν με το αμαξι στο κεντρο και πετυχα ενα Diahatsu Terios το οποιο ειχε αυτοκολλητο πισω και ελεγε Προσοχη το οχημα κινηται αργα λογω χαρτογραφισης.

Απο κατω εγραφε την εταιρια αλλα δεν μπορεσα να δω ποια ειναι!

Ειδες εσυ τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει σιγουρα θα το βαλουν γιατι εκεινος ο δρομος εχει παρα πολλα νεα κομματια, εξοδους κτλ οποτε προφανως και θα χουν γινει και πολλες επισημανσεις απο χρηστες σε εκεινες τις περιοχες.

 

Και μιας και το ανεφερα θα σημειωσω τα σημεια και θα κανω καμια αναφορα στην AutoDrive. Θα πρεπει και μεις να συμβαλουμε ωστε να βελτιωσουν τους χαρτες τους.

 

Α και κατι ασχετο αλλα μιας και εισαι απο Σερρες. Πριν 3 βδομασες με ενα μηνα ημουν με το αμαξι στο κεντρο και πετυχα ενα Diahatsu Terios το οποιο ειχε αυτοκολλητο πισω και ελεγε Προσοχη το οχημα κινηται αργα λογω χαρτογραφισης.

Απο κατω εγραφε την εταιρια αλλα δεν μπορεσα να δω ποια ειναι!

Ειδες εσυ τιποτα?

Είχα πετύχει στην Αθήνα πριν αρκετό καιρό ένα τέτοιο και πρέπει να ήταν της teleatlas αν θυμάμαι καλά.

Άραγε να είναι και αυτό της ίδιας εταιρείας?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είχα πετύχει στην Αθήνα πριν αρκετό καιρό ένα τέτοιο και πρέπει να ήταν της teleatlas αν θυμάμαι καλά.

Άραγε να είναι και αυτό της ίδιας εταιρείας?

 

Δεν ξερω ρε γμτ ηταν μακρια και δεν μπορεσα να δω!

Ηθελα να ξερω αν χαρτογραφουν για αναβαθμιση η για καποιον χαρτη αλλης εταιριας!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Μηπως εχει καποιος αποσυμπιεσμενο καποιον χαρτη με λατινικους χαρακτηρες; Γιατι εχω το ενα E66 δεν εχει Ελληνικα και δεν μπορω να δουλεψω.

Εχω κατεβασει τον 1.70 με λατινικους (exe αρχειο) και δεν μπορω να τον εγγαταστησω με τιποτα.

Αν εχει καποιος κατι που θα μπορουσε να με βοηθησει το mail μου ειναι itso68@yahoo.gr η ενα λινκ, PLEASE :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...