Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είχε ένα link απο xxxxxxxxxx για να μπορέσεις να κατεβάσεις του χάρτες και το πρόγραμμα αλλα δεν επιτρέπονται!

 

Κατι καινουριο η τα παλια?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

είχε ένα link απο xxxxxxxxxx για να μπορέσεις να κατεβάσεις του χάρτες και το πρόγραμμα αλλα δεν επιτρέπονται!

 

...όπως όλα τα καλά στη ζωή! :down:

 

:lost:

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπάθησα να περάσω το garmin, ίσως έχω κάνει λάθος. Μολίς πάω να τρέξω το πρόγραμμα μου γράφει.

GMobile X KERN-EXEC 3

Μήπως πρέπει να το ξαναφτιάξω.

iPhone 3GS, Xperia Arc, Nokia C5, iPad Wi-Fi + 3G

 

... and counting.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπάθησα να περάσω το garmin, ίσως έχω κάνει λάθος. Μολίς πάω να τρέξω το πρόγραμμα μου γράφει.

GMobile X KERN-EXEC 3

Μήπως πρέπει να το ξαναφτιάξω.

 

εφοσων εχεις ολα τα απαραιτητα αρχεια ,κανε

ακριβως οτι λεει η διαδικασια .Κατι δεν εχεις κανει σωστα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

...όπως όλα τα καλά στη ζωή! :down:

 

:lost:

 

φιλε μου ειναι καθαρα θεμα λειτουργιας του myphone.ολοι μας ξερουμε οτι απαγορευονται τα direct links(και οχι μονο) σε δημοσια φορουμ απο εφαρμογες,προγραμματα και παιχνιδια που δεν ειναι δωρεαν (η αλλιως,που ειναι σπ@σμεν@);)

 

εχουν κλεισει φορουμ στο παρελθον για αυτο το λογο (aivanet πχ)

και σιγουρα κανεις μας δεν θα ηθελε να συμβει κατι τετοιο και στο myphone :)

 

ολοι μας μπορουμε να βρουμε τον δρομο :rolleyes: και τα υπολοιπα διαδικαστικα μπορουν να ειπωθουν μεσω πμ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οπως επισης οταν το βαζωω καποιο προορισμο απο που βλεπω τα χιλιομετρα μεχρι τον προορισμο μου?παντως το προβλημα μη εμφανισης ονοματων παρακειμενων δρομων κατα την πλοηγηση παραμενει.πεστε μου σε εσας τους βγαζει?
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλος. κ σε εμενα δειχνει τους καθετους προς το δρομο που διανυω. Το παρατηρησα στη δραμα αυτο 1η φορα. Δεν ξερω αν αλλαξα κατι και εγινε η ηταν εξ αρχης. Θεσ/νικη οσο να'ναι ηξερα τους δρομους και η δεν το ειχα παρατηρησει η δεν ηταν ετσι ... Συνολο χιλιομετρων παιζει απο ενα μενου νομιζω.. διαλεγεις αν θες να σου λεει ωρα αφιξης η αντιστροφη μετρηση χιλιομετρων... (Η μηπως ηταν στο sygic αυτο?)
Link to comment
Share on other sites

επειδη οπως θα εχετε προσεξει τα links απο το πρωτο post διαγραφηκαν σας παρακαλω μη μου στελνετε Pm για αυτο το θεμα.δεν ειμαι εγω υπευθυνος .ανεβαζω τις οδηγιες σε αρχειο word.αν και αυτο διαγραφτει παρακαλω αλλη μια φορα μη μου στελνετε pm για να σας δωσω τα links
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλος. κ σε εμενα δειχνει τους καθετους προς το δρομο που διανυω. Το παρατηρησα στη δραμα αυτο 1η φορα. Δεν ξερω αν αλλαξα κατι και εγινε η ηταν εξ αρχης. Θεσ/νικη οσο να'ναι ηξερα τους δρομους και η δεν το ειχα παρατηρησει η δεν ηταν ετσι ... Συνολο χιλιομετρων παιζει απο ενα μενου νομιζω.. διαλεγεις αν θες να σου λεει ωρα αφιξης η αντιστροφη μετρηση χιλιομετρων... (Η μηπως ηταν στο sygic αυτο?)

 

Στο garmin δεν εχω βρει καπου να σου βγαζει τα συνολικα χλμ της διαδρομής.

Σίγουρα όχι στην αρχική οθόνη.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο garmin δεν εχω βρει καπου να σου βγαζει τα συνολικα χλμ της διαδρομής.

Σίγουρα όχι στην αρχική οθόνη.

Αφου φταξεις τη διαδρομη σου η γενικα εχεις μια διαδρομη ενεργη, πηγαινεις-Εργαλεια-Λεπτ.πορειας

το τελευταιο σημειο στο σκρολ ειναι και τα συνολικα σου χλμ.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

επαναλαμβανω την ερωτηση και καποιος ας απαντησει.σας βγαζει εσας τα ονοματα των παρακειμενων δρομων κατα την πλοηγηση ή μονο σαν σχημα στο χαρτη οπως εμενα και υπερτονιζει μονο τον δρομο του αρχικου σχεδιασμου?
Link to comment
Share on other sites

εμένα κατα την πλοήγηση μου εμφανίζει όποιον κάθετο δρόμο περνάω! Τον δρόμο στον οποίο κινούμε μάλιστα των εμφανίζει πολύ λίγο!
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω ετσι να ναι καπως καλυτερα ;)

 

αν οχι καποιος mod να το διορθωσει γρηγορα;)

 

edit look in xxxxxxxxxxxx:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ηι παιδια!Εχω το νοκια ν95 απο τοτε που βγηκε και γενικα δεν εχω ασχοληθει πολυ με προγραμματα κυριως για gps.Τις ελαχιστες φορές που χρησιμοποιησα το gps ήταν με το προγραμμα χαρτες που ειχε και το κινητο και γενικα δεν εντυπωσιαστηκα,και δεν ειχε και δωρεαν πλοηγηση.

Αυτο το Προγραμμα garmin ειναι καλυτερο?εχει φωνητικη καθοδηγηση?

Παιδια επειδη ειμαι ασχετος,και το θεμα εχει 116 σελιδες,και εχε μπερδευτει τελειως,μπορει καποιος να με βοηθήσει τι να κάνω αναλυτικα?

Link to comment
Share on other sites

Ηι παιδια!Εχω το νοκια ν95 απο τοτε που βγηκε και γενικα δεν εχω ασχοληθει πολυ με προγραμματα κυριως για gps.Τις ελαχιστες φορές που χρησιμοποιησα το gps ήταν με το προγραμμα χαρτες που ειχε και το κινητο και γενικα δεν εντυπωσιαστηκα,και δεν ειχε και δωρεαν πλοηγηση.

Αυτο το Προγραμμα garmin ειναι καλυτερο?εχει φωνητικη καθοδηγηση?

Παιδια επειδη ειμαι ασχετος,και το θεμα εχει 116 σελιδες,και εχε μπερδευτει τελειως,μπορει καποιος να με βοηθήσει τι να κάνω αναλυτικα?

 

edit look in xxxxxxxxxxxx:)

 

διαβασε καλα και θα τα βρεις ολα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω, το πρόγραμμα έχει δωρεάν φωνητική πλοήγηση? οι χαρακτήρες στα ελληνικά? από πόλεις? που θα το βρούμε τώρα που χάθηκαν τα ποστ?:cry:

 

να προσθέσω ότι έχω το 6120 classic με την κεραία της Nokia LD-3W

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι όπως τα λές. Δωρεάν φωνητική πολήγηση. Χαρακτήρες στα ελληνικά αρκεί να χρησιμοποιήσεις τον χάρτη autodrive και απο πόλεις και λεπτομέρεια χαρτών αυτή την στιγμή είναι ο καλύτερος.

Τώρα μπορείς να τον βρείς στα "γνωστά μαγαζάκια" που λέμε.;)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

paidia giati to garmin otan pao na to anikso mou bgazi den einai d kai mou bgazi ena nai kai ena oxi.patao to nai kai mou leei kataxoriste ton kodiko kseklidomatos (25 characters)

afto mou to ekane otan alaksa tin memory cart.na to ksanaperaso apo tin arxi?eyxaristo poly

xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

Όταν αλλάζεις κάρτα μνήμης αλλάζουν όλα τα αρχεία με κατάληξη UNL. Άνοιξε και κλείσε το κινητό σου, τρέξε το garmin, και πέρνα τους κωδικούς ξεκλειδώματος απο την αρχή. Για περισσότερες λεπτομέριες συμβουλέψου το πρώτο ποστ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγκατέστησα και τέσταρα το GarminXT for Symbian S60 στο δικό μου και μπορώ να πώ ότι είναι μπροστά!!! απίστευτο

 

Να σημειώσω ότι έτρεχε πολύ καλά με εξωτερική κεραία LD-3W

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα post doc files βρήκαμε εξωτερική κεραία gps δεν βρήκαμε!!!

τι να πάρω για w960? είδα στο expansys ένα ωραίο που είναι μπρελοκ!!!

είδα και το άλλο της μαμάς SE που είναι και handsfree! τι να πάρω θέλω καλή λήψη στο αυτοκίνητο και να είναι όσο το δυνατόν μικρότερο. αυτό το μπρελοκ πολύ με άρεσε αλλά θα κάνει δουλειά? (δεν έχω ιδέα από κεραίες gps):blink:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Ηι παιδια!Εχω το νοκια ν95 απο τοτε που βγηκε και γενικα δεν εχω ασχοληθει πολυ με προγραμματα κυριως για gps.Τις ελαχιστες φορές που χρησιμοποιησα το gps ήταν με το προγραμμα χαρτες που ειχε και το κινητο και γενικα δεν εντυπωσιαστηκα,και δεν ειχε και δωρεαν πλοηγηση.

Αυτο το Προγραμμα garmin ειναι καλυτερο?εχει φωνητικη καθοδηγηση?

Παιδια επειδη ειμαι ασχετος,και το θεμα εχει 116 σελιδες,και εχε μπερδευτει τελειως,μπορει καποιος να με βοηθήσει τι να κάνω αναλυτικα?

 

Αυτό το έχω μπερδευτεί το ακούω πολύ τώρα τελευταία..

Τελικά διαβάζει κάποιος τις σελίδες αυτές πριν αρχίσει να ρωτάει?

Κάτι πιο συγκεκριμένο το καταλαβαίνω να ρωτήσει κάποιος, αλλά του στυλ τι είναι το πρόγραμμα αυτό και αν έχει φωνητική πλοήγηση, ε κάνει μπαμ ότι δεν τις κοίταξε καν..:worry:

 

Φανταστείτε πόσες λιγότερες σελίδες θα είχε το κάθε topic, χωρίς τις ίδιες ερωτήσεις ξανά και ξανά..Πολύ πιο λίγες και θα διαβαζόταν και πιο εύκολα.:)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εγκατέστησα και τέσταρα το GarminXT for Symbian S60 στο δικό μου και μπορώ να πώ ότι είναι μπροστά!!! απίστευτο

 

Να σημειώσω ότι έτρεχε πολύ καλά με εξωτερική κεραία LD-3W

Τα κατάφερες τελικά! Συγνώμη αλλα άργησα να δώ το pm. Καλές πλοηγήσεις. ;):)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...