Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρακαλώ προτείνετε μου εναν καλό flv player (εκτος απο το videohub, που το εχω και σε ολα τα βίντεο κολλάει

επίσης μήπως ξερει καποιος, (αν γίνετε) πώς βαζεις μια εικονα σε ενα album τραγουδιού αλλα να μην σου την εμφανίζει στην εκθεση?

παρακαλώ απαντήστε!!!! :)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Έχεις ρωτήσει 3 φορές μέσα σε 3 ημέρες.

Θα σε παρακαλούσα να μην επαναλαμβάνεσαι σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Αν κάποιος γνωρίζει θα απαντήσει.

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ,

 

Λοιπον κατεβασα τον opera mobile 10 σε nokia e72, τον εκανα εγκατασταση κ μου τον βγαζει στις εφαρμογες!

 

Τωρα για να μπω με τον opera, internet μπαινει μονο μεσω WAP ''cosmote GPRS'' ( κ μαλλον χρεωνομαι) κ ΟΧΙ μεσω

''COSMOTE WIRELESS INTERNET'' όπου κ εχω πακετο απο COSMOTE για να μπαινω στο internet.

 

Πως μπορω να δω με ποιον browser μπαινει στο internet το κινητο?

 

Ενω σε κατασταση αναμονης οταν παταω το ''0'' μπαινει απο τον κανονικο μαλλον browser μεσω ''COSMOTE WIRELESS INTERNET'' στο ιντερνετ.

 

Τι δεν κανω σωστα? Ευχαριστω.....

Edited by akaliptos_13
Link to comment
Share on other sites

Ηχογραφιση συνομοιλιας χωρις Beep με το Dictaphone!!! Τουλαχιστον στο Ε52, δεν υπαρχει. Εγω ακουω ενα απαλο beep καπου καπου, αλλα το αλλο μερος δεν ακουει τιποτα. Εχω δοκιμασει αρκετα, αλλα ο ηχος υπαρχει. Αν υπαρχει παρ ολα αυτα κατι αλλο να δοκιμασω χωρις το ενοχλητικο beep, πειτε μου μηπως το δοκιμασω.

http://www.alonsoftware.com/products/dictaphone_s60_3rd.htm

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

για θυμηστε μου πιο προγραμμα ειναι αυτο που μπλοκαρει τις ανεπιθυμητες κλησεις;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

για θυμηστε μου πιο προγραμμα ειναι αυτο που μπλοκαρει τις ανεπιθυμητες κλησεις;
ενα ειναι το mcleaner .
Link to comment
Share on other sites

ενα ειναι το mcleaner .

 

Tο καλυτερο απο αυτη την κατηγορια ποιο ειναι;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Επίσης υπάρχουν και τα Smartphoneware Best Blacklist, Epocware Handy Blacklist.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ενα ειναι το mcleaner .

 

Tο καλυτερο απο αυτη την κατηγορια ποιο ειναι;

 

 

το καλύτερο είναι..!:)

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου γνώμη είναι ότι καλύτερο blacklist πρόγραμμα (και τα έχω δοκιμάσει όλα στις τελευταίες εκδόσεις τους) είναι το IVCM έκδοση 2.60.3570. Εκτός των άλλων έχει και ηχογράφηση και δεν επηρεάζεται από άλλα προγράμματα (πράγμα που υφίσταται στο mcleaner) που τρέχουν ταυτόχρονα.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχω αναφερθεί και στο παρελθόν στο παρακάτω πρόβλημα αλλά καθότι δεν πήρα απάντηση επανέρχομαι.

 

Έχω ενεργοποιήσει ένα πακέτο inetnet μέσω wap κι ενώ έχω πρόσβαση στο internet σε πληθώρα εφαρμογών (καιρός, ισοτιμίες, web, χάρτες). Εκεί που μου τα χαλάει (και δεν μπορώ να βρω το λόγο) είναι στην αποστολή/λήψη mail. Ενώ δείχνει ότι συνδέεται, δεν μπορεί να "κατεβάσει" τα νέα mail ή να στείλει κάποιο καινούργιο. Μόλις ανοίξω το router μου και βρει το ασύρματο δίκτυο φεύγουν όλα!!!

 

Έχει υπόψη του κανείς κάποια λύση;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχω αναφερθεί και στο παρελθόν στο παρακάτω πρόβλημα αλλά καθότι δεν πήρα απάντηση επανέρχομαι.

 

Έχω ενεργοποιήσει ένα πακέτο inetnet μέσω wap κι ενώ έχω πρόσβαση στο internet σε πληθώρα εφαρμογών (καιρός, ισοτιμίες, web, χάρτες). Εκεί που μου τα χαλάει (και δεν μπορώ να βρω το λόγο) είναι στην αποστολή/λήψη mail. Ενώ δείχνει ότι συνδέεται, δεν μπορεί να "κατεβάσει" τα νέα mail ή να στείλει κάποιο καινούργιο. Μόλις ανοίξω το router μου και βρει το ασύρματο δίκτυο φεύγουν όλα!!!

 

Έχει υπόψη του κανείς κάποια λύση;

 

Ευχαριστώ

 

ποιο κινητο εχεις??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nokia E52. Λες να παίζει ρόλο;

 

μπα! δεν νομιζω να παιζει ρολο. καλο ομως ειναι να ξερουμε ;)

και οταν λες <<...μόλις ανοίξω το router μου και βρει το ασύρματο δίκτυο φεύγουν όλα...>> -----> τι εννοεις? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@tomtom44 Στο κινητό σου έχεις προφίλ για internet? Όπως π.χ. είναι το Wind Internet. Αν έχεις τέτοιο προφίλ για internet τότε δοκίμασε να συνδεθείς με αυτό και να δεις αν στέλνονται ή λαμβάνονται τα email.

@AndreWserr Εννοεί ότι μόλις συνδεθεί στο wifi στέλνονται και έρχονται κανονικά τα mail.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

@tomtom44 Στο κινητό σου έχεις προφίλ για internet? Όπως π.χ. είναι το Wind Internet. Αν έχεις τέτοιο προφίλ για internet τότε δοκίμασε να συνδεθείς με αυτό και να δεις αν στέλνονται ή λαμβάνονται τα email.

@AndreWserr Εννοεί ότι μόλις συνδεθεί στο wifi στέλνονται και έρχονται κανονικά τα mail.

 

Έχω cosmote wap gprs. Δεν σε καταλαβαίνω όταν λες προφιλ για ιντερνετ. Στο μενού "προορισμοί" περιλαμβάνεται η παραπάνω wap σύνδεση. Έχω δοκιμάσει επίσης να γίνεται ερώτηση κάθε φορά μέσω ποιας διόδου να συνδέεται ο διακομιστής του gmail και αφού επιλέξω cosmote wap gprs πάλι δεν έρχεται ούτε φεύγει τίποτε!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... μια ερωτηση θα ηθελα να κανω... Πιο προγραμμα απ'ολα των GPS μπορουμε να προβαλουμε τους χαρτες του ΚΑΙ στο υπολογιστη.. ωστε να μπορεσω να βγαζω διαδρομες στον υπολογιστη.. και να περνανε στο κινητο ομως....

Ευχαριστω :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Το handy shell 2.01 κομπλε,με ελληνικα,αυτο με τον....κυβο που γυρναει:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

 

Ηθελα να ρωτησω αν παιζει καποια εφαρμογη με την οποια θα μπορω να ακουω καποιους σταθμους απτο internet!

 

Κ επειδη εχω πακετο cosmote internet τι θα γινεται με την χρεωση?

 

Ευχαριστω......

Edited by akaliptos_13
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

 

Ηθελα να ρωτησω αν παιζει καποια εφαρμογη με την οποια θα μπορω να ακουω καποιους σταθμους απτο internet!

 

Κ επειδη εχω πακετο cosmote internet τι θα γινεται με την χρεωση?

 

Ευχαριστω......

 

Yπάρχει ο coreplayer ο οποίος δέχεται λινκ για streaming οπότε βρήσκεις αυτό που θες (τα περισσότρεα υπάρχουν στο e-radio.gr) και το ακούς.

 

Απο χρεώσεις δεν γνωρίζω τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

απο που κατεβαζω coreplayer ΓΙΑ NOKIA E72 S60 3rd edition? υπαρχει μηπως λινκ?

 

Μπορω καπου να βρω περισσοτερες οδηγιες για coreplayer?

 

Ευχαριστω

Edited by akaliptos_13
Link to comment
Share on other sites

απο που κατεβαζω coreplayer ΓΙΑ NOKIA E72 S60 3rd edition? υπαρχει μηπως λινκ?

 

Μπορω καπου να βρω περισσοτερες οδηγιες για coreplayer?

 

Ευχαριστω

Καλημέρα.

Για πιο πολλές πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις στο επίσημο site του core player http://coreplayer.com/. Το core player είναι εφαρμογή επί πληρωμή. Για οποιοδήποτε άλλο τρόπο ψάχνεις στο Google, διότι στα forum του myphone απαγορεύεται η δημοσίευση συνδέσμων που οδηγούν σε sites με παράνομο λογισμικό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

stendor,

to site το γνωριζω αλλα ελεγα μπας και.......λεμε τωρα.....αν υπηρχε κατι τις!

 

Αλλες οδηγιες χρησης της εφαρμογης?

 

μηπως ξερεις σχετικα με τις χρεωσεις και τον coreplayer?

 

Mηπως το παρακατω αρχειακι κανει για το συγκεκριμενο κινητο ή ειναι παλια έκδοση?

Edited by akaliptos_13
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας ψαχνω για μια εφαρμογη που να μπλοκαρει πραγματικα τα sms και τι εννοω οσες εφαρ. εχω δοκιμασει απλα κανουν ενα ιδος σιγασης των sms δηλαδη ενω το λαμβανω το μηνυμα απλα δεν το ακουω, εγω θελω αυτος που στελνει το μυνημα να αντιληφθει οτι δεν το ελαβα δηλαδη να μην λαβει αναφορα παραδοσης υπαρχει κατι τετοιο?
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Μην ψάχνεις άδικα,τέτοια εφαρμογή δεν μπορεί να υπάρξει γιατί οι αναφορές παράδοσης στέλνονται από τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και όχι από την εκάστοτε συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...