Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για να τραβάμε πανοραμικες φωτογραφίες...??

έχει ασχοληθεί κανείς...?? ευχαριστώ προκαταβολικά...!!!:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To μοναδικο που ξερω ειναι το Panoman και εγω αυτο εχω..

Το εχεις δοκιμασει? Εμενα με ικανοποιει.

Link to comment
Share on other sites

To μοναδικο που ξερω ειναι το Panoman και εγω αυτο εχω..

Το εχεις δοκιμασει? Εμενα με ικανοποιει.

 

τίποτα δεν έχω δοκιμάσει προς το παρόν... δεν μου είχε δημιουργηθεί η ανάγκη για πανοραμικές φωτογραφίες μέχρι χθες... :O

ευχαριστώ πολύ παντως...!!! θα το δοκιμάσω...!!!:thanks:

αν εχει κανείς κάποιο άλλο πρόγραμμα υπ'οψη του καλοδεχούμενη η πρότασή του...!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Eισαι σιγουρος οτι αναβει το ασπρο led?

Γιατι οσο κιαν προσπαθησα ειτε το κοκκινο led μου αναβε ειτε η οθονη ασπρη αλλα το ασπρο led δεν αναβε.

 

http://www.imageshack.gr/files/y3xts8dbbuly780b567e_thumb.jpghttp://www.imageshack.gr/files/ch96l1d7xvs5500o1gd6_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Που το βρισκω γιατι αυτα που κατεβασα απο τα μαγαζακια δεν ειχαν τις επιλογες αυτες που δειχνεις:(

Link to comment
Share on other sites

Που το βρισκω γιατι αυτα που κατεβασα απο τα μαγαζακια δεν ειχαν τις επιλογες αυτες που δειχνεις:(

 

 

 

Έχω δοκιμάσει και την 1.30 και την 1.36. Η 1.36 το μόνο επιπλέον χαρακτηριστικό που έχει είναι το autorun.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει και την 1.30 και την 1.36. Η 1.36 το μόνο επιπλέον χαρακτηριστικό που έχει είναι το autorun.

 

Δυστυχως στο 6710 που εχω αναβει μονο το κοκκινο λεντακι:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά κατέβασα το LightCtrl 1.30 από το γνωστό μαγαζάκι αλλά μου ανάβει το κόκκινο λεντ στο Ν85 μου. Κι έχει και τις επιλογές που δείχνει ο φίλος πιο πάνω. Κρίμα.......:(
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Kαι μενα μια απο τα ιδια μονο το κοκκινο.

dis το δικο σου κινητο εχει κοκκινο led? H μονο ασπρο?

Link to comment
Share on other sites

Kαι μενα μια απο τα ιδια μονο το κοκκινο.

dis το δικο σου κινητο εχει κοκκινο led? H μονο ασπρο?

 

έχει και ενα κόκκινο το Ν85. Το εχω δει να λειτουργει μόνο όταν βάζω χρονοδιακόπτη για τη λήψη φωτογραφίας.

Hello !
Link to comment
Share on other sites

To κοκκινο αυτο led λειτουργει οταν βγαζεις φωτογραφια, στον χρονοδιακοπτη της φωτογραφιας και κατα την διαρκεια της καταγραφης βιντεο (σε Ν95 8GB).

Τωρα ισως αν το Ε66 δεν εχει τοτε να αναβει αναγκαστηκα το κοκκινο.

Link to comment
Share on other sites

Και στο Ν81 μου που έχω τη εφαρμογή LightCtrl ανάβει το led κανονικά. Κόκκινο λαμπάκι δεν υπάρχει στο Ν81.
Link to comment
Share on other sites

γεια

εχω ενα ν85 και θελω να μαθω αν εχει βρει κανεις κανενα προγραμ να μπορω να βγαζω πανοραμικες φωτο.οπως επισης και κανενα προγραμμα για να χρησιμοποιω τα led σαν φακο

Link to comment
Share on other sites

γεια

εχω ενα ν85 και θελω να μαθω αν εχει βρει κανεις κανενα προγραμ να μπορω να βγαζω πανοραμικες φωτο.οπως επισης και κανενα προγραμμα για να χρησιμοποιω τα led σαν φακο

 

Διαβασε αυτη και την προηγουμενη σελιδα και θα βρεις τια απαντησεις που ζητας.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ενας τροπος ειναι αυτος που ειπε ο haigoeo

"Δοκιμασε να μπεις στο http://www.e-radio.gr με τον Skyfire (free browser)."

 

ο αλλος τροπος ειναι να κατεβασεις το core player, που ειναι myltimedia player ( κατα τη γνωμη ο μονος Player που παιζει τα παντα) και απλα να του δωσεις εσυ το link!

 

Ριξτε μια ματια και στο θεμα: Radio stream μεσω Coreplayer :)

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά ο skyfire λέει ότι δεν δουλεύει σε Samsung και στον coreplayer πρέπει να δίνω το λινκ του κάθε σταθμού. Δεν υπάρχει κάτι που να δουλεύει χωρίς να πρέπει να δώσω κάθε φορά το λινκ του κάθε σταθμού;

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε μηπως δουλευει με καποιον αλλο browser οπως πχ τον Ozone (O3).

 

Δεν το εχω δοκιμασει αλλα κανε μια προσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή BRIGHTLIGHT για S60 v9.3. Στο N78 μου λειτουργεί άψογα με το "φλας" της κάμερας... και είναι πολύ δυνατό!!!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή BRIGHTLIGHT για S60 v9.3. Στο N78 μου λειτουργεί άψογα με το "φλας" της κάμερας... και είναι πολύ δυνατό!!!

 

Tωρα δοκιμασα αυτη την εφαρμογη αλλα καταλαβα οτι ειναι για κινητα FP2 γιαυτο και δεν λειτουργει στις δικες μας συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή BRIGHTLIGHT για S60 v9.3. Στο N78 μου λειτουργεί άψογα με το "φλας" της κάμερας... και είναι πολύ δυνατό!!!

 

Δουλεύει άψογα στο Ν85 μου. :D Δεν είναι χακαρισμενο. Ανάβει κανονικά και πολύ δυνατά το flash (λευκό). Απλά επειδή έχει σχεδιαστεί για 5800 για να σβήσεις το flash πατάς το κόκκινο κουμπί που είναι για τερματισμό της κλήσης....

Επιτέλους έχω και φακό..................................:rolleyes:

Hello !
Link to comment
Share on other sites

H συγκεκριμενη εφαρμογη κυκλοφορει καιρο στο μαγαζακι.

Οι συσκευες FTP2 καθως και οι 5th edition εχουν αυτη την δυνατοτητα.

Αν δεν κανω λαθος στις FTP1 υπαρχει θεμα hardware. Βρηκα μια python εφαρμογη αλλα αυτη αναβει το φλας σαν να βγαζεις φωτογραφια καθε 2-3 δευτερολεπτα.

Δυστυχως δεν υπαρχει κατι για μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι σχεδιασμένη για το 5800, πάντως στο Ν78 απλά πατώ το κλασσικό πάνω δεξί κουμπί επιλογής... και μάλιστα το αστείο είναι ότι αν προσέξεις την οθόνη το εμφανίζει και καλά σαν διακόπτη!!! χα χα χα

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...