Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες μου έσπασε η οθόνη :( . Μετά από πάνω μισή δεκαετία χρήσης και διψηφιο αριθμό πτώσεων :lol: , το ειχα στην τσέπη μου με την οθόνη προς την εξωτερική μεριά του τζιν, βρήκα στη γωνία του τραπεζιού κι εσπασε :( . Αξιόπιστο ανταλλακτικό έχουμε? από amazon/ebay ?

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χθες μου έσπασε η οθόνη :( . Μετά από πάνω μισή δεκαετία χρήσης και διψηφιο αριθμό πτώσεων :lol: , το ειχα στην τσέπη μου με την οθόνη προς την εξωτερική μεριά του τζιν, βρήκα στη γωνία του τραπεζιού κι εσπασε :( . Αξιόπιστο ανταλλακτικό έχουμε? από amazon/ebay ?
Σου δίνω γω από ελλάδα αν θες για πιο γρήγορα σίγουρα και φθηνά. εμένα μου χει χαλάσει για δεύτερη φορά η καλωδιοταινία στο slide και δεν έχω μπει στον κόπο να την ξαναλλάξω, η οθόνη δουλεύει μια χαρά, μιας κ καθεται σε αχρηστία, ας πιάσει τόπο, στείλε μου μήνυμα αν θες
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καμιά πλακέτα για Ν95 που θα βρούμε και σε τι τιμή; Ξέρει κανείς; Αν υπάρχει ακομα βέβαια!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Ν95 8GB, του οποίου έχει χαλάσει η οθόνη. Αν το θέλει κάποιος για να χρησιμοποιήσει τα υπόλοιπα ανταλλακτικά του ας επικοινωνήσει μαζί μου στο harrisxx@gmail.com. Το βλέπω να κάθεται και δεν μου πάει η καρδιά να το πετάξω έτσι... :rolleyes:

 

Υπόψιν ότι δεν το στέλνω επαρχία , μην τρέχω και ταχυδρομεία τώρα, εκτός και αν κάποιος κανονίσει να το παραλάβει κούριερ από τον χώρο μου, με δικά του έξοδα φυσικά...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Ν95 8GB, του οποίου έχει χαλάσει η οθόνη. Αν το θέλει κάποιος για να χρησιμοποιήσει τα υπόλοιπα ανταλλακτικά του ας επικοινωνήσει μαζί μου στο harrisxx@gmail.com. Το βλέπω να κάθεται και δεν μου πάει η καρδιά να το πετάξω έτσι... :rolleyes:

 

Υπόψιν ότι δεν το στέλνω επαρχία , μην τρέχω και ταχυδρομεία τώρα, εκτός και αν κάποιος κανονίσει να το παραλάβει κούριερ από τον χώρο μου, με δικά του έξοδα φυσικά...

 

Άραγε ταιριάζει η πλακέτα του μαύρου Ν95 με το ασημί Ν95 που εχω εγώ;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα. Όμως αν είσαι δυσπιστο αγόρι μπορείς να κανεις μια έρευνα στο...google.

Τι πιο απλό.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει σε πιστευω! Ίσως επειδή έχει και μεγαλύτερη οθόνη το μαύρο, γι αυτό!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και άλλη κάμερα, άλλη RAM, το απλό Ν95 έχει ενεργό πορτάκι κάμερας κλπ

Αρκετές hardware διαφορες.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και άλλη κάμερα, άλλη RAM, το απλό Ν95 έχει ενεργό πορτάκι κάμερας κλπ

Αρκετές hardware διαφορες.

 

Α ναι καλά λες! Επίσης δεν έχει και υποδοχή για κάρτα μνήμης μου φαίνεται! Σοβαρά; Έχει μεγαλύτερη ram απ' το ασημί; Δεν το ήξερα αυτό! Πάντως όταν το πήρα είχε αρκετά κολλήματα, ακομα και στις 6 πρώτες αναβαθμίσεις! Μετά έστρωσε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

μαγκες μοναχα να μπορουσα να πατησω like στα σχολεια σας κι οσα λετε εχω πολλα τετοια τηλεφωνα που καποια παιζουν καποια οχι το ν95 παιζει μια χαρα το μοναδικο εχει κολησει το πορτακι με ταινια λογο οτι εχουν σπασει τα δοντακια και το χω κολημενο με ταινια!!!
FSMS
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Ν95 8GB, του οποίου έχει χαλάσει η οθόνη. Αν το θέλει κάποιος για να χρησιμοποιήσει τα υπόλοιπα ανταλλακτικά του ας επικοινωνήσει μαζί μου στο harrisxx@gmail.com. Το βλέπω να κάθεται και δεν μου πάει η καρδιά να το πετάξω έτσι... :rolleyes:

 

Υπόψιν ότι δεν το στέλνω επαρχία , μην τρέχω και ταχυδρομεία τώρα, εκτός και αν κάποιος κανονίσει να το παραλάβει κούριερ από τον χώρο μου, με δικά του έξοδα φυσικά...

 

Το αγαπημένο μου Ν95 8GB χαρίστηκε σε μέλος του φόρουμ. Χαίρομαι που χρησίμευσε σε κάποιον και δεν πήγε άδικα στα σκουπίδια... :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου Ν95 8GB χαρίστηκε σε μέλος του φόρουμ. Χαίρομαι που χρησίμευσε σε κάποιον και δεν πήγε άδικα στα σκουπίδια... :)

 

Να σε ευχαριστήσω και από εδώ Χαρή! Ήδη το έχω για δεύτερο τηλέφωνο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σε ευχαριστήσω και από εδώ Χαρή! Ήδη το έχω για δεύτερο τηλέφωνο!!!!

 

Να ' σαι καλά φίλε.

 

ΥΓ. Το πουλάς ? :lol:

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Οχι φυσικά!

Θα μπει στην συλλογή μου, αφού θα το χορτάσω πρώτα, παρέα με το αδερφάκι του το απλό Ν95, άλλα της σειράς Ν και πολλά πολλά ακόμα....

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/401/cdc3.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/841/do6z.jpg

Edited by derizio
Link to comment
Share on other sites

μαγκες μοναχα να μπορουσα να πατησω like στα σχολεια σας κι οσα λετε εχω πολλα τετοια τηλεφωνα που καποια παιζουν καποια οχι το ν95 παιζει μια χαρα το μοναδικο εχει κολησει το πορτακι με ταινια λογο οτι εχουν σπασει τα δοντακια και το χω κολημενο με ταινια!!!

 

Εγώ μόνο πλακέτα απο ασημί Ν95 θέλω! Τίποτα άλλο!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Πόσα δίνεις για την πλακέτα; Επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι να αγοράσω πλακέτα, να ξέρω τι τιμές να κοιτάω.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ΦΟβερό κινητό, τοτε που η Νοκια εβγαζε κινητάρες. Το χάρηκα για πολύ λίγο γιατι μου το κλέψανε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...