Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον SHADOW

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ Τ610 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ VODAFONE LIVE ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ SE SOFTWARE. ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ, ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ VODAFONE CUSTOMISED, ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΤΥΧΗΣ. ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΗ ΤΟΥ VODAFONE LIVE ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ SOFTKEY. ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΕΛΑ ΟΠΟΥ ΤΟ VODAFONE THEME KAI OI ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΗΣ VODAFONE ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ...

 

Σοβαρά μιλάς ?!?!? :eek: :eek: :eek:

Τότε απλώς θα πρέπει να παλέψεις λίγο με το 13" κολπάκι, ή με την νέα "έκδοση" που υπάρχει στο νέο thread......

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρε παιδιά ξερει κανείς πως μπορώ να κάνω το T610 μου που πήρα από την Vodafone κανονικό Τ610? Δηλαδή να σβήσω τις εικόνες,τους ήχους και να βάλω το κανονικό μενού? :wacko:

 

PLS απαντήστε!! :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον The Ace

 

Σοβαρά μιλάς ?!?!? :eek: :eek: :eek:

Τότε απλώς θα πρέπει να παλέψεις λίγο με το 13" κολπάκι, ή με την νέα "έκδοση" που υπάρχει στο νέο thread......

 

 

EKANA TO ΝΕΟ KOΛΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ, ΕΣΒΗΣΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΗΣ VODAFONE

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SHADOW

 

EKANA TO ΝΕΟ KOΛΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ, ΕΣΒΗΣΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΗΣ VODAFONE

 

 

Ποιό ρε Φίλε πες το και σε μας... ποιό είναι το νέο κολπο???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον danil0

 

Ποιό ρε Φίλε πες το και σε μας... ποιό είναι το νέο κολπο???

 

 

Το νεο κολπο εχει ως εξης:

 

 

1)Κανετε Master Reset

 

2)Δεν κλεινετε το τηλεφωνο ,ουτε αφαιρείτε την μπαταρια. Περιμενετε να κανει restart μονο του

 

3)Εισαγετε τον κωδικο τηλεφωνου(ο οποιος τωρα πια ειναι 0000) και τον κωδικο της καρτας σας

 

Τωρα αρχιζει ο γρηγορος γυρος!

4)Το κινητο θα φορτώσει το αρχικο Theme

 

5)Αν πατε αμεσως στις εικονες(χανοντας ομως ετσι πολυτιμο χρονο) θα δειτε οτι το τηλεφωνο προσπαθει να τις διαβασει.

Εσεις ομως πρεπει να τρεξετε στον τηλ καταλογο,να δημιουργήσετε μια νεα (συντομη)επαφη,και να την αποθηκευσετε. Στην συνεχεια προσπαθησετε να της προσθεσετε μια εικονα.

 

6)Αν ειστε αρκετα γρηγοροι θα εχουν εμφανιστει το πολυ 1-2 εικονες.

Επιλεξτε μια που δεν εχει φανει ακομα.

Θα ειναι ομως αδυνατον να διαβαστει και θα ερωτηθείτε αν θελετε να διαγραφει..

 

7)Απαντηστε με το χερι στην καρδια...και συνεχίστε ΓΡΗΓΟΡΑ με την επομενη,πριν προλαβουν να εμφανιστουν αλλες!!

 

Οσο πιο γρηγορα το κανετε,τοσο λιγοτερες φωτογραφιες θα εχουν εμφανιστει,αρα τοσο περισσοτερες θα προσφερονται για Διαγραφη!!

 

Καλο θα ειναι το κινητο να μην ειναι αφορτιστο,γιατι καθε μηνυμα με ενδειξη για χαμηλη μπαταρια τρωει πολύτιμα sec.

 

 

Το κολπο αυτο,δοκιμάστηκε με επιτυχια σε πρωην Live συσκευη Τ610.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον danil0

 

Ποιό ρε Φίλε πες το και σε μας... ποιό είναι το νέο κολπο???

 

 

Ριξε μια ματια εδω: :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=2735

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dinosss

 

Ριξε μια ματια εδω: :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=2735

 

 

Απο εκέι το είδα το κόλπο, έχω γράψει άλλωστε κι εκει, δεν είπα ποτέ ότι είναι δική μου εφεύρεση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SHADOW

 

Απο εκέι το είδα το κόλπο, έχω γράψει άλλωστε κι εκει, δεν είπα ποτέ ότι είναι δική μου εφεύρεση...

 

 

Χαλαρωσε,δεν σε κατηγορησα για τιποτα...

Το link το εδωσα για να μπορουμε να συζηταμε και εκει, αφου το θεμα δεν αφορα μονο τις συσκευες live...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dinosss

 

Χαλαρωσε,δεν σε κατηγορησα για τιποτα...

Το link το εδωσα για να μπορουμε να συζηταμε και εκει, αφου το θεμα δεν αφορα μονο τις συσκευες live...

 

 

Ok, no problem...είμαι αδικαιολόγητος...

Link to comment
Share on other sites

Αν το βάλεις ανάποδα έτσι ώστε να μην πατιέται το joystick?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ξερει κανείς πως μπορώ να κάνω το T610 μου που πήρα από την Vodafone κανονικό Τ610? Δηλαδή να σβήσω τις εικόνες,τους ήχους και να βάλω το κανονικό μενού? :wacko:

 

PLS απαντήστε!! :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον demetris02

 

Βρε παιδιά ξερει κανείς πως μπορώ να κάνω το T610 μου που πήρα από την Vodafone κανονικό Τ610? Δηλαδή να σβήσω τις εικόνες,τους ήχους και να βάλω το κανονικό μενού? :wacko:

 

PLS απαντήστε!! :!:

 

 

Αν διαβάσεις λίγο το forum θα ήξερες...αλλα μαλλον βαριέσε ...σαν κι εμένα :whistle: :cool: Λοιπον αυτά που ξέρω εγώ είναι οτι για να βγάλεις τις vodafone Crap μπορείς μόνο σε Sony Ericsson Service μαγαζί...θα πάω σήμερα να πέσω στα γόνατα και να παρακαλέσω κάποιον τεχνικό...Τα 13 sec trick και ένα άλλο κόλπο δεν μου έχουν πιάσει. Η Version μου είναι R1A081. Και μπορείς να την δέις απο το κινητό σου μπαίνοντας στο κρύφο μενού με τον συνδυασμό >*<<*<* και πιέζοντας δυο φορες μέσα...Στο λέω γιατί ξέρω οτι θα ρώταγες :p

 

Νομίζω οτι αυτή είναι η τελευταία Version.... Ξέρει κανείς αν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε πάρω από τα μούτρα, προφανώς δεν έκανες τον κόπο να διαβάσεις τα άπειρα post που έχουν γίνει.

Η απάντηση στο ερώτημά σου είναι μόνο με αναβάθμιση σε SE Service (αν βρεις κάποιον να στο κάνει).

Καλή τύχη.... :)

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία version για το Τ610 είναι η R1L013. Μηλάω για το NON Live βέβαια που έχω εγώ ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Ευχαριστώ. Πλην όμως την έχω ήδη ενεργοποιημένη την υπηρεσία όπως είπα σε προηγούμενο post ;)

 

 

K poio einai to prob??

i eisai entaxei to elises?

:o

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λυπάστε εμάς τους υπόλοιπους ,που διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια , και με τις ίδιες πληροφορίες των άλλων thread εδώ μέσα ?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω ακούσει διάφορα και ακόμα δεν έχουν λυθεί οι απορίες μου....

 

Αν τελικά ο τεχνικός δεχθεί να μας κάνει την αναβάμθιση σε original software τελίωσε το θέμα? κάπου διάβασα για κόλλημα και DEAD τηλέφωνο.

 

Απο εκεί και πέρα έχουμε κανονικά την εγγύηση μας απο την SE?

 

Αυτά.

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aν γίνει σε κάποιο SE center (και μας το λες εννοείται...) συνεχίζεται η εγγύηση.Στις υπόλοιπες περιπτώσεις το ρίσκο ...πληρώνεται ανάλογα !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον GODOS

 

Κόλλα ένα κομματι τσίχλα να μην πατιεται!

 

 

Ευχαριστω αλλα μαλον οχι :D

Σκεφτομαι οτι μαλον αυτο δεν θα ηταν καλο για το κινητο.

Παντως σε ευχαριστω ξανα για την επιστημονικα τεκμηριωμενη προταση σου(αλλα Ελληνικα) :p

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

1 παρε αλλη θηκη 2 μην απαντας σε καμια κληση 3 κοψε την θηκη εκει που ακουμπαει ... :p ενα ωραιο κυκλακι να περνει και αερα το κινητο :p
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

1 παρε αλλη θηκη 2 μην απαντας σε καμια κληση 3 κοψε την θηκη εκει που ακουμπαει ... :p ενα ωραιο κυκλακι να περνει και αερα το κινητο :p

 

 

1.Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

2.Μαλον δεν θα αρεσει σε αυτους που με παιρνουν τηλεφωνο :whistle:

3.Φοβαμαι μην μου αρωστησει γιατι ερχεται και χειμωνας. ;)

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dreamacid

 

K poio einai to prob??

i eisai entaxei to elises?

:o

 

 

Δεν έστελνε αλλά τελικά έστειλε :cool:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...