Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον satizen

 

Paides ego simera ekana update se R3C stin 8essaloniki sto service pou einai stin voulgari kai oute kan mou anaferane kati gia xrimata.Vevaia ego tous eskasa to paramy8aki oti kolaei i java kai exo provlima me to bluetooth...... :cool: se 20 leptakia egine i douleia mou!!

 

Φίλε μου χαίρομαι ιδιαίτερα για το ποστ σου! :shifty:

Αύριο θα τους σκάσω κι εγώ το ίδιο παραμυθάκι! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Ελεεινή παρακμή, τι να πώ; :(

 

 

Tουλάχιστον στο αναβαθμίζουν ....έστω και με πληρωμή (που δεν ισχύει ακόμα για πολλά SE service ,λίγο ψάξιμο δεν βλάπτει....)

Αν είχατε Νokia θα έπρεπε να τους παρακαλέσετε και από πάνω......για να τους πληρώσετε !

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια πηγα σημερα στο σερβις Ιωαννινων και χωρις δευτερη κουβεντα μου εκαναν δωρεαν την αναβαθμιση σε R3C. Η μονη ερωτηση που μου εκαναν ηταν αν ειναι Live!! χωρις να τους ρωτησω ομως γιατι. Συνολικα με 2 κλικ λιγοτερα στελνεις sms, πιο γρηγορη Java και επιτελους φαινονται τα sms που ειχα στην καρτα ( ειχε γινει μεταφορα απο NOKIA ).
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας σοβαρευτούμε....Το ΙΜΕΙ δεν αλλαζει.

Διαφορετικο ΙΜΕΙ=διαφορετικο τηλεφωνο

 

Πολυ σωστη η παρατηρηση του JAR

 

to imei allazei me to DIV 8.4

 

Ρε παιδια για λυστε μου μια απορια που εχω!!!! Εχω ενα Τ610 VL το οποιο το εκανα αναβαθμιση σε κανονικο Τ610 μονο που παρεμειναν κλειδωμενα τα δυο εικονιδια συνδεσης στο WAP. Σημερα το πρωι μπηκε ο διαολος μεσα μου να σβησω τις προεγκατεστημενες εικονες τις Vodafone με το γνωστο κολπο της προσθηκης εικονας σε επαφη μετα απο μαστερ ρισετ!!!! Εκανα 3 προσπαθειες!!! Στην πρωτη καταφερα να αφησω μονο 2 εικονες, αλλα επειδη στου κολητου μου προλαβα και τις εσβησα ολες τις εγχρωμες και εμειναν μονο 2 ασπρομαυρες ζηλεψα και εκανα 2η προσπαθεια στην οποια εμειναν 3 εικονες και στην τριτη και φαρμακερη εκει που εκανε το ματερ ρισετ τραβει ενα κολλημα και εμεινε για κανενα μισαωρο!!! Τι να κανω κι εγω βγαζω την μπαταρια και αυτο ηταν!!!! ΝΕΚΡΟ το τηλεφωνο. Τελως παντων, το περνω σ' εναν δικο μου που εχει SE Service point και ξαναπερναμε την εκδοση την Vodafone στο κινητο, χωρις βεβαια να λειτουργει το τηλεφωνο. Αναβει, οπως και πριν, αλλα φορτωνει την κλεψυδρα και παραμενει εκει!!! Τωρα αυτο θα παει Αθηνα!!!! Οτι θα περαστει στην εγγυηση θα περαστει, αλλα λετε να κανουν καμια αντικατασταση με Τ610 non live????

 

 

__________________

 

 

gia na xekleidwsei o wap browser tis vodafone den xreiazetai anavathmisi tis firmware alla prosthiki GDFS arxeioy

Link to comment
Share on other sites

στην τριτη και φαρμακερη εκει που εκανε το ματερ ρισετ τραβει ενα κολλημα και εμεινε για κανενα μισαωρο!!! Τι να κανω κι εγω βγαζω την μπαταρια και αυτο ηταν!!!! ΝΕΚΡΟ το τηλεφωνο. Τελως παντων, το περνω σ' εναν δικο μου που εχει SE Service point και ξαναπερναμε την εκδοση την Vodafone στο κινητο, χωρις βεβαια να λειτουργει το τηλεφωνο. Αναβει, οπως και πριν, αλλα φορτωνει την κλεψυδρα και παραμενει εκει!!!

 

Κατσε γιατι δεν το επιασα...

Τα εριξον τα φτυνουν με 2-3 master reset;;; :blink:

Εγω στο s55 εχω πεταξει τα ματια εξω απο τα φλασαρισματα

και πατσαρισματα, και (χτυπα ξυλο) χαμπαρι δεν περνει!!

 

Το εχω βγαλει τεζα πανω απο 10-15 φορες, αλλα το ξαναφτειαχνω χωρις επιπτωσεις! :rolleyes: :lol:

 

Μη μου λετε τετοια και ελεγα να το παρω... :(

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

τελικά πήρα το Τ610 και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος!!!

όμως μία χαζή ερώτηση...δεν γνωρίζω από κινητά όσο εσείς..sorry αλλά,

πώς συνδέομαι στο internet???είμαι συνδρομητής vodafone και στο site της δεν έχει τις ρυθμίσεις για t610....ακολούθησα τις οδηγίες για t68 αλλά κάτι δεν είναι ή έγινε σωστά...pls, help!!!

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.....!

Link to comment
Share on other sites

Γεία σε όλους. Εχω το Sony Ericsson T610 με Vodafone Live! και προσπαθώ να βρώ τρόπο να απαλλάξω το κινητό μου απο τα απαίσια εικονίδια του Vodafone Live!. Μπορει κάποιος να μου πει πως να το κάνω;

Υπάρχει τρόπος να γίνει αυτό με απλό καλώδιο USB ή Serial και με λογισμικό που να μην χρειάζεται Username και Password ( δηλαδή Euros ); Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα στην Αθήνα που να μπορεί να αφαιρεί τα εικονίδιά αυτά; Τέλος, αν τελικά καταφέρω να τα αφαιρέσω θα μπορώ να μπαίνω στο Vodafone Live!, θα έχω σύνδεση wap;

Don't crack under pressure
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gka

 

Λογικά όχι γιατι το φλας θα συνδέεται στην ίδια υποδοχή με την κάμερα...

 

 

Τελικα κανει σε ολα τα κινητα απο Τ28 και πανω (το δοκιμασα) μπορει και σε παλιοτερα........ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον satizen

 

Paides ego simera ekana update se R3C stin 8essaloniki sto service pou einai stin voulgari kai oute kan mou anaferane kati gia xrimata.Vevaia ego tous eskasa to paramy8aki oti kolaei i java kai exo provlima me to bluetooth...... :cool: se 20 leptakia egine i douleia mou!!

 

:P kai ego afto tha pao na tous pw hihihihih :D

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

Madonna.......... i believe in you

Link to comment
Share on other sites

άντε και να ταιριάζει, τι να το κάνεις το φλας σε κινητό χωρίς κάμερα?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Loipon, egw phga shmera sthn SE sth Vouliagmenhs, kai mou zhthsan 15 Euro gia thn anavathmish! H aitiologia htan pws gia na zhthseis anavathmish, prepei na exeis kapoio provlhma (akoma kai edos eggyhshs). Egw loipon tous eipa, pws h SE gia na vgazei kainourgia ekdosh SIGOURA kati diorthwnei h prosthetei kai efoson eimai edos eggyhsews dikaioumai na thn exw. Me ta polla, kai afou me eknevrisan apeirws, tous eipa, "OK, tha sas pw ti provlhmata exw!" kai tous aradiasa kammia dekaria gnwsta provlimata/bugs tou 610. "Ki an thelete", tous lew, "vriskw ki alla!". Me ta polla mou thn ekanan dwrean thn anavathmish, alla eilikrina apogoiteftika apo thn "Nea" stash ths SE, thn opoia thewrw epieikws aparadexth! Tha paw na parw kalwdiaki mou fainetai kai tha tis kanw monos mou pleon! (na rxeste na tis kanoume se olous tsaba) Me tous palio apatewnes! Afta...
What is understood need not be discussed - Loren Adams
Link to comment
Share on other sites

περίμενε ως τον Ιανουάριο και πάρε το Τ630

(καλό?)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια το μπλε τ610 μου αρεσει περισοτερο!

Ασε που λογο της "χειροτερης" οθονης κραταει και περισσοτερο η μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας , εχω ενα Τ610 κανονικο , και εχω προβλημα σοβαρο , οταν ανοιγω το κινητο και μου ζηταει PIN το βαζω και αυτο κανει μονο του reboot , εχει κανενας καμια ιδεα πωσ μπορω να γλυτωσω την επισκεψη στο SC ( μιλαμε για το χειροτερο ) :(
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...