Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον ilka71

 

η αναβαθμιση γινεται ΔΩΡΕΑΝ!!μην σας πει κανενας το αντιθετο !!εγω εκανα 2 φορες ενα live και ενα απλο και τις δυο δωρεαν!!

 

 

Μήπως μπορείς να αναφέρεις σε ποιο SE έκανες τις αναβαθμίσεις και πριν από πόσο καιρό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Α και κάτι άλλο. Είχε αναφερθεί παλιότερα bug του 610 όπου αδυνατούσε να διαβάσει τα sms που ήταν αποθηκευμένα στην κάρτα sim από προηγούμενο κινητό.

 

Αν έχει τύχει σε κανέναν ας το αναφέρει καθώς και πώς το έλυσε :-)

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 μερες την μια και πριν 25 περιπου την αλλη.στην οδο ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 47 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ειναι μαγαζι της vodaphone και εξουσιοδοτημενο service της SE.μου τις κανανε σε 20 λεπτα :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον harryal

 

Α και κάτι άλλο. Είχε αναφερθεί παλιότερα bug του 610 όπου αδυνατούσε να διαβάσει τα sms που ήταν αποθηκευμένα στην κάρτα sim από προηγούμενο κινητό.

 

Αν έχει τύχει σε κανέναν ας το αναφέρει καθώς και πώς το έλυσε :-)

 

 

Η version R3C λύνει το bug που αναφέρεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ilka71

 

πριν 15 μερες την μια και πριν 25 περιπου την αλλη.στην οδο ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 47 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ειναι μαγαζι της vodaphone και εξουσιοδοτημενο service της SE.μου τις κανανε σε 20 λεπτα :)

 

 

Δηλαδή δέχονται και 610 non-Live?

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ERICSSON!

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

 

paidia apo tin proigoumeni evdomada oloi ou theloun anavathmisi tha plironoun minimum 15 euro kai maximum 20 euro

 

 

Δηλαδή ακόμα και να τους πάω το κινητό και να τους δείξω ότι δεν διαβάζει τα μηνύματα από την κάρτα sim ή ότι κολλάει με το bt θα με χρεώσουν για να μου κάνουν αναβάθμιση????? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ilka71

 

bettytsa εσενα ποιος σου το ειπε αυτο?

 

EMENA ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ SC ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΧΡΕΩΘΕΙ 15Ε+ΦΠΑ.ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΤΙΟ,ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ)ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ.

ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

 

piga stin nea ionia kai mou eipan 20 euro kai an exei provlima tha prepei na mou to kratisei na apodeixtei oti ontos exei provlima kai tote den tha pliroso tipota

 

Κάτι μου λέει ότι ένα σεβαστό ποσοστό από τα 20 ευρώ θα τα τσεπώνουν αυτοί στο service. :whistle:

Έξυπνοι αυτοί πάντως. Λες και δεν ξέρουν ότι έχει κάποια προβλήματα η προηγούμενη έκδοση... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

 

enimerosa omos tin se sta kentrika kai mou eipan oti ta 15 euro +fpa einai endeiktiki timi

 

Ενδεικτική τιμή; :confused:

Δηλαδή αν θέλουν μπορούν να μας ζητήσουν και παραπάνω, π.χ 40 ευρώ;;; :blink: :eek: :mad: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Στην Καλλιθέα έχει πάει κανείς ? Χρεώνουν ?

 

Βέβαια λέω να "πηδήξω αυτήν αναβάθμιση και να πάω στην επόμενη που πιστεύω να είναι σύντομα...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nαι ,είναι από τις πρώτα SE service που άρχισαν να χρεώνουν λόγω "ειδικής" σχέσης με SE Hellas.....και δεν πιάνουν "κόλπα" τύπου μου κολλάει κλπ

 

-Πάντως αρκετά SE ακόμα κάνουν τα στραβά μάτια....μάλλον θα πρέπει να πετύχει κανείς ώρα που δεν έχουν δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Αισχος αισχος και ξανα ΑΙΣΧΟΣ!

Καλυτερα να παω να κανω την αναβαθμιση εκει που μου ξεκλιδωσαν το κινητο και μου βγαλανε το ελεεινο software της βοδαφον!

Χιλιες φορες να δωσω τα 20€ στα παλικαρια που εχουν το μαγαζι!

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Nαι ,είναι από τις πρώτα SE service που άρχισαν να χρεώνουν λόγω "ειδικής" σχέσης με SE Hellas.....και δεν πιάνουν "κόλπα" τύπου μου κολλάει κλπ

 

-Πάντως αρκετά SE ακόμα κάνουν τα στραβά μάτια....μάλλον θα πρέπει να πετύχει κανείς ώρα που δεν έχουν δουλειά...

 

 

Αν έχεις υπόψη σου κάποια συγκεκριμένα please let us know...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω καλύτερα να αγοράσω με 100€ το Terminator Dongle και να κάνω μόνος μου τις αναβαθμίσεις.Μα υπάρχουν τα firmware του Τ610 στο internet.

 

Και είναι και για όλα τα κινητά της SonyEricsson και μπορείς να βγάλεις και τα Branded εικονίδια.Και επίσης κάτι που διάβασα σε ξένο forum βγήκε ένα αρχειάκι με το οποίο προσθέτεις την επιλογή για να βλέπεις το υπόλοιπο της μπαταρίας όπως και στο παλιό Τ68.

Καλύτερα δεν είναι λοιπόν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον harryal

 

Αν έχεις υπόψη σου κάποια συγκεκριμένα please let us know...

 

 

 

Koίταξε προς Δ .Προάστια της Αθήνας.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kostas-k

 

Εγώ πάντως έχω καλύτερα να αγοράσω με 100€ το Terminator Dongle και να κάνω μόνος μου τις αναβαθμίσεις.Μα υπάρχουν τα firmware του Τ610 στο internet.

 

Και είναι και για όλα τα κινητά της SonyEricsson και μπορείς να βγάλεις και τα Branded εικονίδια.Και επίσης κάτι που διάβασα σε ξένο forum βγήκε ένα αρχειάκι με το οποίο προσθέτεις την επιλογή για να βλέπεις το υπόλοιπο της μπαταρίας όπως και στο παλιό Τ68.

Καλύτερα δεν είναι λοιπόν?

 

 

Tόσο σίγουρος είσαι ότι αυτά που "προσφέρονται" στο Internet είναι κατάλληλα για σωστή αναβάθμιση ? ...και δεν θα κάψεις το κινητό ?

Εκτός αν έχεις ειδικές γνώσεις να κρίνεις τι και πως να το κάνεις....

 

Πάντως για το αρχείο με το υπόλοιπο μπαταρίας ,ενδιαφέρον... αν μπορείς να μας δώσεις link ή περισσότερες πληροφορίες....

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα τέλος vodafon live.Τέλος στα απαίσια εικονίδια και ότι άλλο συνεπάγεται.Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που με βοήθησαν.Ξέρουν ποιοί είναι.Και πάλι ευχαριστώ.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...