Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον haki

 

@ Speedy : To φυσημα παλιωτερων Τ610 δεν οφειλονταν στο λογισμικο αλλα σε λανθασμενο πυκνωτη, γι'αυτο και η SE τα απεσειρε και αντικαθιστουσε τους πυκνωτες, δεν τα αναβαθμιζε. Πρακτικα ειναι μαλλον αδυνατον να πετυχει καποιος τετοια συσκευη στην Ελλαδα αλλα καλα ειναι να ελεγξει την ημερομηνια παραγωγης. Αυτα απο την W23 και μετα ειναι ολα ΟΚ.

 

Συμφωνώ (αν και νομίζω ότι από την W21 και μετά είναι όλα οκ) αλλά επειδή ο φίλος δεν διευκρίνησε αν θα πάρει την συσκευή από εδώ ή απ'το εξωτερικό, όφειλα να του αναφέρω ότι οι παλιές εκδόσεις είχαν πρόβλημα έστω κι αν δεν ήρθαν ποτέ στην Ελλάδα. Οσο γι'αυτό που αναφέρεις περί λανθασμένων πυκνωτών ομολογώ πως δεν το γνώριζα και είχα μείνει σε κάποιες αναφορές σε fora του εξωτερικού που έλεγαν ότι το πρόβλημα λυνόταν με αναβάθμιση. :worry:

Οπως και να 'χει όμως, πλέον δεν υφίσταται το πρόβλημα οπότε... όλα καλά! :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον WizeMan

 

Αυτό που έχει στο Link του Plaisio είναι infrared, όχι καλώδιο. Συνδέεται στην USB του pc και μπορείς να κάνεις ότι θέλεις με το τηλέφωνο δεν έχει περιορισμούς...

 

 

File mou den anaferthika se kanena magazi.Anaferthika sto USB cable ths Sony Ericsson (DCU-11 nomizw) gia sindesh toy kinitoy me ton ypologisth.Oti ine dhladh to seriako kalwdio ,apla benei sth USB kai epishs exei ipodoxh gia na valeis to fortisth kai na fortizeis to kinito.Twra pou to diefkrinisa boreite na mou peite?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα σε κατάστημα της βόντα πάτως ήθελαν να με πείσουν ότι το Τ610 για να μπαίνει live! πρέπει να είναι αναγκαστηκά τροποποιημένο από την βόντα... Όταν τους ρώτησα εκτός από το τροποποιημένο έχουν και το κανονικό (πολλά θέλω το ξέρω) μου είπαν τι τροποποιημένο; Τι εννοείτε? κ άλλα το είδους κάνω την πάπια... :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Phoenix

 

ειναι πιο φτηνη + εχω και επιδοτηση... :o

 

Αλλα κατι μου λεει οτι θα φωρτωσω καπου μια νεα συνδεση :whistle:

και θα παρω το κανονικο :)

 

 

Τι θα σε πείραζε αν είχες το Live.......???? γενικά σε όλους σας τι σας ενοχλεί? εμένα μια χαρά είναι το κινητό....

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δεν το έχω δει αλλά οι περισσότεροι λένε ότι στη βόντα το έχουν κάνει σαν τα @@ το κιν... κ ψάχνουν τρόπο να ξεφορτωθούν τις τροποποιήσεις τους...
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα....δεν ειναι οτι το εχουν κανει πια τοσο χαλια το κινητο,αλλα φαντασου να εχεις ενα αμαξι,το οποιο γυρο-γυρο να εχει αυτοκολλητα νταβατζιλιδικα,και επιπλεον(το σοβαροτερο),το εσωτερικο του να εχει αλλαχθει με ταμπλο wartburg,και επισης να εχουν μικρυνει το ρεζερβουαρ στα 10 λιτρα!(σωστος??? :cool: )
Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται και από εμένα.κατοχοσ του κινιτου(ΟΧΙ Voda) εδω και 5 μερες ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Απλα θα ηθελα να μου πει καποιος ποιο ειναι το τελευταιο Firmware και πως μπορω να δω το υπαρχον.

Φιλικα...ΒΤ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Speedy

 

Συμφωνώ (αν και νομίζω ότι από την W21 και μετά είναι όλα οκ) αλλά επειδή ο φίλος δεν διευκρίνησε αν θα πάρει την συσκευή από εδώ ή απ'το εξωτερικό, όφειλα να του αναφέρω ότι οι παλιές εκδόσεις είχαν πρόβλημα έστω κι αν δεν ήρθαν ποτέ στην Ελλάδα. Οσο γι'αυτό που αναφέρεις περί λανθασμένων πυκνωτών ομολογώ πως δεν το γνώριζα και είχα μείνει σε κάποιες αναφορές σε fora του εξωτερικού που έλεγαν ότι το πρόβλημα λυνόταν με αναβάθμιση. :worry:

Οπως και να 'χει όμως, πλέον δεν υφίσταται το πρόβλημα οπότε... όλα καλά! :D

 

Από εδώ θα την πάρω τη συσκευή, από την Τρίπολη. Αλλά δεν ξέρω όμως πως μπορώ να δω την ημερομηνία παραγωγής της. Και αν είναι εφικτό, που μάλλον δεν είναι :whistle: , να δω και την έκδοση του λογισμικού που έχει πρωτού την αγοράσω ;)

Παγωτό... χωνάκι!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gps_sat

 

Χαιρεται και από εμένα.κατοχοσ του κινιτου(ΟΧΙ Voda) εδω και 2 μερες ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Απλα θα ηθελα να μου πει καποιος ποιο ειναι το τελευταιο Firmware και πως μπορω να δω το υπαρχον.

Φιλικα...ΒΤ :cool:

 

 

Απαντήσεις στα ερωτήματα σου θα βρεις στις προηγούμενες σελίδες του topic.

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο σημαντικό θέμα, για μένα τουλάχιστον, είναι η αυτονομία του κινητού. Ξέρω πως το Τ610 έχει τεχνολογία οθόνης STN-LCD για μικρότερη κατανάλωση ενέργειας και μεγαλύτερη αυτονομία, αλλά απ' ότι έχω δει εδώ στο forum η μπαταρία είναι για 2 μέρες μόνο. Μου φαίνεται λίγος ο χρόνος. Αλλά δεν έχω και μέτρο σύγκρισης με άλλα κινητά όπως για παράδειγμα Nokia 7250, 3650, Panasonic gd87. Γνωρίζει κάποιος κάτι;

Ευχαριστώ

Παγωτό... χωνάκι!
Link to comment
Share on other sites

2 μερες με τιποτα.εμενα μου κραταει, με λογικη χρηση παντα,10-15 μην 20 λεπτα ομιλιας περιπου και αρκετο παιξιμο(του τηλεφωνου ετσι;), τεσσερις μερες.Σε συκριση με το 87 που το εχω ειναι πολυ καλυτερο απο αυτονομια.Το 87 κραταει 2 μερουλες.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον microchip

 

Από εδώ θα την πάρω τη συσκευή, από την Τρίπολη. Αλλά δεν ξέρω όμως πως μπορώ να δω την ημερομηνία παραγωγής της. Και αν είναι εφικτό, που μάλλον δεν είναι :whistle: , να δω και την έκδοση του λογισμικού που έχει πρωτού την αγοράσω ;)

 

Την ημερομηνία (ή καλύτερα, την εβδομάδα) παραγωγής της συσκευής μπορείς να την δεις στο αυτοκόλλητο που βρίσκεται κάτω από την μπαταρία. Μέσα σε όλες τις... κωδικοποιημένες πληροφορίες που αναγράφει θα βρεις κάτω από το δεύτερο barcode το Serial Number "S/N : κάτι" και στο τέλος της ίδιας γραμμής κάτι σαν "03W21". Το W21 προσδιορίζει την εβδομάδα παραγωγής, Week 21 δηλαδή... :)

 

Οσο για την έκδοση λογισμικού νομίζω ότι είναι λίγο δύσκολο να την δεις πριν την αγοράσεις γιατί θα πρέπει να βάλεις την μπαταρία (η οποία θα πρέπει να είναι και φορτισμένη) και να κάνεις τα παρακάτω > * << * < (όπου < και > είναι η αντίστοιχη κίνηση του κεντρικού πλήκτρου) και στο extra μενού που θα σου εμφανιστεί να επιλέξεις "Service info" και μετά "Πληροφορ. SW"... Τώρα αν ο υπάλληλος του καταστήματος σε αφήσει να τα κάνεις όλα αυτά, θα 'ναι μεγάλος μάγκας... :rolleyes: :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gps_sat

 

2 μερες με τιποτα.εμενα μου κραταει, με λογικη χρηση παντα,10-15 μην 20 λεπτα ομιλιας περιπου και αρκετο παιξιμο(του τηλεφωνου ετσι;), τεσσερις μερες.Σε συκριση με το 87 που το εχω ειναι πολυ καλυτερο απο αυτονομια.Το 87 κραταει 2 μερουλες.....

 

Ελπίζω φίλε gps_sat να είναι έτσι και σε 1 εβδομάδα να είμαι ευτυχής κάτοχος του Τ610. Μήπως ξέρει κανείς πότε και αν έρθουν τα 2 χρώματα κόκκινο και μπλε στην Ελλάδα;

Παγωτό... χωνάκι!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Speedy

 

Την ημερομηνία (ή καλύτερα, την εβδομάδα) παραγωγής της συσκευής μπορείς να την δεις στο αυτοκόλλητο που βρίσκεται κάτω από την μπαταρία. Μέσα σε όλες τις... κωδικοποιημένες πληροφορίες που αναγράφει θα βρεις κάτω από το δεύτερο barcode το Serial Number "S/N : κάτι" και στο τέλος της ίδιας γραμμής κάτι σαν "03W21". Το W21 προσδιορίζει την εβδομάδα παραγωγής, Week 21 δηλαδή... :)

 

Οσο για την έκδοση λογισμικού νομίζω ότι είναι λίγο δύσκολο να την δεις πριν την αγοράσεις γιατί θα πρέπει να βάλεις την μπαταρία (η οποία θα πρέπει να είναι και φορτισμένη) και να κάνεις τα παρακάτω > * << * < (όπου < και > είναι η αντίστοιχη κίνηση του κεντρικού πλήκτρου) και στο extra μενού που θα σου εμφανιστεί να επιλέξεις "Service info" και μετά "Πληροφορ. SW"... Τώρα αν ο υπάλληλος του καταστήματος σε αφήσει να τα κάνεις όλα αυτά, θα 'ναι μεγάλος μάγκας... :rolleyes: :D

 

Φίλε speedy ευχαριστώ πολύ. Δύσκολο να με αφήσει ο μάγκας να τα κάνω όλα αυτά ;)

Παγωτό... χωνάκι!
Link to comment
Share on other sites

Είπε ο Leon:

 

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟΥ SITE.ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ "ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ" Η "ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ" ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ Τ610 ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ VODA MENU.ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ 2 ΑΝΕΠΙΤΥΧΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ MENU ΣΕ 2 SERVICE ΤΗΣ ERICSSON ΣΚΕΦΤΗΚΑ NA ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ ΤΗΣ VODA(ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΗΔΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ).

ΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ SERVICE ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΠΟ R1A ΣΕ R1L ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ Η ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ERICSSON Η ΤΗΣ VODAFONE?AN ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως τα έβγαλες τα λογότυπα ? και κάτι άλλο .....στην αναβάθμιση χάνεις τα τηλ που έχεις saved στο τηλέφωνο ?

 

Στο T610 γίνετε να αλλάξουμε όλο το εξωτερικό ? αν έχουμε γρατσουνές κλπ?? όχι ότι το έχω γρατσουνισμνένο...αλλα στο 5210 έλεγα σιγά.. αν το χρυπήσω παίρνω πρόσοψη και over.

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gps_sat

 

2 μερες με τιποτα.εμενα μου κραταει, με λογικη χρηση παντα,10-15 μην 20 λεπτα ομιλιας περιπου και αρκετο παιξιμο(του τηλεφωνου ετσι;), τεσσερις μερες.Σε συκριση με το 87 που το εχω ειναι πολυ καλυτερο απο αυτονομια.Το 87 κραταει 2 μερουλες.....

 

me 10 minimata kai 7 lepta xrono omilias mu kratise 2 meres...vevea asxolithika kai ligo me to mini golf,tin kamera,to bluetooth kai tis yperythres elafrws...einai akoma sto strwsimo i mpataria omws...idwmen

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Speedy

 

Την ημερομηνία (ή καλύτερα, την εβδομάδα) παραγωγής της συσκευής μπορείς να την δεις στο αυτοκόλλητο που βρίσκεται κάτω από την μπαταρία. Μέσα σε όλες τις... κωδικοποιημένες πληροφορίες που αναγράφει θα βρεις κάτω από το δεύτερο barcode το Serial Number "S/N : κάτι" και στο τέλος της ίδιας γραμμής κάτι σαν "03W21". Το W21 προσδιορίζει την εβδομάδα παραγωγής, Week 21 δηλαδή... :)

 

Οσο για την έκδοση λογισμικού νομίζω ότι είναι λίγο δύσκολο να την δεις πριν την αγοράσεις γιατί θα πρέπει να βάλεις την μπαταρία (η οποία θα πρέπει να είναι και φορτισμένη) και να κάνεις τα παρακάτω > * << * < (όπου < και > είναι η αντίστοιχη κίνηση του κεντρικού πλήκτρου) και στο extra μενού που θα σου εμφανιστεί να επιλέξεις "Service info" και μετά "Πληροφορ. SW"... Τώρα αν ο υπάλληλος του καταστήματος σε αφήσει να τα κάνεις όλα αυτά, θα 'ναι μεγάλος μάγκας... :rolleyes: :D

 

perneis narkwtika? :wacko: :blink: edw kala kala den afinoun na to vgaleis apo to kouti!!!!alla eida kati sxetiko prosfata pou mou aresei polu!eki pou pira to t610 eixan to gd87 se parousiasi diathesimo na to skaliseis kai na deis ama sou kanei..makari na to kanan me perisotera tilefwna...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω themes? τρόπο σύνδεσης δεν έχω ακόμα... μήπως γίνετε να μπω απο GPRS αποτο κινητό? στο myt610.com μου κατεβαίνουν ως φωτογραφίες...

 

Ας απαντήσουν όσοι ξέρουν και στο προ-προηγούμενο ποστ μου.... :)

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειδα εχτες το Volcanic Red T610 σε ενα Telestet Center και σφικτηκε η καρδια μου :'( ... ειναι πολυ πιο ωραιο απο το aluminum haze που εχω εγω και οι περισσοτεροι φανταζομαι. Απο τις φωτογραφιες της SE εχεις την εντυπωση οτι ειναι ολο το κινητο κοκκινο-προς-πορτοκαλι αλλα ειναι μονο μπρος και πισω ενω στα πλαγια ειναι ασημι... Πραγματικα πολυ ωραιο και φανταζομαι οτι το ιδιο ωραιο θα ειναι και το abyss blue. T610 rocks it really does :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον JiMk

 

Πως τα έβγαλες τα λογότυπα ? και κάτι άλλο

Τα λογότυπα έχω διαβάσει ότι βγαίνουν με ποικίλους τρόπους : Με ασετόν, με μπλε γόμα μέχρι και με λίγο τρίψιμο με πιστωτική κάρτα... :eek:

Εγώ δεν έχω δοκιμάσει κανέναν από τους τρεις, αλλά νομίζω πως ο πλέον ασφαλής τρόπος για την αποφυγή... καταστροφής της συσκευής είναι αυτός της γόμας... :)

 

.....στην αναβάθμιση χάνεις τα τηλ που έχεις saved στο τηλέφωνο ?

Νομίζω πως όχι. Ας απαντήσει όμως καλύτερα κάποιος που έχει κάνει αναβάθμιση. Προσωπικά, ακόμα και να μου πουν ότι δεν διαγράφεται τίποτα, ένα backup θα το κάνω πριν το πάω στο SE center... ;)

 

Στο T610 γίνετε να αλλάξουμε όλο το εξωτερικό ? αν έχουμε γρατσουνές κλπ?? όχι ότι το έχω γρατσουνισμνένο...αλλα στο 5210 έλεγα σιγά.. αν το χρυπήσω παίρνω πρόσοψη και over.

Αλλαγή με την έννοια της πρόσοψης, όχι. Αν όμως σου γδαρθεί πχ. η οθόνη, φυσικά και μπορείς να το πας σε κάποιο εξουσιοδοτημένο κατάστημα να σου αλλάξουν το case, με το ανάλογο κόστος βέβαια... :worry: ;)

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω themes? τρόπο σύνδεσης δεν έχω ακόμα... μήπως γίνετε να μπω απο GPRS αποτο κινητό? στο myt610.com μου κατεβαίνουν ως φωτογραφίες...

Το myt610.com αποτελεί μακράν την καλύτερη επιλογή στο διαδίκτυο. Αυτό που λες πάντως για το downloading μου φαίνεται περίεργο. Τι ακριβώς κάνεις για να τα αποθηκεύσεις; Με απλό κλικ στο πλήκτρο "download" πάντως εγώ έχω κατεβάσει δεκάδες themes από το site... :worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

egw pou eixa kanei anavathmisi sto t65 mou eixan pei stin ericsson na kratisw back up giati tha svistoun ola ta tilefwna..oxi ayta tis sim vevea alla tou tilefwnou...enoeite oti tha svistoun kai pexnidia minimata rings kai istories...(osa exete dld eseis apothikeysei)

kai mporei me tin anavathmisi na xasete kai kana pexnidi,na vreite kana neo +nees leitourgies ktl

ola ayta vevea ta eixa dei apo to t65 alla mallon ta idia isxeioun kai gia to t610

 

exei to cd tou t610 kana programma diaxeirisis wsta na kanw kana save sto pc kai na min ta pernaw ena ena???

 

yparxei periptwsi na anevei i analisi tis kameras?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

exei to cd tou t610 kana programma diaxeirisis wsta na kanw kana save sto pc kai na min ta pernaw ena ena???

Ναι

yparxei periptwsi na anevei i analisi tis kameras?

Οχι

 

:p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα ολο χαρα να κανω αναβαθμιση στην R1L το Τ610 μου στο SE Service του Περιστεριου. Το αφηνω εκει, περναω μετα απο δυο ωρες και μου λεει η κοπελα εκει οτι δεν εχουν τη καινουρια εκδοση και να περασω μια αλλη φορα σε κανα μηνα... Τι στο καλο δε το διανεμουν σε καθε κεντρο αμεσως; Και η καινουρια εκδοση εχει κυκλοφορησει εδω και μια βδομαδα απο οτι ξερω. Εκανα μια κινηση εχτες να παω στη SE στην Ομονοια αλλα τετοια ουρα δε βλεπεις ουτε στις τραπεζες και θα μου λεγαν να περασω να το παρω μετα απο δυο μερες.

 

Τι να πω...το εχει αναβαθμισει κανενας παιδια; Που; Ποση ωρα εκανε;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...