Jump to content

Περί...digital gadgets γενικά


ipparxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει κανεις να προτινει καμερα κατασκοπο ασυρματη με αυτονομο σημα μικρη σε διαστασεις και οσο γινεται μεγαλιτερη εμβελεια
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις σημα στο τηλεφωνο σου σαν αυτο που εχουν και στην βουλη.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ego file mou exo ta s750 se ena normal domatio kai mporo na po oti einai arketa kala ixeia eixa poio prin kai ta z5500 i diafora einai oti ta z5500 eixan ligo perisotero mpaso apo ta s750 alla sta psila ta s750 den kolane pou8ena eno ta z5500 arxizan kai braxniazan ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Εχω μια sharp 37em-33s.Αυτη ηταν στην αποθηκη για αρκετο καιρο.Τωρα την πηρα στο εξοχικο και μου ζηταει πιν για να ρυθμισω τα καναλια.Εγω δεν εχω το πιν και η κοπελα που μου την εδωσε δεν θυμαται να εχει βαλει ή τι εβαλε.καμια ιδεα? pls pls pls
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Στην SHARP που πήρα πρόσφατα, το default pin είναι 1234. Με λίγο ψάξιμο είδα πως και στο μοντέλο που αναφέρεις είναι το ίδιο. Το θέμα πλέον είναι να είσαι τυχερός και να μην έχει αλλάξει το pin... :p

May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ :) Και1234 εβαλα και 0000 και 9999 και........ τα νευρα μου τσαταλια.Η κοπελα δεν θυμαται τιποτα και να το εκανε το εχει προσπερασει το μυαλουδακι της σαν αχρηστη πληροφορια :Ρ
Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα, άτιμες γυναίκες..... :lol:

 

Δεν μπόρεσα να βρω κάτι πάνω σε αυτό, εκτός απο το κείμενο που κάνω quote. Είναι για άλλο μοντέλο, αλλά ελπίζω να δουλέψει... (Συγγνώμη για τα αγγλικά, αλλά είναι αρκετά μεγάλο για μετάφραση..:O)

-Turn the Tv on

-Hold the volume - on the tv, and the key button on your remote control.

-Hold them for at least 10 seconds

-After that, you must hold the menu button

-choose KEY icon

-push menu button again

-Now you can insert your new PIN (something like 0000 or 1234)

-choose exit and press menu

-ready!

 

Άααα, βρήκα κι άλλο:

 

Press "Menu" on the remote.

Press Yellow button on remote

Blue button

Eliminate Pin/passsword Press Blue button

Press Menu again.

May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει καποιο προβλημα η συσκευη σου τοτε.καποιο κολλημα του firmwire ή του hardware.αν εχεις εγγυηση πανε να στο διορθωσουν
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει λογος ευχαριστιας κλπ... Απλα μονο πες μας αν δουλεψε, να μεινει και σαν reference :D
May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

Και εδω απο ενα κινεζικο shop.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.6234

Ομορφουλη φαινεται:) αλλα διηπειρωτικη παραγγελια για 3ευρω δεν λεει...

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω παρεμβολές απο DECT ασύρματες βάσεις των τηλ. Ericson και Siemens που χρησιμοποιώ εντός του σπιτιού, κατά την λήψη δορυφορικών καναλιών απο συχνότητα 12489 του Αstra 19.2.

Έχω πληροφορηθεί ότι τα ασύρματα τηλεφωνά Νέας Τεχνολογίας DECT 6.0 εξουδετερώνουν αυτές τις παρεμβολές αλλά δεν ξέρω απο που να τα προμηθευτώ στην Ελλάδα.

Στην περίπτωση που κάποιος θα μπορούσε να με καθοδηγήσει

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι δουλεψε!!!!!!! το πρωτο

 

-Turn the Tv on

-Hold the volume - on the tv, and the key button on your remote control.

-Hold them for at least 10 seconds

-After that, you must hold the menu button

-choose KEY icon

-push menu button again

-Now you can insert your new PIN (something like 0000 or 1234)

-choose exit and press menu

-ready!

 

 

1000 thanks!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος για την ερώτηση (αν χρειάζεται παρακαλώ να μεταφέρετε το ποστ):

 

Θέλω ένα ηχοσυστηματάκι για την κουζίνα που να έχει αρκετά ευαίσθητο δέκτη διότι στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα. Μόνο ραδιόφωνο και CD/MP3 μας νοιάζει να έχει. Μέχρι 200 ευρώ το πολύ!

 

(Ακουσα στο mall μερικούς δέκτες σε micro hi-fi συστηματάκια και μόνο ο sharp έπιανε σταθμούς εκεί ποι οι άλλοι δέκτες δεν έπιαναν τίποτα! Δεν ξέρω όμως αν οφείλεται στο ότι είχε μιά μικρούλα κεραία ~10εκ ενώ τα άλλα δεν είχαν.)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί...digital gadgets γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...