Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο εξαρταται απο τις διαστασεις της ταινιας..Αν την δειχνει τοσο, τοτε λογικα θα ειναι 240*480..Οταν κανεις την μετατροπη με καποιο προγραμμα για να την βαλεις στο κινητο, θα πρεπει να επιλεξεις διαστασεις..(μεχι 640*480 που υποστηριζει το κινητο..)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πως μπορω να κανω format την μνημη..... ειχα καποιο προβλημα με την αναπαραγωγη του βιντεο, και μου προτεινατε να κανω format..... πως γινεται????stendor ευχαριστω.....

 

 

και να υποθεσω οτι θα σωσω τις επαφες μου μεσω του νοκια content copier....

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να κανω format την μνημη..... ειχα καποιο προβλημα με την αναπαραγωγη του βιντεο, και μου προτεινατε να κανω format..... πως γινεται????stendor ευχαριστω.....

 

 

και να υποθεσω οτι θα σωσω τις επαφες μου μεσω του νοκια content copier....

Θα πας στο εικονίδιο Μνήμη και από εκεί θα επιλέξεις Μορφ/ση μνήμης. Μπες στις επαφές σου, κάνε επιλογή όλων και αντιγραφή σην 8αρα μνήμη. Και μετά θα συνδέσεις το κινητό με τον υπολογιστή και θα πας Άλλα > Contacts και θα τραβήξεις τον φάκελο στο desktop. Eγώ έτσι κάνω backup τις επαφές μου, το pcsuite δεν το εμπιστεύομαι και πάρα πολύ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ, stendor! Έχεις δίκιο!:D Μήπως ξέρετε κι αν γίνεται με κάποιον τρόπο να δω μια ταινιά με υπότιτλους που τους έχω ξεχωριστά? Τι πρέπει να κάνω?... :O

Δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2395150#post2395150

 

Ό,τι άλλο θέλεις από εφαρμογές ρώτα στο αντίστοιχο θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΑVI ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΟΘΟΝΗ.ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΦΟΝΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ FULL SCREEN.......
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΑVI ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΟΘΟΝΗ.ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΦΟΝΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ FULL SCREEN.......

Πρώτον, θα σε παρακαλούσα να γράφεις με πεζά γράμματα και όχι με κεφαλαία.

Είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

 

Δεύτερον για να μην έχει κενά η οθόνη ακόμη και σε full screen θα πρέπει το βίντεο να έχει διαστάσεις ίδιες με αυτές της οθόνης, δηλαδή 240x320.

Αυτό μπορείς να το κάνεις με τη βοήθεια ενός converter όπως ο πχ ο Super.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ναι γινετε αλλα που θα βρεις τον κωδικο ? ακριβως αυτον τον κωδικο σου δινει αυτος που λεω στην δευτερη λυση που προτεινω :)

 

 

 

αν σκεφτεις τα 80 στο 9βολτο 'η να το εχεις στο συρταρι... δεν νομιζω

πως 20 ευρω ειναι πολλα χρηματα. και το καλο ειναι οτι πρωτα σου λεει σιγουρα οτι μπορει να στο ξεκλειδωσει και μετα δινεις τα χρηματα :)

 

τελικα πληρωσα 20 ευρο και δεν δουλεβε ο κωδικος.....:mad:

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

τελικα πληρωσα 20 ευρο και δεν δουλεβε ο κωδικος.....:mad:

 

του εστειλες mail με το imei και το μοντελο του κινητου, σου ειπε οτι μπορει να το ξεκλειδωσει και ΔΕΝ δουλευε :mad: ? αν ναι αρνητικο σχολιο και στειλτου μαιλ να σου στειλει και αλλους κωδικους

Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει ολα τα φορματ το οφφισε σουιτ τι ειναι,

Είναι πρόγραμμα με το οποίο ανοίγεις και επεξεργάζεσαι αρχεία word, powerpoint, excel κτλ. Θα το βρεις στο xxxxxxxxxxxx

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

geia sas ..

prin 2 meres agorasa k ego to n95 8gb k thelo an mporei kapoios na mou eksigisei pos douleuei to gps..

prepei na pliroso??

 

sry gia ta greeklish alla meno stin austria ..:)

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το πληκτρολόγιο, τρέχεις το πρόγραμμα πλοήγησης (π.χ. Nokia Maps) και περιμένεις να κλειδώσει τους δορυφόρους.

Εφόσον κλειδώσει από εκεί και περά είναι θέμα του προγράμματος που χρησιμοποιείς το πώς θα κάνεις πλοήγηση με φωνητικές οδηγίες.

 

Απλά σου αναφέρω πως στο Nokia Maps η φωνητική πλοήγηση είναι μόνο επί πληρωμή.

Τσέκαρε το θέμα του Garmin ή Sygic για δωρεάν πλοήγηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά γεια σας ... θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το τηλέφωνο γιατί το έχει ένας φίλος μου ... λοιπόν ο φίλος μου έχει αυτό το κινητό αλλά δεν ξέρει τι πρόγραμμα να βάλει gps ...έχει το Νόκια μαπς αλλά του λέει ότι θέλει σύνδεση και πρέπει να πληρώσει ( επείσης μένει στην Κύπρο ) , έτσι θέλει πρόγραμμα το οποίο να έχει και χάρτες της κύπρου ...

 

καμιά απάντηση ρε παιδιά??

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά γεια σας ... θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το τηλέφωνο γιατί το έχει ένας φίλος μου ... λοιπόν ο φίλος μου έχει αυτό το κινητό αλλά δεν ξέρει τι πρόγραμμα να βάλει gps ...έχει το Νόκια μαπς αλλά του λέει ότι θέλει σύνδεση και πρέπει να πληρώσει ( επείσης μένει στην Κύπρο ) , έτσι θέλει πρόγραμμα το οποίο να έχει και χάρτες της κύπρου ...

 

καμιά απάντηση ρε παιδιά??

 

Χαρτες για Κυπρο εχει μονο το nokia maps .(Διαβασε το σχετικο θεμα).

Δεν γνωριζω για το αν η καλυψη εχει τα βασικα μονο ή οχι..

 

Επιπλεον διαβασε τσεκαρε τα σχετικα θεματα

για garmin & sygic . Δεν θα βρεις ομως χαρτες για Κυπρο :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ok thanks ... να ρωτήσω και κάτι άλλο .... πρόγραμμα όπως το destinator 7 που μπαίνουν σε ppc έχουν χάρτες της Κύπρου ???
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ok thanks ... να ρωτήσω και κάτι άλλο .... πρόγραμμα όπως το destinator 7 που μπαίνουν σε ppc έχουν χάρτες της Κύπρου ???

 

Να΄σαι καλα .:)

Ρωτησε καλυτερα στην σχετικη ενοτητα .

Πληροφοριακα παντως destinator δεν εχει κυκλοφορησει

ακομα για symbian . Επιπλεον ,οι χαρτες του dest , δεν

λειτουργουν για s60

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

του εστειλες mail με το imei και το μοντελο του κινητου, σου ειπε οτι μπορει να το ξεκλειδωσει και ΔΕΝ δουλευε :mad: ? αν ναι αρνητικο σχολιο και στειλτου μαιλ να σου στειλει και αλλους κωδικους

 

μου εστειλε τα λεφτα μου πισω....full refund.παλι καλα....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά... Επειδή θέλω αύριο να αγοράσω το Ν95 8gb να το πάρω από wind ή vodafone ? (ακούγεται λίγο χαζή η ερώτηση, απλά εννοώ αν παίζουν τίποτα περίεργα κλειδώματα σε κάποια εταιρία ή κάτι άλλο που δεν ξέρω...)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά... Επειδή θέλω αύριο να αγοράσω το Ν95 8gb να το πάρω από wind ή vodafone ? (ακούγεται λίγο χαζή η ερώτηση, απλά εννοώ αν παίζουν τίποτα περίεργα κλειδώματα σε κάποια εταιρία ή κάτι άλλο που δεν ξέρω...)

Καλύτερα κοίτα προς Wind, γιατί αν το πάρεις από Vodafone το πιθανότερο είναι η συσκευή να έχει το vodafone live menu και θα σε περιορίζει στο να εκμεταλευτείς το λογισμικό symbian 60 που διαθέτει το Ν95 8GB.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...