Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι αν θελω να βαλω ενα keyboard σε ποιο φακελλο παω?
Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Opou kai na to rikseis to idio pragma einai. To egkathistas kai meta paei kai kathetai afto sto swsto fakelo. Kata protimisi balto stin kyria mnimi kai oxi sti Storage Card pantws.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Athanasso δεν ειναι ουτε Cab ουτε ΕΧΕ.

 

Γενικα θελω το πληκτρολογιο με 160 χαρακτηρες ελληνικο

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/82259969....keyboard.html

 

Αυτο εδω κατεβασα

 

Αν σου ειναι ευκολο να μου εξηγησεις που ακριβως να μπει

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Νέα rom βασισμενη και αυτη πανω στη 411.

με ενσωματομενο το manila 2d.

δοκιμασμενη, δουλευει καταπληκτικα και το μονο λογικο προβλημα,

ειναι η καταναλωση μνημης (rom: 50m free, ram 25m free):

 

PDAVIET ROM V05M (Manila2D) by Phamquang

 

http://rapidshare.com/files/186982819/ETEN..._M2D_B20764.rar

 

Password: PhamQuang

:lol:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

http://www.skyfire.com/sign-up

 

Den kserw ean tha bgaleis akri me to registration code pou xreiazetai mias kai pros to paron paizei se Ameriki, Canada kai Agglia. Den to exw dokimasei.

 

UPDATE:

Dokimase to eksis: Skyfire_Browser_Beta.zip

Registration Code: CNET100

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Θα ηθελα να ρωτησω κατι παιζει κανενα προγραμμα για Profile γιατι αυτα τα 3 που εχει το κινητο απο πριν δεν μου κανουν και πολυ (Πολλα ζηταω σιγα μην μου φτιαχνει και καφε)

Απλα ειχα δει καποια αλλα δεν παιζανε στον Χ600 και να μπαινει μονο του ειναι οτι πρεπει για την δουλεια να μην βαραει σαν τρελλο και με κοιτανε σαν εξωγηινο :mad:

Το ξεχναω και βαραει δυνατα

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Νέα rom βασισμενη και αυτη πανω στη 411.

με ενσωματομενο το manila 2d.

δοκιμασμενη, δουλευει καταπληκτικα και το μονο λογικο προβλημα,

ειναι η καταναλωση μνημης (rom: 50m free, ram 25m free):

 

PDAVIET ROM V05M (Manila2D) by Phamquang

 

http://rapidshare.com/files/186982819/ETEN..._M2D_B20764.rar

 

Password: PhamQuang

:lol:

 

Σωστόόόόόόόόόός ο φίλος!! Λόγω εξεταστικής είχα καιρό να μπω να δω για καμιά καινούργια έκδοση!!! Είπες τρέχει κομπλέ?!! Όπως η 5.2 from PDAVIET by Erick Will?? Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την ενημέρωση!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Σωστόόόόόόόόόός ο φίλος!! Λόγω εξεταστικής είχα καιρό να μπω να δω για καμιά καινούργια έκδοση!!! Είπες τρέχει κομπλέ?!! Όπως η 5.2 from PDAVIET by Erick Will?? Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την ενημέρωση!! :)

 

και γω πιστεψα οτι μονο εγω εμεινα με το x600, αναρωτηθηκα σε καποια φαση, μηπως ειναι καιρος να το αλλαξω? :lol:

κομπλε δε λες τιποτα, μια χαρα τρεχει, οπως ειπα το μονο προβλημα ειναι στη μνημη.

ειχα δοκιμασει το manila σε αλλη rom και ηταν πολυ χαλια, κολλαγε, αργο πολυ και τα σχετικα.

αυτο που βλεπω τωρα δεν εχει καμια σχεση με τοτε. καλη επιτυχια..;)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα κι όλας φίλε μου και μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα γιατί το περίμενα κι εγώ καιρό!! Το είχα δοκιμάσει σε άλλη rom τελείως άδεια αλλα το μηχανάκι...τα'παιζε!!! Μια χαρούλα προς το παρόν!! Βεβαίως περνάς το GPRS Wizard πάλι αλλά σιγά το πρόβλημα... Θα το στρώσω τελείως σήμερα-αύριο και θα πω τη γνώμη μου...

Δεν νομίζω να είμαστε μόνο εμείς αδερφέ!! :p

 

Μία ερώτηση προς όλους και όποιος μπορεί να βοηθήσει καλώς.... Φιλαράκι μου πήρε το Χ610 από το Πλαίσιο. Μπορώ να του περάσω πάνω rom που είναι για το Χ600?? Όσο έψαξα κατάλαβα πως μπορώ...Γιατί το Χ610 είναι ίδιο με το δικό μας μόνο που και καλά εργοστασιακά έχει WinMobile 6.1. Ξέρω (όπως έχει αναφέρει άπειρες φορές ο φίλος athanaso77) πως ΔΕΝ περνάμε άλλων κινητών rom!! Απλά αυτό μου φαίνεται το ίδιο.... Γι'αυτό και κάνω την ερώτηση.... Όποιος μπορεί...help! :)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μία ερώτηση προς όλους και όποιος μπορεί να βοηθήσει καλώς.... Φιλαράκι μου πήρε το Χ610 από το Πλαίσιο. Μπορώ να του περάσω πάνω rom που είναι για το Χ600?? Όσο έψαξα κατάλαβα πως μπορώ...Γιατί το Χ610 είναι ίδιο με το δικό μας μόνο που και καλά εργοστασιακά έχει WinMobile 6.1. Ξέρω (όπως έχει αναφέρει άπειρες φορές ο φίλος athanaso77) πως ΔΕΝ περνάμε άλλων κινητών rom!! Απλά αυτό μου φαίνεται το ίδιο.... Γι'αυτό και κάνω την ερώτηση.... Όποιος μπορεί...help! :)

 

Pera apo afta pou fainontai einai kai alla polla pragmata pou elegxei mia ROM gia na egkatastathei swsta se mia syskevi pou se emas den einai orata. O kanonas leei oti apagorevetai. Gia oti dokimaseis analambaneis plirws tin efthyni.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε wpgoalkeeper, το GPRS Wizard γιατι να το περασεις και γιατι το χρειαζεσαι?

εγω το μονο που βαζω απτα προσθετα που εχει η καθε ρομ μεσα ειναι το satellite data up date.

 

θα δεις οτι δε θα εχεις προβλημα, εγω εχω κλεισει καμια βδομαδα και ολα πανε καλα.

αντε και περιμενουμε τα windows mobile 6.5 τωρα, για να δουμε αν θα φτιαξει κανεις κατι και για μας, απο οτι εχω δει, εχουν βγει σε htc προς το παρον..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Pera apo afta pou fainontai einai kai alla polla pragmata pou elegxei mia ROM gia na egkatastathei swsta se mia syskevi pou se emas den einai orata. O kanonas leei oti apagorevetai. Gia oti dokimaseis analambaneis plirws tin efthyni.

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση. Βεβαίως και δεν θα το δοκιμάσω γιατί το κινητό δεν είναι δικό μου.... :p

φιλε wpgoalkeeper, το GPRS Wizard γιατι να το περασεις και γιατι το χρειαζεσαι?

εγω το μονο που βαζω απτα προσθετα που εχει η καθε ρομ μεσα ειναι το satellite data up date.

 

θα δεις οτι δε θα εχεις προβλημα, εγω εχω κλεισει καμια βδομαδα και ολα πανε καλα.

αντε και περιμενουμε τα windows mobile 6.5 τωρα, για να δουμε αν θα φτιαξει κανεις κατι και για μας, απο οτι εχω δει, εχουν βγει σε htc προς το παρον..

 

Κι εγώ βάζω το Satelite Data Update οπωσδήποτε! Λόγω του ότι όμως θα βάλω what's up (από Free2Go που είχα) και δεν ξέρω αν χρεώνει με AGPS (το Free2Go δεν χρέωνε), έβαλα και το NoData για να απενεργοποιήσω το GPRS. Ευχαριστώ πολύ πάντως again!!!! :):) WinMobile 6.5??!!! :D Καλή φάση! Αν τα πάρει το μάτι σου....ξέρεις...!!!! Όπως κι εμένα βεβαίως!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αντε και περιμενουμε τα windows mobile 6.5 τωρα, για να δουμε αν θα φτιαξει κανεις κατι και για μας, απο οτι εχω δει, εχουν βγει σε htc προς το παρον..

 

Μπα... ακόμα πουθενά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

djivo το μόνο πρόβλημα που έχω βρει μέχρι τώρα, είναι πως δεν μπορώ να περάσω άλλα skins για το TouchFLO2DManilla2D. Ούτε με .cab skin, ούτε copy-paste μέσα στον φάκελο Windows, ούτε με το Manilla 2D Customizer (M2DC). Μάλλον δεν γίνεται...:( Θά ήταν εξαιρετικό αν γινόταν... Έχεις καμιά ιδέα φίλε μου? Το έχεις ψάξει καθόλου? Το S2U2 τρέχει από πάνω?

Αν το έχει δοκιμάσει κανένας φίλος ή αν ξέρει τι παίζει...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

djivo το μόνο πρόβλημα που έχω βρει μέχρι τώρα, είναι πως δεν μπορώ να περάσω άλλα skins για το TouchFLO2DManilla2D. Ούτε με .cab skin, ούτε copy-paste μέσα στον φάκελο Windows, ούτε με το Manilla 2D Customizer (M2DC). Μάλλον δεν γίνεται...:( Θά ήταν εξαιρετικό αν γινόταν... Έχεις καμιά ιδέα φίλε μου? Το έχεις ψάξει καθόλου? Το S2U2 τρέχει από πάνω?

Αν το έχει δοκιμάσει κανένας φίλος ή αν ξέρει τι παίζει...:worry:

 

δεν εχω δοκιμασει τιποτα απολα αυτα, ετσι πιστευω και γω οτι δε γινετε.

θα κανω μια αποπειρα αργοτερα και θα σου πω. το μονο που εχω βρει ειναι οτι μπορεις να αλλαξεις το wallpaper απτις ρυθμησεις του manilla.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ! ! ! :!: Ξεχασα να το αναφέρω νωρίτερα ο μ@λ@κας!! Κόλλησε το TouchFlo και εκεί που λέει "Tab here to launch TouchFlo" κάνω Tad, λέει "Launching TouchFlo..." και ξαναγυρίζει στο πρώτο μήνυμα!!! Αν θέλεις να το δοκιμάσεις να ξέρεις πως κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστεί να ξαναφλασάρεις....:!::!:

Ελπίζω να σε πρόλαβα....:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ! ! ! :!: Ξεχασα να το αναφέρω νωρίτερα ο μ@λ@κας!! Κόλλησε το TouchFlo και εκεί που λέει "Tab here to launch TouchFlo" κάνω Tad, λέει "Launching TouchFlo..." και ξαναγυρίζει στο πρώτο μήνυμα!!! Αν θέλεις να το δοκιμάσεις να ξέρεις πως κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστεί να ξαναφλασάρεις....:!::!:

Ελπίζω να σε πρόλαβα....:confused:

 

με προλαβες, thanks.. :cry:

hard reset και παλι απτην αρχη ε? χωρις παιχνιδακια δε μαθεις... :lol:

κουραγιο...

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από πολύ ψαξιμο κατάφερα να βρω αρχεία ελληνικής μετάφρασης για wm6.1 roms. Τα δοκίμασα στην τελευταία ρομ με το manila2D, αλλά μάλλον θα λειτουργεί και στις προηγούμενες εκδόσεις. Χρειάζεται αντιγραφή στο φάκελο windows της συσκευής και επανεκκίνηση(καλύτερα να πάρετε πρώτα ένα αντίγραφο ασφαλείας για κάθε ενδεχόμενο).

Επίσης θα χρειαστεί να μετονομάσετε το φάκελο "Start Menu" "σε Start_Menu"(αν έχει ήδη δημιουργηθεί και είναι κενός διαγράψτε τον) και τους υποκατάλογους Programs & Settings σε Προγράμματα και Ρυθμίσεις αντίστοιχα.

Και εδώ είναι τα αρχεία:

http://rapidshare.com/files/190701088/Greek4WM6.1mui.rar

 

Αν καταφέρω να βρω πως γίνεται(μάλλον είμαι κοντά) θα τα ενσωματώσω και στη ρομ και θα την ανεβάσω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...