Jump to content

Ερωτήσεις για φορητότητα


niknik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω Frog από τότε που έχει βγει. Είμαι ικανοποιημένος από τις πολύ φθηνές χρεώσεις που έχει από άλλες εταιρίες, αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες που δεν έχει. Όπως είναι η πλοήγηση και το μπλοκάρισμα που έχει στα τετραψήφια νούμερα. Σκέφτομαι να κάνω φορητότητα σε μια από της δυο εταιρίες οι οποίες έχουν ίδιες χρεώσεις με την Frog,οι οποίες είναι η Q και η Carrefour. Ποια έχετε να μου προτείνετε.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 800
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δε σε ενδιαφέρει μόνο ένα από τα 2 που αναφέρεις αλλά οτιδήποτε παρόμοιο υπάρχει, δες και το F2G με αντίστοιχα προγράμματα, όπως το FG1, FG2, FG8

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1

Link to comment
Share on other sites

καμια απο τις 2 και εγω θα προτιμουσα wind οπως λεει και ο φιλος sirtimid. και η q δεν συνεργαζεται με ολα τα 4-ψηφια... α και η mo'mad δεν ειναι κακη...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θέλω αλλαγή σε whatsup γιατί μόνο η κοσμοτέ έχει σήμα στο χωριό μου

 

το νουμεράκι μου το έχω 7 χρόνια και θέλω να το κρατήσω

ένας φίλος μου είπε πως γίνεται.. το θέμα είναι: υπάρχει χρέωση για να γίνει η αλλαγή; και αν ναι πόσα θα στάξω;

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε στο 13897 χωρις χρέωση ..θα σε ενημερώσουν!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

θέλω αλλαγή σε whatsup γιατί μόνο η κοσμοτέ έχει σήμα στο χωριό μου

 

το νουμεράκι μου το έχω 7 χρόνια και θέλω να το κρατήσω

ένας φίλος μου είπε πως γίνεται.. το θέμα είναι: υπάρχει χρέωση για να γίνει η αλλαγή; και αν ναι πόσα θα στάξω;

 

ευχαριστώ!

 

Εννοείται οτι γίνεται.Πήγαινε σε οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο κατάστημα της Cosmote(Ote Shop,Γερμανό...)και ζήτησε να γίνει φορητότητα.Από εκεί και πέρα αφού θέλεις να το κρατήσεις σαν καρτοκινητό(what's up)δεν χρεώνεσαι τίποτα απολύτως.Απαραίτητα δικαιολογητικά είναι η ταυτότητά σου, ενώ η όλη διαδικασία διαρκεί γύρω στις 10 εργάσιμες μέρες.Δεν μένεις λεπτό χωρίς τηλέφωνο-απλά στην εβδομάδα πάνω σε φωνάζουν να σου παραδώσουν την sim και σε ενημερώνουν για την ακριβή ημερομηνία που πρόκειται να γίνει η αλλαγή.Την συγκεκριμένη μέρα κατά το μεσημεράκι χάνεις για δευτερόλεπτα το σήμα-οπότε βάζεις την καινούργια κάρτα και είσαι έτοιμος...

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΖΩ...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση...

 

Είχα Frog, πήγα Wind και τώρα είμαι Cosmote. Μου δώσανε κάρτα SIM 3G, αλλά εγώ ΔΕΝ την θέλω την 3G για γνωστούς λόγους...

Γίνετε να γυρίσω frog???

Συλλογή κινητών:

SonyEricsson K750@W800, K800@K810,

Nokia N80i, E51i, 3120c,

Motorola V220, V300,

Siemens M75, LC KC550.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν, μπαίνω ΑΜΕΣΩΣ στο θέμα.. :p Επειδή το τελευταίο διάστημα έχω αλλάξει τρελά πολλά νούμερα, είπα να κρατήσω το συγκεκριμένο μια για πάντα... Έτσι έναν κύριο αριθμό Q που έχω, χθες σε Ote-shop έκανα αίτηση φορητότητας για what's up... Οι ερωτήσεις είναι οι εξής:

 

1)Πόσες μέρες παίρνει συνολικά για να γράψει στην οθόνη μου απο Q-telecom -> Cosmote (δηλαδή να μετατραπεί πλήρως ο αριθμός) ??

 

2)Θα μείνει καθόλου ο συγκεκριμένος αριθμός "νεκρός" μέχρι να γίνει η μετατροπή κι αν ναι πόσες ώρες?

 

3)Πότε θα με ειδοποιήσουν να πάρω την νέα sim what'up??

 

4)Θα έχει κανονικά και φύλο οδηγιών όπως αγοράζεις νέο πακέτο? Επίσης θα έχει χρόνο ομιλίας και αν ναι ΠΟΣΟ?

 

5)ΠΟΤΕ και ΠΩΣ θα ξέρω ότι ήρθε η ώρα να βγάλω την κάρτα q και να βάλω την cosmote μέσα για να συνεχίσει ο αριθμός μου στο άλλο δίκτυο???????

 

Η κοπέλα που έκανα την αίτηση, μου είπε ότι θα μου τηλεφωνήσει... (αααααχ...και να πηγαίναμε για ποτό!!! lol είναι θεά πανάθεμα την :lol:)μέσα στην εβδομάδα για να πάω να πάρω την νέα κάρτα και μου είπε ότι 6) η φορητότητα είναι δωρεάν... υπάρχει επιπλέον κόστος για παραλαβή sim ή οτιδήποτε άλλο κι αν ναι ποιο είναι αυτό?? :blink:

 

Απαντήστε αριθμητικά και ειδικά στις έντονες ερωτήσεις!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! :happy:

 

ΥΓ Το free2go είναι το πιο συμφέρον, αλλά το δίκτυο........... OMG!!!!!! Οι βασικές χρεώσεις του what's up είναι καλές και έχεις και αρκετές υπηρεσίες αλλά ΚΥΡΙΩΣ αξιόπιστο δίκτυο ;)

:)
Link to comment
Share on other sites

1)To maximum 15, συνήθως μέσα σε μια εβδομάδα γίνεται η φορητότητα. Δεν θα γράψει στην οθόνη COSMOTE με την sim της Q. Όταν γίνει η φορητότητα θα χάσει το σήμα της WIND/Q η κάρτα που έχεις τώρα (δλδ δεν θα λειτουργεί πλέον) και θα πρέπει να βάλεις την sim της Cosmote στο κινητό.

 

2)Αν μείνει νεκρός θα μείνει για λίγα λεπτά. Τις περισσότερες φορές γίνεται άμεσα η μεταφορά, μην ανησυχείς.

 

3)Λογικά θα σε πάρουν από το κατάστημα. Κανονικά αυτό θα πρέπει να γίνει πριν ολοκληρωθεί η διαδικασία ώστε να μην μείνεις χωρίς τηλέφωνο, αλλά δεν είμαι σίγουρος και ανάλογη εμπειρία έχω μόνο σε Vodafone.

 

4)Λογικά θα έχει οδηγίες. Αλλά τι να τις κάνεις?:O Αρκεί να ξέρεις ότι το 1314 είναι το νούμερο για ανανέωση/ενημέρωση υπολοίπου και το 1313 η εξυπηρέτηση πελατών, από όπου θα σε βοηθήσουν για ότι άλλο χρειαστείς. Συνήθως δεν έχουν χρόνο ομιλίας παραπάνω από 1 ευρώ, αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος.

 

5)Όπως είπα στη πρώτη σου ερώτηση όταν πάψει να λειτουργεί (δλδ να έχει σήμα) η sim που έχεις τώρα, βάζεις τη sim της Cosmote.

 

6)Κανονικά δεν υπάρχει κόστος.

Link to comment
Share on other sites

2.) κανονικα 2 ωρες πριν κοπει η q θα ξεκινησει να λειτουργει η cosmote
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εγω χρειαστηκε να ξανακαλεσω το 13897 για να γινει η αλλαγη την ημερα που ηταν να γινει η φορητοτητα γιατι με ειχαν ξεχασει...

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εγω χρειαστηκε να ξανακαλεσω το 13897 για να γινει η αλλαγη την ημερα που ηταν να γινει η φορητοτητα γιατι με ειχαν ξεχασει...

 

Ελπίζω μην πάθω το ίδιο κι εγώ!!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και...κάτι άλλο, αλλά μη σκάσετε στα γέλια!!!!! :rolleyes: Επειδή ανέκαθεν σε όλα τα καρτοκινητά που είχα (ανεξαρτήτως δικτύου) φόρτωνα τις κάρτες του μήνα ανάλογα με την χρήση που κάνω...κι αν περίσευε "υπόλοιπο" απλά μεταφέρονταν στον επόμενο μήνα (ούτε για συμβόλαιο να μιλούσαμε!!! :lol:)και το ζήτημα είναι πως πριν κάνω τη φορητότητα είχα 12 ευρώ μέσα στην Q και τώρα είναι 10,16 (!!) και δεν νομίζω να τα ξοδέψω μέχρι τέλος της εβδομάδας ή αρχές επομένης (που λογικά θα γίνει η μετατροπή)....αυτά τα λεφτά τι γίνονται? :worry: Χάνονται οριστικά μάλλον ε? Επίσης κάτι άλλο που δε κατάλαβα που έιπε ένα παιδί, αν η cosmote λειτουργήσει 2 ώρες πριν απενεργοποιηθεί η sim της Q, θα είμαι και στα δύο δίκτυα ταυτόχρονα????????????? Δηλαδή θα αλλάζω sim και θα παίρνω τηλ μέσω cosmote κι αν ξαναλλάξω θα στέλνω μήνυμα με την Q??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως κι εγώ πιστεύω ότι περίπου μια εβδομάδα πρέπει να παίρνει η όλη διαδικασία....για κινητά μιλάμε, όχι για adsl που έχει ολόκληρη διαδικασία με καλώδια κλπ...:cool:

:)
Link to comment
Share on other sites

Τα χρηματα χανονται αμα δεν τα καταναλωσεις...Τωρα η ολη διαδικασια παιρνει 15 μερες περιπου...

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα USIM και όλα τα "χαρτιά" της φορητότητας!!! 14 του μηνός ορίστηκε η ημερομηνία μεταφοράς... (το είχα μάθει απο χθες απο το 13897 :p) Άντε να δούμε!!!!! Κατα τις 12 το μεσημεράκι θα αλλάξω την κάρτα και πιστεύω κάπου εκεί θα αρχίσει να γράφει "COSMOTE GR".. Μόνο που στα χαρτιά λέει "COSMOKARTA καρτοκινητή" ενώ εγώ δήλωσα what's up...:blink: Αλλά δεν με απασχολεί γιατί απόσο ξέρω η πρώτη αλλαγή είναι δωρεάν. ;) Ρώτησα και για το αν έχει καθόλου χρήματα η νέα κάρτα μόλις ενεργοποιηθεί και μου είπε θα έχει μηδενικό υπόλοιπο..... Ε εντάξει, σου κάνουν όλη την διαδικασία δωρεάν, παίρνεις δωρεάν 3G sim ε ας μην είμαστε και πλεονέκτες!!! :blink::lol::lol: Δεν νομίζω να ξαναλλάξω δίκτυο γιατί οι χρεώσεις είναι καλές (μπορούν και καλύτερες...ανταγωνιστήτε λίγο την Wind!!!)και το δίκτυο είναι ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ σε σχέση με άλλα κόκκινα και..όσα παίρνει ο άνεμος! :cool:
:)
Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμα... Αν πας με φορητότητα απο Q σε cosmote σου δίνει δώρο και την υπηρεσία "FREEZE" μέχρι να γίνει η μεταφορά............:O Για όσους δεν κατάλαβαν, μέχρι να καταλάβει το σύστημα ότι δεν με χρέωνε θα είμαι ήδη στην cosmote και το υπόλοιπο μου στην Q θα είναι πολλά ευρώ κάτω απο το μηδέν....(μείον)! Μόνο χθες μιλούσα μια ώρα με κινητό vodafone μιας φίλης μου!!! :blink: Φαντάζομαι αν δεν το καταλάβει το σύστημα πριν της 14 απριλίου που θα γίνει η μεταφορά πόσο θα πάει μείον το ποσό υπολοίπου!!!!!!!! Ζήτω η υπηρεσία Freeze της Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

ΥΓ Δεν είναι αστείο, η πρωταπριλιά πέρασε! :D

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλησπερα η βοηθεια σας ειναι πολιτιμη αυτην την στιγμη κ θα παρακαλουσα για απαντηση.

Εχω το vodafon mobile internet 5g λογω του οτι τελικα δεν με καλυπτη σε 3g γιατι εκει που ειχε κανονικα σταματησε κ μου εστειλαν μυν οτι δεν ξερουν το ποτε κ το αν θα ξαναγινει θελω να το κανω cosmote 5g.Πειρα σημερα την cosmote μου ειπε οτι γινεται αλλα για λεπτομεριες μονο σε καταστημα.Ξερετε τιποτα δηλαδη.

1..Θα γινει συντομα?

2..Θα μεινω απο ιντερνετ?

3..Θα πρεπει να αλλαξω μοντεμ ή με το ιδιο

4..πρεπει να το δωσω πισω στην vodafon?

5..Πρεπει να πληρωσω κατι στην vodafon?

6..Την συνδεση την εχω μονο 2 μηνες θα εχω προβληματα με την vodafon?

 

Τα παγια ειναι τα ιδια ετσι μου ειπαν.

Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι συντομα βοηθεια κ τις γνωσεις σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα η βοηθεια σας ειναι πολιτιμη αυτην την στιγμη κ θα παρακαλουσα για απαντηση.

Εχω το vodafon mobile internet 5g λογω του οτι τελικα δεν με καλυπτη σε 3g γιατι εκει που ειχε κανονικα σταματησε κ μου εστειλαν μυν οτι δεν ξερουν το ποτε κ το αν θα ξαναγινει θελω να το κανω cosmote 5g.Πειρα σημερα την cosmote μου ειπε οτι γινεται αλλα για λεπτομεριες μονο σε καταστημα.Ξερετε τιποτα δηλαδη.

1..Θα γινει συντομα?

2..Θα μεινω απο ιντερνετ?

3..Θα πρεπει να αλλαξω μοντεμ ή με το ιδιο

4..πρεπει να το δωσω πισω στην vodafon?

5..Πρεπει να πληρωσω κατι στην vodafon?

6..Την συνδεση την εχω μονο 2 μηνες θα εχω προβληματα με την vodafon?

 

Τα παγια ειναι τα ιδια ετσι μου ειπαν.

Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι συντομα βοηθεια κ τις γνωσεις σας ευχαριστω εκ των προτερων.

1. Το maximum 15 μέρες.

2. Το πολύ καμια ώρα. Συνήθως σχεδόν καθόλου.

3. Θα σου δώσουν καινούργιο.

4.Όχι.

5,6 Θα πληρώσεις στη Vodafone το ποσό της επιδότησης στο τελευταίο λογαριασμό που θα έρθει μετά τη διακοπή. Δηλαδή το κόστος του modem το οποίο αναφέρεται πάνω στο συμβόλαιο σου. Αν δεν έχεις το συμβόλαιο κάλεσε στο 13830 να σου πουν τι ποσό πληρώνεις αν διακόψεις τη σύνδεση.

 

Aν και δεν βρίσκω το λόγο να κάνεις φορητότητα και να περιμένεις μέρες. Αφού δεν χρειάζεσαι σε κάτι τον αριθμό της σύνδεσης. Κάνε μια αίτηση διακοπής στη Vodafone (ισχύει και πάλι η υποχρέωση σου για το ποσό της επιδότησης) και κάνε μια νέα σύνδεση στη Cosmote για να την έχεις αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγη ώρα έγινε πλήρως η μεταφορά απο Q σε Cosmote, μου ήρθε και μήνυμα καλως ορίσματος στην Cosmokarta (το γύρισα εγώ σε what's up :lol:)και είχε και ένα ευρώ υπόλοιπο τελικά! Αλλά έχω τα εξής προβλήματα!!!

 

1)Πάτησα ##002# για να βγάλω όλες τις προωθήσεις και να βάλω ΜΟΝΟ την χαμένων κλήσεων και κατόπιν απο το μενού στις προωθήσεις στον επιλογή "εκτός δικτύου" έβαλα το +3069754756χχχχχ αλλά παρότι όταν το κλείνεις σου λέει ότι είναι κλειστό ΧΩΡΙΣ να σε ενημερώνει ότι θα λάβει ο άλλος μήνυμα χαμένων κλήσεων (όπως λέει και στο site στην επιλογή 547), δεν μου έρχεται χαμένων κλήσεων μήνυμα!!!!!!! :blink:

Μήπως όταν είσαι απο φορητότητα επειδή δεν εννοείται το 697 και δεν χρειάζεται να το ξαναγράφεις απότι λέει στο site παρά μόνο το εφταψήφιο, σε περίπτωση φορητότητας πρέπει να το γράφεις ΟΛΟ? δηλαδή +3069754769956χχχχχ ???????

 

2)Έστειλα τρεις φορές ως τώρα την λέξη MMS στο 1333 για να τα ενεργοποιήσω (τα MMS) αλλά σε κανένα απο τα τρία δεν πήρα αναφορά, ούτε μήνυμα ήρθε, ούτε το GPRS ενεργοποιήθηκε (μετά απο επενακίνηση)... What the f*ck????

 

 

HELP ME!!!!! :worry: :heat:

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών (1313) και να τους ρωτήσεις. Κάτι δέν κάναν καλά προφανώς!

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

1. Το maximum 15 μέρες.

2. Το πολύ καμια ώρα. Συνήθως σχεδόν καθόλου.

3. Θα σου δώσουν καινούργιο.

4.Όχι.

5,6 Θα πληρώσεις στη Vodafone το ποσό της επιδότησης στο τελευταίο λογαριασμό που θα έρθει μετά τη διακοπή. Δηλαδή το κόστος του modem το οποίο αναφέρεται πάνω στο συμβόλαιο σου. Αν δεν έχεις το συμβόλαιο κάλεσε στο 13830 να σου πουν τι ποσό πληρώνεις αν διακόψεις τη σύνδεση.

 

Aν και δεν βρίσκω το λόγο να κάνεις φορητότητα και να περιμένεις μέρες. Αφού δεν χρειάζεσαι σε κάτι τον αριθμό της σύνδεσης. Κάνε μια αίτηση διακοπής στη Vodafone (ισχύει και πάλι η υποχρέωση σου για το ποσό της επιδότησης) και κάνε μια νέα σύνδεση στη Cosmote για να την έχεις αμέσως.

χιλια ευχαριστω φιλε μου ανοιξες τα ματια δεν ηξερα οτι μπορεις να κανεις διακοπη λογω οτι ειχα υπογραψη συμβολαιο 12μηνο.εκανα ενα τηλ στη vodafon μου ειπε γινεται αλλα μονο σε καταστημα κ δεν μου ελεγε ποσο θα πληρωσω μονο σε καταστημα λεει.Εντομεταξη συμβολαιο δεν εχω δεν μου εδωσαν το γιατι δεν ξερω λες να ειναι ακριβο το μοντεμ τους ποσο περιπου?κ παλι ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω φιλε μου ανοιξες τα ματια δεν ηξερα οτι μπορεις να κανεις διακοπη λογω οτι ειχα υπογραψη συμβολαιο 12μηνο.εκανα ενα τηλ στη vodafon μου ειπε γινεται αλλα μονο σε καταστημα κ δεν μου ελεγε ποσο θα πληρωσω μονο σε καταστημα λεει.Εντομεταξη συμβολαιο δεν εχω δεν μου εδωσαν το γιατι δεν ξερω λες να ειναι ακριβο το μοντεμ τους ποσο περιπου?κ παλι ευχαριστω πολυ.

 

Φορητότητα και διακοπή ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα. Είτε δηλ. κάνεις φορητότητα στη Cosmote είτε απλώς διακόψεις με τη Vodafone, για τη Vodafone είναι το ίδιο πράγμα. Το νόημα της φορητότητας είναι όταν θέλεις να κρατήσεις τον αριθμό σου. Στη περίπτωση των data cards που τις θέλεις μόνο για internet δεν τον χρειάζεσαι.

 

Το συμβόλαιο δεν είναι δωδεκάμηνο. Σε 12 μήνες απλώς γίνεται η απόσβεση του ποσού της συσκευής. Μπορείς να διακόψεις όποτε θέλεις αλλά πληρώνεις αυτό το ποσό.

 

Τώρα μου κάνει εντύπωση που λες ότι δεν σου δώσανε συμβόλαιο... Δεν ξέρω καθόλου πόσο κοστίζει το modem...

Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα και διακοπή ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα. Είτε δηλ. κάνεις φορητότητα στη Cosmote είτε απλώς διακόψεις με τη Vodafone, για τη Vodafone είναι το ίδιο πράγμα. Το νόημα της φορητότητας είναι όταν θέλεις να κρατήσεις τον αριθμό σου. Στη περίπτωση των data cards που τις θέλεις μόνο για internet δεν τον χρειάζεσαι.

 

Το συμβόλαιο δεν είναι δωδεκάμηνο. Σε 12 μήνες απλώς γίνεται η απόσβεση του ποσού της συσκευής. Μπορείς να διακόψεις όποτε θέλεις αλλά πληρώνεις αυτό το ποσό.

 

Τώρα μου κάνει εντύπωση που λες ότι δεν σου δώσανε συμβόλαιο... Δεν ξέρω καθόλου πόσο κοστίζει το modem...

 

Οκ φιλε μου σ'ευχαριστω πολυ κ παλι θα μαθω κ θα αναφερω περισσοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...