Jump to content

HP iPAQ 614c - 914c


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1st quarter 2008 to 610 kai 2n quarter 2008 to 910....

Ante geia. An autes einai kai oi imerominies kikloforias se eurwpi.... Mexri tote ta specs den tha lene tipota idiaitero. To xanei to paixnidi i hp se sxesi me htc kai eten.

 

pigi:http://www.mobile-review.com/fullnews/main/index_eng.shtml

 

Mike Hockey, HP’s spokesman, has reported approximate release dates of the iPAQ 610 Business Navigator and the iPAQ 910 Business Messenger. The devices were announced early in September and expected to come out during the following months. However the company has recently said the iPAQ 610 will be available in the American stores in 1Q 2008 and the iPAQ 910 – in 2Q 2008.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 847
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα.οποιος ενδιαφερεται για το hp 910c ας μου στειλει pm γιατι εχω ενα κομματι προτοτυπο το οποιο δεν χρησιμοποιω λογω του οτι εχω το tytn 2 (kaiser).ειναι αρκετα σταθερο.
http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρώτησα. Επιμένουν ότι στην Ελλάδα θα είναι διαθέσιμο τον Φεβρουάριο του 2008.

 

Μου κάνει εντύπωση πάντως, ότι υπάρχουν τόσο αντικρουόμενες πληροφορίες...:blink:

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αλλα το gps του δεν δουλευε ενω εβρισκε το gps μεσω του destinator.το a-gps τι διαφορα εχει ακριβως?
http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λεει πολλα το συγκεκριμενο μηχανηματακι.

Αν το παρω απο εξω ξερω πως μπορω να γραψω ελληνικα με προγραμματακι αλλα γινεται να βαλω ελληνικη ROM ωστε να εξελληνιστει???

Αν το παρω για παραδειγμα απο expansys με την εγγυηση τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν προγράμματα με τα οποία θα μπορείς να γράφεις Ελληνικά. Αν σου πάθει κάτι νομίζω πως το στέλνεις στο expansys για service. Είναι πολυ καλό κινητό αλλα θα προτιμούσα κάτι από Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αδικο.Αλλα αφενος θα αργησει πολυ να ερθει Ελλαδα και αφετερου ειναι κοροιδια να πληρωνω 150-200 ευρω παραπανω για τα ελληνικα.Οσο για την εγγυηση θελω να πιστευω πως ακολουθει τη συσκευη και αφου υπαρχει αντιπροσωπεια στη Ελλαδα να με καλυπτει και εδω.
Link to comment
Share on other sites

Eχω φαει το τοπο στα ξενα forum και δεν εχω καταληξει στο τι παιζει με το A-gps!!

Καποιοι λενε πως δεν γινεται να υπαρξει a-gps χωρις κανονικο gps και αλλη πως ειναι μια δυνατοτητα που θα παρεχεται απο συγκεκριμενα δικτυα τηλεφωνιας...!

Ποιο λογικη κατασταση μου φαινεται η πρωτη αλλα αφου σε λιγο βγαινει η συσκευη στην αγορα δε θα επρεπε να ειχε ακουστει ποιο GPS chipset χρησιμοποιει??

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω βρεί πουθενα να λέει αν είναι sirf star η κάτι άλλο. Δεν ξέρω τι ακριβώς είναι το Α gps !! Γιατί δνε βλέπεις και το htc tytn II ; Έίναι πολύ καλή συσκευή αλλάπιο ακριβή.
Link to comment
Share on other sites

εκτος του οτι ειναι πιο ακριβη εχει qwerty πληκτρολογιο το οποιο δε το χρειαζομαι.Προτιμω ενα απλο numeric πληκτρολογιο για κανενα γρηγορο μηνυμα.Περιμενω κανενο "κανονικο" review και βλεπουμε...

Παντα βεβαια υπαρχει το touch cruise που ειναι εξισου πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι το cruise θα έρθει πιο σύντομα στην Ελλάδα . Το Hp από καθυστέρηση σε καθυστέρηση το πάνε.
Link to comment
Share on other sites

a-gps=no destinator.είναι ενσωματωμένο πρόγραμμα της hp που θα τρέχει με χάρτες tom tom.κοινώς μπαρμ******λα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tixeni na exw to 910c to opio ine protipo, douleui to gps me destinator 6 kai 7 kanonika , apla prepi na to afisis 5 lepta se anixto xoro na bri to stigma , to problima ine oti xriazete eksoteriki kerea gia na doulepsi xoris provlima!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tixeni na exw to 910c to opio ine protipo, douleui to gps me destinator 6 kai 7 kanonika , apla prepi na to afisis 5 lepta se anixto xoro na bri to stigma , to problima ine oti xriazete eksoteriki kerea gia na doulepsi xoris provlima!

 

καλημερα εχω το 610c προτωτυπο αλλα σημερα κολησανε τα Windows Mobile 6.0! μου βγαζει μονο την αρχικη οθονη χωρις να προχωραει. μηπως υπαρχει καποιο τρικ με πληκτρα να γινεται ολικη επαναφορα του τηλεφωνου; κατα τα αλλα το τηλεφωνο ειναι πραγματικα αψογο απο ολες τις αποψεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το 610c προτωτυπο αλλα σημερα κολησανε τα Windows Mobile 6.0! μου βγαζει μονο την αρχικη οθονη χωρις να προχωραει. μηπως υπαρχει καποιο τρικ με πληκτρα να γινεται ολικη επαναφορα του τηλεφωνου; κατα τα αλλα το τηλεφωνο ειναι πραγματικα αψογο απο ολες τις αποψεις.

 

 

Που το βρηκες , ποσο και απο που?

 

Βλεπεις η HP εχει καταντησει Samsung...

 

5-6 συσκευες εχει ανακοινωσει και ζητημα αν κυκλοφορει η μια..

 

Σοβαροτης μηδεν...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Που το βρηκες , ποσο και απο που?

 

Βλεπεις η HP εχει καταντησει Samsung...

 

5-6 συσκευες εχει ανακοινωσει και ζητημα αν κυκλοφορει η μια..

 

Σοβαροτης μηδεν...

 

Ας ειναι καλα το ebay. Τελος παντων μεχρι σημερα το ειχα στα οπα οπα αλλα μετα το pocket mechanic που εβαλα μετα κολησε.εχει μεινει στην οθονη windows mobile και δεν λεει να ξεκολησει. το μπλε φωτακι αναβοσβηνει κανονικα οπως και η οθονη ανταποκρινεται στην αφη. πως μπορω να κανω hard reset?μπορει να ριξει καμια ιδεα κανενας?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...